Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 05:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 95 1.6 74kw tumeroheline
PostitusPostitatud: 15.05.2010 06:34 

Liitunud: 24.11.2007 00:19
Postitusi: 230
no ei tule enam midagi ? :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 95 1.6 74kw tumeroheline
PostitusPostitatud: 16.05.2010 22:55 

Liitunud: 24.11.2007 00:19
Postitusi: 230
Nonii, käisin autot vaatamas :) Tuled korralikud ja terved, sisu paistis ka korras olevat, kuid mis minul soovida jättis oli kere. Kapotil olid suured värvikahjustused, uksel sama moodi. Parempoolne tiib roostetas. :( Värv oli muidu iseenesest ilus, st tumeroheline, veljed olid ka kenad. Asi mis mulle pähe ei mahu oli see, et autol on väga palju asju vahetatud: rihmad, õlid, tihenid, küünlad, veepumad jne. Kui mina auto niimoodi korda teeks, siis ma seda kohe küll maha ei müüks :?
Aga paraku vahetust minu Audi A4 Quattroga ei pakkunud mulle pinget, sest minu auto väljast korralik, veermik väga heas korras. Puuduvad lõtkud ja kolksud. Vaja ainult vahetada tagumine rattalaager :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Audi A4 95 1.6 74kw tumeroheline
PostitusPostitatud: 17.05.2010 01:11 

Liitunud: 24.02.2009 17:58
Postitusi: 61
rasmus17 kirjutas:
Nonii, käisin autot vaatamas :) Tuled korralikud ja terved, sisu paistis ka korras olevat, kuid mis minul soovida jättis oli kere. Kapotil olid suured värvikahjustused, uksel sama moodi. Parempoolne tiib roostetas. :( Värv oli muidu iseenesest ilus, st tumeroheline, veljed olid ka kenad. Asi mis mulle pähe ei mahu oli see, et autol on väga palju asju vahetatud: rihmad, õlid, tihenid, küünlad, veepumad jne. Kui mina auto niimoodi korda teeks, siis ma seda kohe küll maha ei müüks :?
Aga paraku vahetust minu Audi A4 Quattroga ei pakkunud mulle pinget, sest minu auto väljast korralik, veermik väga heas korras. Puuduvad lõtkud ja kolksud. Vaja ainult vahetada tagumine rattalaager :)

Ega alati peagi autot müüma siis kui midagi ... inimestel muud põhjused ka müügiks ja mingit roosteussi küll autol ei ole kuna tegu ikkagi tsinkkerega ja see väike roostetäpp võis olla lihtsalt pindmine mis sa seal nägid,samuti saab teha keret palju paremaks veel kui natukene tegeleda asjaga,värviparanduse värvi on ka alles veel.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7