Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 19:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 11.05.2009 21:50 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Uuriks sellise auto kohta. Plaanis on 2009 aasta väljalaskega, 1.4 turbo mootoriga ja automaat käigukastiga, mida ümbritseb Elegance varustusega universaalkere. Aga ootaks just natuke vanemate Octavia ll omanikelt kogemusi vastupidavuse ja kulude osas.
Märkige ära ka kaua te olete seda autot kasutanud/omanud.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 17.05.2009 22:27 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
......


Viimati muutis rosco, 04.10.2010 19:42, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 18.05.2009 19:18 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
rosco kirjutas:
Ilmselt oled käinud Skoda Auto(auto 100) hele rohelise octavia II proovisõidul kah? 100asb number. Samuti 1.4 turps ja 7 käiguline dsg.
Töötan ise Skodas ja näinud kuidas kliendid sellega ikka sõidavad.Tagasi ei hoita. Ainuke asi mis streikis minu teada ,oli talvel bensiinipaagi luugi avamise värk. Kuskil sai niiskus vahele ja jäätus lihtsalt. Muidu sõiduomaduste poolelt IMO väga mõnus auto.

Vaevalt,et kellegil siin octavia II kogemusi pikalt.


Sai proovisõit tehtud jah selle autoga. 1.4 tegi see turbo parajalt erksaks ja varustus oli ka heal tasemel.
Kas see ei ole Octavia ll facelift? Peale Octavia Touri tuli uus mudel, mis peaks olema algne ll, viimane siis facelift, mõne uue mootori ja DSG käigukastiga.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 20.05.2009 23:52 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
.......


Viimati muutis rosco, 04.10.2010 19:42, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 21.05.2009 20:16 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
rosco, sa seal tehnika poolel tööl?
Viimasel pildil siis keremudel, mis on minul huviorbiidis.
Aga see järjestus peaks olema nii:

Octavia Tour ehk I:
Pilt

Octavia II:
Pilt

Octavia II facelift ehk siis viimane:
Pilt

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 25.05.2009 23:55 

Liitunud: 02.11.2007 20:16
Postitusi: 70
Mul on tööl pargis 6 Octavia II-te(rendiautod), mille läbisõidud ulatuvad hetkel umb. 70000 km-ni. Hetkel ei tule küll meelde ühtegi suuremat viga. Arvestades seda vatti mis nad igapäevaselt saavad, siis on tegemist vägagi hea autoga.

Mootoriteks on meil 1,6-sed bensiinikad, mis manuaalkasti otsas on täiesti mõistlik säästuvariant. Tavalise automaatkasti(6k tiptronic) otsas jääb ta siiski uimaseks ja on liiga janune(linnakulu üle 11). DSG kast on muidugi teine lugu.

Hoolduskulusi uuri teenindusletist, üldiselt on nad seal vägagi viisakad ja vastutulelikud. Esimene kallim hooldus peaks 1.6-sel mootoril olema 90k hooldus(umb. 10k äkki?), sinnamaani hooldused jäävad paari tuhande ringi.

Üldiselt on tegemist autoga mille hind ja kvaliteet on vägagi paigas. Selles hinnaklassis teist nii suurt, mugavat ja vastupidavat autot ma ei tea.Ise pean plaani suve lõpu poole Octavia RS ligi võtta endale.

PS:Mõne aja eest ilmus AutoBildis Octavia II 100k test, kus kinnitati auto vastupidavust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Skoda Octavia ll
PostitusPostitatud: 26.05.2009 20:25 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
tänud info eest.
300 000 eeku on piir ja üle selle ei ole võimalus osta autot hetkel. Skoda on selles hinnaklassis ainuke korraliku auto mõõtu (universaal), millel oli ka korralik lisavarustus. Fordid, Seatid jm. jäävad liiga väikseseks ja suuremad liiga kalliks. Altea XL oli peale Octavia ainuke suuremat sorti, hea varustusega ja hea hinnaga variant, aga selle välimus pole just see, mida tahaks.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7