Streetrace.Org
http://www.streetrace.org/foorum/

VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=52&t=165623
3. leht 3-st

Autor:  tomcraft [ 20.01.2018 23:22 ]
Teema pealkiri:  Re: VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel

Tanel kirjutas:
Need kes linnavahel lühikesi otsi töristavad võiksid aegajalt tühjaks ka lasta kusagil või siis kasutada põletusprotsessi soodustavat lisandit.


Issand halasta,mida sa räägid - tühjaks lasta....tead ka, palju kütsi läheb v :err
35km/h pealt ikka 5s sisse, siis on hea rääkida foorumis, kuidas 3l alla tehaseandmete kimatakse linnavahel

Autor:  Fluid [ 08.09.2018 10:49 ]
Teema pealkiri:  Re: VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel

DPF pesul on mõtet ainult siis, kui autol on kõik korras ja DPF on ennast selle pärast umbe ajanud, et talle ei ole antud võimalust ennast puhastada (lühikesed sõidud külma mootoriga, väikesed kiirused või pidevalt tühja paagiga sõitmine). Muudel juhtudel ta kestab lihtsalt natuke aega pärast pesu kauem ja siis oled täpselt sama koha peal tagasi.

Autor:  saunamadis [ 19.01.2025 10:37 ]
Teema pealkiri:  Re: VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel

mai teagi kumb hullem saast on, passat äkki

Autor:  trafic_flow [ 04.08.2025 10:58 ]
Teema pealkiri:  Re: VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel

See ei anna paraku sulle õigust siin kuivalt vart nühkida.

Autor:  saunamadis [ 10.08.2025 01:42 ]
Teema pealkiri:  Re: VW passat b6 või Volvo V50 2004 diisel

Kle velg mis sa siin plätrad tühja

3. leht 3-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/