Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 13:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 01:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Mulle meeldib alati kui ostja tuleb üksi/kaksi kohale. Paraku on paar korda olnud nii et tuleb kaks autotäit rahvas ja jutt on kõigil nii kõva et irnu herneks. Samas teine asi on ka see, et kui ostan-müün-vahetan autot siis meeldiks kui pakutav sõiduk on ka eelnevalt puhtaks tehtud. Ise ma autos suitsu ei tee ja ikka suhteliselt jälk on vahest mõnda autot vaadata kui tuhatoos on nii konisid täis et ei lähe kinnigi. Üldjuhul olen kokku puutunud ikka väga normaalsete tüüpidega kellega on auto müük sujunud kiiresti ja ei ole mingit umbluud ajama hakatud.

P.S! Ei seedi silma otsast ka selliseid vendasid et müün autot. A´la hind 10 ooo.- Ja see n.ö´´ ostja´´ tingib foorumis juba üle poole sellest alla. Umbes nii: ´´ Tavai 3000 ja tulen järgi´´ Tekib küsimus just selles järgi tulemises, et kas need geeniused arvavad et ma viin neile auto koju maja ette?

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 08:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
P.S! Ei seedi silma otsast ka selliseid vendasid et müün autot. A´la hind 10 ooo.- Ja see n.ö´´ ostja´´ tingib foorumis juba üle poole sellest alla. Umbes nii: ´´ Tavai 3000 ja tulen järgi´´ Tekib küsimus just selles järgi tulemises, et kas need geeniused arvavad et ma viin neile auto koju maja ette?[/quote]

Mind on aidanud nende "tulen kohe järgi" inimeste vastu lause: " kanna raha üle, helista homme-ütlen kus auto koos võtmete ja dokkidega on".

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 10:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
BLACK-CIVIC kirjutas:
ostan kiirmüügihinnaga autosi
tel: 55 814 55


ise tahad ju kyll odavalt saada.

Ammu ju teada , et a24 hind ja tegelik hinnasoov , mis tahetakse saadav6ib vägagi erinev olla.

Mina olen mitukorda helistanud ja kysinud , et kui ma pakuks xxx krooni ja tuleks 6htul kohale ja ostaks .
Ja kyll niimoodi kaubale saanud.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 10:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Kusjuures siin on ka vahe sees. Esiteks BLACK-CIVIC ostab autosid kokku odavalt. Temal neid vaja ei ole, tema ootab, et keegi, kellel on raha vaja, teeb talle pakkumise ja kui hind sobib, siis BLACK-CIVIC ostab ära. Tema eesmärk ei ole endale vanaraua hunnik koju teha vaid kõik ostetavad autod hiljem ka maha müüa. Siin ei ole midagi imelikku ja see on täiesti normaalne nähe, nagu sms-laenud, pandimajad ja kõik muu säärane, mis mõeldud lihtsameelsetele kiire raha jagamiseks. Teine kontingent on inimesi, kes käivad ja soiuvad ja pakuvad a´la 5000.- ja tulen kohe järgi. Ühele olen järgi andnud ja öelnud, et davai tule, siiamaani tuleb :) Üldiselt saadan sellised kuu peale. Päris hea on muidugi vaadata, kui pea poole millisele autole tehakse pakkumisi, et 250 000.- ja õhtul sulas tulen järgi. Nendele vastan, et minul ei ole vahet, kas ostad liisinguga, sulas või ülekandega, aga hinda nii palju alla ma ei lase. Kusjuures ise olen ka korra pakkunud, et davai 6000.- ja sõidan järgi ja raudselt võtan ära, enne muidugi uurisin mis olukorras auto on. Auto pidi heas korras olema. Pool Eestit sõitsin läbi ja siis selgus, et kui 6000.- oleks auto ära ostnud, siis ca 10 000.- oleks vaja olnud sinna sisse veel laduda + auto ülevärvimine, saatsin kuu peale ja sõitsin koju tagasi.

killer666 kirjutas:
BLACK-CIVIC kirjutas:
ostan kiirmüügihinnaga autosi
tel: 55 814 55


ise tahad ju kyll odavalt saada.

Ammu ju teada , et a24 hind ja tegelik hinnasoov , mis tahetakse saadav6ib vägagi erinev olla.

Mina olen mitukorda helistanud ja kysinud , et kui ma pakuks xxx krooni ja tuleks 6htul kohale ja ostaks .
Ja kyll niimoodi kaubale saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 11:42 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Ise olen ka vaadanud, et foorumis on konkreetselt miskit müüdud, oletame, et müüa makk 1000kr. Olen saatnud privaatsõnumi, a la 800-ga olen nõus kohe ära võtma kui kaup korralik, saadetakse kiri vastu, et tule järgi. Lähen kohale, ostan ära ning kõik on rahul. Selles suhtes, et kui oled tegudeinimene, siis võib ju müüjale oma visiooni hinnast anda. Lihtsalt pead enda sõnade taga seisma ka, mitte niisama kõvatama.

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 12:03 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Üldiselt ei ole hea tava enne kauba nägemist kaubelda, see jätab ostjast asjatundmatu ja osavõtmatu mulje müüjale.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 12:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Mina teen selliseid konkreetseid ettepanekuid"xxxx summa"tulen kohe järgi, juhul, kui olen eelnevalt autoga tutvunud. Lambist võin pakkuda, et kui hind:xxxxx siis tuleks vaatama. JA EI HÄBENE KELLEGILE ÖELDA, ET OSTAN AUTO SELLEKS, ET SEE KALLIMALT EDASI MÜÜJA!

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 13:05 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Müüja on see, kellel on kaup müüa ;)

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 17:04 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Enamus müüjaid ei oska oma kauba kohta mitte kui midagi rääkida. Oleks Eestis ometi rohkem inimesi, kes viitsiks kohtuuksi kulutada ja nendele niiöelda "müügimeestele" kott pähe tõmmata, kui ikka kaup ei vasta kirjeldusele ja tahtlikult ostjat petetakse makroflekside ja pahtlite ning peidetud vigadega.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 17:41 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Ma seni olen auto tehnilise olukorra ikka ära rääkinud, et mis vead jne, muidugi ma ise enda sarasid nii palju remontinud, et tean nende olukorda. Närvi ajab see, et öeldakse, et auto on heas korras, tegelikult mootoril jätab mõni silinder vahepeal vahele, heitgaasid mööda, hooldused kolm aastat tegemata jne.

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 21:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Mulle meeldisid tüübid, kes mult Transiti ostsid. Tulid Võrust kohale, vaatasid siit-sealt, isa mul selline aus, rääkis KÕIK ära, kuna tal oli ükskõik kas saab müüdud või ei. Tüübid tegid sõitu, üritasid tingida, saatsin seenele, sest 2 venda olid veel ootel, et vaatama tulla, hakkasid rääkima, et Võrus on kombeks, et ARK-i kulud pooleks aga selle mõtte matsid nad kiirelt maha, kui sai meelde tuletatud, et kus linnas nad on. Ei miskit, tegime O/M lepingu, tüübid pritsisid pappi ja hakkasid Võru poole tagasi sõitma, lubasid helistada, kui miskit ära laguneb, kuid ülla-ülla, siiani vaikus.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 21:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Sellistele vendadele polegi erilist mõtet hinda alla lasta kes kuskilt kaugelt tulevad. Vaevalt nad tühjade kätega tagasi läheks :)

Aga kunagi oli selline juhus et Tuldi Läänemaale , Haapsalu ligidale minult autot ostma. Masinaks oli 93 aasta Volvo 850 . Ostjad ise tulid Peipsiäärest. Kohale jõudes vaatasid auto mingi neljakesi üle ja kõigile meedis ja sobis. Hakkasime juba rahadega arveldama kui üks järsku avastas et Krt. masin on esiveoline. Sealmaal meie diil lõppes. Hiljem uurisin et mis case oli ja rääkisid et tahtsid ehitada seda masinat millega sõidetakse Peipsipeal (nö Karakat.) ja neile esiveoline ei sobi.

Kusjuures mul oli auto24-s kõik ilusti kirjas et esivedu jne.
Kahjuks arvasid et kuna ta on kujult sarnane 740-le, siis on ta ka tagaveoline:)

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.03.2009 23:04 

Liitunud: 20.09.2006 18:29
Postitusi: 75
Asukoht: Eesti
Oeh neid tilkureid on liiga palju.

Endal just kogemusi nendega, kes kohale tulemata tahavad telefoni või maili teel hinnast 10k maha saada ja kohale tulles veel umbes sama palju.
Samuti ajavad need närvi, kes tunnevad suurt huvi ja text on selline, et teeme diili ära, kuid siis hakkab välja tulema, et kallis, et minu max hind on ala 10k odavam ja et praegu rasked ajad, et enamvähem peaksin kohe hinnast alla andma, kuigi on kaupa ainult pildilt näinud. Siis huiavad veel, et praegu tegelt ostan hoopis 10k maksva auto ja siis ootan, kuni pank odavaid liisinguautosid turgu paneb.
Kolmas klass "ostjaid" on need, kes kauplevad neti teel hinda ja siis tahavad, et kodu ukse ette toon. Sry mul pole aega, liikuda mööda Eestit ringi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.03.2009 09:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Renka kirjutas:
Oeh neid tilkureid on liiga palju.

Endal just kogemusi nendega, kes kohale tulemata tahavad telefoni või maili teel hinnast 10k maha saada ja kohale tulles veel umbes sama palju.
Samuti ajavad need närvi, kes tunnevad suurt huvi ja text on selline, et teeme diili ära, kuid siis hakkab välja tulema, et kallis, et minu max hind on ala 10k odavam ja et praegu rasked ajad, et enamvähem peaksin kohe hinnast alla andma, kuigi on kaupa ainult pildilt näinud. Siis huiavad veel, et praegu tegelt ostan hoopis 10k maksva auto ja siis ootan, kuni pank odavaid liisinguautosid turgu paneb.
Kolmas klass "ostjaid" on need, kes kauplevad neti teel hinda ja siis tahavad, et kodu ukse ette toon. Sry mul pole aega, liikuda mööda Eestit ringi.


Paljude jaoks on see nagu mingi hasart, et natuke peab hinda alla saama. Ise olen alati pannud hinna väikse varuga ja niimõnigi auto on müüdud tänu sellele, et oled nõus natuke alla tegema. Samuti olen auto Tallinnast Tartusse viinud (kui ikka inimene lubab, et on kindel võtja - ehk siis võimalikud vead ausalt ära räägitud, siis pole ka probleemi kuhugile viia). See inimene muidugi väitis, et tal seljaoperatsioon hiljuti olnud ja ei saa pikka maad sõita. Oli siis või, seda ei saagi teada, aga auto ostis ilusti ära küll. Tegid proovisõidu, vaatasid üle ja jäid täitsa rahule. Seega ei tasu kohe pessimistlikult suhtuda sellesse. Kui on kahtlus et ei ole kindel võtja, siis küsi mingi käsiraha ette, mida tagasi ei saa. Muidugi siis tuleb samas ausalt ära ka rääkida.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.03.2009 13:22 

Liitunud: 20.09.2006 18:29
Postitusi: 75
Asukoht: Eesti
Mul pole paljudega müügiteema nii kaugele läinudki, et viiksin auto kuhugi või tuleb kohale see, kellega eelnevalt vesteldud. Eile oli hea kogemus, kus huviline helistas, polnud enne suheldud temaga, 15 minutit hiljem oli kohal, vaatas uuris. Sellesmõttes, et neti teel kauplemine on ju mõttetu, kui pole autost midagi räägitud. Põhiline vastus on ala, et teil auto pakkuda, tulen 20k kohe järgi. Kui suudaks ära põhjendada, et auto n tõesti 10k või mida iganes odavam, kui määratud hind siis leiaks kompromissi.
Eks tuleb käsiraha peale mõtlema hakata, kui tõesti on kellegil soovi autot teises linnas näha


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7