Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 17:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 11:06 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
TDS kirjutas:
kj kirjutas:
See vahetusel soodushind ei kehti on mõistlik ka, panen isegi,


No aga sa oledki ju rondiärikas:D


Ütleme nii, et mitte kõik, kes müüvad oma autot "vahetuse puhul soodushind ei kehti", ei ole rondiärikad aga kõik rondiärikad müüvad oma autot "vahetuse puhul soodushind ei kehti" :)
Kuigi mina isiklikult mõlemil juhul pelgan selliseid autosid, midagi head on sel juhul harva.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 11:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.05.2009 23:28
Postitusi: 1065
Igasugune autode vahetus on 90% ajast selline, et mõlemad üritavad oma pasast lahti saada ja loodavad, et teine on loll.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 13:43 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
Eks see auto müük on jah täna umbes selline, et sul on valida kolme variandi vahel - kas müüd poolmuidu maha, ootad mitu kuud ostjat või vahetad millegi vastu, millel vähemalt teoreetiliselt võiks olla samapalju väärtust kui sinu küsitud hind ja jääd lootma, et väga suure s**a otsa ei sattunud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 14:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Milleks siis üldse vahetada, kui samas hinnaklassis vastu võtad? Kuigi jah sinu vastusest üheselt seda mõista ei saa. Üldiselt vahetus on ikka mõistlik siis, kui autode hinnaskaala erinev, kus üks otsib endale kallimat/uuemat/edevama varustusega ja teine odavamat, et mingi osa pappi alt vabaks saada. Muul juhul ma küll vahetusel mingit mõtet ei näe. Jah jääb küll muidugi variant, et enda oma on keeruliselt müüdav ja vastu saad midagi popimat. Näiteks pahatihti mõnda ökot diislit müüki lükates on postkast mingeid 3.5+ bensukate pakkumisi täis, eriti veel mahtuniversaalid.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 15:52 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
Mina olen väga palju vahetanud 1:1. Mitte kunagi sellepärast, et minu autol midagi viga oleks ja vaja lahti saada. Enamasti ma vahetan 1:1 sellepärast, et saaks midagi uut ja huvitavat proovida, mõnikord olen vahetanud sellepärast, et saada omale parem auto (mitte selles mõttes parem, et minu oma on risu ja teine auto pole vaid selles mõttes parem, et tahan näiteks Audi asemel BMW'd saada) ja on ka olnud õnne vahetada mõnikord millegi vastu, mis mulle kasulik on. Või siis näiteks vajadus teistsuguse auto järel (näiteks sõiduauto asemel maastur, auto asemel mootorrratas vms)
1:1 vahetamine on bueno :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 19:15 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
highrankin kirjutas:
Igasugune autode vahetus on 90% ajast selline, et mõlemad üritavad oma pasast lahti saada ja loodavad, et teine on loll.


See on sama kõva näide, et bemmidega sõidavad ainult v*tupead!

Vahetus on täpselt samasugune normaalne tehing nagu ost ja müük. Või sa tõesti arvad, et need, kes sularaha eest müüvad, pakuvad ainult prillikive, aga roimasid vahetatakse omavahel? :bs
Tegelt ka nagu, püüdke olla vähe. Arvestades fakti, et A24ja andmete põhjal on keskmine auto müügi periood 50 päeva, siis on vahetus üsna mõistlik alternatiiv. Samuti üle öö töötuks jäänud vend myytab oma 4.2 audit ilmselt julge pool aastat, samas vahetades võib sellest vabaneda päevadega ja saab endale odavamate pidamiskuludega masina, millega liigelda. Vaadates neid postitusi, siis jääb mulje, et need kes vahetanud, on rahul ja need kes vastu plärtsuvad, on ennast külajuttudest paiste tõmmand.
PS! P*rsest saada (ebakompetentsuse, oma lolluse vms tõttu) on ALATI võimalus, millega tuleb arvestada ja kui seda riski ei osata maandada, siis polegi rohkem midagi pikemalt arutada!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Erinevate asjade vahetust saab veel mõista (nt keretüüpide vahetus - kupee vs universaal, mõni vb tahab disla asemele bensiini jne).
Kuid kõige naljakamad vahetuspakkumised on sama margi ja mudeli vastu. Pakuti nt E35 530D vastu 1:1le E39 525D (mõlemad universaalid, suht samad aastad jne) :kill


Viimati muutis wtf_, 08.03.2017 23:22, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 23:29 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
See Bemmi näide on küll mõttetu jah, eriti et 525d võtab samapalju kütet kui 530d. Aga näiteks mul on praegu automaatkastiga Audi ja kui kellelgi oleks vähemalt sama hea varustusega täpselt samasugune manuaal, siis ma oleks küll vahetusest huvitatud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 03.03.2015 23:35 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Fluid kirjutas:
See Bemmi näide on küll mõttetu jah, eriti et 525d võtab samapalju kütet kui 530d. Aga näiteks mul on praegu automaatkastiga Audi ja kui kellelgi oleks vähemalt sama hea varustusega täpselt samasugune manuaal, siis ma oleks küll vahetusest huvitatud :)


kindlalt ront :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 04.03.2015 13:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
Fluid kirjutas:
See Bemmi näide on küll mõttetu jah, eriti et 525d võtab samapalju kütet kui 530d. Aga näiteks mul on praegu automaatkastiga Audi ja kui kellelgi oleks vähemalt sama hea varustusega täpselt samasugune manuaal, siis ma oleks küll vahetusest huvitatud :)


Mitte keegi ei vaheta mitte kunagi manuaalkastiga audit mingi ptsis tiptronnicu vastu :D. Ja kui tahab siis on kuskil konks :


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 04.03.2015 14:06 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
TDS kirjutas:
Fluid kirjutas:
See Bemmi näide on küll mõttetu jah, eriti et 525d võtab samapalju kütet kui 530d. Aga näiteks mul on praegu automaatkastiga Audi ja kui kellelgi oleks vähemalt sama hea varustusega täpselt samasugune manuaal, siis ma oleks küll vahetusest huvitatud :)


Mitte keegi ei vaheta mitte kunagi manuaalkastiga audit mingi ptsis tiptronnicu vastu :D. Ja kui tahab siis on kuskil konks :


Ma pakuks, et 90% ei vaheta mitte keegi oma autom. audit manuaal audi vastu :uhoh

Siin foorumis ehk võibolla küll, aga normaalsed inimesed parandavad vea ära / keeravad uue töötava jupi külge, mitte ei hakka kohe vahetust plankline`ide vastu paugutama, kui midagi küljest ära hakkab pudenema :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 04.03.2015 14:21 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
TDS kirjutas:
Fluid kirjutas:
See Bemmi näide on küll mõttetu jah, eriti et 525d võtab samapalju kütet kui 530d. Aga näiteks mul on praegu automaatkastiga Audi ja kui kellelgi oleks vähemalt sama hea varustusega täpselt samasugune manuaal, siis ma oleks küll vahetusest huvitatud :)


Mitte keegi ei vaheta mitte kunagi manuaalkastiga audit mingi ptsis tiptronnicu vastu :D. Ja kui tahab siis on kuskil konks :


Ma ise arvan ka, et pigem ikka niipidi. Audidel ei ole need kastid eriti õnnestunud ja kusjuures Tiptronic on veel nendest kõige õnnestunum võrreldes Multitronicu või DSG'ga. Minu kastil pole viga midagi aga ma ei tahaks ootama ka jääda millal mingi viga külge tuleb. Pealegi on manuaal ökonoomsem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 05.03.2015 20:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Eks see käimar ole individuaalne, mina näiteks ei taha enam elusees manuaal kasti. Automaat ikka hea lebo ning pole vaja sõtkuda seda sidurit ja käike sisseraiuda. Maitse asi!

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 05.03.2015 20:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.12.2014 15:14
Postitusi: 129
Asukoht: Portartur2 Parkla
Igapäeva autona on automaat muidugi asendamatu... Pealinnas elades on eriti masendav hommikuti unise peaga sidurit libistada


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Romuärikate numbriandmebaas kokku ühte kohta.
PostitusPostitatud: 29.05.2015 01:20 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
dellu kirjutas:
Milleks siis üldse vahetada, kui samas hinnaklassis vastu võtad? Kuigi jah sinu vastusest üheselt seda mõista ei saa. Üldiselt vahetus on ikka mõistlik siis, kui autode hinnaskaala erinev, kus üks otsib endale kallimat/uuemat/edevama varustusega ja teine odavamat, et mingi osa pappi alt vabaks saada. Muul juhul ma küll vahetusel mingit mõtet ei näe. Jah jääb küll muidugi variant, et enda oma on keeruliselt müüdav ja vastu saad midagi popimat. Näiteks pahatihti mõnda ökot diislit müüki lükates on postkast mingeid 3.5+ bensukate pakkumisi täis, eriti veel mahtuniversaalid.


See kütteröövlite pakkumine on jah lahe. Kui enda 2,0sdi golfi huvi pärast müüki panin, tuli mul päevas vähemalt 4-5 maasturi vahetuse pakkumist. Kuna auto on mul nii tehniliselt kui visuaalselt väga heas korras ja müüa teda ka otseselt vaja ei olnud, panin ma hinna ikka üsna krõbeda.
Vaatamata kõrgele hinnale ja lahjale, loe olematule, varustusele olid vahetus variantideks valdavalt
igasugused 2003+ pajerod, allroadid ja muud tunduvalt kallimad ja kulukamad autod. Ja enmus pakkusid ise üks ühele vahetust


Viimati muutis k2, 04.06.2015 00:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7