Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 08:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 13:17 

Liitunud: 19.02.2009 18:57
Postitusi: 506
Ise eluaeg Challengeri, Chargerit ja Camarot armastanud, kõiki neid 1969.a ringis toodetuid. Juhitavus on kindlasti talutav, aga ruumikuse ja hinna poolest ilmselt ei sobi, rääkimata saadavusest :(


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 13:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.04.2005 18:02
Postitusi: 429
Asukoht: far away
qpi kirjutas:
GTO kirjutas:
Vähemalt 1lehekülg möla juhitavuse kohta, senikaua kui teemaalgataja rajaautot osta ei plaani ei ole mingit tähtsust sellel juhitavusel tänavatel ja teedel legaalselt liikumiseks on need kõik piisavalt juhitav. punkt.


Kas sa arvad, et autode juhitavust parandatakse ainult ringraja sõiduks? Scorpamees võibolla tõesti ei tea mida annab hea juhitavus liikluses.
Toon sellise lihtsa näite, et Pontiac GTO-ga(uuem variant) vihmase ilmaga 110km/h möödasõitu tehes on tunne, et auto kaob koheselt teelt, samas e39 bmw-ga, mis on vanem mudel, on veel 150 km/h ka samas olukorras suhteliselt turvaline tunne.
St. põhiline arendus käib siiski ohutuse nimel.


pista P*tsi oma BMW mul ei ole vaja lollitada tänaval ja senikaua on piisavalt juhitavad kõik autod, kaubikud ja mõned muud loomad on veel hullemad sõita, äkki keelame liiklusest ära kuna ei saa 150kmh ''turvalist'' möödasõitu teha. tainas :kill

_________________
56394180 www.motovanker.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 14:11 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
Võrdlus oli pigem turvalisus/auto maksumus, mitte auto vanus.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 14:20 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Kui te sellist loogikat kasutate siis peaks juba vähemalt pool Ameerikat surnud olema. :D
Aga näe kõik elus ja elavad.

Silma jäänud veel sellised.
http://www.auto24.ee/used/202847 See vist väga ruumikas ei ole jah?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 15:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
DevilDeVille kirjutas:
kena idiootlik lahmimine käib, kolmkümmend aastat tagasi oli volvo 142 sama turvaline, kui v70 eksole. lasteaed.


Kas ainult sinu seisukohad on õiged ja ühtegi negatiivset külge ei tohigi olla sinu pakutud autol? Kas kasutad ise Cadillaci igapäevasõidukina?
Jätsid varasematest postidest asjaliku mulje aga hetkel oled sina see, kes "idiootlikult lahmib" ilma minu postitust lugemata.

nunnumas kirjutas:
Kui te sellist loogikat kasutate siis peaks juba vähemalt pool Ameerikat surnud olema. :D
Aga näe kõik elus ja elavad.

Silma jäänud veel sellised.
http://www.auto24.ee/used/202847 See vist väga ruumikas ei ole jah?


Kas sa oled USA-s käinud viimase 10 aasta jooksul? Kui palju on seal tänavaliikluses 70date aastate Cadillace ja analooge?
PS! USA-s on liiklusõnnetustes hukkumine üks suuremaid.

Aga sinu enda pere, ise tead, mis teed. :)

GTO kirjutas:
pista P*tsi oma BMW mul ei ole vaja lollitada tänaval ja senikaua on piisavalt juhitavad kõik autod, kaubikud ja mõned muud loomad on veel hullemad sõita, äkki keelame liiklusest ära kuna ei saa 150kmh ''turvalist'' möödasõitu teha. tainas


Kahjuks ei ole mul ei naissuguorganeid ega BMW-d, st. ei saa su soovidele vastu tulla.
Näite tõin suvistest teeoludest, talvel võivad vastavad numbrid olla nt. hoopis 60km/h ja 90km/h. Sõidad 90km/h parema juhitavusega auto järgi ja ühel hetkel lähevad mõlemad libisemisse, üks suudab tänu paremale juhitavusele olukorra päästa ja teine lõpetab kraavis.
Kas tegin nüüd piisavalt puust ja punaseks ette? Või peaksin kasutama lihtsamat keelt nagu sinu postis?

Tänan kuulamast,

Tainas isiklikult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 15:09 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
No qpi päris su loogikat kah ikkani tõena ei saa võtta.
Kui need USA autod nii sitad olid siis miks neid veel alles on päris palju?
Kui need nii nigelad olekas siis oleks ju kõik sodiks ja mahakandmsiele juba ammu sõidetud.
Ja enamus hukkumised on siiski inimese süü mitte auto oma.
Ja DevilDeVille ma kah nii maha ei teeks. Kui vaadata tema autoparki ja oskusi ja teadmisi USA autode vallas siis ma pigem usun teda rohkem kui teid qpi.

Kas Jaagub Kreemil oli kunagi Camaro? Mis mootoriga?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 15:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
nunnumas kirjutas:
Kui need USA autod nii sitad olid siis miks neid veel alles on päris palju?
Kui need nii nigelad olekas siis oleks ju kõik sodiks ja mahakandmsiele juba ammu sõidetud.
Ja enamus hukkumised on siiski inimese süü mitte auto oma.


Kas ma ütlesin, et USA autod on sitad? Liiklen ka ise USA autodega ja ei kurda. Lihtsalt 70ndate Caddy 6.6l mootoriga pereautoks ja eeldavasti ainukeseks, ei kõla just targa valikuna, eriti talvel.
Selline talv nagu praegu ei pruugi olla viimane ning sellega ei mahu puhtfüüsiliselt tänavatele ära praegu. Mulle meeldivad inimesed, kes eelistavad fun-factorit praktilisusele, olen ka ise selline, aga antud kontekstis, pereautona, minu arvamus on ei.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Rahu, ainult rahu.

Siin teemas jääb mulje, et teemaalgatajale hakkab vaikselt eurokräpp ka meeldima.
viewtopic.php?f=52&t=34868

Muidu, millal ostuks läheb? Tavaliselt sellise teemaarenduse peale tavaliselt ei ostetagi midagi või läheb Honda Civic kaubaks.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:26 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
DeLaBig kirjutas:
Rahu, ainult rahu.

Siin teemas jääb mulje, et teemaalgatajale hakkab vaikselt eurokräpp ka meeldima.
viewtopic.php?f=52&t=34868

Muidu, millal ostuks läheb? Tavaliselt sellise teemaarenduse peale tavaliselt ei ostetagi midagi või läheb Honda Civic kaubaks.

Euroopa autost on asi kaugel. Tegemist siiski Aasia/USA autoga. 3000GT on põhimõtteliselt nagu Dodge Stealth välimuse vahe vaid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kuid siiski, ruumikust ei saa võrreldagi suurte usa kupeedega.
Lapsevankri paned katusereelingutele?

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:30 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Kas keegi on öelnud, et ma tahama 3000GT ostma hakkata?
Natuke võib erinevate autode kohta uurida ikka ja harida ennast, et tulevikus on teadmisi rohkem ja olen targem asjades.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:47 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
nunnumas kirjutas:
Kas keegi on öelnud, et ma tahama 3000GT ostma hakkata?
Natuke võib erinevate autode kohta uurida ikka ja harida ennast, et tulevikus on teadmisi rohkem ja olen targem asjades.
liigud õiges suunas, endale võtad selle 3000GT ja perele A6 avant vms.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 27.02.2010 18:49 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Nii see asi ei lähe 3000GT maksab juba iseenselt üle 100t krooni.
Pole ju selliseid rahasi võtta,et üks 100tuhat sinna ja teine 100tuhat tänna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 28.02.2010 10:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
Ostsid ära midagi või on see niisama kottide sügamise tema siin?

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Soovitage ruumikat kupee kerega sõidukit(USA cars only now)
PostitusPostitatud: 28.02.2010 20:53 

Liitunud: 24.02.2010 21:36
Postitusi: 114
Mõne Lincoln Mark V tuleb ära.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 73 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7