Eelistaks audi A8 mis, minu jaoks, paistab huvitavam-kvaliteetsem-nooruslikum olema.
Soovitaks vaadata kohe restyle, sest enamus hakkab nagunii otsida võimalus selleks suht kiiresti.
Mootor 4.2, sest pakkuvad rohkem rõõmu. Diisel või bens vahet pole, ning on enda veendumuse küsimus.
4.2 (e4) diisel PALJU parem kui vana 4.0 (d3). Kui just d3 siis ikka 3.0 diisel või 4.2 bens.
4.2 diisel - 8.0l/11,5l - arvan et 3.0 suht sama kulu kui mitte rohkem
4.2 bens - 8.0l/16.0l
Kasko - 120 kuus, liiklus 15.
Veermik kestab ok, õhkvedrustus mõnedel jamab kuid lahendused juba olemas. Soovitav autot paar korda tõsta ning hoolikalt puhastada amorti.
Soft close jamab pidevalt - ukselukk 300 eur (uksed mida kasutad pidevalt vaheta kohe audis, et saada garantiid). Hooldus 600-800. Elektoroonika juppe annab leida, kuid hinnakujundus on vahest hirmutav. Vaaadata et kett oleks OK sest korralik korrastamine läheb sinna 1,5-2.0k maksama. Käigukast ei tohi üldse lükkama, korrastamine jälle 1000. Pihustid diisli omad odavamad sinna 300 kanti/tükk.
Eesti turg A8 on suht olenematu nii auto kvaliteedis kui lisade poolest (plank kuid super special individual eriline edition 95% turust).
Üldiselt ei tea mida sa nettis ei suutnud otsida
