Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 14:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 05.05.2009 23:03 

Liitunud: 13.02.2009 14:39
Postitusi: 451
Asukoht: Tartu
kohapeal kauplemine on normaalne ja müüja ise teab mis hinnaga auto ära annab aga kui auto hind foorumis 25000.- ja hakkavad tulema a la 12000.- pakkumised on juba imelik


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 18.05.2009 14:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Mina tingin vastavalt auto seisukorrale ja turuhinnale, samuti nähtavad vead siiski toon välja.
Olen märganud tõsiasja, et kui auto alghinda tuleb alati tingida, sest ise pärast müües ei saa ta eest sama hinda, mis ise maksid nii imelik kui see ka ei ole, helistajaid on vähe ja nees kes kohale tulevad, need ka tingivad.
Sellest saab teha vaid ühe järelduse, enamus müügis olevaid autosid on liiga kõrge hinnaga ja sellepärast nad ongi müügis, et nad on liiga kõrge hinnaga ja keegi ei osta neid, seega ei pea ka ise see loll olema, kes ostab alghinnaga auto.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.05.2009 20:34 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Omapoolne variant ka siis kuid toonitan ,et olukordi erinevaid ja müügi perioodid eri pikkustega.Õnne asi.Hetkel tundub ,et ei lähe ka väga soodne kaup.Masinate hinnad nüüd valed pole olnud asi ikka klientides usun ma.Ainult järelmaks ,liising jne.Kui kraanid kinni siis ei suudeta omale midag isoetada.Asi on inimeste võimeksuses pigem usun ma.Kui vaadata turgu siis esimese otsa vanemad autod peaks tasuta ära andma ,sest peaaegu uued autod lähevad vanadega ühte auku ja vaat ,et isegi nukramas seisus arvestades hinda ja muid fakte uue auto puhul.Isiklikult endale tundunud enamalt jaolt asi inimeste võimekuses.Kui keegi ei suuda siis sellistele vastutulles ei saa ju asju ära kinkida ,et keegi saaks asja mida pole reaalselt võimeline endale soetama.Lõpetuseks naljaks näha olukorda kus toimub juba asjade heategevus korras ära andmine ja siiski ikka käib see ühiskonnal üle jõu.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.05.2009 20:42 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Usun ,et kogu selle nalja taga mis ka siin eest itoimub on need üle võimete elanud inimesed ja sinna juurde kuuluv.Nüüd kus püütakse takistada enda võimeid üle hindamast ja seatud piirid toob esile reaalsuse ja mille tulemusel ka majandus närbub.Kui ikka raha ei ole ja saada tahetakse siis võib viia kõik alla mäge.Muidugi osad on jälle tänu sellele heategevus ajastule end justkui kõrgemana tundma hakanud ,et ennem oli leiva raha aga nüüd saab selle eest kinnisvara.Oleks tore kui kõik igasugune kauplemine üldse lõpetada.Miks tulla vastu ...... kes on oma panuse andnud ka majanduse närtsimisele.Üks viimane kauba huviline kes helistas ja tükk aega aega kulutas mul ja lõpetuseks soovis ka liisingut.Järgmine päev lubas helistada ja reaalselt asja vastu huvi tunda ,sest päris meelitatud tundus.Vähemalt järgmine päev helistas ja midagi jutustas võõras keeles ja see diil sellega lõppes.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.05.2009 20:46 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Üks kõne veel huviliselt.Helistas ja küsis miks taga luugil logot pole.Seletasin eri võimalused ära ja vastasin küsimustele .Ülekuulamine kestis omajagu kuid asi oli niiöelda lootust andev vestluse sisu peale.Paraku sellega asi piirdus.Põhiline oli miks taga luuk sile on tänu märgi puudumisele.Aga pahaks ei pane ,sest inimesed jagavad asj uerinevalt ja kes teab mis teise peas toimub.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 25.05.2009 09:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.01.2005 11:21
Postitusi: 28
Asukoht: Tartu
Kas ma olen ainuke keda kimbutab iga auto müügi puhul, millele olen lisanud vahetusvõimaluse koos variantidega selline inimene kes omab maili aadressit alex@mostwanted.ee vahetus variantidega mis erinevad soovitud variandist nagu öö ja päev?

Kohati jääb mulje, et inimene ei saa aru mis on vahetusvariantides kirjas ning neid pakkujaid on ka teisi, kui vahetus variandina on kirjas al. 2005a passat, siis pakutakse kindlasti 2000a jaguare ning 1995a A 8-said :?

Oma müügisolevatelt masinatelt olen eemaldanud vahetusvariandi võimaluse kuna ei viitsi iga hommik postkasti ebamäärastest pakkumistest kustutada, aga iseenesest on kahju kuna ehk leidub tõesti inimene kes pakub soovitud vahetust.

Mõistan neid vahetuse pakkujaid sel juhul, kui pole kirjas, mille vastu vahetused sobivad, aga tingimuste kirjasoleku puhul oleks viisakas mitte igasugu ebamäärast träni pakkuda.


Viimati muutis Raunow, 25.05.2009 09:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 25.05.2009 09:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Raunow kirjutas:
Kas ma olen ainuke keda kimbutab iga auto müügi puhul, millele olen lisanud vahetusvõimaluse koos variantidega selline inimene kes omab maili aadressit alex@mostwanted.ee vahetus variantidega mis erinevad soovitud variandist nagu öö ja päev?

Kohati jääb mulje, et inimene ei saa aru mis on vahetusvariantides kirjas ning neid pakkujaid on ka teisi, kui vahetus variandina on kirjas al. 2005a passat, siis pakutakse kindlasti 2000a jaguare ning 1995a A 8-said :?


Väga tuttav e-mail. :D Pakub ka mulle kõiksugu asju.

Ja teine selline on mingi autowahetus@ ??????.??
Haapsalust keegi ärimees.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.06.2009 01:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.10.2004 16:50
Postitusi: 91
Asukoht: Tallinn-Haapsalu-Martna
Kirjutan ka siis näiteks sai ostetud üks hetk gaz 24 nii , et masinat aint piltidelt näinud omanikuga suhtlesin meili teel ning raha kandsin ette , kutt tõi selle islusti kohale ja masin oli paremas seisus kui kutt mulle rääkis ! Joppas vist !
Teine diil müüsin mootorit kutt kandis raha ette ära ja ise tuli järgi mingi 1a pärast. Tagasiside on olemas ja kutt kaubaga rahul !
Võin öelda , et siiani on ilusti õnnestunud kõik müügid ja ostud noh muidugi on kah neid tilkureid ja muidu kõvatajaid nähtud rohkem kui mitmeid !
Ainuke ost mille üle ma pahameelt tunnen on Bmw 740 1994 a. masin oli laksuga sai ka kenasti vaatamas käidud ja värki , küsitud ja uuritud , et kas mingeid jamasid või miskit ei ole ? Kutt rääkis , et ei ole ja värki rumal mina kahjuks usaldasin ja läksin sellega alt nimelt masin omas võõrandamis keeldu mida omab siianigi sai mingi 200 kõnet tehtud ja vennaga räägitud lubas maha võtta ja asja kuid jah !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 18:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2006 10:50
Postitusi: 788
Asukoht: Rapla
selle autowahetuse vennaga sai korra isegi äri tehtud.Teistkorda seda teha enam ei sooviks.Iseenesest huvitav inimene oli.isegi veidi liiga huvitav.Pärast vaadates kuidas auto mis mina talle antsin oli paari päevaga saanud über sportautoks ,hakkas lihtsalt paha.

_________________
www.jeejee.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 18:35 

Liitunud: 24.02.2009 16:13
Postitusi: 311
Asukoht: Järvamaa Koeru vald
mul selline asi olnud,et müüsin siin mb190 3000kr.lisasi oli omajagu ja autol olid omad vead ka.sellest ka selline hind.ja siis sai nagu kõik head ja vead üksipulki ette laotud ja siis käidi vaatamas ja oldi pettunud,lootuses,et ma umbes vigade kohapealt tegin nalja ja et saavad hoopis uue S-klassi mersu selle eest.ma ikka naersin,kui mingi 7mes vaataja ära läks ja sama morni näoga oli,siis mõtlesin küll,et ühe lasen veel vaatama ja kui see ka ära ei osta,siis lendab emexisse,kuna lihtsalt ei viitsiks rohkem nende tilganäppijate peale aega ja närve kulutada.aga õnneks see 8s ostja viis ära ja oli ostuga väga rahul,ei tingind ega midagi :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 22:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Mul auto24 kõige odavam 2003a. Audi A4 TDI 1.9 müügis. Täna jälle üks naljamees helistas. Sai veel väikse kopika võrra hinda alla lubatud, räägitud et auto väga hea korras (mida Revali diagnostika tuvastas) ja ainult 2 pisiviga (millest üks on selline mis on lisavarustuse mittetoimimine ja seda pole ka lisavarustuse all kirjas-ehk siis pole ka kuskilt näha, et üldse peaks olema see). Siis aga hakkas pihta, et tänases seisus ikka on see väga kallis hind. Tahtsin juba öelda, mis ma temast arvan, aga siis hakkas soiuma, et ta ikka kaalub veel. Ma ei saa endiselt aru, et mis näitaja see MASU on, et peaks mingeid mega alesid tegema. Kui ma tõesti rahahädas oleks, siis oleksin ju kohe vastava hinna öelnud, aga kaubelda hinda majandusseisu tõttu. Ma lihtsalt ei kujuta ette. Kui on tõesti etteheited autole või suudad põhjendada, et näed siin või seal müüakse parema hinnaga, siis olen loomulikult ka hinda vajadusel korrigeerima. Peab vist sisse panema kuulutusse, et MASUga tingijatel palun mitte helistada.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Dellu, kusjuures ise piilun ka vaikselt A4 b6 1.9d poole aga aastaarv on küll viimane, mida jälgin...ühesõnaga 2003a võib ta sul odavaim olla aga 2002a masinad veel odavamad :P

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 22:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
dellu kirjutas:
Mul auto24 kõige odavam 2003a. Audi A4 TDI 1.9 müügis. . Peab vist sisse panema kuulutusse, et MASUga tingijatel palun mitte helistada.


Vaata, seis tänapäeval selline, et(ma ei tea milline seal sinuoma on) aga A24`s on 2003a. A4TDI-d alates:103K järgmine 115K..jne. Oletame, et sinul on 103K ja sul sellest ML-st poogen, teisel alghind 115K ja ta annab sealt 20-25K alla. Tee siis ise järeldus.
90% autost vabanejad annavad täna ikka sigapalju hinda alla! Tea omastkäest. Ja käib ka mulle närvidele see möla, et ML ja muu keeruline aeg(no kõigil ju pole 8) )
Ise juba suht harjunud, et kui keegi hakkab mingit jama ajama-katkestan kõne või ütlen, et otsi keegi-kellel on kohe praegu raha vaja.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 22:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
DeLaBig kirjutas:
Dellu, kusjuures ise piilun ka vaikselt A4 b6 1.9d poole aga aastaarv on küll viimane, mida jälgin...ühesõnaga 2003a võib ta sul odavaim olla aga 2002a masinad veel odavamad :P

1.9TDI-d vist ei olnud 2002. Vähemalt auto24 pole küll ühtegi: http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri ... &ag=1&ae=2 . 2002 olid bensukad minu arust.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 22:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
BLACK-CIVIC kirjutas:
dellu kirjutas:
Mul auto24 kõige odavam 2003a. Audi A4 TDI 1.9 müügis. . Peab vist sisse panema kuulutusse, et MASUga tingijatel palun mitte helistada.


Vaata, seis tänapäeval selline, et(ma ei tea milline seal sinuoma on) aga A24`s on 2003a. A4TDI-d alates:103K järgmine 115K..jne. Oletame, et sinul on 103K ja sul sellest ML-st poogen, teisel alghind 115K ja ta annab sealt 20-25K alla. Tee siis ise järeldus.
90% autost vabanejad annavad täna ikka sigapalju hinda alla! Tea omastkäest. Ja käib ka mulle närvidele see möla, et ML ja muu keeruline aeg(no kõigil ju pole 8) )
Ise juba suht harjunud, et kui keegi hakkab mingit jama ajama-katkestan kõne või ütlen, et otsi keegi-kellel on kohe praegu raha vaja.

2.5-tega üldse ei võrdlegi :). Muidugi enamus inimesi ei tea selle mootori eripära, ehk 25000-35000 nõudvat remonti. Juu seetõttu ka 1.9-d nii palju kallimad on :). Samas on väga hea kiirenduse ja ökonoomsuse suhe ka autol. Ma iga päevaga üha enam mõtlen, et ei viitsigi müüa. Vahepeal oli mõte natuke sõita ja siis 2005 edasi keremudel osta 2.0 TDIga.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7