Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 20:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 592 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 22:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
:D ikka alles see roigas.
Pole väga hea pakkumine ju, kui tahab samapalju või rohkem raha veel remondiks saada.
Ja nagu näha, siis pole müüdud ka veel saanud seda...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 22:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
kj kirjutas:
:D ikka alles see roigas.
Pole väga hea pakkumine ju, kui tahab samapalju või rohkem raha veel remondiks saada.
Ja nagu näha, siis pole müüdud ka veel saanud seda...

Samas hind on ju hea mitutuhat odavam kui letikas.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 23:22 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Toivoku kirjutas:
kj kirjutas:
:D ikka alles see roigas.
Pole väga hea pakkumine ju, kui tahab samapalju või rohkem raha veel remondiks saada.
Ja nagu näha, siis pole müüdud ka veel saanud seda...

Samas hind on ju hea mitutuhat odavam kui letikas.


Sellised autod ei liigugi letikaga. Lahti tahad saada panusta tugevalt alla selle, ERITI selle isendi puhul:
Lambi sinine värv, hall (ära istutud) mittecomfort sisu ilma istmesoojendusteta. tehniliselt mitte esinduslikus korras, otseloomulikult ilma UMi ajaloota ja tagatipuks on veel bensukas ka. Ei taha kellegi sõiduki kohta halba sõna kosta :beer , aga sellised masinad sellises konditsioonis ja komplektsuses vahetavadki omanikke WAYYYYYY kaugel nö teoreetilisest turukast. Sellise raha eest saab heal juhul E38 kerega korraliku isendi, edasi võib igaüks ise arvutada ja mõelda :)
Kuigi mina soovitaks isiklikult, et tee vähemalt korralikud pildid, tekitab mõningastgi huvi ehk :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 23:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
hmm aga ta ju ongi põhjusega odavam kui letikas ja seda põhjsuega, vaatasin niisama seal ja üks sarnane oli veel 3800 ja siis algasid 6k eurist hinnad :D
Niisama ei müüks keegi korralikku autot 2k odavamalt :D

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 23:52 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
ma lihtsalt olen koguaeg eeldanud, et soodushind tähendab seda, et auto on soodne, mitte seda, et tegelt on ta nii roim, et ei olegi rohkem väärt. A la kui veljed alt ära keerad siis auto pole soodushinnaga, vaid ta ongi odavam ja ikka samakirves kokkuvõttes :D
Aga eks seda võib mitut moodi vaadata. :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 23:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
tomcraft kirjutas:
ma lihtsalt olen koguaeg eeldanud, et soodushind tähendab seda, et auto on soodne, mitte seda, et tegelt on ta nii roim, et ei olegi rohkem väärt. A la kui veljed alt ära keerad siis auto pole soodushinnaga, vaid ta ongi odavam ja ikka samakirves kokkuvõttes :D
Aga eks seda võib mitut moodi vaadata. :beer

no hinnavahe on tegelt ikka päris suur, sealt eeldada korralikku autot oleks veits veider, ma kujutan ette kuidas sa lähed ostam 200 eurost e36te ja siis oled solvunud,et oo roostetab :D

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 14.10.2014 23:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Seisukord vastab hinnale ju. Soodsa puhul on alahinnatud korralik auto.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 15.10.2014 00:01 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
2 Toivoku:
Võin Sulle kinnitada, et ma olen täiesti vastand sinu ettekujutusele. Jutu mõte oli see, et kui tal oleks muud tingimused täidetud, mis reeglina semjorkal on, siis sillad korrastada jmt ei oleks probleem. Antud juhul oleks sellise hinnaga sellist auto müüa võimalik vaid juhul, kui ta oleks tõesti väga heas korras.(aga alati on kuskil mõni optimist, tuleb ta vaid ülesse leida).
Aga see on minu subjektviine arvamus lihtsalt, niipalju kui olen turul täheldanud selliseid masinaid liikumas.

kodanik "kj" võtis mu mõtte lühidalt kokku :)


Viimati muutis tomcraft, 15.10.2014 00:03, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 15.10.2014 00:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
tomcraft kirjutas:
Võin Sulle kinnitada, et ma olen täiesti vastand sinu ettekujutusele. Jutu mõte oli see, et kui tal oleks muud tingimused täidetud, mis reeglina semjorkal on, siis sillad korrastada jmt ei oleks probleem. Antud juhul oleks sellise hinnaga sellist auto müüa võimalik vaid juhul, kui ta oleks tõesti väga heas korras.(aga alati on kuskil mõni optimist, tuleb ta vaid ülesse leida).
Aga see on minu subjektviine arvamus lihtsalt, niipalju kui olen turul täheldanud selliseid masinaid liikumas.

samas 6500 euriga olen näinud neid küll ja küll, noh ostetuna siis juba :) . Ise leian,et seeon suht soodne kui ta sõidab :) pakun ka,et selle 2k euri eest oleks see auto suht rahuldavas eestikeskmises olukorras.
Sõltub tegijast, soodne ta kindlasti pole inimesele kes selle auto remondi eest maksma hakkab kellelgi, kuid ise leian,et kui ma ise teeks tööd siis tuleks suht soodsalt :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 15.10.2014 00:09 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Toivoku kirjutas:
tomcraft kirjutas:
Võin Sulle kinnitada, et ma olen täiesti vastand sinu ettekujutusele. Jutu mõte oli see, et kui tal oleks muud tingimused täidetud, mis reeglina semjorkal on, siis sillad korrastada jmt ei oleks probleem. Antud juhul oleks sellise hinnaga sellist auto müüa võimalik vaid juhul, kui ta oleks tõesti väga heas korras.(aga alati on kuskil mõni optimist, tuleb ta vaid ülesse leida).
Aga see on minu subjektviine arvamus lihtsalt, niipalju kui olen turul täheldanud selliseid masinaid liikumas.

samas 6500 euriga olen näinud neid küll ja küll, noh ostetuna siis juba :) . Ise leian,et seeon suht soodne kui ta sõidab :) pakun ka,et selle 2k euri eest oleks see auto suht rahuldavas eestikeskmises olukorras.


jap, aga need täidavad juba osalt neid tingimusi, mida ülal pool mainisin, mis on eelduseks sellise masina turuhinnaga müügiks(musta värvi, comfort sisud, suurem osa lisasid K.A topsihoidkud nt) jne. 2k eest eesti keskmisse korda saad ta tehniliselt ilmselt küll jah. Samas on märgitud et eutol on veel iluvigu ja muid väiksemaid vigu mis reeglina tähendab seda, et alumine ring plastikuid ribadeks (stangel siis), kere roostes ja pool lisavarustust ei tööta, sisu perses jmt. Lihtsalt elu on näitand, et kui sellise auto müügikuulutuse all on kirjas, et "sõitmist segavaid vigu pole", siis tähendab see reeglina, et inimene on endale üle võimete auto soetanud ja pole sinna sentigi sisse lappand, või kui ongi siis on lõputu rahaauk, seega sellise masina puhul on mõistlik valida kindlasti hooldatud eksemplar, suva et mitu kilo kallim. Saan aru, et sa ise vist töötad ja sõidad nende bemmidega eluaeg, seega mingid asjad ilmselt kökimöki sinu jaoks, aga tavakodanik, kes igapäevaselt garages ei ela, vaatab seda kui läbi aetud laipa. Ja lapi teda palju tahad, esimese asjana pead lamba nahka minema ostma, et kellad küljest ei külmu, ööd on juba päris jahedad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 15.10.2014 00:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Mnjaa, ma puhtalt vaatasingi enda posti otsast seda asja, tavainimesele ei soovitaks mitte kunagi tegelikult üldse bemarit osta. Või noh vähemalt mitte sellisele keskmisele eesti kodanikule kes autodest tuhkagi ei taipa :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 19.10.2014 23:32 

Liitunud: 07.11.2009 01:10
Postitusi: 232
http://www.auto24.ee/used/1871234

E32 750 999.-

_________________
Tätoveeringute tegemine !
Lisainfo PS! või 56835993


Viimati muutis manhattan, 20.10.2014 13:59, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 19.10.2014 23:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
:D :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 20.10.2014 10:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
kui need poisid seda 999 eest müüvad, siis ma ei taha isegi mõelda, mis sellel kõik katki peab olema. Või mis hinnaga nad selle ise kätte said.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Killer-pakkumisega autod
PostitusPostitatud: 20.10.2014 18:55 

Liitunud: 05.03.2006 00:19
Postitusi: 733
Random Hero kirjutas:
kui need poisid seda 999 eest müüvad, siis ma ei taha isegi mõelda, mis sellel kõik katki peab olema. Või mis hinnaga nad selle ise kätte said.

Eks nad ostsid selle 100euri alla turuhinna ja nüüd üritavad kallilt mõnele lollile pähe määrida.

_________________
Suurim valik lisatulesid - www.lisatuled.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 592 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7