Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 13:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 202, 203, 204, 205, 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.03.2018 18:30 

Liitunud: 28.12.2008 12:04
Postitusi: 109
Facebooki müügiteemade puhul on silma jäänud see debiilne paku hind trend. Paljud ei suvatse/suuda enda müüdava kraami väärtust hinnata. Ja kui pakudki hinna, siis oled ka paha kui liiga vähe pakud. :bs See on juba tasapisi erinevatesse müügiportaalidesse üle kolinud, auto24jas olen õnneks ainult paaril korral näinud.

_________________
Saab 900 classic 3D
Saab 9000 2.3 97. Stage 2
Mazda 323F BG GT Cherry/black-Müüdud
focus ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.03.2018 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
+1
Täiesti rõve on see.
Vahest olen mõnele kirjutanud, et ma võin sulle hinna pakkuda, aga läbi hindamisakti, mille eest ma ka raha tahan.
Kui sa ise ei suuda välja mõelda mis su asjad maksavad, siis mine kuskile asutusse ja uuri välja või müü esimesele pakkujale maha.
Tegelikult on neil kõigil oma mingi summa peas valmis, aga oodatakse lolli kes rohkem pakub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.03.2018 23:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
See ajab ennast ka vihele viimasel ajal. Otsin vaikselt E36-le M-tech tagastanget ja karbikatteid(kui on kellelgi mõistliku hinnaga, võib pakkuda :) ). Kui ilmub mõni kuulutus, siis hinda pole tavaliselt. Küsides hinda, siis alati vastus, et paku. Ok, olen siis pakkunud alati mõistlikkuse piires midagi ja peale seda kohe vastus, et eiei päris nii odavalt ei taha anda, hind on selline. Krt pangu siis kohe see hind ette, jääks see mõttetu küsimine ja omavaheline FB chat ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 10:18 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Sellest samast ma ju räägingi.

See on läbiv ühine joon suure osa nende facebookis äritsejate ja asjaajate juures.
Ebaviisakas suhtumine, arulagedad kirjavead, väljendusoskuse puudumine, kärsitus ning see sama hindepoliitika mida te siin kirjeldate.
Erandeid on küll aga mingi stereotüüp on domineeriv.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 11:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Eks kontingent sõltub müüdavast kaubast ka, nt mõnes kallima spordivarustusega äritsemise grupis on täitsa normaalne kaader koos, kes suudab ennast adekvaatselt väljendada ja ka hinna välja mõelda, samas nt autorehvide ostu/müügi grupis on jah korralik enamus kalevipoegade tasemel nagu SR chatis :D :D.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 11:45 

Liitunud: 20.12.2007 01:20
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
Praegu teed küll SR chati aktiivsetele liikmetele liiga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 11:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.09.2017 12:39
Postitusi: 32
Kadeda inimese jutt kes arvab, et asjad peaks talle tasuta olema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 12:52 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
seetõttu on ka auto24 ainus siiani suhteliselt talutav portaal, kuna seal on kuulutus tasuline siis puudega kasutajate hulk on oluliselt väiksem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 14:02 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Mulle pakuvad jälle nalja tegelased, kes absoluutselt igast asjast fotot tahavad. Saan aru kui tegemist oleks kosmeetiliselt tähtsa detailiga, kuid näiteks turbo puhul ei ütle keegi palju seal lõtku on, või kas kuskil mingi varjatud viga detaili. Kasvõi see kas asi üldse töökorras on.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.03.2018 20:33 

Liitunud: 29.03.2012 16:27
Postitusi: 287
Foto müüb. Kui ei viitsi fotot panna vaid mingi lakooniline info ainult kirjas siis järelikult ei ole eriti soovi ka eset müüa. Pärast tuleb krt teab mis rämps välja hoopis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 24.03.2018 07:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Eks turbo puhul loeb pilt ka ikka mingil määral. Kui on ikka jubedalt sitane detail, võib see nii mõndagi auto ajaloo või lammutaja kohta öelda. Lisaks võib erinevate lekete kohta aimu saada pildi järgi (mitte küll 100% vett pidavat, kuid midagigi).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 24.03.2018 09:28 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
Ma tahaks selle pärast pilti näha, et äkki pole õige asi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 24.03.2018 13:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.05.2013 20:56
Postitusi: 739
Fluid kirjutas:
Ma tahaks selle pärast pilti näha, et äkki pole õige asi.


Just. Ja teine faktor, eelkõige igasuguse elektroonika puhul on, et minu jaoks tähendab "mõned kriimud-siin seal" kriimu telefoni tagaküljel, mida mina näen vastu valgust ja ainult teatud nurga all. Mõne jaoks tähendab see aga et enamus korpusest on veel küljes. Sama kehtib ka loosungi "natuke roostet" kohta. Mõne jaoks on see mull koopaservas, teise jaoks läbiv auk. Eks turbo vms tehnilise detaili olukorda ole raske piltidelt hinnata, aga seda, kas asi näeb uueväärne välja või on sentimeetrise tahmakihiga kaetud, tahaks küll enne raha ülekandmist teada. Tänapäeval ju niikuinii liipar-telefon taskus ja sada äppi peal, pildi tegemine ja saatmine võtab hea tahtmise juures 10 sekundit.

_________________
Pakun foorumlastele kvaliteetset puukütet. Saag on olemas ja võin kõigile ning kõigele puid alla panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 24.03.2018 14:11 

Liitunud: 20.12.2007 01:20
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
No turbo puhul näed kasvõi sedagi, kas labad korpuses käinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 24.03.2018 14:25 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Nagu õlist turbot poleks võimalik puhtaks teha ja detalil oleva koodi ütlemisest poleks kasu.
Nutikas võib igal hetkel taskus olla, kuid kui "ladu" on 30km elukohast, siis paraku saab fotosid nädalavahetuseti.
Üks lammas sai mult foto bemmi keskkonsooli siseküljelt(ise palus just siseküljelt, mina mõtlesin et äkki tahab kindel olla, et pole lapitud), kukkus ruigama, et sellel pole ju turvapatja, mida ma valetan. Saatsin talle siis foto sellest turvapadjast ja sellest kuidas turvapadi sinna sisse käib.
Ise fotode peale kõvaks ei aja vaid käin ja vaatan enne tehingut asja oma silmadega üle kui võimalik.
Üks kutt tahtis hilja-aegu e60 esislla tala. Ütlesin et mul olemas, auto on selline, aasta selline, tagavedu, avariisid ei ole teinud(eelduslikult täiesti sirge, mida foto järgi niikuinii võimatu hinnata).
Kutt tahab fotot saada, no blinn pole seda fotot kuskilt võtta. Küsisin et mis värk on, tema ütles et mingitel versioonidel on esisilla tala pikem/lühem. Yee sa ütled foto järgi siin mingit väikest pikkuse erinevust. Seda enam ei ta ei suutnud ka öelda, kust otsast ta pikem on. Bmwfansi järgi klappis kood tema autoga. Tehing jäi tegemata, sest mina ei viitsi ehkupeale lattu sõita.

Vahepealsele vastusele, mis takistas minu postitust.
Turbo võib ka nõnda lõtkuga olla, et kojasse sisse käinud veel pole, st labad on sirged, mul üks selline just müügis ka parasjagu. ja ei valeta, kuulutuses kirjas et pikkilõtk 0,12mm

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 202, 203, 204, 205, 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7