Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 04:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4822 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 322  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 13.06.2009 16:34 

Liitunud: 23.09.2005 00:36
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn,Vääna-jõesuu
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

selle autopuhul võiks olla väga ettevaatlik.Oli teine minu oma nii 4 kuud tagasi vms,müüsin ise ikka oluliselt odavama hinna eest maha kui praegu too on.Läbisõit on praeguseks autol keritud.siis kui mina ta maha müüsin oli mingi 170 000km ees.Autol olid piduri kettad ja klotsid kõverad,mootor sõi õli nii mis kole.Sai selle õli asjaga isegi diagnostis käidud.Auto on kuidagi 1 aasta uuemaks läinud,tegelikult oli see 2001 aasta oma mitte 2002.Mp3-e too asi 100% ei mänginud ja tagaistmeid ei saanud alla klappida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 15.06.2009 10:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Chrysleri 2.7 mootoritest peaks üleüldse suure kaarega mööda käima

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 21.06.2009 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2009 18:30
Postitusi: 112
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=1303
asetaks siia siis ühe opel omega.selle autoga sai siis kunagi käidud lätis joomas ja meie üllatuseks oli ka meie kaine autojuht purjus.hakkasime riiast siis ära tulema ja sõitsime paar liiklusmärki kogemata maha ja siis sai lõpetuseks veel üle kraavi selle hüpatud.pärast ei kannatanud see auto enam 90 sõitmist kuna tahtis teelt minema minna.võibolla on auto ilusti korda tehtud võta näpust ei tea.tasuks siiski kriitilsemalt seda autot piiluda,

_________________
Nalja kah!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 03.07.2009 21:16 

Liitunud: 31.10.2003 21:30
Postitusi: 163
Asukoht: TARTU
lagunacity kirjutas:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=624139&rhash=1303
asetaks siia siis ühe opel omega.selle autoga sai siis kunagi käidud lätis joomas ja meie üllatuseks oli ka meie kaine autojuht purjus.hakkasime riiast siis ära tulema ja sõitsime paar liiklusmärki kogemata maha ja siis sai lõpetuseks veel üle kraavi selle hüpatud.pärast ei kannatanud see auto enam 90 sõitmist kuna tahtis teelt minema minna.võibolla on auto ilusti korda tehtud võta näpust ei tea.tasuks siiski kriitilsemalt seda autot piiluda,

kle mees enne kui siin laimad siis tule uuri masinat

MASIN ON MINU KÄES HETKEL JA IDEAALSELT SÕIDAB JA ISEAALSELT NING SINU JUTUKOHASELT PEAX OLEMA KERE KÕVER JA MIDA IGANES
ALL POLE ÜTEGI JÄLGE SU JUTUJÄRGI OLNUSTESIOSA KORRAS JA POLE ENNE MINDGI ÜHTEGI MÕLKI
NING SILLAPINKI VÕIN KA OSTJA VIIA SEST SEAL OLI KÕIK IDEAALSES KORRAS

KUI EI USU SIIS TULE JA RÄÄGI SEDA JUTTU NÄIST NÄKKU JA VAATA MASINAT ÜLENI ÜLE

OLEN KINDEL ET EXID (AINUS MURET TEKITAV ASI ON SEE ET EESTI VANEMATEL ASFALDITEL MILLEL ROOPAD EI SAA VABALT SÕITA, KUNA KISUB JA KISKUMISE PÕHJUSEKS ON 225 REHVID EES JA TAGA) KUI PANIN PLEKID JA 195 REHVID ALLA SIIS OLI TIMM

_________________
OPEL MONZA 1980 , AUDI A4 2.8 QUATTRO 1995A, CITROEN BERLINGO 1,6 D 2014.
KÜLMUTUSSEADMED JA SOOJUSPUMBAD 53306496


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 04.07.2009 00:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
th00 kirjutas:
kle olen keresi venitanud ja tean mida otsin ja tean et selle venna jutt kas üle pingutatud või lausa täis IBA
seega kes tahab muidugi usub seda venda , aga iga üx usub mida tahab(see on mul 5 b omega poolraamid ninhg muu osa sillast ja kerest oli korras ning käisin lausa eriti hoolega seda vaatamad tõstuki peal.

seega ma ütlex et siia võib igaüx postitada siis suva auto24 kuulutusi ja laimata inimeste masinaid(siin peax olema ,et kui teema teed siis jutu tõestusex peavad olema mingid pildid), kuna mu masina kohta on see ALATU LAIM


Ära virise, siit foorumist nagunii keegi autot ei osta :)

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 04.07.2009 16:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2009 18:30
Postitusi: 112
võib olla on auto ilusti korda tehtud aga see on selle sama numbrimärkiga ja sama mootori ja värviga autot.see auto oli jupp aega tagasi minu käes.ja ma ei keela kellegil seda osta lihtsalt vaadaku seda autot hoolikalt.sellise ähvardava jutuga ei jõua sa kuskile,kui auto ilusti korras nagu väidad siis pole mõtet hakata üle pingutama.IGAÜKS OSKAB SUURI ja ka väikeseid tähti lugeda.

_________________
Nalja kah!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod mille puhul tasuks ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 05.07.2009 00:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2009 18:30
Postitusi: 112
ma just ütlesin ennem et võibolla on auto ilusti korda tehtud!!vaadata seda autot hoolikamalt,mitte et see auto on rämps.olen ise ka 3 täieliku vanarauda väga ilusti lasknud korda teha nii et pole midagi arusaada ja tavajuhtudel on parem kui varem.aga alati on võimalus et odavalt ja kiiresti korda tehtud ja kähku müüki.see sama omega ei tundu nagu piltidelt rämps ja hind pole ka eriti rämpsu oma.lihtsalt mõnd inimest huvitab ka auto minevik.

_________________
Nalja kah!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 03.08.2009 00:14 

Liitunud: 24.02.2009 16:13
Postitusi: 311
Asukoht: Järvamaa Koeru vald
Tormi kirjutas:

see vähene aeg,mis see auto on uue omaniku käes olnud,on see auto erilist hoolt saanud.kõik,mis vähegi muret tegi,on hetkeks kõik likvideeritud.kahjuks ei ole töö tegemistest olemas pildimaterjali tõestuseks.
ja ega auto müük tal esmatähtis pole.lihtsalt huvi pärast pani müüki,et kui tuleb mõni huvitav pakkumine,et siis vahetab.
tehtud tööde kokkuvõtteks : mootor käib ilusasti,kere ei kolise ega ei lagune jne.kõik on nii,nagu olema peab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 05.08.2009 12:58 

Liitunud: 08.05.2005 19:37
Postitusi: 48
Asukoht: Kuressaare
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/345/auto_php-id=540345-www_auto24_ee.html
Ilmselt esiotsa matsuga, esimene plekk kapotialt näha, et musta värvi kuigi tegelt ei tohiks olla. Airbag välja rebitud, samas ka originaalmakk suht retsilt välja kistud (jäljed näha armatuuril). Maki heli nuppudele roolil must teip pandud ja armatuuris Airbag tule peal kleeps.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/305/auto_php-id=586305-www_auto24_ee.html
Tõeline räim. :lol Maisn oleks nagu spreiga üle värvitud, tagant kapotti ei saand lahti teha, kuna kukkus lihtsalt küljest põhimõtteliselt. Luugiamorte polnud küljes, katus ka defektne jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 05.08.2009 16:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Paar päeva tagasi müüs seda keegi teine odavamalt ja mootor vajas kapitaalremonti saalede pärast.
Tõsiselt kahtlen, et uus omanik remondi juba ära tegi, seega hoitke selle masina puhul silmad lahti, kui soetamisplaanid.

viewtopic.php?f=13&t=19258

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 10.08.2009 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.09.2008 12:17
Postitusi: 260
Minu endine,hästi korda tehtud ja hooldatud aga ikkagi avariiline,uue omaniku poolt
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 10.08.2009 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
See pole küll jah mingi avarii, mille pärast põdeda, kui on korralikult/normaalsete juppidega taastatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 11.08.2009 00:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Selle Alfa puhul pole küll midagi venitada
Ja mis see romula kaup siis kehvem on, originaal ju, parem kui mingi made in taiwan kaup


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 11.08.2009 12:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
ViktorT kirjutas:
roland525 kirjutas:
See pole küll jah mingi avarii, mille pärast põdeda, kui on korralikult/normaalsete juppidega taastatud.

Jah kui on :D

Enamus on romula juppidest kokku laotud, isegi kindlustuste kaudu käib ju asi selliselt ...
Kerevenitused ja asjad ... balti- ja slaavimaade taastus meetodid pole vast teil kuhugile kadunud ...


Siin paned vähe võssa.

Mina eelistaks igal juhul lammutusest saadud korralikku A osa detaili, kui a´la Almelost tellitud B osa(ei ole seal mingit tsingikihti), mis pahatihti kuidagi külge ei istu ja vahed mõnikord jooksma ei hakkagi. Lammutuses saad ju vajadusel ise juppe valida ja selle näeb kohe ära, kas on õige tükk või B osa.
Auto vanus ja hind on ka sellised, et keegi natukenegi rahaliselt mõtlev inimene ei hakka seda taastama esindusest tellitud tutikate originaal keredetailidega($$$).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autod, mille puhul tasuks ostmisel ettevaatlik olla
PostitusPostitatud: 11.08.2009 15:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Tsiteeri:
Oot milliseid juppe see taiwan nüüd teeb ?


Osade autode B stangesid, igasuguseid liiste, mõningaid tulesid jne ...mis tavaliselt külge ei hakka, kvaliteeti ei anna kommenteeridagi


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4822 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 322  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7