Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 08:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 21:47 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Mida see pilt tähendama peaks?
Mina pole kedagi halba öelda. Ostku mida tahab keegi ja igaüks sõidab oma lemmikutega. Minul lemmikmarki ei ole ja sellepärast ma saangi väga suures ulatuses autosi valida.
Ja sellepärast ütlen Aasia ja Euroopa autod kuna peale nende ei tooda keegi autosi. Muiduki kah mikimaa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 26.02.2010 23:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2008 18:31
Postitusi: 238
Asukoht: Seal, kus aastaläbi ujuda saab ning ookean (nüüdseks Vahemeri) paistab koduaknast :)
Oleneb, mis Sa juhitavuse all silmas peab? Lincoln Mark IV, Mark V, hilisem kandiline Town Car ja 77+ DeVille/Fleetwoodide (kindlasti ka paljud muud) rool on niivõrd võimendatud, et keera rooli, kasvõi ühe näpuga. Mis tagasisidet teega Sa siit ikka ootad. Väga rumal oleks võrrelda neid masinad Corvette C6-ga. Tavasõidu nii 50-60km/h otsesõites pole tõesti vahet, mis auto on, kuid samal kiirusega kurvi võttes nt W126 või E32 võrreldes ülalmainitud masinatega on ikka totaalne vahe sees.

USA masin on muidugi lihtsa ehitusega jne, kuid ainult selle järgi ei võrrelda autosi. Sõida nt C140 kerega CL Mersuga ja siis sõida Lincoln Mark VIII-ga (olgugi, et hinnavahe uuena mitmekordne olid need siiski mõlemad mõeldud olema suured luksuslikud kupeed), siis saad aru, et Mercedese hind on põhjendatud.

Armastan ka USA autosi, kuid igapäeva autoks sellist siiski ei valiks (ei pea silmas Grand Cherokeed ja muid selliseid). Mõni suur vanem USA maanteelaev oleks ikka meie tingimustes suht mõttetu, Mark V-ga jääd Stockmani parkimismajas kahe korruse vahele kinni ka.

_________________
S 600 L 5.8 W220 & SL 55 AMG W230 & tuhande eurone rannaauto...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 00:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2008 18:31
Postitusi: 238
Asukoht: Seal, kus aastaläbi ujuda saab ning ookean (nüüdseks Vahemeri) paistab koduaknast :)
Kõige sobivam lahendus, kui soovida ruumikat USA kupeed igapäevasõiduks, oleks vast selline Eldorado http://en.wikipedia.org/wiki/File:8th-C ... dorado.jpg . Üpriski kvaliteetne ja muidu mõnus sõita. On küll esivedu, kuid kuna sõita oli sellest hoolimata siiski hea, siis mind see ei morjendanud.

Vahemärkuse, et kui mõelda, siis viimase mõnekümne aasta jooksul (varasema ajaga pole kursis) ei tule peale usakate rohkem masinad meelde, mis V8 ja esiveo oleks ristanud.

Siiski Lancia Thema 8.32 oli ka.

_________________
S 600 L 5.8 W220 & SL 55 AMG W230 & tuhande eurone rannaauto...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 02:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:02
Postitusi: 429
Asukoht: far away
Vähemalt 1lehekülg möla juhitavuse kohta, senikaua kui teemaalgataja rajaautot osta ei plaani ei ole mingit tähtsust sellel juhitavusel tänavatel ja teedel legaalselt liikumiseks on need kõik piisavalt juhitav. punkt.

_________________
56394180 www.motovanker.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 04:16 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
GTO kirjutas:
Vähemalt 1lehekülg möla juhitavuse kohta, senikaua kui teemaalgataja rajaautot osta ei plaani ei ole mingit tähtsust sellel juhitavusel tänavatel ja teedel legaalselt liikumiseks on need kõik piisavalt juhitav. punkt.

Õige tähelepanu.
Aga siin vist pole kõik eriti teravad pliiatsid ja ei saa siiani aru, et ma ei otsi mingit sportkupeed millega ringrada tiirutada vaid otsin legaalalse kiirusega sõitvat autot tänavale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 11:33 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
No pere ja kupee ei käi minumeelest nii või naa kokku. 100k on hinnapiir, osta peresõitudeks parem 50k eest mingi korralik suur universaal ja isiklike vajaduste rahuldamiseks 50k eest kupee.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 11:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
GTO kirjutas:
Vähemalt 1lehekülg möla juhitavuse kohta, senikaua kui teemaalgataja rajaautot osta ei plaani ei ole mingit tähtsust sellel juhitavusel tänavatel ja teedel legaalselt liikumiseks on need kõik piisavalt juhitav. punkt.


Kas sa arvad, et autode juhitavust parandatakse ainult ringraja sõiduks? Scorpamees võibolla tõesti ei tea mida annab hea juhitavus liikluses.
Toon sellise lihtsa näite, et Pontiac GTO-ga(uuem variant) vihmase ilmaga 110km/h möödasõitu tehes on tunne, et auto kaob koheselt teelt, samas e39 bmw-ga, mis on vanem mudel, on veel 150 km/h ka samas olukorras suhteliselt turvaline tunne.
St. põhiline arendus käib siiski ohutuse nimel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 11:59 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Teema muudab mõttetuks see, et lahmitakse täiesti seinast seina autosid-Mesa "S-coupe", usa laevad, sis vahepeal jahutakse, japsidel pole tehnikat :kill ja lõpetades mingi käraka taksomesa kupeega. Sa peaks ikka mingi suuna võtma. Nagu pealkirjast aru saan, sis võib edasipidi keskenduda puhtalt usa autodele. Ja 50-60km /h plaanid suvel Tartust tlna sõita v?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 12:03 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Maantee teine teema ju. Seal sirgetee ja USA auto korraliku laia rehvidega peab maanteel sirgesõidul vägagi hästi ennast teel ka 110km/h sõites ja rohkemki.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 12:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Otse sõitmiseks on pigem hobujõud ja aerodünaamika vajalik kui hea juhitavus.
Samas ei näegi ma mingit põhjust miks sellise kruiseriga üle 90km/h peaks sõitma, k.a suvistes oludes.

Siiski kõik ei ole selgeltnägijad, ning ohuolukorras on kindlasti palju suurem tõenäosus pääseda BMW-ga(kellele BMW ei meeldi, võib selle asendada millegi muuga, millel on hea juhitavus) kui üle 2 tonnise suure laevaga, millel on vedrukäik 50cm ja pidurikettad kuidagi suuruselt auto massiga ei sobi. Lisaks veel see, et kui ma õieti aru sain, siis otsitakse pereautot. Eeldaks, et see tähendab laste sõidutamist tagaistmel. Kas on mõtet riskida enda laste eluga põhimõtteliselt olematu turvavarustusega autoga(tagaistmetel 1 punkti turvavööd ja terve auto peale 0 turvapatja).

Muidugi on võimalik sõita vastavalt teeoludele valitud õige sõidukiirusega, näiteks enne 90ndaid talverehve praktiliselt ei kasutatud ja saadi ka hakkama. Aga milleks teha enda ja pere elu nii keeruliseks?

See on su enda valik, ning kui positiivsed emotsioonid kaaluvad üle negatiivse, siis go for it.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 12:35 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Avarii vist väikseim mure sellistmasti auto puhul, suur tugev tank ei saa midagi eriti juhtuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 12:43 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
No kui sul auto koosneb kahest I-talast siis autoga tõesti ei juhtu midagi, aga sina, koos oma kauni kaasa, laste ja piknikukorvidega lendade esiklaasist välja. Ja kui võtta arvesse, et neil siin teemas läbi käinud hiiglaslikel usa kupeede puuduvad isegi sellised elementaarsed asjad, nagu peatoed siis piisab linnas 10km/h kõksust ja lendab sul pea otsat. Rääkimata turvavöödest tagaistmetel.

Järgi parem minu superhead soovitust: peresõitudeks korralik universaal ja endale kruiisimiseks või milleks iganes kupee. Vaadates siinpakutud usa raudade hindu ja normaalse universaali hinda tuleb 100k-ga ilusti välja.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 12:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Peaks olema ~60km/h ja auto kõige tugevamasse kohta(ps. pildil 74 airbagiga caddy):

Pilt

90 km/h oleks tagajärjed palju hullemad + alati ei tule mats täpselt ette keskele.
Nt. 2003 aasta Volvo v70-l ei saanud 55km/h puuga otse esiosa keskele saadud paugust isegi mootor pihta, hinnaklass on seejuures sama.
PS! Anti-L soovitust tasuks tõesti kaaluda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 13:00 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
No hiinlased teevad veel nõrgemaid autosi aga elavad ikka ja ei jonni selleüle, et võivad surma saada vms.
Kui mõtled hästi koguaeg, et sinuga ei juhtu midagi sisi ei juhtu kah. Kui mõtled negatiivseid mõtteid siis juhtubki.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 13:03 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
nunnumas kirjutas:
No hiinlased teevad veel nõrgemaid autosi aga elavad ikka ja ei jonni selleüle, et võivad surma saada vms.
Kui mõtled hästi koguaeg, et sinuga ei juhtu midagi sisi ei juhtu kah. Kui mõtled negatiivseid mõtteid siis juhtubki.
ma ei tahaks küll sinu järelkasvu nahas olla, kui sul nende sõidutamiseks liiklusvahendit ostes selline suhtumine on. Aga noh, ego värk, ma saan aru.

edit: ise ma ei ole pereinimene ja kui endale ostaksin suur usa kupeed, siis need rauad oleks suhtkoht ideaalne valik. Kui ma seal üksi surma saan, ei ole hullu midagi, aga kui ma võtan endaga kaasa kaks last ja naise, on küll asi üsna kurb. Et tasuks uhkuse alla neelata ja leppida teadmisega, et oled pereinimene ja vajad normaalset pereautot.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7