Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 13:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 05.01.2016 17:28 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
sillufromIV kirjutas:
Mobile.hehee pakub ka täisteenust. Vali Saksa või muul lehel välja, nemad kontrollivad ja toovad siia. Ainult maksma läheb lugu ca. 1000€.
1500-eurise masina puhul tundub mõttetu selline diil. Mis maksab rekkakoht autole Madalmaadest, kui ise seal välja valin ja rekkale ajan?


Nagu juba mainiti, siis naljalt alla 600euro keegi siia sulle autot ei too. Sellise hinna puhul peab sul auto ostetud olema ja kokkulepitud kohas seisma, et treilamees korjab ainult peale. Kui tahad, et üle vaadataks ja paberid ka sinu eest ära aetakse, siis arvesta selle sama 1000euroga.
Ise järgi käimine ei tule eriti soodsam (transport sinna, söömise ja muud elamiskulud, kütteraha, transiidid ja muud maksud).

Jutu iva on, et kui väga-väga head pakkumist ei saa, siis sellises hinnaklassis auto sealt maalt toomine pole majanduslikult otstarbekas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 09.01.2016 18:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2007 20:11
Postitusi: 1769
Asukoht: vantaa
Ma käisin augustis audit ostmas Hollandist. Lennukiga sain sinna ja maad mööda sõitsime tagasi. Autopood ajas asjad korda mul transiitidega. Need tulid kusagilt saksast paar tundi. Kahenädalane transiit oli alla 200€ mäletamistmööda.

_________________
1 tekiila, 2 tekiila, 3 tekiila, 4 tekiila, 5 ketila, 6 kilate, ... , 10 telika


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 09.01.2016 21:06 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
Võibolla tasub lasta auto leetu tuua ja siis sinna ise järgi... Eestlased kysisid auto berliinist pärnusse toomise eest tunduvalt rohkem, kui leedukad birminghamist auto klaipedasse veo eest... Ja
Siis sealt transadega tagasi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 11.01.2016 10:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
analyzethis kirjutas:
Ma käisin augustis audit ostmas Hollandist. Lennukiga sain sinna ja maad mööda sõitsime tagasi. Autopood ajas asjad korda mul transiitidega. Need tulid kusagilt saksast paar tundi. Kahenädalane transiit oli alla 200€ mäletamistmööda.

2 nädalane saksa transiit on tõesti alla 200, peaks umbes 160 kanti olema, sõltuvalt kohast (punased), aga huvitav kuidas nad seda tegid, sest punaste numbritega autot tahetakse 99% kohapeal näha (kontrollitakse VIN kood jne). Samuti kui sinu nimele tegid, siis andsid oma dokumendid kaasa? Või oli müüja nimel?
Nüüd viimased kuud ka kollaste tegemiseks peab autol ülevaatus olema ja pakuks et see peab ikkagi Saksa oma olema. Kui mõnel müüjal käpp sees, siis äkki tõesti, aga selle peale vast väga loota ei tasu. Saksa bürokraatia juures vähemalt.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 25.01.2016 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2007 20:11
Postitusi: 1769
Asukoht: vantaa
dellu kirjutas:
analyzethis kirjutas:
Ma käisin augustis audit ostmas Hollandist. Lennukiga sain sinna ja maad mööda sõitsime tagasi. Autopood ajas asjad korda mul transiitidega. Need tulid kusagilt saksast paar tundi. Kahenädalane transiit oli alla 200€ mäletamistmööda.

2 nädalane saksa transiit on tõesti alla 200, peaks umbes 160 kanti olema, sõltuvalt kohast (punased), aga huvitav kuidas nad seda tegid, sest punaste numbritega autot tahetakse 99% kohapeal näha (kontrollitakse VIN kood jne). Samuti kui sinu nimele tegid, siis andsid oma dokumendid kaasa? Või oli müüja nimel?
Nüüd viimased kuud ka kollaste tegemiseks peab autol ülevaatus olema ja pakuks et see peab ikkagi Saksa oma olema. Kui mõnel müüjal käpp sees, siis äkki tõesti, aga selle peale vast väga loota ei tasu. Saksa bürokraatia juures vähemalt.


Ma ei uurinudki, kuidas need tulid. Koht, kust ma ostsin oli suht Saksa piiri ääres ja mingid tsurkad tõid saksast, koos auto paberitega. Punased numbrid olid. Saatsin müüjale enne diili oma passi koopia jms. andmeid, mis palus. Auto oli ka autopoe nimel.

_________________
1 tekiila, 2 tekiila, 3 tekiila, 4 tekiila, 5 ketila, 6 kilate, ... , 10 telika


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 02.08.2016 10:41 

Liitunud: 06.03.2014 16:06
Postitusi: 137
Kas keegi Hollandi enda transiite on võtnud? Saab neid sealt üldse või tuleb mingi teise riigi omad võtta? Pean ühele pillile sinna järgi minema...

Või teab keegi leedu treilafirmade kontakte?

_________________
Kaine juhi teenus / juhiga autorent / Transfer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 02.08.2016 10:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Saab küll Hollandist transiite

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: auto toomine Hollandist
PostitusPostitatud: 17.08.2016 12:00 

Liitunud: 17.08.2016 11:54
Postitusi: 5
Hollandis on väga lihtne: autoaed teeb sulle ise paberid ära ja eraisikuga tuleb käia esimeses ettejuhtuvas R-kioski moodi ForEx valuutavahetuses(neid on palju seal): seal annab müüja paberid ja sina raha teenindajale, teenindaja sõlmib ostümüügi, annab müüjale raha ja ostjale paberid koos dokude numbrite jmt-ga. Ei tasu ehmuda, transiit reg. numbrid võivad olla kleebistest või isegi markeriga tehtud, täitsa legaalne :)

Autodel peale 2008 on seal miski luksmaksud, autoaiale tuleb see maksta, hiljem saab ussiemmi kaudu tagasi taodelda, ma ei viitsinud, ostsin vanema.

[EDIT] Mulle jäi omal ajal mulje, et autoscout24.eu ja marktplaats.nl parema valikuga kui mobile.de

Reg numbri kontroll: https://ovi.rdw.nl/default.aspx (saab kaeda kas kehtiv ülevaatus ja ega piiranguid pole)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7