Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 15:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 00:21 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Hakkanud kah nüüd rohkem vaatama USA autode poole. Millised kupeekerega suuri laevadest tuleks pika kaarega käia?
Millised aga on need kõige maasikamad mudelid?
Usast tuues selliseid vanemaid 60-80a autosi tuues vaja kindlasti tüüpkinnitused teha jne?


qpi kirjutas:
DevilDeVille kirjutas:
Meie auguäärtest koosnevad teed pole jah eriline probleem sedasorti masinatele ja kütusekulu peaks olema linnas siiski alla 20 sajale (täiesti normaalse liiklemise puhul) ehk sama suurusjärk nagu 7-er, A8 või S-klass mõistlikus mõõdus mootoriga.


Kuna olen ise juba mitmeid talvi suuremootoriliste USAkatega sõitnud, siis olen tähele pannud, et suve ja talve kütusekulu erinevus on väga suur. Talvel peab selle 6,6-ga vähemalt 25-ga arvestama ja enamgi veel(lühikesed otsad ka muidugi).
Eelis on USA autodel just see, et nad ei lagune meie teedel ja on väga mugavad. Ainuke sillaremont ongi pmst sillaregull kord aastas. Kuluosad nagu piduriklotsid jne. on tõesti Golfiga ühes hinnaklassis.

Kas sellel Lincolnil plokksild ka on?

Ei ole asi nii. Korralikult hoitud veermik, head naelrehvid ja ei tõuse see kütusekulu küll talvel nii kõrgeks.
Muidugi oleks soovitatud korralikult see vana mootor kohapeal soojaks saada ja siis alles paarutama minna kui väiskemat otsasi kah teed. Siis kah kõtusekulu mõislikum.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 00:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
kuni 31.12.1997 usakatele ei pea tüübikat tegema

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Viimati muutis Scorpio Ghia, 26.02.2010 10:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 01:00 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Scorpio Ghia kirjutas:
kui 31.12.1997 usakatele ei pea tüübikat tegema

Ehk siis 1998a ja edasi pole tüübikat vaja ja alla selle on vaja või vastupidi?
Või teil esimene sõna kui tuli näpuviga ja mõtlete ikka kuni ?


Viimati muutis nunnumas, 26.02.2010 02:31, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 02:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2003 22:47
Postitusi: 57
nunnumas kirjutas:
Scorpio Ghia kirjutas:
kui 31.12.1997 usakatele ei pea tüübikat tegema

Ehk siis 1998a ja edasi pole tüübikat vaja ja alla selle on vaja või vastupidi?


vastupidi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 02:33 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Praegu olen väga segaduses. :?
Ennem 31.12.1997 on vaja tüüpkinnitust?

Kupee masina fetish on sellepärast, et kui noor olin oli alati mul kupee kerega autod ja muid keresi ma ei kannata üldse.

Scorpio Ghia kirjutas:
Chrysler PT Cruiser, Sebring, Voyager jne on ka USA autod ja sild neil laguned anna minna :)
enda GMC Safariga '00 käisin 1 kord venel, ja krt needid mis hoidsid aknatõstuki läksid pooleks :) sisu nagises nii, et isegi tümps ei aitanud mitte kuulda seda naginat :)

mulle ka meeldivad usa autod, aga oleme realistid kah :)

No need ei ole enam maitsekad usa autod. Voyageril ma tean vähemalt, et üks tagumine amort maksab juba 8kg.
Aga meil oli siin muidu jutuks ikka vanad lollikindlad USA autod mis nii vahemikus 1960-1980a kanti.
Ja need tunduvad minu silmis kah kõige parem valik kui suurust ja kupeed otsides. Mootorit kah võimsad ja kõigeparem on jällegi, et silmapaistev mitte enamus euroopakonni mis hallmass vaid ja mingit stiili ei ole. Ja mis peamine saab USA vanal autol kõik peaegu ise ära tehtud kuna pole vaja tuumafüüsika haridust nagu BMW,MB või AUDI puhul ja need sammuti ei suuda ruumikaid kupeesi pakkuda. Võib muidugi see vana USA-kas rohkem võtta kütust kui uuemapoolsed Saksa kõvaklassi masinad aga remondiarve pealt hoiab kõvasti kokku ja USA auto ei lagune. Teeb see juba väga tasaks ja isegi võibolla plussi kütusekulu ja hoodlusteema.

Siin foorumis üks sümpaatsemaid isikuid kes autosi soovitada oskab on DevilDeVille ja ootan siin teemas temalt veel tarku nõuandeid USA autot ostmisel.
Võiksid veits nende suurte kupeede juhitavusest juttu teha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.(nüüd vaid USA car)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 06:31 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
USA autod alati südames olnud. Nüüd aga ongi USA auto selline kes suudab pakuda suurt kupee kere mis sobib nii perele kui ka mulle nokitsemiseks. Super võimalus on see omada nii väikest projektikat kui ka peremasinat. Imelik, et varem inimesed sellepeale tulnud ei ole. Aga vist enamustel pere inimstel pole raha kütust osta ja sellepärast lükkavadki kohe kindlasti USA autod eemale ja ostavad keerulise saksa auto või siis mõne odava ilma tehnikata ja ebamugava VW või japsi.

Mõelge ikkagi kui stiilne on USA suur masin. Kohe kaks kärbest ühe hoobiga löödud vähemalt minu puhul. Saan turvalisel suure tugeva USA autoga oma peret sõidutada aga samas sellised autod väga meeldivad ja saab sammuti ehitada suhteliselt odavalt isegi võimsamaks neid. :)
Ennem DevilDeVille kirja olin üldse unustanud ära USA mugavad suured luksus masinad. Tänu temale nüüd tuli jällegi meelde, et mikimaa on teinud väga toredaid liikureid.

Ootan kah siin vaid edaspidi USA suurte kupeede arutelu. Euroopa ja Aasia asju mitte enam pakkuda. Muudan pealkirja ka ära nüüdseks.

Ja üks minumõeldud lause. Miks kasutada keerulist saksa või jaapani tehnikat kui aga suudab USA pakuda palju lihtsamalt tehnoloogiaga ehitatud asju kasutada mis isegi mugavamad kui Saksa või Jaapani aiakärud(olen varem omanud igasuguseid jaapani/saksa kupee masinaid, nii,et ei tasu hakkata siin hõiskama asju, et pole proovinud.Tõesti neid jaapani ja saksa V8 ja V12 pole omanud aga kui lugeda nende vigadest ja hoolduskuludest siis sureb kohe mõtte kah ära.Usa pole kunagi selliseid väga rahasööjad V8 loonud hoolduskulude suhtes).
Ja neid lolle jutte ma kah siin teemas ei taha kuulda, et usa autod sita juhitavusega jne. Tavasõidus on nad minujaoks samahead kui igasugune Saksa tipptase masin.

Ja inimesed kes ei tea siis on karburaatoriga mootor palju töökindlam kui sissepritsega ja pole kunagi mingeid jamasi sellega. Karubaratoriga autol lihtsalt puudub see kallis tehnika mis sissepritsemasinatel on. Nende sissepurse masinatega lähete kohe kindlasti diagnostikasse kui mingid jamad on aga ja maksate seal suured tasud ja kui saate veal teade, et pritsungid läbi siis maksate kah oma saksa tipptaseme masinaatel kõvad hindan neile detailidiele aga vana hea USA autol saate ise karburaatorit regullida ja pole mingeid suuri jamais nagu elektrooniliset juhtimisega sissepritse masinal.

Võivad kirjavead olla olen venelane.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 09:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Minu silmis, on need parimad kupeed :arrow: selles hinnaklassis.
http://www.auto24.ee/used/686413
http://www.auto24.ee/used/692396
Kindlasti: töökindlad, mugavad,jne....

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.
PostitusPostitatud: 26.02.2010 10:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
nunnumas kirjutas:
Scorpio Ghia kirjutas:
kui 31.12.1997 usakatele ei pea tüübikat tegema

Ehk siis 1998a ja edasi pole tüübikat vaja ja alla selle on vaja või vastupidi?
Või teil esimene sõna kui tuli näpuviga ja mõtlete ikka kuni ?


kuni jah, kodus naise vana läpakas, ilmselt tähed ei lähe ilusti sisse .. sorry, et ajasin segaseks :)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.(nüüd vaid USA car)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 16:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
nunnumas kirjutas:
Imelik, et varem inimesed sellepeale tulnud ei ole. Aga vist enamustel pere inimstel pole raha kütust osta ja sellepärast lükkavadki kohe kindlasti USA autod eemale ja ostavad keerulise saksa auto või siis mõne odava ilma tehnikata ja ebamugava VW või japsi.


Imelik, et mõnel inimesel tohib sinuomast erinev arvamus olla. Ja Euroopa suured kupeed peetakse ilma rahata ülal? :D

nunnumas kirjutas:
Mõelge ikkagi kui stiilne on USA suur masin.

Ootan kah siin vaid edaspidi USA suurte kupeede arutelu. Euroopa ja Aasia asju mitte enam pakkuda. Muudan pealkirja ka ära nüüdseks.


Jeeess, thats the spirit! Pole paremat pereautot kui suur USA kupee. Veider, et pea terve maailma pereinimesed on selle ära unustanud. Igale perele oma Camaro!


nunnumas kirjutas:
Ja neid lolle jutte ma kah siin teemas ei taha kuulda, et usa autod sita juhitavusega jne. Tavasõidus on nad minujaoks samahead kui igasugune Saksa tipptase masin.


Et siin teemas tohib rääkida vaid siis, kui sulle takka kiita? Devili käest küsid sa auto juhitavuse kohta, rääkida tohib ikkagi ainult muinasjutte ulmelisest juhitavusest? Rustikaalse enne II maailmasõda valminud veermiku siis nimetame räpaseks igasugu Saksa tipptasemeks? :D



nunnumas kirjutas:
Võivad kirjavead olla olen venelane.


Pole hullu, siin kirjutavad paljud eestlased sedasi, et mitte silpigi aru ei saa.
Sellele vaatamata peaks reaalselt pereautot otsiv inimene ikka mingit puutepunkti tegeliku maailmaga omama. Praktilisuse seisukohalt pole sellise etteseatud valiku korral pereautoks midagi soovitada. Isegi BlackCivicu pakutuga olen sel korral väga nõus (tavaliselt ma seda ei ole).

Selline oleks adekvaatne hobiauto: http://www.auto24.ee/used/533279
Ja kui mitut autot korraga pidada ei taha, siis peret söandaksin vedada enne sellega: http://www.auto24.ee/used/687294
või sellega: http://www.auto24.ee/used/693405 .

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit.(nüüd vaid USA car)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 17:06 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
traur kirjutas:
nunnumas kirjutas:
Imelik, et varem inimesed sellepeale tulnud ei ole. Aga vist enamustel pere inimstel pole raha kütust osta ja sellepärast lükkavadki kohe kindlasti USA autod eemale ja ostavad keerulise saksa auto või siis mõne odava ilma tehnikata ja ebamugava VW või japsi.


Imelik, et mõnel inimesel tohib sinuomast erinev arvamus olla. Ja Euroopa suured kupeed peetakse ilma rahata ülal? :D


Nojah nad arvavad, et saksa BMW või mersu on elauaegne ja nii kvalieetauto, et sinna ainult vala kütust sisse ja sõida.
Tohib teistel oma arvamus olla aga minu arvamus on ka tore ja positiivne. Vaatan oma silmi natuke läbi USA hoopis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 17:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
mikide raud pole never juhitav olnud ja selleks ta ei saa ka...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 17:33 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
On ikka küll. Kõigeparem näide oleks siin vast tuua Corvette.
Suutis konkureerida vägagi Porschega.
Teiseks on veel hea juhitavus Pontiac GTO.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 19:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Aga neid sa ei osta ju.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 20:30 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Juhitavus jäägu sportautodele aga tavasõidu nii 50-60km/h sõites pole üldse vahet mis veermik on. Kõik samahead umbes olgu ta eurooplane või aasialane vahet ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 21:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
nunnumas kirjutas:
Juhitavus jäägu sportautodele aga tavasõidu nii 50-60km/h sõites pole üldse vahet mis veermik on. Kõik samahead umbes olgu ta eurooplane või aasialane vahet ei ole.


Kupee saab siis ilma juhitavuseta hakkama? Veermik on ka tülinaks lihtsalt auto küljes? Kes seda mõtet - pereautoks suur iidne ameerika kupee osta ei toeta, on aasia või saksa autodega ärplevad retardid?

Pilt

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7