Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 03:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 19:10 

Liitunud: 04.01.2009 21:23
Postitusi: 351
Tarvis siis mõnda vihjet autode valikul. Tingimused oleksid siis, et oleks odav ülal pidada(ei laguneks väga palju), kuni 110000 hind(et kuumaks jääks umbes 2k kanti), el. lisasid võiks olla, vähemalt 2003 aasta auto, kuni 2.0 mootor ja peaks olema sedaan või luukpära. Hetkel on valikus Citroen C2 VTS millel on 92kw ja mazda 6 gt 2005 aasta oma. Seda veel, et igasugu Audi A2 ja Chervolet Lacetti ja sellised roppused võiksid välja jääda, auto võiks ka silmale pisutki meelepärasem olla :)

_________________
Ei häbemest saa parukat,ei nokust kodulooma,ei vene autost masinat - ah p**sse, lähme jooma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 19:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Miks just kasutusrenti? Miks mitte liisingusse?
Swedpank pakub ka auto väikeliisingut, mille puhul ei pea kaskot tegema (väikeliising - hind kuni 99 999.-).

100 000.- puhul tulebki kuumakse sinna 2k kanti 5a peale, kui liisingusse võtta, madalama, kui 12% intressi puhul madalamgi.
Liisingu lõppedes jääb auto sulle, kasutusrendi lõppedes pead kas auto välja ostma või uue valima.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 19:41 

Liitunud: 04.01.2009 21:23
Postitusi: 351
Kasutusrenti sellepärast, et tuleb firma nimel ja mõne firmaga(Avis ja Swedbank) on räägitud ka vastavad jutud, kuna nende kaudu on firmas veel mõned autod olemas. Lisaks on vajalik kasko(selline kus kindlasti ka klaasikasko oleks, mis peab jääma sinna 2k sisse) ja ei taheta teha esimest sissemakset. Ega mul isiklikult olekski savi kumbapidi võtta, aga firma otsustab teistmoodi, mina saan auto valida ja sellega sõita :D.

_________________
Ei häbemest saa parukat,ei nokust kodulooma,ei vene autost masinat - ah p**sse, lähme jooma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 23:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Lacettit nimetad ropuseks aga nimekirjas on Citröen? Audi peaks juba sealt peajagu üle olema.
Mul sõbra sõber Citröeni esinduses mehaanik ja niipalju kui ma kuulnud olen, siis nad ei soovitaks isegi oma vaenlasele seda marki.
Aga külajuttude juurest ära tulles, oled C2-ga üldse sõita proovinud? Ma ise olen ühe ööpäeva proovisõidu C2 VTR Sportiga sõitnud. Mulle käis see lollakas rool jubedalt närvidele. Teinekord tahaks rooli vähe mugavamalt ka hoida kui ümbert, siis pole midagi peale hakata. Tal ju see nõme leiutis, et ainult rooliratas käib ringi ja keskosa seisab. See oli muidugi ka ainuke etteheide. Oma jäiga vedrustuse ja mahala profiiliga 17" velgedega oli mõnus kurve võtta. Ma vist pole ühegi autoga mustamäe majade vahel sellise kiirusega pöördeid läbinud, pidas küll krdi hästi. Ok muidugi lamavad politseinikud ei olnud selle varustusega muidugi eriti mõnusad.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 23:27 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Endale jäi silma selles hinnaklassis kolm autot, focus, mondeo ning corolla. Peaks olema tegu täitsa mõistlike ning vastupidavate autodega.

Suvalised näited:
http://www.auto24.ee/used/446886
http://www.auto24.ee/used/698386
http://www.auto24.ee/used/674823

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 10.04.2010 23:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.05.2009 23:28
Postitusi: 1065
dellu kirjutas:
Lacettit nimetad ropuseks aga nimekirjas on Citröen? Audi peaks juba sealt peajagu üle olema.
Mul sõbra sõber Citröeni esinduses mehaanik ja niipalju kui ma kuulnud olen, siis nad ei soovitaks isegi oma vaenlasele seda marki.
Aga külajuttude juurest ära tulles, oled C2-ga üldse sõita proovinud? Ma ise olen ühe ööpäeva proovisõidu C2 VTR Sportiga sõitnud. Mulle käis see lollakas rool jubedalt närvidele. Teinekord tahaks rooli vähe mugavamalt ka hoida kui ümbert, siis pole midagi peale hakata. Tal ju see nõme leiutis, et ainult rooliratas käib ringi ja keskosa seisab. See oli muidugi ka ainuke etteheide. Oma jäiga vedrustuse ja mahala profiiliga 17" velgedega oli mõnus kurve võtta. Ma vist pole ühegi autoga mustamäe majade vahel sellise kiirusega pöördeid läbinud, pidas küll krdi hästi. Ok muidugi lamavad politseinikud ei olnud selle varustusega muidugi eriti mõnusad.



C2-l käib rool nagu enamusel autodel. Oled kindel, et C2-ga sõitsid? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 10:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Aitäh tähelepanu juhtimast ja tunnistan oma viga. Sai eile õhtul unise peaga kirjutatud. Mõtlesin siiski jah C4 VTR Sporti, ei tea miks hetkel C2-ga segi ajasin.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2 sellel on küll nõme rool.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 10:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 12:38
Postitusi: 44
Asukoht: Klooga <--> Tallinn
mul töötas kah sõber vehos, ütles et kui sitikas siis olgu see c2 või uus berlingo, need pidid kõige vähem lagunema :)

_________________
Tsiteeri:
Kunagi 80ndate lõpus oli ka omal põrandas auk ja naelakarp kõrval


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 13:17 

Liitunud: 04.01.2009 21:23
Postitusi: 351
Jäika vedrustust ei karda, sellega harjunud juba. Audi A2 on lihtsalt kole, samamoodi on kole ka Lacetti. Sidrun on sellessuhtes vähegi nooruslikuma välimusega, huvitab sellel just see sõidumugavuse värk, et (eesti siseselt) pikki otsi lasta sellega vist just kõige parem pole muidugi. Corolla peale mõtlesin isegi, kuid uurides pisut netist, siis paljud kirusid, et roolilatt sellel nõrk koht. Kuidas fordidel nende väiksemate mootoritega on, et liiga lahjaks ei jää? Oli peres vahepeal Ford Mondeo 2004 aasta oma universaalkerega ja automaatkastiga(2.0 mootor), kiirendusel tegi küll lennuki häält, aga teps mitte edasi ei liikunud. Mis sellel C2 muidu nö põhiprobleemideks oleks, mida kindlasti tasuks jälgida, kui vaatama minna ja samamoodi ka mazdal?

_________________
Ei häbemest saa parukat,ei nokust kodulooma,ei vene autost masinat - ah p**sse, lähme jooma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 14:06 

Liitunud: 03.03.2006 17:25
Postitusi: 318
2.0 mootoriga Mondeo või 6 ei saagi edasi liikuda, kuna mootor on lihtsalt sellise massi kohta jõuetu. 2.0 liigub vbla siis, kui ta on Fiestas või siis sinu pakutud C2s (ei tea kas nendel 2l ültse oli).
Mazdala vaata karbid, uksed üle. Muud erilist nagu väga polegi põhimõtteliselt vaata kas kõik lisad töötavad, sillad kolisevad jne (nii nagu igal autol). Sama käib ka C2 kohta

Edit: VTR on 1.4 või 1.6 mootoriga :rokib Ma kardan, et need liiguvad veel aeglasemalt edasi, kui su pere 2.0 Mondeo
1.6 jääb veel hinnaklassist välja ka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 14:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.09.2004 14:12
Postitusi: 445
Asukoht: Tallinn
trykmann kirjutas:
Endale jäi silma selles hinnaklassis kolm autot, focus, mondeo ning corolla. Peaks olema tegu täitsa mõistlike ning vastupidavate autodega.

Suvalised näited:
http://www.auto24.ee/used/674823



Antud corollat vaatama minnes teadke, et auto on saanud ette laksu (paneel, 1 tuli jne ära vahetatud - pesuriteta stange, kuigi salongis nupp on jne ). Tagatiib ka laksuga olnud...LS on kaheldav (istmete konditsioon justkui ei vastaks LS'le). A muidu kere poolest viisakas, mõlke ja kriime esmapilgul ei leidunud. Kont puhus kah kuidagi väga hingitsevalt ja mitte just kõige külmemalt. Veermik ja kõik muu oli ok, vaid pidurid võtsid minu jaoks natukene harjumatult tuimalt...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 17:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
kui ma 4 aastat tagasi A2-e ostsin, maksis see 110 000, kui ma 2 aastat tagasi selle ära muusin sain 120 000. Täna maksab ta 100 000.
A2 hoiab RÄIGELT hästi hinda ja on vaieldamatult kõige kvaliteetsem, luksuslikum(materjalid, lisad, koostekvaliteet), innovatiivseim ja soodsaima ülalpidamiskuludega supermini. A2 tagaistmel saab lahedalt 180cm pikkune inimene istuda, kui ees istub sama pikk.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 18:30 

Liitunud: 03.03.2006 17:25
Postitusi: 318
kui endale osta, tasub tõesti vaadata autot, mis hoiab hinda hästi. Samas, kui firma tahab kasutusrendiga võtta auto, siis pole tõesti vahet, kas auto hind 4 aasta pärast on 20k või 80k. Vali lihtsalt endale kõige funnim või praktilisem auto, mis iganes sooviks on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 19:52 

Liitunud: 23.09.2005 00:36
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn,Vääna-jõesuu
Kahro kirjutas:
2.0 mootoriga Mondeo või 6 ei saagi edasi liikuda, kuna mootor on lihtsalt sellise massi kohta jõuetu. 2.0 liigub vbla siis, kui ta on Fiestas või siis sinu pakutud C2s (ei tea kas nendel 2l ültse oli).
Mazdala vaata karbid, uksed üle. Muud erilist nagu väga polegi põhimõtteliselt vaata kas kõik lisad töötavad, sillad kolisevad jne (nii nagu igal autol). Sama käib ka C2 kohta

Edit: VTR on 1.4 või 1.6 mootoriga :rokib Ma kardan, et need liiguvad veel aeglasemalt edasi, kui su pere 2.0 Mondeo
1.6 jääb veel hinnaklassist välja ka


Ee,sa oled sõitnud 2.0 mazda või mondeoga, et nii targasti räägid?
2.0 mazda liigub täitsa hästi ja samamoodi ka mondeo.
Endal on mondeo 1.8 ghia 92kw ja universaal ning ei jää hätta ei mntl ega ka linnas.
Kütusekulu on ka täitsa hea.Mntl 6 ja linnas ligi 10
Mazdal on suhtkoht samasse auku küttekulu.
Samas tundub päris huumor see,et c2 ja mazda 6 on minumeelest väga erineva klassi autod ning minumeelest on c2 võrdväärne lacetti jne asjadega, aga aint see minu arvamus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autot kasutusrendiks 4 aastaks
PostitusPostitatud: 11.04.2010 21:18 

Liitunud: 04.01.2009 21:23
Postitusi: 351
Sidrun on VTS mitte VTR. Ja meil oli 2.0l bensiinimootoriga mondeo ghia ja tutkit ta liikus :D. Aga siinkohal ütleksin ka tänud ja võtsin valikusse sisse ka Fordid, corolla jätaks mängust välja. Pakkumised on laiali saadetud, niiet abi siinkohal enam hetkel ei vaja, eks läheb käib ja vaatab nüüd neid marke mis sai siin välja vaadatud. Aitäh

_________________
Ei häbemest saa parukat,ei nokust kodulooma,ei vene autost masinat - ah p**sse, lähme jooma


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7