Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 20:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.01.2009 23:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
ei saa jätta vingumata sel teemal.
nagu ma mingit autot müüma hakkan nii puutun iga kord kokku karja idiootidega kes teevad mulle vastamata kõne ja siis loodavad et helista tagasi ja räägin pikalt laialt autost...
no what tha fuck!
ma nagu ammu sellel arvamusel et kui sul pole raha mulle heistadagi ,no mis kuramuse autoostjat sinust siis veel on. tilganäppija oled ju.
mingi aeg tagasi jõudsin selleni et müün vaid ühelt numbrilt ja sealt ma ise välja ei helista seega on näha just eriti palju neid näppijaid. tehakse piip ära ja siis oodatakse. siis jälle piip jne.
muude asjde jaoks on teine nr ja seal sellist jama enam pole.

vabandage mind selle tatipritsimise eest aga võiks sellist teemat arendada, ja oma kogemusi jagada. vähemalt saaks naerda.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 00:01 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Minul sellist vastamata kõnede asja polegi olnud. Mind ajab hoopis vihale see, et lepid õhtul mingise tegelasega kokku, et tuleb homme autot vaatama, ise veel küsis, ka homme kodus ja blablabla. Ise mingeid plaane ei tee ja ootan mingit kõnet vms. Krt kui ei tule siis võiks helistada ja öelda, et kle sry ei saa tulla.

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 00:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
trykmann kirjutas:
Minul sellist vastamata kõnede asja polegi olnud. Mind ajab hoopis vihale see, et lepid õhtul mingise tegelasega kokku, et tuleb homme autot vaatama, ise veel küsis, ka homme kodus ja blablabla. Ise mingeid plaane ei tee ja ootan mingit kõnet vms. Krt kui ei tule siis võiks helistada ja öelda, et kle sry ei saa tulla.
ojaa ajab närvi küll see teema.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 00:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.09.2004 21:43
Postitusi: 709
Asukoht: kirdalu
ma elan ka end välja:

no ajab tigedaks sellised ala 16+a tüübid kes omaarust kõvad ostjad ja autodest kõike teadvad.
Hakatakse kohe hullult alla tingima ja tarka panema, krt ise pole autot näinudki. Põhimõtteliselt ma ei viitsi sellistega pikalt rääkida, jäägu masin ennem hoovile.
Õnneks pole vastamatta kõnesid tehtud, ja kui isegi tehtaks siis ma kunagi ei helista tagasi sellistele.
Eks see müük ongi paras peavalu, varuge kannatust :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 00:13 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kaastunede avaldus sellistega kokkupuutunutele.Ise pole ka väga vastamata kõnedega tegelenud samas ei tee neist siis välja kui näppial mõistmine teiste suhtes puudub ja järjepidevalt asja ajab.Huvitav mis hinnaklassi kauba juures need vastamata kõned.Kui rosinate hinnaklass siis mõistetav selline teguviis mingilmääral naljaga pooleks.Üldiselt teeb see rosdina hinnaklassi turg veidi nalja kui seal juba vanemad tegelased kel mingilmoel elu veereb ratastel mitte need kes verinoored ja asju alustavad.Üks asi mis paljudest nalja teeb ka kuuldused kus vahetatakse niiöelda auto telefoni vastu jne.Nii ja naa.Kõige hullemaks paneks selliseid kes siis näiteks ilmaasjata lihtsalt kuulutusi vaatavad ja mingid minu mõistes haiglased huvid näiteks omab sarnast autot ja tahab kellegi teise smaat toodet proovida mis isuäratavam näiteks ja siis loomulikult erilisemad masinad millega võimalus proovi sõitu teha ja neid kuulutustest otsida.Pärast äkki kõvaks ajades laulukaare all kui vabariigi aastapäev.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 00:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Asjaliku ostja tunneb enamasti 3 esimese küsimusega ära.

Cadillaci müües tuli tegemist teha ikka valusa kaadriga - Tüüp, kel polnud raha, et koju sõita (viisin linna teise otsa ära), Mälleris Soomlased(Elvise sarnased) Viru hotellist (bronnisid auto nädal ette) üritasid hinnas 1/3 alla saada, saatsin tõlgi vahendusel pikalt, Üks vend kes pakkus vahetuseks vanat volvot, mis käima ei läind ja millel uksed lahti ei tulnud...autol oli mingu üüratu ja uimane mootor Volvo kohta. Üks vend võttis terve pere proovisõidule kaasa (naise, 2 last ja mingi vanaeide).

Kõige rohkem kahju oli tõesti kaotatud ajast. Suvistel nädalavahetustel leppisin kohtumisi kokku...

Lõpuks õige venna tundsin esimesest kõnest ära (tegu umbes 10 kõnet, enne kui vaatama tuli...uuris USA foorumitest konkreetse mudeli kohta infot ja päris siis minu käest kriitilised kohad üle). Kuigi see vend ajas, et peab oma e38-st enne lahti saama, et ei jõua seda remontida enam. Lõpuks saigi lahti, ja järgmine päev tuli tegi esimese proovisõidu ja poole tunni pärast sõitis juba koju....

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 01:11 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Tegin teema stickiks. Hea jagada nõuandeid, kuidas tilgutajaid eemale hoida. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 02:09 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Väga hea saab siin ka korralikult naerda.Telekamäng kõlab hästi vahetuse puhul.See ,et siis ostan sinult ära kui oma oma müüdud saan ka hea idee sellest võib järeldada ,et paneb müüki ja ostetakse ja see oli enne surutist riigis juba nii.Kui minna autot ostma siis peaks kõik vajalik olemas olema kas raha näol või pangast laenu või liisingu saamisel.Terved suguvõsad ,sõpruskonnad kes proovi sõidule tuelaved vaevu kõik masinasse sisse mahtuvat ja loodust imetlevat ka ei sobi.Kes ostab see proovib pole kedagi muud vaj suht kudselt olen ise sellised asjad selgeks teineud.Iga näitamise järgi ei viitsi masinat üle ka rookida.Ja kellele pakutakse vastu tahtmist vahetust siis kas rosinate,telekamängu vastu siis tehke diil näiteks 50000.- maksva toote puhul ,et 50000.- +telekamäng.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 04:43 

Liitunud: 28.09.2006 21:29
Postitusi: 171
Asukoht: Tartu
nojah. ise täna jõudsin tund aega hiljem vaatama. aga kutt tundus sõbralik. helistas küll enne seda, et pidid ju tulema. aga oli arusaaja.
eriti vinged on need, kes saadavad sõnumeid, et kui mootor töötab normaalselt pakun 6000.- prelude eest. :D

suure saladuskatte all avalikustan selle kuti reidi ankeedi: http://www.rate.ee/users/nikumiku

loodan, et nüüd pahandusi ei tule, aga see ei ole normaalne :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 05:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.09.2004 14:12
Postitusi: 445
Asukoht: Tallinn
aga mina isiklikult fännan neid tegelasi, kes tulevad max 2k maksvat põllurallikat ostma ning siis kukuvad vigade arvelt tingima kah veel. tiivakaared näiteks pidid käega tõstes katki minema 1700 kroonise hinna juures :D seletuse peale, et ma võin auto ka treileri peale ajada ja kuusakoskisse sama või natukese kallima raha eest viia (oli metalli kõrghooaeg), kuid soovist lasta kellelgi funida ma seda ei tee, pakutakse ikkagi kilo ning tehakse veel vägivaldseid häälitsusi, kui ma ähvardavalt näpuga seisvale treilale näitasin...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 11:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
krss kirjutas:
Müüsin aasta lõpus mitu masinat maha ja puutusin kah kokku nende klounidega:
- tule näitama Raplasse või Pääskülla... ei tule, ega mina autot osta ei taha, tule ise vaatama
-

Ei tea, mina olen küll Tallinnast käinud Keila-Joale autot näitamas, kuna ostjal polnud liikumisvahendit ja oli ka tööl. Pärast lubas linna tagasi ka visata ka kui auto sobib. Igatahes tagasi me sealt koos tulime. Samuti olen ühe auto Tartusse viinud, kuna ostjal oli seljaga probleeme ja ei saanud pikka otsa sõita. Igal juhul tingis ka telefonis küll hinda alla, aga jäi kokkulepe, et ostab ära sõltumata seisust (noh telefonis olin lubanud, et auto on heas korras ja oli ka) ja jällegi kaup tehtud.

krss kirjutas:
Müüsin aasta lõpus mitu masinat maha ja puutusin kah kokku nende klounidega:
- vahetame (pakub ilma hooldusraamatuta ronti ja tahab veel raha peale ka saada)... mul on kuulutuses müügihind sulas, vahetushind on igal pool maailmas ca 30% kõrgem
jne. Kusjuures see ei puuduta pudeli hinnaga autosid, puudutab ka 10 aasta vanuseid juba!

Vot sellest loogikast ei ole mina siiani aru saanud, et mis moodi see auto vahetades kallim on (kuigi paljudel on see kuulutuses kirjas). Seega on kõigil vahetus niiöelda kallima hinnaga ja lõpptulemus on ikka sama :). Loomulikult ei ole normaalne, kui vend paneb mingi kalli hinnaga auto üles ja siis pakub sinu auto vastu (mis on üks odavamaid müügis). Samas mina ei saa kurta, ma olen 3 autot vahetanud. Ühel juhul sain ühest suht väikse huviga autost lahti (õigemini andis oma auto vastu ja võttis liisingu üle). Üks vahetatud auto sai maha müüdud 2h jooksul kuulutuse panemisest ja kolmas läks ka nädalaga. Muidugi minu vahetused on olnud sellised, kus mõlemad autod on normaalses hinnaklassis, mitte üks auto24 kallim ja teine kõige odavam.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 14:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 11:26
Postitusi: 74
Asukoht: Järvamaa
Hea on ostjate kallal norida jah, kuid vaataks ka kriitilise pilguga müüjad üle!

Tsiteerides kasutajat: "krss" :hail ole alati aus (et ostja ei peaks vaatama tulles pettuma)

Kes pole veel lugenud et auto on väga heas korras Hinna järgi peaks olema jah.
Telefoni teel küsid üle, kõik ok, hooldatud, tehtud, nii ja naa. Ainuke viga oli esisillas, see nüüd korras. Endale ka ilustad veidi pilti, leiad et jah peab vaatama minema. Lepid kokku aja. Jõuad kohale 15 min. varem. Süda taob ootusärevusest. Kuid väliselt näid "Vana Rahuna"
Ja siis tulebki. Esmalt juba hakkab midagi silma, mis kuulutuses märgitud polnud. Peale ühte tiiru ümber masina tahaks karjuda: :kill Hää küll, viisakusest lased kapoti avada, vaatad ka salongi, siis teed kiusu pärast ühe väga lühikese proovitiiru. Ütled et mõtled ja lähete laiali.
Ise olen müünud 13 masinat, ostnud 15 ja kahega liiklen ise hetkel. Uskuge mind, et müüjad ajavad ikka head mäda küll. Ise pole kuulutustes ühtki lisa rohkemaks kirjutanud ega keret ajalehega lappinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 16:33 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kõneaeg on ka otsa saanud ja siis minule tagasi helistatud või kõne katkenud jutupealt siis ise ka tagasi helistanud .Kuidas kunagi .Igaüks tajub masinat erinevalt kellel kivi täke on mahakantud masin ja vastupidid.Pikka juttu ei viitsi ajada kõigeparem kui kokkusaab .Omasilm kuningas siis.Reegleid ise arvan ,et pole müügis ning selles auto vahetuse osas.Võimalik saada vahetada ka kasulikult ja kahjulikult.Hooldus raamat on ka nii ja naa.teiene asi on hooldus ajalugu ka võimalusel ilma raamatuta.Inimesi erinevaid kes ajavad pabereid taga kes numbreid kes huvituvad autost jne.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 16:49 

Liitunud: 09.07.2004 12:17
Postitusi: 152
Mida odavam auto, seda raskem seda müüa on. Teiseks, ise siiani pea kõik masinad auto24 vahendusel ära müünud, samas kui foorumitest korjab ainult kuhjaga tilkureid.
Endalgi neid näiteid kõvasti kogunenud igasugu tilganäppijatega... panen mõned kirja, mis meenuvad.

Müüsin 2000kr eest sõitvat fiat unot, dokidega, üv puudu, vajas tagant amordikandurite kohalt keevitamist. Korjasin kõik vaibad jne välja, panin kuulutusse hulga pilte mädadest kohtadest, üks kohale tulnud härra, kes neid pilte eelnevalt näinud oli, hakkas kohapeal paanitsema, et issand, keevitada ju vaja, ei saa ikka osta. Hiljem ostis üks teine kutt selle sama raha eest ära, ilma lähemalt vaatamatagi.

Kunagi sai Granadat müüdud, msni tekkis mingi tiinekas, kes õhtu otsa tüütas küsimustega, ala et mitu meetirt ketsi laseb ja kui vana ma olen ja kas ma teda reidi sõbrakasse ei taha panna. Viimane kord, kui msni müügkuulutusse lisan.

Ehitusfrma omanik ostis päeinäinud Passati ära, maksis raha ette ja viisin auto 160km kaugusele kohale, ütles et seisukord savi, peaasi et paar kuud vastu peaks, samas kohapeal hakkas nokkima mingite pisivigadega. Ostis sellest hoolimata ära.

Vana Sierra, üv ja kindlustus olemas suht pikalt, kõik toimis, ÜV legaalselt läitud ja tehika hea, salong ja välimus rääbakad, hind oli ist 2-3 000, paljud käisid vaatamas ja proovimas ja hädaldasid väsinud amortide jms üle, lõpuks osteti põllurallikaks ära. lubati järgmine päev ringi vormistada, loomulikult seda ei tehtud, peale seda enam o-m lepiguga midagi ei müü.

Üks teistmoodi juhtum ka, pakkusin autot vahetuseks, tahtsin vastu saadavat autot proovida ja lasta kuskil üle vaadata, et tillist ei saaks, aga omanik ei viitsinud asjaga tegelda, andis mulle võtmed ja ütles, et mine sõida ja uuri paju kulub, ise teadis minust ainult telefoninumbrit. Samas minu autot ei viitsinud üldse uurida. Autode hinnaklass oli tol hetkel 10-15 000

_________________
Reegel 1: Adminnil/model on alati õigus.
Reegel 2: Kui adminnil/model ei ole õigus, vaata reeglit nr 1.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 19:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
kaabakaz kirjutas:

Tilganäppijate pletamiseks peaks müügimehe esimene küsimus olema, "kas sul raha üldse on?"


Sellise küsimuse peale saadaks müügimehe pikalt. Kui aasta tagasi endale autot otsisin ja kangest Lexus IS universaali noolisin, siis müügimees (salongis) küsis umbes samamoodi...a-la kas tead, ikka palju see maksab/jupid maksavad/benssu võtab. Oli näha, et ta ei viitsinud tegeleda. Mul polnud muidugi tööriideid kah seljas...pigem sellised vanad teksad ka tennised. Kergitasin kaabut ja ostsin Hondast Hübriidi. Seal suhtuti jästi.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7