Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.04.2024 21:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 00:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2005 21:18
Postitusi: 269
Asukoht: Tartu
Mina olen rohkem ostnud kui müünud.
Viimane Mondeo müük jättis küllaltki negatiivse tunde, eriti enam autot müüa ei taha.
Selgesti olin kirjutanud, et millevastu huvitatud vahetusest, aga kus sa sellega, ikka pakuti igasugu kama.
Järelmaksu kohta kirjutasin, et EI ANNA JÄRELMAKSU, ikkagi keegi aru sellest ei saanud.
Hind oli 19900.- ning mingi lühike tolvan vana mitsupissi galandiga (tervitan teda kui mind ära tunneb) tuli vaatama, 94a Mondeo, Ghia, täislisad, nahksisu jne, universaal kere, kerel roostet polnud, ei mingit pannist üleslöömist ja igati kobe pill. Mõni pisiviga ikka oli (ala istmesoendused eitöötand) ja siis sõitis ja uuris ja teatas et 10tuh pakub, kui kaasa annan plekkvelgedel korralikud talverehvid. Küsimuse peale et kas natuke vähe pole või mis vastas ta et tema tahab ju ka elada.
Samuti teatas mõni et ala mondeo saab ju viie tonnigagi päris pandava, ei viitsinud seletadagi mis erinevus antud autol suvalise viie tonnisega on.
Ja ülelaskmisi ikka paljupalju. Krt milleks helistada ja rääkida ja kõvatada kokku et tulen tulen ja kohe võtan ära jne kui reaalset ostjat pole. Närvi ajavad sellised. Või nagu netiteel paljud saatsid meili ´´oi raisk oleks veel automaat kast võtaks kohe ära´´ ; ´´oi oleks sedaan või luukpära, kohe tuleks rahaga kohale´´ jne krt oleks mul garaazitäis raha ma ka ei käiks naistes 20a vana Sierraga.

Ja läbisõit. Helistati küsiti palju läbisõit autol. Ültesin et 252tuhat. Sellepeale tuli suur ohkamine ja öeldi et NII PALJU SÕITNUD, üritasin nagu läbi lillede seletada et pole ju 94a autokohta üldsegi palju (reaalis tegelt 3x rohkem vast).
Samas mingi sepp käis ja vaatas ja ostis lõpuks ikkagi plangu ja aasta uuema ning kallima mondeo, kuna tolle spido oli keritud 140tuhande peale :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 12:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
mina olen teinud kohe konkreetselt jama. müüsin vana bemarit. ei ütle millist. käisid igast piidrid ümber auto koogutamas. enamik tahtis 40 k hinna pealt tingida et läbisõit oli suur. mingi 12-15 tahtsid maha saada. auto oli tegelt jube korralik. lõpuks viskas närv üle. 340 tuhande pealt vahetasin kellad kellade vastu millel oli odomeeter jäänud 110 tuhande peale. kusjuures kuna auto oli kindlustuse poolt üleni värvitud ja sisu oli eelmine omanik vahetanud pea uue vastu siis oli reaalse läbisõidu jaoks see ideaalne. vahetasin ka ato numbrid ja valuveljed tehase omade vastu. panin hinnaks 50 k ja uuesti ülesse. lisain ka et kuu 12 viimane. ja muideks parim nali oli et tuli ostma üks neist samadest kollidest kes enne oli käinud mingil hiljaööl talvel vaatamas. möödunud oli 3 kuud. kevad oli. auto pestud poleeritud. ja see tola ei tundnud autot äragi. ja käis ja uuris et nii hea auto müügis. jne.
ma ei jõudnud naeru kinni hoida kui vend ilma tingimata mulle see 50K peole ladus. ilge debiil ikka. oma südame rahustuseks ostis siis vend auto mis on kohe aru saada et pole reaalne ilma tõendamata et nii väike läbisõit on. see number ja aasta arv on enamikule reeglina see mis loeb. jumalast loll lähenemine. kõik on omaarvaes suured autoärimehed. targad ostjad ka veel.... tegelt on tegu nööbiärimeestega kes sõidavad ilma remontimata 2a lasevad laguneda ja siis kerivad kella samasse numbrisse kui oli ostes ja müüvad jälle kui vähesõitnud autot. ma ei tea se kui ostma lähen siis ei vaata numbrit vaid vaatan üldist seisukorda.
hetkel sõidan diiselomegaga millel 280 tuhat eest. võin kindel olla et tegelikkuses on topelt. samas auto kandevosa ja tehnika lid heas korras seega ntx roostetavad uksed selle juures on jumalast suva.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 12:50 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
ryblik1 kirjutas:
mina olen teinud kohe konkreetselt jama. müüsin vana bemarit. ei ütle millist. käisid igast piidrid ümber auto koogutamas. enamik tahtis 40 k hinna pealt tingida et läbisõit oli suur. mingi 12-15 tahtsid maha saada. auto oli tegelt jube korralik. lõpuks viskas närv üle. 340 tuhande pealt vahetasin kellad kellade vastu millel oli odomeeter jäänud 110 tuhande peale. kusjuures kuna auto oli kindlustuse poolt üleni värvitud ja sisu oli eelmine omanik vahetanud pea uue vastu siis oli reaalse läbisõidu jaoks see ideaalne. vahetasin ka ato numbrid ja valuveljed tehase omade vastu. panin hinnaks 50 k ja uuesti ülesse. lisain ka et kuu 12 viimane. ja muideks parim nali oli et tuli ostma üks neist samadest kollidest kes enne oli käinud mingil hiljaööl talvel vaatamas. möödunud oli 3 kuud. kevad oli. auto pestud poleeritud. ja see tola ei tundnud autot äragi. ja käis ja uuris et nii hea auto müügis. jne.
ma ei jõudnud naeru kinni hoida kui vend ilma tingimata mulle see 50K peole ladus. ilge debiil ikka. oma südame rahustuseks ostis siis vend auto mis on kohe aru saada et pole reaalne ilma tõendamata et nii väike läbisõit on. see number ja aasta arv on enamikule reeglina see mis loeb. jumalast loll lähenemine. kõik on omaarvaes suured autoärimehed. targad ostjad ka veel.... tegelt on tegu nööbiärimeestega kes sõidavad ilma remontimata 2a lasevad laguneda ja siis kerivad kella samasse numbrisse kui oli ostes ja müüvad jälle kui vähesõitnud autot. ma ei tea se kui ostma lähen siis ei vaata numbrit vaid vaatan üldist seisukorda.
hetkel sõidan diiselomegaga millel 280 tuhat eest. võin kindel olla et tegelikkuses on topelt. samas auto kandevosa ja tehnika lid heas korras seega ntx roostetavad uksed selle juures on jumalast suva.


Ega see ongi vana tuntud tõde, et Eestlane on loll ja ostab autot läbisõidu järgi. Ja vaat, et ongi reaalse läbisõiduga autot raskem müüa. :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 13:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.07.2007 20:04
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn/Mülgas
Mõni aasta tagasi müüsin ka üht autot, margi jätaks nimetamata. Turuhinnast oli auto ligi 50% kallim, aga samas oli igati väärt oma hinda, kuna oli tõesti korras ja hoidsin masinat hingega. Umbes kahe kuu jooksul helistati a´la 100 korda ja enamustel oli jutt selline, et: " Jobu oled vä? Miks sa sellise hinnaga müüd, elusees ei saa nii palju! Samasugused ju 15k odavamalt ka saada!". Lihtsalt helistati, et möliseda.
Mõni käis isegi vaatamas, aga mitte ostusooviga, vaid tahtis lihtsalt näha, mis siis tehtud on sellise raha eest. Enivei, olin juba suht loobunud müügi mõttest, kuna hind oli tõesti kirves sellise auto kohta, kuni helistas üks keskealine mees. Oli selline margifanatt kah, tahtis kohe kokku saada, proovida, kontrollida ja kui sobib, kohe ära osta. Siis sõitsimega üv. punki mõni km., logistati auto läbi, vana ladus sulas raha mulle kätte ja viskas veel kojugi. Minuteada siiani auto sama vana käes ja saab korralikku hoolt edasi.
Et igasugu tarkpäid on palju, aga kannatust on vaja. Kui auto on oma, kasvõi 50%, kallimat hinda väärt, siis veel eriti.
Praegust autot tahtsin ka mõni aeg tagasi müüa, aga kuna hakkas jälle tulema juttu, et liiga kallis jne. siis loobusin, kaua sa ikka nende tainastega kaerajaani mängid, kui ei taha korralikku autot osta, siis sõidan ise..

_________________
Tanel© says:
*Miks sa mind anaalselt vägistada tahad naiste hügieenisidemetega :S


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 15:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Heh... tuli meelde lugu, kuidas ma oma Audi A2-te müüsin. jube korralik putukas oli, just olin veermiku üle käinud ja 17" ABT veljed ja rehvid andsin kaasa.
Eks neid kõvatajaid oli palju kui 1 hommik helistas üks vanamees, et tal vaja tütrele osta. Ma ütlesin, et nojah, tule vaata auto üle ja käime Revalist vms ülevaatuspunktist läbi. vend arvas, et ei hakka Pärnust selle pisiasja pärast tulema, et ma broneerigu auto ära ja ta tuleb maksab käsiraha. No ok, tuli ja maksis käsiraha, tegime lepingu, et kui 30 päeva jooksul ära ei osta siis kaotab raha ja auto läheb uuesti müüki. vend siis teenis kuu aega Soomes laevaehitusel raha, tuli tagasi ja ostis ära. ma veel küsisin, et noh, läheme vaatame auto ikka kuskil ülevaatuspunktis üle. Tüüp ütles, et ta ei viitsi minna, kui ma käsi südamel ütlen, et kõik kuulutuses reklaamitu on tõsi. No ja nii jäigi.
Selles mõttes et tegu polnud väga odava autoga. kui ma hästi mäletan, siis 125 000 maksis sulas välja mulle

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 20:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Kui oma punase myyki panin,siis yks tola helistas mulle soome :D et kas oled hinna valesti pand vms et tegelikult tahtsid 1500kr panna :lol Selgitasin talle et hind 6ige jne,vana vastu: ega see rohkem väärt ei ole kui 2k :angry saatsin vana pe**e ja katkestasin k6ne :kill

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 21:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2005 12:35
Postitusi: 633
tann19 kirjutas:
Kui oma punase myyki panin,siis yks tola helistas mulle soome :D et kas oled hinna valesti pand vms et tegelikult tahtsid 1500kr panna :lol


Eksimine on inimlik...väike näpuvääratus ja ongi üks 0 puudu :D . Ei tasu kohe põlema minna selle peale, kui teisel inimesel on erinev visioon eseme väärtusest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.02.2009 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Neid kloune jagub, kes teevad 50% hinnast alla pakkumisi.
Siin foorumiski müüsin mingi aeg Audi 100 2.3 sigarit ja helistas iga nädal sama tont...et ma ikka ei saa selle auto eest 12k ja et tema maksab 6k käe peale.ning peaksin väga õnnelik olema. Mingi aeg lasin siis hinna 10k`le ja jälle helistab. Räägib, et varsti müün 4k`ga ja ikka lahti ei saa...lõpuks tüütas tüüp ära, ütlesin, et kui üle 6k raha pole, mingu ostku omale mingi lada või mosu, peaks korraliku saama.

10k eest müüsin selle muidugi lõpuks maha.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 11.02.2009 12:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
kaabakaz, oleks see tüüp siis viisakas olnud aga ei, ta sõna otseses mõttes ülbitses ja et ma jäängi seda müüma ning iga nädal sama jama.
Selline suhtumine ostjat küll kuidagi kaasa ei aita. Või nimetatakse seda psüholoogiliseks tingimiseks?

Selleks ei pea isegi haridust olema, et aru saada lausest: "Hinna ütlen mina, mitte sina" ja kui ei meeldi, mingu ostku teine auto, milleks raha jagub.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 11.02.2009 19:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2006 14:05
Postitusi: 847
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Ma vaatan, et siin on mõned müüjad ikka väga ülbe suhtumisega, foorumis võib muidugi jutt kõvem (ebaviisakam) ka olla kui reaalses situatsioonis läbi telefoni, aga siiski. Paljuski jääb mulje, et nii mõnigi siinne kõva müügimees on ostja rollis ise täpselt samasugune frukt nagu siin suure suuga "tüüpilist tilganäppijat" kirjeldab :D

Selles suhtes, et mul pole autot müües kordagi tulnud kokku puutuda ühegi nõmedikuga, alati on saanud jutt asjalikus ja võrdlemisi ausas võtmes ära räägitud ja selle põhjal rahulikult otsustatud, kas läheb kaubaks või ei. Seevastu olen ma igasuguseid lambaid näinud ise autot ostma minnes :)
PS! sr.orgi kaudu pole kunagi autot müünud, ega ostnud. Äkki peaksin ka proovima, et uusi põnevaid kogemusi saada :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 12.02.2009 13:33 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Mul vist siiamaani vedanud tühikargajatega,samas kuulutustest ka ausalt ära rääkinud vead.
Müünud kaks civicut ja calibra. Civicutega oli rohkem jama,tuli tühje kõnesi,aga teine mees kes vaatama tuli ostis kohe ära kah. Cali panin kell 16 päeval müüki ja õhtul kell 21 olin rahaga kodus,kohe tuldi rakverest järgi. Arvan,et kiire tehingu saladus oli täiesti aus ja põhjalik müügikuulutus. Mõtetu on vigasid laita ju,kindel ostja saab nagunii need teada ja siis rohkem ajakulu tingimisega lihtsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:24 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
C4V6 kirjutas:
rosco kirjutas:
Arvan,et kiire tehingu saladus oli täiesti aus ja põhjalik müügikuulutus. Mõtetu on vigasid laita ju,kindel ostja saab nagunii need teada ja siis rohkem ajakulu tingimisega lihtsalt.


jah, mina arvan kaa. aga üldiselt 70% vaatab siis et fuhh mis raibe, ja läheb ostab kallimalt veel hulle millel pole nendest vigadest räägitud



Pigem antud autol oli tehnika 90% korras,mõne üksiku veaga,kere oli raibe aint. Plus edevad veljed :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 13.02.2009 18:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
rosco kirjutas:
Pigem antud autol oli tehnika 90% korras,mõne üksiku veaga,kere oli raibe aint. Plus edevad veljed :D


Kas see pole mitte 90% japside emexisse sattumise põhjus?

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 13.02.2009 20:51 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Tegelane5 kirjutas:
rosco kirjutas:

Pigem antud autol oli tehnika 90% korras,mõne üksiku veaga,kere oli raibe aint. Plus edevad veljed :D


Kas see pole mitte 90% japside emexisse sattumise põhjus?


Opel Calibra. Kandvad osad korras,tiivakaared vajasid tähelepanu ja stanged ja küljed värvimist.

Aga aitab sellest autost.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 14.02.2009 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Räägin ka yhe jutu:

Oli eelmine talv ja parasjagu oli just 11000 vaba raha:) , m6tlesin, ettahan saada audi 80 selle eest.

Hakkasin hommikul vaatama , leidsin tartus , olemas 9000 hind , heas korras jne..
Ytlesin, et davai , kui on nii , ma tulen olen paari tunni pärast raha näpus seal. Ise muidu tartust 80 km eemal , aga tuli m6te , et aa pohh , et läheks häälega . sai sis kuidagi kohale(teepeal taheti meid mingisse usku pöörata , aga kuna peale v6eti , siis noogutasime r66msalt vastu) see selleks:D


Lähme sis kohale , omaniku vend tuleb välja , et näe auto seal paksu lume all ..ok , lähme ligi vaatame siit sealt , vend kysib : Tahate sisse ka näha v? Ma muidugu muidugi ..vaatsin seda 5 minti ja tahtsin sis ära ostma hakata:D esimene asi , et bena ei ole ja sa ei saa minema , ma lubasin kanistriga tuua , teine teema , et omaniku ennast(kellega ma juba äri kokku leppisin) pole kohal ja dokud tema käes...
Jäin sis lolli näoga vahtima , aga tahtsin seda audit saada ja olime valmis juba sis dokude järele s6itma , kui ilmus mingi tyyp kanister bensuga käes kohale ja p6him6tteliselt valimistus ostetud autoga juba minema s6itma.:D:D Mun*id olid auto vahepeal , kui ma kohale s6itsin maha myynud , aga öelda seda enam ei julgenud....

Läksin sis netipunkti ..leidsin veel yhe audi ..ok diil , tema tuleb 15 mindi pärast ka sinnasamma netipunkti sis oma autoga...ootame ootame ..ei midagi.. helistan sis tagasi vant ytleb , et ta ei saa tulla , tee autoni on täis tuisanud jne...Ma lubasin sis et tulen kohale ja kyhveldan selel lume ära ..a sis vant ytles ,e t at kodust autot myya ei taha ja pani toru ära:D:D

Ok järgmine hommik Lendasin pärnu (200 km) audi 90 ilus ,jne,väga heas korras , paugupill:D:D
Lähme kohale , lykkame lume maha :D:D pool autot matiks lihvitud , s(jämeda liivakaga ) seest sitane , mootor päri ei käinud jne(Ja ma ei liialda ) Pidi projekti värk olema..:D:D ...Aga kuna ma juba pärnu olin tulnud , sis ostsin ta raisa poole hinnaga ära ja tulin kodupoole.

See kevade läxin jälle audi 80 ostma ,sai räägitud naisterahvaga , et isa oma pidi olema ja väga heas korras..
läkisin kohale , välimuselt jh sile:D esisillas kolises midagi... sai ostetud ära.Ja paar päeva hiljem s6ber ostis ära. Nyydseks on vahetanud amordid , rooliotsasd , piduriklotsid , sillatala , mi oli pooleks rattallagreid jne .. vot sis vanapapi hooldadtud autot. 60km/H maantepeal ehk ei kolisend v6ibolla

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7