Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 17:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: On siis diisel saatanast?
PostitusPostitatud: 15.01.2009 20:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
usku kirjutas:
part1 kirjutas:
Mulle hakkavad üha enam pinda käima need küttekulude valetajad, neid on lihtsalt nii massiliselt.


Mulle meenus praegu gümnaasiumi matemaatikast selline teema nagu tõenäosus. Keegi võiks välja arvutada, kui suur on tõenäosus, et igaüks siin teemas valetab, kui ainult üks ei usu ja diislite väikese kulu toetajaid nõnda palju on :)

Vaata, kõik valetavad ju erinevate autode kulu, mitte ühe auto kulu.
Lihtsalt rahvas on selline, et üritab oma autot nii heaks tembeldada on ju teada, et iga teadagi kes kiidab oma.
Mina üritan selles osas olla objektiivne ja aus, päris 100% see ei õnnestu, aga enamvähem saab hakkama asjaga.

Ma olin ka vanasti arvamusel, et oh Audi on nii hea auto, kui aga sai nendega lähemalt tutvust tehtud, oli pilt selge, pole neis midagi nii head. BMW ja mercedes ikka üle.
Üha enam olen avastanud asju, mis tegelikult pole nii head nagu algselt arvamus on, nii mu objektiivsus tekkiski.
Sama on kütusekuluga, ega ei suhtuta ju asja objektiivselt on alati see teema, et minu auto peab võtma kõige vähem.
Aga mulle hakkab asi vaikselt üha enam pinda käima.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: On siis diisel saatanast?
PostitusPostitatud: 15.01.2009 21:29 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Tegelikult hakkad sina vaikselt kogu foorumile pinda käima.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7