Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 03:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 04.03.2010 17:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
DevilDeVille kirjutas:
Heigo kirjutas:
Küsimus Chevy TransSpordi kohta: mida see 3,4 endast kujutab? Paistab peal olevat '98 ja edasi pillidel. Kütusekulu, vastupidavus?


ei tööta see mootor. õigemini natuke töötab kaaneremontide vahepeal. osta ei soovitaks seda vaenlasel ka mitte. kütusekuluga nii, et töötamise perioodil võtab kubatuurile kohaselt.


ma ei tea, kas oled ainult laibasi Transporte 3.4 näinud oma elus :)? olen kasutanud vähemalt 5 Transu 3.4 küttekulu neil oli väga hea võreldes GV 3.3-ga.. keskmiselt 11.5

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 04.03.2010 23:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
No remondiga matad päris palju kui lugeda foorumeid diisli kohta

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 05.03.2010 23:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
kuidas sul enda Vitol roosteussiga tegu on? olen suht palju roostes Vitosi näinud, just seda põlvkonna omadel mis sul avataril on.. enda sõbral ka uuest peast ostetud Vito, samuti halli värvi, aga tal kahjuks eriti ei vea selle autoga, ja maha müüa ka ei saa, kuna jääkväärtus suurem kui keskmine turuhind

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 06.03.2010 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
vanema kerega Vito oli endal kah, 112CDI atm kastiga 2002 aasta, polnud ülevärvitud ja polnud roostes, mis on imelik, kuna auto oli Taanist, a ei valetan, 1 külg oli lömmis, ja seega sirgeks tagutud ja üle värvitud.. hea pann oli tegelt

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 07.03.2010 13:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.10.2004 17:26
Postitusi: 15
Asukoht: LINN.. eh Tallinn/WSK
Igatahes tänud kõigile vastanutele. Autopark laienes ühe pontu võrra. Eks paistab kuidas vastu peab :) Igatahes sõita on mugav ja ruumi on küllaga.

_________________
BMW 740


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 08.03.2010 23:48 

Liitunud: 24.04.2007 10:59
Postitusi: 46
Tere kõigile!

Lugesin teema läbi, kuid soovitage mingit odavamat kuni 40000.- maksvat 7 kohalist masinat.

Ise endale meeldib välimuselt opel sintra. Mis selle head ja vead? Kumba valida kas 2,2 või 3 liitrist?

Tänud kes viitisvad vastata!

Margus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 08.03.2010 23:59 

Liitunud: 07.01.2009 19:05
Postitusi: 222
Sellele kerele soovitaks 3.0 kuna 2.2 jääb lahjavõitu, kui veel automaat ka on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 09.03.2010 12:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
marqz23 kirjutas:
Tere kõigile!

Lugesin teema läbi, kuid soovitage mingit odavamat kuni 40000.- maksvat 7 kohalist masinat.

Ise endale meeldib välimuselt opel sintra. Mis selle head ja vead? Kumba valida kas 2,2 või 3 liitrist?

Tänud kes viitisvad vastata!

Margus


põhimõtteliselt sama Chevrolet Trans Sport, kui lühem, ja opeli tehnikaga. selline auto pole kiirenduseks mõeldud, et võid otsida diselaatoriga

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 09.03.2010 15:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Ausalt öeldes on need GM-i (pontiac, chevrolet, opel) suured mahtuniversaalid kõige asjalikumad jah. Sellises salongis võib valge inimene ennast juba suhteliselt hästi tunda.

Pilt

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 09.03.2010 16:19 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Pilt

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=691448


Päris tase Rein 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 09.03.2010 16:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Nojah. Ma pidasin silmas alla 100k maksvaid masinaid.
200-300 hinnas on valiku kindlasti mitmekesisem....

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 09.03.2010 20:21 

Liitunud: 24.04.2007 10:59
Postitusi: 46
Kui palju reaalselt selline 3,0 l sintra linnas ja maanteel võtta võib?
Palju see vist ei erine 2,2l omast..

Kuidas muidu veermik vastu peab? Kus tasuks lasta üle vaatata enne ostu?

Margus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 10.03.2010 01:18 

Liitunud: 18.06.2003 01:12
Postitusi: 164
Asukoht: tallinn
niipalju kui olen uurnid on mulje jäänud, et analoog transsport on sitnrast kvaliteetsem. ja ma sain 3.4 linnas 10.5(mitte tipptundides) ja mnt 7.5 kuluks kompu järgi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 10.03.2010 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
kaabakaz kirjutas:
marqz23 kirjutas:
tasuks lasta üle vaatata enne ostu?

Margus


Mitte auto omaniku poolt soovitatud kohas ega ülevaatuspunktis. Kõige kindlam on margiesindus.


ütlen nii, on sellised esindused kellele ma ei usaldaks enda autot pestagi.. olen müünud päris kaua autosi müünud, ja on kogemusi kui margiesindaja kliendi soovil kontrollib autot, ja kirjutab lehel, et stange värvitud (mis oli öeldud ka kliendile), kapoti amordid ei hoia kapotti, kuid tegelt peab lihtsalt fiksaatori lülitama sisse jne, aga see, et autol on kulunud poduriklotsid või midagi sellist polnud sõnagi öeldud jne.. ja see diagnostika ka maskab s--ks pappi.. see oli konkreetne juhtub Volvo 960ga
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... d1696726d4

teine juhtum, viisin jällegi kliendi soovil seda autot esindusse, kus öeldi, et kõik on korras ja autotibens tobens..
vormistasime ära, ja läksime ülevaatusele, seal tuli välja, et roolivõimendi voolikul oli kinnitus klamber lahti, ja õli jooksik katte peale, kas esinduses üldse seda vaadati?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 858330ae26

see bemm, oli originaal ls-ga, müüsin 2008 aastal seda, ägev point oli, inimene viis seda UM, et teha diagnostikat, seal kontorilliti sillaosad, mille eest võeti - 1800EEK-i ÜKS TUHAT KAHEKSA SADA KROONI!! et öelda, et puksid kulunud jne..
ülevaatusel seda sama poissid oleks öelnud 100 eeki eest!!
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... ddb32e72f0

see auto oli suve lõppus tootud müüki, ja novembri lõppus ostetud, see auto oli viidud kõrval olevale esindajale, minu plats asus aadressil Pärnu mnt 230, margiesindaja aadressil Pärnu mnt 232, ehk siis 30 sekki sõita sinna, kui tõi auto kohale ütlesin, et tagumised pidurid jäid peale, ja ei saanud selle 200 meetri jooksul lahti neid, kuna suht libe oli. Peale 1 tunni kui auto oli seal, tulime ostjaga sinna, kus meile öeldi, et auto vajab remondi 9000 eeki eest, et tuleb vahetada tagumised trummid ja klotsid, ja lisaks kõik ukselukkud, kuna need ei tööta, tõsi see jah, et autol oli uuest peast signa ja keegi pole neid uksed võttist lahti teinud, tõin õli WD40 pritsisis sisse, nats liigutamist ja lukkud töötasid..
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 560cd0b827

mina enne kui ostsin endale bmw 750 lasin esinduses ülevaatada, siis ühes bemmi servises, kõik ütlesid, et auto on väga heas korras, ja siis krt 2 kuuga läks peaaegu 30k eeki remondi peale..

ma võin selliseid juhtumeid veel palju tuua, olen kohanud sellist ka teemat, viisin seda saab esindusse
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 06fd2bfa17
seal öeldi, et kõik sillad osad läbi, jne-jne.. et pole vaja teile sellist autot, näete meil siin 20k kallim aga auto on ideaalses seisukorras, kutt ostis liisingusse nende autot, ime aga see, kui seda sama saab tuli ostma teine inimene ülevaatusel polnud leitud ühtegi vea silla osas. ja ostja ka ütles, et see oli kõige korralikum saab selle hinna klassis mida ta käis vaatamas, enne kui inimene tuli seda ostma, käis ta minu mälust Pärnus, siis ütles, et krt pidin ma sinna sõitma kui siin samas Tallinnas palju korralikum auto olemas..

et minu IMHO, parem ülevaadata ülevaatuse punktis, sest kui autol mingi viga mootoris seda näieb juba CO ja CH järgi, sillad ja pidurid samuti saab seal näha, ja lisaks veel ÜV punktis saad ise alla ka ronida ja visata pilgu peale..

aga noh palju inimesi ja palju arvamusi

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mahtuniversaalid? Millist valida?
PostitusPostitatud: 12.03.2010 18:42 

Liitunud: 07.01.2009 19:05
Postitusi: 222
Minu espace toimis nii nagu pidi, lisad asjad töötasid, mootor väga väga hea ja probleeme polnud, ülevaatuse läbis puhtalt, kuigi remonti nagu otseselt polnud ca 2a. saanud. Oli isend siis 3.0 123kw automaat. Ja kütet tarbis vägagi normaalselt. Võru-tartu-tartu linn(30km)-jõgeva-tartu-linna (ca 40km)-võru linn. Keskmine kulu kompuutri järgi 8.7, reaalselt ca 9. Tegemist oli halbade tee oludega.
Samuti oli tegemist ka väga mugava autoga, vähemalt minu jaoks. Saaks praegu hea hinnaga ostaks sama masina uuesti.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7