Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 00:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kumba eelistada?
Honda Accord 59%  59%  [ 61 ]
Audi A4 41%  41%  [ 42 ]
Hääli kokku : 103
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Honda Accord VS Audi A4
PostitusPostitatud: 25.02.2016 02:48 

Liitunud: 27.08.2013 20:39
Postitusi: 63
Nagu et head autod peaks olema sellised, mida pole vaja kuhjadega koju vedada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Accord VS Audi A4
PostitusPostitatud: 26.02.2016 18:45 

Liitunud: 05.05.2011 01:00
Postitusi: 145
Keretöödest rääkides oli endal vehoga selline kogemus, et vahetult peale auto ostmist oli üks kindlustusjuhtum, kus tagumise rattakoopa kohale tekkis vaevumärgatav ~6cm kriimustus, mis kindlustuse kuludega ülevärvimisse läks. Ise olin jumala rahul, kuna selle poole koobas suht ussitas ja leppisin letimehega kokku, et nad teevad mulle ka selle parandamiseks hinnapakkumise (tundus loogiline, et kui nkn värvimiseks ja möllamiseks seal läheb, siis hea lihtne kohe ära teha).

Möödus hea hunnik päevi ja lõpuks helistasin neile, et "kus see hinnapakkumine jääb siis?". Vastuseks tuli, et "teie auto on juba ammu valmis". eee, wut? Kohale minnes vaatas muidugi vastu tuimalt üle värvitud rooste (umbes selline pilt, mida arvasin, et ainult rondiärikate autoaedades näha saab). Järgmine päev valges autot vaadates selgus ka, et värvi oli hajutatud kuidagi nii, et tagaluuk oli ilusti üle värvitud aga tagastange oli ikka silmnähtavalt teist tooni.

Tõelise eestlasena surusin käe rusikasse ja pobisesin vaikselt "krdi veho" ja nii ta jäi. Kevadel nüüd ilmselt läheb auto uuesti kuskile normaalsemasse kohta keretöödesse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Accord VS Audi A4
PostitusPostitatud: 05.03.2016 14:25 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
Nonii... üks audi A4 2005 igatahes läks loosi aga mitte mulle (emale)
Audi oli nii korralik, et need 4 accordi polnud kokku ka nii korralikud, mis vaatamas käisin :D

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7