Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 08:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.10.2009 13:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.05.2005 22:21
Postitusi: 691
Asukoht: hui teab
Mul tulid mingid ägedad bisnessmennid Allroad 2.7BT vaatama. Esimene asi mis öeldi, et "Miks ta sul nii krõbeda hinnaga on?" Siis istuti sisse ja kohe proovisõitu nõudma. Keeldusin ja oh türipaide mis sajatamine siis pihta hakkas. Kurat miks sa üldse siis vaatad autot mis sinu jaoks "krõbeda hinnaga" on. Elu ikka nii pees veel ei ole, et igalt asjalt 50% allahindlust saab!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.10.2009 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
tujula kirjutas:
Mul tulid mingid ägedad bisnessmennid Allroad 2.7BT vaatama. Esimene asi mis öeldi, et "Miks ta sul nii krõbeda hinnaga on?" Siis istuti sisse ja kohe proovisõitu nõudma. Keeldusin ja oh türipaide mis sajatamine siis pihta hakkas. Kurat miks sa üldse siis vaatad autot mis sinu jaoks "krõbeda hinnaga" on. Elu ikka nii pees veel ei ole, et igalt asjalt 50% allahindlust saab!

Päris täpselt ei saanud nüüd aru :), proovisõit on ju esimene tegur mis seisukorda näitab. Ma läheks ka lihtsalt minema kui proovisõitu ei saa. Ok korra on endal ka juhus olnud, kus ühel kadaka autoturu platsil käisin ühte Corollat vaatamas. Seal ka millegipärast ei lastud proovisõitu teha, platsi mingi tsurka ise sõitis ja ma pidin kõrval istuma. Õnneks osteti see auto muidugi järgmine päev ära ja paar nädalat hiljem tuli parem pakkumine hoopis.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.10.2009 19:07 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
dellu kirjutas:
tujula kirjutas:
Mul tulid mingid ägedad bisnessmennid Allroad 2.7BT vaatama. Esimene asi mis öeldi, et "Miks ta sul nii krõbeda hinnaga on?" Siis istuti sisse ja kohe proovisõitu nõudma. Keeldusin ja oh türipaide mis sajatamine siis pihta hakkas. Kurat miks sa üldse siis vaatad autot mis sinu jaoks "krõbeda hinnaga" on. Elu ikka nii pees veel ei ole, et igalt asjalt 50% allahindlust saab!

Päris täpselt ei saanud nüüd aru :), proovisõit on ju esimene tegur mis seisukorda näitab. Ma läheks ka lihtsalt minema kui proovisõitu ei saa. Ok korra on endal ka juhus olnud, kus ühel kadaka autoturu platsil käisin ühte Corollat vaatamas. Seal ka millegipärast ei lastud proovisõitu teha, platsi mingi tsurka ise sõitis ja ma pidin kõrval istuma. Õnneks osteti see auto muidugi järgmine päev ära ja paar nädalat hiljem tuli parem pakkumine hoopis.


Selle proovisõiduga on muidugi see jama, et kui müüd mingit karmimat aparaati, a la S4 jne, iis võivad tulla mingid kõvatajad niisama kohale, et saaks korragi elus mingise püssiga sõita ning käib lihtsalt mõttetu peenestamine. Ütlevad pärast, et sry, me vaatame veel teisi ka ja lähevad minema.

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.10.2009 21:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2008 18:31
Postitusi: 238
Asukoht: Seal, kus aastaläbi ujuda saab ning ookean (nüüdseks Vahemeri) paistab koduaknast :)
Kuid eks nende karmimate aparaatide müümisega ole ju nii, et enne kui ise selle soetasid, vaatasid, proovisid ja kaalusid ka teisi alternatiive. Mida karmim aparaat, seda suuremad nõudmised. Kui mingi vend ostaks S4, ilma M3 ja C AMG-d proovimata, mõtleksin küll, et imelik, muidugi eeldusel, et tal kindlasti nelikvedu vaja pole või M3 ja C AMG välimuselt väga vastu ei käi.

Selge on muidugi ka see, et kui mingi tüüp proovisõidul iga valgusfoori tagant kumm suitsedes stardib ja pedaal põhjas 100-ni kihutab, siis paneb jah mõtlema.

Muidugi on ka seda, et just müüja ise kannustab takka, et mis niisama siin ikka veered anna ikka gaasi ka, siis tunned ikka, mis loomaga tegu. :smokin

_________________
S 600 L 5.8 W220 & SL 55 AMG W230 & tuhande eurone rannaauto...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 03.10.2009 12:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.05.2005 22:21
Postitusi: 691
Asukoht: hui teab
Karmide püssidega mina ei lase kunagi niisama proovima minna. Kui ülepäeva käib ming hull peenestamas ja proovimas siis kauaks seda autot ei jätku. Pealegi, kui sa esimese asjana hakkad hinna kallal vinguma siis miks sa üldse seda autot näpid kui osta ei jõua. See et proovitakse ära ja pärast pakutakse pool hinda, mina hinnaga ei nõustu aga autoga on sõidetud YESS!. Ma nüüdseks juba paar aastat asjaga tegelnud ja vaikselt hakkan aru saama millisele proovijale tuleb anda, millisele mitte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 03.10.2009 22:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.09.2004 21:43
Postitusi: 709
Asukoht: kirdalu
minust sai ka tilganäppija. Käisin autot vaatamas ja järgmine kord kui treilaga mehe väravataga olin, lõin tehingus(segased registreerimisprobleemid) kahtlema ja jätsin kauba katki. Edasi -tagasi loksusin treilaga kuskil üle 400km-i. :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 05.10.2009 11:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
viimane variant oli küll hea idee. arvestades et iga kui nolk võib su siduri lõhkuda või muud kurja teha autole siis selliste puhul on see 500 eekine proovisõit küll omalkohal :rokib

samas 10K eekise golfari proovisõidu puhul oleks asi naeruväärne.
kui senator b 3,0 müüsin siis proovisõitudele kulus aega kokku tänu mitmele matsile ala 3H ja kütet ligi 20L.......

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 05.10.2009 23:58 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
No üldiselt on tõsise huvilise ja kõvataja vahe ikka märgata....Kas ta proovisõidu järel kohe sinu osta tahab on iseasi, ja pahaks seda panna ei saa. Ilmselt kui kalli auto ostaks(või mingi peenestus pilli eriti) sis prooviks ikka päris mitut isendit, juba puhtalt võrdluse pärast. Siingi palju kirjutatud et yx ei liigu ja teine ei liigu ja sis astutakse teise samasugusesse ja öö ja päev vahe. Aga kui ikka täiesti totakas astub ligi ja ennem "tere" on et palju kytust m5 võtab ja anna sõita sis on jah kahtlane, ja vb kysiks ennem täpsustavaid kysimusi vms, et selgutada kas inimesel ültse on aimu/soovi leida endale meelepärane.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 08.10.2009 22:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Streetrace.org´is olen ma ainult paar tõelist ostjat leidnud. Kes tulevad kohale, vaatavad masina üle ja laovad klotsi peo peale ja jehhat. Osad aga vaatavad mõne tonnist autot igast otsast. Alates põlevast käsipiduritulest armatuuris lõpetades mootoripatjade vms. asjadega. Inimesi igasuguseid. Üldjuhul on vedanud, ning ostjaks on olnud mõitslik inimene. Kes mõne tonni eest ei looda saada uut autot. Vaid on rahul sellega kui rehvides õhud on sees ning masin käima läheb :smokin

Ise olen samasugune, paar viimast autot olen ostnud nii. Et, netis viskasin pilgu peale. Ütlesin et broneerin ära. Ning järgmine päev käisin viisin raha ära ja tulin tulema. Hiljem kodus vaatan mis ma endale jälle ära ostsin. :D

P.S! Viimase pilli mis soetasin pole jõudnud praktiliselt vaadatagi, nii nagu maja ette sellega ostu päeval tulin. Seisis see kuni tänaseni. Täna sai ca. 500m. tanklas ära käidud. Autoga igati rahul, sõidab hästi ja muu suurt ei huvitagi. :burnout Vigu esineb kuid need mind ei häiri :lol

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 08.10.2009 22:52 

Liitunud: 07.01.2009 19:05
Postitusi: 222
Täna osteti järjekordne auto minult, inimesed vaatasid autot, ajasime juttu ja küsiti proovisõitu, sõideti linnas ja siis maanteele, kiirendati linnast välja ca 130-140km/h, ja tagasi samamoodi. Jõudsime parklasse vaatasid autot veel ja ajasime natuke juttu, panin korra auto tööle et saaks ühte asja näidata, siis sai küte otsa. Loeti vaatamata sellele raha peo peale lükkasime mõned meetrid auto tanklasse ja pandi minekut. Ja asi korras.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.10.2009 07:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
andres393,

ega sa juhuslikult vectrat scorpa vastu ei vahetanud?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.10.2009 11:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Minul positiivne kogemus müüjaga ja pean ka ennast heaks ostjaks antud juhul.

4x4 foorumis kuulutus masinast, mis turuhinnast poole odavam + teine kere ka veel kaasa.
Helistasin, sain targemaks. Broneerisin ära. (esmasp. vist helistasin ja laupäeval sain järgi minna). Müüja isegi ei tahtnud ettemaksu saada, vaid uskus mind, kuigu masina vastu huvi oli suur.

Läksime järgi, tegin kerge tiiru autoga ja vormistasime ostu-müügi lepingu. Leppisime ka kokku et teisipäevaks asi minu nimel, siis saan ka kindlustusest jäägiraha omale. Tehtud.
Müüja veel töstis oma töstukiga teise kere peale. Teise kere vötmed veel saadeti järgi postiga. Esisilla sain ka kaubapeale kuna ei tinginud :)

Masin ei olnud kaugeltki ideaalne, ega otsinudki ideaali tegelikult :)

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.10.2009 18:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
SpikeBMW kirjutas:
andres393,

ega sa juhuslikult vectrat scorpa vastu ei vahetanud?


Ei vahetanud, ostsin selle sularahas.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.10.2009 16:12 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
ostsin endale niimoodi esimese e30-ne.Leidsin ühest foorumist kuulutuse.Auto oli suhteliselt kehvas korras aga hind oli soodne.Asus ta minust küllaltgi kaugel (tallinnast tartusse ja tagasi).Helistasin, broneerisin , läksin kohale.Auto oli veidi kehvemas korras , kui arvasin.Kuna müüja ise oli ära , ajasin asju läbi telefoni.Müüja oli igati mõistlik mees , tingisin telefonitsi sümboolse summa alla , tõmbasin auto treila peale ja hakkasin kodupoole sõitma.Auto oli küll läbi , kuid nüüdseks juba kõik keretööd tehtud,kõik mehaanilised osad renoveeritud jne. ja varsti auto taas teedel.Arvestades , et muidu oleks auto lõpetanud metallipressi all võib öelda. et lõpp hea, kõik hea.Sain endale korraliku prjektiga,päästsin ühe bmw pressi alt ja sain ühe kuradima ägeda reisi teha. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.10.2009 20:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:02
Postitusi: 429
Asukoht: far away
SpikeBMW kirjutas:
andres393,

ega sa juhuslikult vectrat scorpa vastu ei vahetanud?



mina vahetasin vectra scorpa vastu.

_________________
56394180 www.motovanker.com


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7