Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 10.05.2024 03:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 23:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kusjuures minu valikus ei ole samuti 2.5tdi`sid, mul 1.8t võtab vb isegi vähem kütust kui need :)
Dellu, valikusse panid ainult autom.kastiga isendid, ma piilum manuaale ka.

Näiteks see: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html


Neid ikka tilgub paar tükki mõne aja jooksul alla 100k.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 23:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Jah võrdlesin ikka selliseid nagu mul. Kes otsib automaati see automaati, kes manuali see manuali. Ei usu, et keegi nii vaatab, et eks vaatame kumb võtta. Automaatidega viimasel ajal lihtsalt ära harjunud igapäevasõitudeks. Mul muidugi varustusetase ka suhteliselt ok - mõnusa kujuga sportistmed (+ see lisajalatugi, mis välja käib), xenonid - samas see lisavarustus on jälle täpselt nii ja naa. Mõni vaatab, et saaks ainult odavalt kätte. Teine siiski on mõned endale vajalikud nõudmised ette pannud ja allapoole ei lase.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.06.2009 23:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
No loomulikult automaat parem, eriti Tallinna liikluses aga kuna diisli-otsingud ja mis peamine, kasko peale mul soovi raha kulutada pole, siis järeldused teeme ise :)

Aga noh, see auto müümine on hetkel nii nagu ta on, küsin enda oma eest ka vist ulme hinda, kuigi minu arust väga õiglane korraliku auto eest...ehk olen ajast maha jäänud :P

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 05.07.2009 17:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.02.2005 17:22
Postitusi: 8
Asukoht: Tartumaa
Päris huvitav lugeda. Aga kirjutan paarist oma kogemusest ka. Sai müüki pandud auto mis oli Eestis salongist ostetud ja oli meie pere käes, seega ajalugu oli nii nagu kirja panin ehk 100% tõsi. Auto oli ainult müügis ja vahetusi ei tahtnud, tehti neid siiski. Lõpuks helistas vene keelt purssiv armeenia mägede poeg. Auto hinnaks soovisin 25 000. Armeeni esimene pakkumine oli telefoni teel 15 vist. Ütlesin ei. Järgmine päev helistas uuesti ja ütles, et mõtles jne, et tahab näha. Tuli vaatas ja proovis ning pakkus juba 20. Ütlesin ei. Läks minema. Nädala pärast taas armeen minu numbri valinud. Küsib, et kas 25 minu viimane hind. Jah minu poolt. Helistas veel järgmine päev ja ütles, et ostab ära! Ostiski.
Ja täna müün autot mille hinnaks panin 135 000. Siiani parim pakkumine on olnud 100 000 sulas. Kuna olen pannud juurde, et vahetan ka odavama sõiduki vastu, siis vahetuseks on pakutud päris huvitavaid asju. Ntx päikesekütte süsteeme. Audi a8, 98 aasta oli vist, piltide järgi oli päris korralik. Aga kuna autoks mida müün on 2005 aasta Volvo S60 diisel siis eelistasin diislit. Põhimõtteliselt olin valmis ka vahetama kui midagi mõistliku ei tule. Tänaseks on Audi siiski audi klubis uue omaniku käes. Aga parim nael mis siiani on olnud. Vene rahvus toru otsas ja pakub Hyundai Santa Fe 2003 aasta, diisel jne. Vaatasin siis auto24.ee-st järgi nende turu ja hindade seisu ja mõtlesin, et kui 30 kilo vahele paneb siis miks ka mitte. Olin nõus kokku saama. Tuli siis terve perega. Vaadati ja kangutati volvot. (küljepeal on kaubanduskeskusest saadud mõlk, siis viriseti selle kallal). Vaatasin siis Hyundai üle, ilusti puhtaks pestud ja säras nagu prillikivi. Polnud ühtegi halba sõna öelda. Kapoti all torkas silma, et laksu saanud (ühenduse kohad ühelt poolt pahtliga siledaks tõmmatud, teiselt poolt oli nii nagu tehases tehtud oli). Küsisin, et kas avarii Eestis toimunud. Vana lasi selle peale õhu veits välja ja ütles, et Itaaliast toodud auto, tema ei tea. No selge. Põhimõtteliselt olin valmis vahetama ja küsisin, et palju siis vahele paneb. Tema vastu, et noh kui ma 10 000 talle peale maksan siis ta on nõus vahetama. Seekord sõitsin minema veel volvoga.

Moraaliks tahan öelda, et kui aega on müügiga siis varuge külma närvi ja jääge endale kindlaks.

P.S See teema, et vahetuse puhul soodushind ei kehti. Sama volvo puhul algul mul seda teemat ei olnud aga, et edaspidi aega kokku hoida siis lisasin selle lause juurde. Ei taha mina Hyundaile peale maksta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 05.07.2009 18:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Vahetuse hinnavahe tasuks siiski vast enne kokku leppida. Mingi väike +/- võib jah lisaks tulla kohapeal üle vaadates. Siis pole nagu tühja aja raiskamist. Mul on ka mitmeid vahetusi pakutud, aga kui võtad teise osapoole auto hinna auto24 poole pealt mingi mõistliku (kui tal endal kuulutust pole) ja arvutad enda müügihinnast maha, siis hakatakse vinguma. Loodetakse vist umbes nii, et sinul on auto24 kõige odavama ja nende oma peaks üks kallimaid olema :). Samas on mul ka paar mõistliku vahetust olnud, mis pärast end suhteliselt kiirelt ära müünud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 13.07.2009 01:50 

Liitunud: 21.10.2008 21:47
Postitusi: 366
Selle autowahetuse vennaga samuti ise ka äri tehtud ja suht omapärane vend on. Aga samas kui sõidad ise 300km Haapsallu ja tüüp sind tõesti alt ei vea siis vähemalt seegi hea. Vahetuseks läks kuigi mõlemal autol oli vigu...samas suhteliselt palju vigu oli mida ta ei rääkind ja enam äri teha temaga ei taha ka...kuna ise peab kohale sõitma ja suhteliselt kohe ka, et ei kannata oodata isegi nädala lõpuni vms. :)
Aga jah kompromissi leiab temaga alati.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 26.07.2009 20:17 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2003 16:27
Postitusi: 184
Asukoht: Tartu
Mind ajab kohutavalt närvi see, kui inimene ei ütle mis autol viga on ja ma sõidan 200+km ja näen raibet millemina liigitaks avariiliste alla aga tema jaoks on se ehk poleerimist vajav. Olen telefonis alati küsinud et mis autol viga ja mis vaja teha et oleks heas korras, nagu ka seda et millised keredetailid on korras ja millised on deffektiga. Tihtilugu öeldakse odava auto puhul, et tiivaservas on veidi roostet aga reaalselt pole ei karpe ega ka mingit detaili mis poleks veatu.
Enda puhul häirib mind mu loll ausus ja seepärast ühtegi autot müüdud ei saagi :D Ma lihtsalt ei taha varjata vigu mis niikuinii välja tulevad ja seepärast loen üldiselt ka kõik kuulutusse üles ja keegi ei helistagi. Kui ütlen et tulen autot vaatama siis ka tulen ja võibolla et ostan ka ära. Kui mulle öeldakse et tulen ostan ära siis ei tulda vaatamagi mitte :(


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 26.07.2009 21:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Panin auto müüki. Reaalne turuväärtus 50 000.-, kuid kuna auto ei olnud enam uus ja lihtsalt hoidmise mõtet ei olnud, läks nõks alla 20 000.- müüki. 3 minutit peale kuulutuse sisestamist hakkasid kõned pihta. Kes hakkas kohe tingima ja kes soovis kaheks päevaks broneerida. Kõik sai seenele saadetud, krt sellise hinna juures saab ainuke kõne olla, et kas auto on alles. 35 minutit peale kuulutuse sisestamist oli auto ka müüdud ja esimene helistaja võttis ära ka. Muideks mulle tundub, et tilganäppijaid ja niisama vahtijaid on viimasel ajal juurde tulnud. Ja muidugi leedukad ning venelased on viimasel ajal auto24.ee põhikunded. Üks valgevenelane üritab iga nädal mul müügis olevat 400 000.- länkarit 290 000.- osta. Räägib mulle järjekindlalt majanduslangusest ja kõigest sellisest. Tainas krt ei saa "ei" vastusest aru ka mitte. Alguses ei olnud huvi selle hinnaga müüa, nüüd aga krt enam ei müü põhimõtte pärast talle selle hinnaga :sex


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 20.08.2009 20:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.07.2006 23:39
Postitusi: 35
Mõtlesin et kirjutan ka oma 2 aasta tagausest kogemusest mis mind praegu meeldetuletades närvi ajas :)
Nimelt müüsin siis enda audi cabriot. Huvilisi oli oi oi kui palju, paraku kõik kes vaatamas käisid tahtsid autot umbes 20k odavamalt saada :kill Lõpuks tekkis mingi vend. Helistas, käis autot vaatamas, ise sõitis audi coupega ja ütles et tahab cabriot kõrvale osta. Nu ok. Tegi prooviringi ja kõik nagu sobis, lubas helistada. Helistas siis paar päeva hiljem ja tahtis et läheksin talle veel korra autot näitama. Kohale minnes olid väljas siis tema isa ja mingid tüübid veel. Siis tegi ta autoga päris pika ringi.. mingi 30km ja pärast seda ütles et on kindel ostja ja et ma ei müüks autot kellegile teisele. Leppisime siis aja kokku (nädala pärast, laupäevane päev) millal arki minek ja tulin tulema. Nädal möödas ja siis vend saatis reede õhtul sõnumi et ta soomes ja ei tule veel tagasi nii et ost jääb ikkagi ära :angry No mis seal ikka siis. Kõige parem asja juures oli muidugi see et käisin samal reede õhtul korra laagri hessis ja kui olin toidu kätte saanud sõitsin parklasse ja mis ma seal nägin, sama vend istus oma coupes ja sõi burksi :lol Eriline tropp ikka ja lõppkokkuvõttes tavaline tilganüppija.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.08.2009 17:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
nonii. elu läheb edasi ja kuna ma seda nalja teemat jälgin siis kirjeldan viimase aja arenguid.
kuna ma kallemaid ja uuuemaid autosid müügiks ei paku siis puutun kokku igasugu rähnidega.
samas olen nagu aidanud viimasel ajal müüa just tuttavate vanu ronte ära. st et alla 10K eeki väärtusega autosid.
jube mõttetu äri iseenesest aga kuna mul on naljasoont siis aegajalt mind ei häiri eriti kui saab ntx ise ka mngi 1k eeksi müügist vahelt.
aga nyyd siis peamisest. ma pole läbi SR mitte kunagi suutnud ühtegi autot müüa. ma ei tea mis aga siit leitud kuulutuste peale kirjutavad just igasugu näpsijad ja pasarästad. ei vihja kellegile aga on sellist kontingenti.
samas panin ka muuseas sellele kiire.ee lehele, sama teema mingid säästukoid käivad nillimas ja siis ka meilivad ja raha helistada pole. siis kui helistavad siis ka igasugu lollakaid asju küsitud. mul sai seal pakkumisest villand ja enam vist pole uuendanud oma kuulutusi.
samas nyyd sai hoopis uuesti ennast auto24 kasutajana arvele võetud. ja otsustasin oma töökoja ümbrusest igasugu mõttetud rondid kiiresti maha müüa. ja asi töötas hullu moodi. lisan siis järgneva nalja rea.
nissan sunny: sõbra auto ja ülevaatusega, sõitev ja natuke roostet. panin ülesse et ala 6k ja soodus 4500 sama päev käis kaks venda vaatamas ja pidid mõtlema. muidugist kippusid tingima jne. no kuna kõnesid oli palju siis saatsin kuu peale. sama päeva õhtul kell 2200 laekusid tartu kutid tõrvast. raha peole ja ostumüügilepingud kus märgitud et vastutuse võtavad üle ja kohustusvad ümberregama. auto läinud alla 12H

sama öösel panin ka seisma jäänud isuzu bussi müüki 2,2d ja sõitev . telefoni suutsin töö juurde unustada. hommikul kella kümneks oli 38 vastamata kõnet. no selle põhjuseks oli 4500 eekine hind. aga mingi vend oli mulle helistanud ka vana kiire.ee kuulutuse peale ja siis ütles et on 2h pärast kohal ja ei tingi vaid kohe võtab. no mul 2h oli ja siis tuli veel 10 kõnet. veel 5 inimest käis vaatamas ja tingimas. saatsin pimedale ja ütlesin et helistagu õhtul uuesti. täpselt 2h pärast oli kutid c135km tagant lt treileriga kohal. panime bussi tuksuma ja tüüp tegi väikse proovi ja pani papi peole mulle ja nägemist. müüdud alla 12H.

siis panin ülesse seisma jäänud senatori. sõitev ilma ülev. aga natuke kõbitud ja täitsa liikuv relv. 1päev vaikust teine päev 5 kõnet keegi kohale ei tulnud. lasin hinda ca 1000 eeki alla ja kolmanda päeva lõunal tulid kutid kohale põlvast. tegime prooviringi ja autoga kaup koos ja mul raha peo peal.

siis sai pandud ülesse 730 e32 ja umbes tunni pärast helistas oma tuttav ja ütles et nägi bemmi ja et kus ma olen, ma olin töö juures ja tüüp tuli ning läks ära kestva erektsiooniga. kaup koos ja tuju hea. 1H

siis panin ülesse oma võrri honda cb450S no esimene päev paar asist kõnet ja üks tüüp käis vaatamas. siis teisel päeval ka mingid vennad. aga raha kellegil netu. tahavad järelmaksu. kui ütlesin et jah saab aga tsikkel jääb viimase makseni minu kätte siis kadusid ära. no krt kui ei ole 8K raha välja käia siis pole seda ka ilmselt hiljem ja oma motikat ma kuskilt mööda eestit ka otsida ei viitsi.
võtsin maha.
siis panin chrysler intrepidi ,mootor kottis ja sõbral autost pohlad. hind 6K ja soodus 5K esimene päev mitu meili. savi. teine päev kolm kõnet milles üks lubaas tulla vaatama. ja imede ime vend oligi järgmine päev kohal. katsus vaatas, kuulas jutu ära, vaatas kaasa saadavate jubinate seisukorra üle ja kui ma veel ka auto tagaosale panin omalt poolt ilusa spoileri siis oligi kaup koos. naisele tal ka meeldis see auto. mul hea meel et keegi selle mustika korda teeb ja liikuma saab, sõbral hea meel et enam ei vedele kuskil. mulle natuke raha ka .
hetkel ripub mul seal üleval gaz 20 aga hind on krõbedam.
varsti peaks hoopis ühe superkorraliku combo sinna panema, näis kas sellest ka kiiresti kaupa saab.
see odavate autode müük käis ala 1,5 nädala jooksul nii kiiresti ära et ise ka ei usu . autosid vähem ruumi rohkem. nyyd võib midagi muud huvitavamat asemele tuua.
ja kusjuures sealt auto24 kaudu oli neid näpsijaid siiski vähem. ilmselt pole näpsijatel enam MASU ajal rahagi et kõneaega osta müüjate tüütamiseks.
minu kogemus et kes ikka kohale tuleb sel on ka reaalne huvi. telefoni tüütajatest ma i arva üldse midagist.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.08.2009 21:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Tuli täna homikul kuju, räägib, et krt see vist ikka pole see auto mida tahan ja üleüldse tahaks automaati mitte manuaali. Aga teeme proovisõidu.Mina küsin vastu, et no mida krdit me siis sõidame, kui osta ei taha...tema räägib vastu, et äkki hakkab tahtma. Ja mis te arvate, kas tahtis. Tainas rsk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 22.08.2009 22:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
919 kirjutas:
Tuli täna homikul kuju, räägib, et krt see vist ikka pole see auto mida tahan ja üleüldse tahaks automaati mitte manuaali. Aga teeme proovisõidu.Mina küsin vastu, et no mida krdit me siis sõidame, kui osta ei taha...tema räägib vastu, et äkki hakkab tahtma. Ja mis te arvate, kas tahtis. Tainas rsk.


Mina enam ei lasegi enne proovisõitu kellelgi teha, ennem kui on auto igatpidi ülevaadatud ja kõik sobib.
Hiljuti oli 325ga lugu:
helistab mingi sibul-tahab autot näha, saime Ülemistes kokku, tegi sõbraga tiiru ümber auto ja ütles, et see pole selline-nagu ta tahaks. OK. Istusid nad siis oma opelisse ja äkki hüppab kutt mulle ligi-"anna ma proovin sõita, tahaks tunda kuidas sellega kohapeal ringe teha on" :hail Mina saatsin ta.... .... .... ..... ..... ........vene keeles :lol

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 23.08.2009 17:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
sain oma motika kuulutuse peale ( ripub veel kiire.ees) smsi. honda cb450s 32kw
teema:
tuli sms :kas järeka peale saab?mul vaja veel tööl käia ja siis 10 dets saad 10K kätte.

liasinfoks, mul hind 9k koos uue kiivriga. vajab nokkimist

mina vastu et saab küll aga paluks käsiraha plus siis see et tsikkel minu käes seni kuni ära maksad.

vastu et aga krt siis vb käsiraha läinud ja ei tsiklit ega miskit.

ma siis et kas sa allkirjastatud lepingutest oled kuulnud?

vastu et nojaa aga ma annan 2K eeki ja annad kohe sõitmiseks ja kirjutad mulle volituse.(nb tingiv kõneviis ei ole mingi viisakuse märk müüja suhtes, näitab et tegu on kutsikaga kel kõrvad märjad veel ja suhtlemisest ei tea.)

ma siis selle peale et DREAM ON! MATHERFUCKER! ( viimase jätsin viisakusest kirjutamata, kuigi meelel oli)

vastu tuli. : ära paugu!

no vot siis sellistega katsu asju ajada. kõik käis smsi teel. igatahes oli kohe näa et raha seal pole ja oma motikat ma tervena poleks enam kunagi näinud. ilmselt oleks poller leidnud mingi poolenisti lammutatud ja per... ses mootoriga mu tsikli.
selle jama leevenduseks nautisin ilusat ilma ja panin kiivri pähe ja sõitsin terve päeva ise veel ringi. vahepeal tekkis juba isegi mõte et hea on et ikkagi alles veel. ilus ilm oli ja mitu kobedamat mini sai ka silmatud ja üks mini ka tegi tutvust. vahva.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 28.08.2009 22:20 

Liitunud: 10.02.2005 19:29
Postitusi: 103
Asukoht: Tallinn
Mulle meeldivad mailid kus pakutakse auto hinnast mingi 70% sularahas.
Müüsin autot 40 000 oli hind
Tuleb mail pakun 27000 sularahas
Kirjutasin vastu, et milles siis veel kui mitte sularahas, õlletaaras?
Teine mõte mul on, et tingitakse ikka auto kõrval rahapakk peos
Jah võib ju küsida, et kas annad pisut alla, ma olen teisest Eesti otsast

_________________
Turva- ja toonkile nii autodele kui majadele. 56698813


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 29.08.2009 12:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Tingimine on ju täiesti iseenesest mõistetav tegevus autoostul, ma ei saa aru miks sellist asja taunida. Täitsa loll peaks ikka olema, kui ei tingiks. :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7