Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 15:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.01.2009 22:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ise kah igast masinaid maha parseldanud, viimased odavamad masinad müüsin tõesti nii et ei teadnud ise ka nende seisukorda. Ostja küsis et mis vead vms. kallal on, vastasin ausalt et ei oskagi öelda kuna a´la paar päeva käes olnud. ( vahetuse vastu siis saadud sellised isendid ) Ostja ütles et no jah, pani käima ja sõitis ning ütles et sõidab ju küll ja ära ta läkski:D

Samas siin vahepeal müüsin 25 000.- 96a. A4´ja. Kuulutuses oli märge et esisild vajab remonti. Telefonis küsiti ikka et kuidas sillaosadega lood on, kas kolinaid ega muid anomaaliad pole? No dziizaz ausalt. Samas mingi vanataat oli ka imelik, õhtul hilja helistab et kas homme vaatama saab tulla. Ma vastasin: Saab küll, aga ENNEM kui hakkate Pärnu tulema helistage PALUN ette! No hommik käes käisin autoga pesulas ja värki. Ei kippu-ega kõppu. No selge, ei tulegi. Läksin Tallinna sõbra juurde ära( oli plaanitud ). Jõudsin Tallinna sõbra juurde, tõmbasin juba ölle ligi. N.ö ostja helistab: Oi tere, ma nüüd jõudsin Pärnu. Vot ausalt siis mul lõi silme eest mustaks ning ütlesin et krt oli ju jutt et helistate ennem ette kui kuhugi liigute. Eks sai vaieldud tükk aega, kokkuvõtteks jäin MINA ikkagi süüdi :)

Leidub mõistlike inimesi, samas leidub aga nii juhme et ise ka imestan.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 31.01.2009 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Charly, järgmine kord kui tuleb jälle isu Lexust osta, siis anna teada ja ma olen valmis sulle pikalt ja laialt Lexustest rääkima.

Nädala alguses käis üks paarike, kes pea tund aega jutustasid ja uurisid ja proovisid ja lõpuks siis ütlesid, et aitäh, ega me osta ei taha, me lihtsalt vaatame, et kas on ka hea auto. Aga egas midagi teha ei ole, keegi ei ole ka keelanud autosid müügiplatsil vaadata ja kunagi ei küsi ma inimese käest, et kas tal raha on või mitte, kui raha ja huvi on, siis ostab ja kui ei ole raha siis vaadaku, ega mina sellest vaesemaks jää lihtsalt viisakusest minu vastu, võiks seda enne teada anda.

Oma autosid müües (ja neid ei ole vähe olnud) ei ole väga hulle frukte näinud. Kuigi jah mingi aeg tagasi pakuti ühele autole vahetust (kogu suhtlus käis emaili teel ja autosid üle vaadata ei jõudnudki), ütlesin viisakalt, et üks ühele kindlasti mitte, kui vahetada, siis soovin raha peale saada umbes 6000.-, selle peale kutt solvus ja sõimas mul näo täis :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Auto ostjad vs tilganäpsijad
PostitusPostitatud: 31.01.2009 22:28 

Liitunud: 27.09.2008 20:31
Postitusi: 215
Asukoht: Tartu
trykmann kirjutas:
Minul sellist vastamata kõnede asja polegi olnud. Mind ajab hoopis vihale see, et lepid õhtul mingise tegelasega kokku, et tuleb homme autot vaatama, ise veel küsis, ka homme kodus ja blablabla. Ise mingeid plaane ei tee ja ootan mingit kõnet vms. Krt kui ei tule siis võiks helistada ja öelda, et kle sry ei saa tulla.

enamvähem sama siin, et lihtsalt lampi kaob ostja ära üritan helistada, aga ei võeta vastu seda jne... krt kas raske on öelda või siis valetada, et leidsin parema pakkumise vms


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 14:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Odavate pannide müük on üldse tülikas, kui on norm korras odav auto, siis on lihtsam, aga igast kloune helistab tõesti, õnneks olen ise neist suht kergelt pääsenud.
Kuid hooldusraamatut ma isiklikult mingiks argumendiks ei pea, sest see viimane hooldus on nagunii ammuilma tehtud, teab palju vahepeal on sõidetud ja kõige tagatipuks neid võltsitakse, seetõttu vaatan, ma ikka auto hinda.

Kuid jah, selle proovisõiduga on jah see teema, et mullegi see eriti ei meeldi, igasugu juhte on olemas ja siis ei usalda neid rooli eriti.

Üldiselt müün autosid võimalikult vähe, kuna jama on sellega niipalju, olen ka kohanud helistajaid, kes lubavad järgmine päev vaatama tulla ja siis kaovad ära.
Minagi ei saa aru inimestest, kes tulevad autot ostma, aga raha pole, veel enam tingima.

Minu kõige naljakam juhtum on selline, kus ma oksjonil müüsin autot, oksjon võideti, tüüp siis helistab, et tuleb järgi, lõpuks õhtu käes, ma juba mõtlen, et ei tulegi, siis kell 23:00 midagi on uksekell, tüüp on uksetaga:D Tundus väga kurnatud, tuli vist bussijaamast jala minu poole, lagrita pakk oli ka käes ja fanta pudel väike:P

Aga automüüjate kohta pean ütlema seda, et olen kohanud lugematul hulgal neid, kes väidavad, et auto nii heas korras jne, pilte kas pole või on sellised kahtlased.
Noh lähen siis kohale, auto on totaalne ront, siin vigu seal vigu.
Minul on sellisteks müüjateks olnud, kas noored mingid autoruunajad või siis vanad penskarid juba, kes arvavad, et tema auto on samas heas korras, kui 10 aastat tagasi, kui ta selle ostis.

Üldiselt juba telefonis saab küsimuste iseloomust ja helistaja kõnestiilid ning häälest aru, kellega võib tegu olla, igasugused ülbikud ja kahtlased sellised ma välistan kohe ja nendega aega raiskama ei hakka, õnneks on selliseid mulle vähe helistanud.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 16:26 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Täna pakuti hääle ja mõtte järgi mitte adekvaatse kuid jutu järgi peaegu maapeal oleva isikupoolt korterit masina vastu prital ,et sellega võivad siin ka kindlasti mõned kokku puutuda ,sest kuulutustes vahetus võimalust ise ei paku.Minul tuli väikseks hinnavaheks helistaja sõnul vist 3 + miljonit ei mäleta enam seda juttu suurt.Vähemalt ei pakkunud mikrolaine ahju muhhaa.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 17:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
oopc kirjutas:
Täna pakuti hääle ja mõtte järgi mitte adekvaatse kuid jutu järgi peaegu maapeal oleva isikupoolt korterit masina vastu prital ,et sellega võivad siin ka kindlasti mõned kokku puutuda ,sest kuulutustes vahetus võimalust ise ei paku.Minul tuli väikseks hinnavaheks helistaja sõnul vist 3 + miljonit ei mäleta enam seda juttu suurt.Vähemalt ei pakkunud mikrolaine ahju muhhaa.

no kui oleks kolm milli olnud tema poolt siis oleks ju jumala bueono! sii oleks võinud tale sierraarisid sele raha eest sada tk ka anda :D

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.02.2009 15:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
[
ja sõber müüs kunagi jawat, sai kohe lahti sellest, mingi pmst aasta hilhem tuli kõne, kuule helistan börsi kuulutuse peale, ma tuleks vaatama homme, sõber küsis konkreetselt, kus sa selle lehe said ? kutt ütles, eeee.... pliita eest tule hakatusest :rokib[/quote]
ei noh täitsa pekkis värk. :D

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 02.02.2009 17:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
usku kirjutas:
miks vahetushind on kõrgem, imestate? auto müümise eesmärk on ennekõike ikka raha saada selle eest. kui keegi pakub vahetuseks mingit teist autot, siis peab hakkama selle teise auto müügiga tegelema = aja ja närvikulu + võimalikud peidetud vead. ehk siis müüja on nõus auto odavamalt ära andma, kui saab raha selle eest. kuna aga eesmärk on autost lahti saada (ja raha saada), siis teise auto vastu vahetamine on vastutulek ostjale, aga kuna see pole enda huvi, siis miks teha see diil raha saamise "hinnaga".


Kas vahetus peab alati olema ühepoolse huviga? Ma pakun, et kui mõlemad pooled on vahetusest võrdselt huvitatud, siis võib vahetuse teha ka 1:1 .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 03.02.2009 10:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
On sul konkreetseid viiteid ka, et mujal maailmas on vahetushinnad kallimad? Mina pole vähemalt selliseid kuulutusi kuskil märganud, aga ega peale saksa lehtede pole väga uurinud ka.
Samuti peaks tõesti vahetus siiski ka kahepoolse huviga olema. Mina muidugi 1:1 vahetusi pole teinud, kuna nendel mingit mõtet ei näe. Vahetusi kompensatsiooniga on aga mõlemas suunas tehtud. Näiteks:
1) Sai Golf 3 GTI-d müüdud. Huvi oli suhteliselt leige (õigemini siis konkreetset osjat ei olnud, jutumehi piisavalt). Lõpuks pakuti vahetust Toyota Corollaga + mõned tuhanded peale. Kuna Toyotade lihtsat müüki olen üle linna piisavalt kuulnud, siis sai ka vahetus ära tehtud. Corolla sai peale auto24 üles panemist 2h müüdud. Mina sain oma soovitud summa kätte.
2) Sai Golf 4 TDI-d müüdud. Pakuti ka igasugu vahetusi bensuõgarditest 7 seeria bemmidega jne, mille vastu huvi puudus. Lõpuks pakuti ühte Volvo S40. Inimesel kuulutust üleval polnud. Küsisin siis telefonivestluse ajal, mis hinnaklassi oma autot hindab ja pakutud hind oli mõistlik. Läksin koju arvutisse, vaatasin auto24 autode hinnad järgi ja sai võetud kõige odavam S40, mis põhimõtteliselt klappis inimese enda hinnanguga. Minu enda oma oli ka odavamast otsast . Seejärel sai vaheraha välja pakutud ja paari päeva pärast tuli inimene Tallinna ja vaatasime autod üle. Mina sain vaheraha (ehk siis osa oma raha alt kätte). Volvo sain samuti mingi nädalaga müüdud.
3) Sai Golf 4 GTI-d müüdud. Pakkusin ise vahetust ühe Polo TDI vastu + pea pool minu auto hinnast veel vaherahaks. Polo omanikul oli vaja raha alt kätte saada mingis osas, mina leidsin, et ökot Polo on lihtsam müüa. Vahetus jälle tehtud ja Polo 2 kuud hiljem müüdud. Seejuures sain vahepealse aja nautida uskumatult väikest kütusekulu.

Tegelikult on neid vahetusi veel olnud, a la raskelt müüdav auto odavama vastu, auto motikaga jne.

Esimesed 2 ei olnud otseselt igapäevaautod vaid puhkusereiside nn ülejäägid :). Seega oli iga vabanev kroon vahetusest arvel. Saan aru, et kui tõesti inimese auto on igapäevasõiduvahend, siis tõesti müük on nagu primaarne ja saab uueks autoks valida endale meelepärase. Samas ei ole ju mõistlik, et vahetuse korral nagu auto järsku kallimaks läheb. Eriti kui näiteks mina pakun vahetuseks kõige odavamat autot, aga teine pool nn kallima hinnaga on üks turu kallimaid. Samas siis pole ju mõtet kuulutusse kirja panna, et vahetamise võimalus, kui sa seda tegelikult ei soovi. Samas kui sa saad vahetusega vaheraha peale, siis saad näiteks uue auto liisingu sissemakse ära teha ja vahetusest saadud odavamat siis edasi müüa.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 03.02.2009 13:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
lisaks eel viimasele postile sarnast teemat.
kunagi panin müüki 4,0 senatori ja hinnaks 85000 krooni ja sain hulka kõnesid kus küsiti et ahha müüd ägedat sena et kas ülev ja kind on, mina muidugist et on ja siis et me tuleme kohe järgi, mis see hind oli 8500? ma siis ikka et andke andeks 85K noja siis et mida?loll oled või?85k mingi vana rondi eest?debiil!!! ja nii neid kõnesid läks. siis lõpuks tuli mujalt kõne ja tuli inimene ja vaata auto üle ja broneeris ära ja kandis rahad üle. ja õnnelik omanik on nyyd harjumaal
mulle just tuli meelde see teema et tuli fanaatik ja silm säras peas nähes rariteeti. hind oli mobile omadest ca40K odavam. kuid selle võrra oli ka siiski sõiduk rohkem kulunud. kaup oli aus. aga mullegi pakuti et vaheta igast tavaliste hookuspookusfookuste vastu. teine tavaline oli esimese põlve lahjade mootoritega a6d. no ei soovinud vahetada.....
fuego on tegelikkuses väärt asi mida meil ei jagata üldse.
nagu mikimaa autode foorumist kunagi lugesin et eestis on väga palju väärt tehnikat ja väga palju lolli ajumassi. seega polegi loota et asjalikud asjad leiavad kohe tee asjalike inimeste kätte. pahatihti käib debiilide käest läbi. ja siis on asi rikutud

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 03.02.2009 22:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
noh jälle siis näha et raha pole osta.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=29618
müün seal foorumis kahte usakat ford ja merc no ja postkasti potsatas siis jälle vahetuse pakkumine:

Pakkuda
Kompressor 3 HP
ja
Võsalõikaja STIHL

no ei oska midagi enam öelda.....
lisasin et kui ostutšekid on ja asjad on heas korras siis ehk........ ehk ilmselt mitte.
deem...

ahjaa alati on vanakraamile vähemalt üks kindel ostja: metallikokkuost. lihtne

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 06.02.2009 12:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Mullegi pakuti eile Vitara XL-7 peale miskit korterit Tallinnasse. Et siis ma peaksin loomulikult peale maksma. Miski ühetoaline :err

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 06.02.2009 14:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
Mulle pakuti ühe võimendi eest Sapikat, mingit vana Nissanit, mingit QTC nutitelefoni, mingit Sony- Ericcsoni, millel oli mingi teise telefoni soft peal, mingit võimendit ja bassikat ning kõike seda pakkus 1 inimene. Ta oleks mulle vist oma naist kah pakkunud :lol Mulle on veel pakutud võimu eest mingit poolikut Mazdat ja igasugu täiesti mõttetut helitehnikat.
Ma ei saa aru mis värk selle vahetamisega viimasel ajal on :?
Veel ajab närvi selline asi, et inimesed kirjutavad, et on kõvad huvilised ja tahavad kindlalt osta ja soovivad broneerida ning siis kaovad ära, selliste inimeste pärast ma ei hoia ühtegi asja enam kellegi jaoks. See kes esimesena rahaga tuleb saab omale ja kõik.
Inimesed, palun ärge võtke ennem ühendust kui teil raha olemas on ja kindel huvi osta, sest sellega raiskate ainult minu ja enda aega. Mind ei huvita, et te saata võibolla järgmine kuu raha ja igasugused muud vabandused, kirjutage siis kui raha olemas!!!!

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 06.02.2009 16:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Mu automakile pakuti mingit ära kantud nahktagi :D sorry ei ole huvi :lol

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 06.02.2009 17:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
tann19 kirjutas:
Mu automakile pakuti mingit ära kantud nahktagi :D sorry ei ole huvi :lol

noh ega võõrast faunat ju selge ei soovi ju keegi
:D

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7