Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 09.05.2024 21:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 206  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.11.2016 15:54 

Liitunud: 08.04.2003 02:55
Postitusi: 1101
anty28 kirjutas:
T..., kas normaalseid ostjaid ka enam leidub ve, auto mõistliku hinnaga müügis, kuulutuses ka kiri,et ebareaalsed hinnapakkumised enda teada jätta, tuleb siis pakkumine -10% müügi hinnast...noh nii ja naa eksju, oleks siis nõus ära andma,et peetud ka teist juba ja mis seal ikka...ja hui see pede siis muidugi enam vastab kes pakkumise tegi...vähe ei aja marru sellised jobud ve...ei tea kas auto24st oleks võimalik ka täpsemaid andmeid kirja saatja kohta saada ve? Tõmbaks sellised klounid kõik avalikku häbiposti kes käivad ja kõvatavad! :rokib



Mõned leheküljed tagasi:
Fluid kirjutas:
Kas sellel on äkki mingi sportlik põhjendus või mis värk on vendadega, kes teevad kuulutuse esimestel päevadel mingi hinnapakkumise ilma kontaktandmeteta ja sinna võid vastata ükskõik mida, rohkem sealt enam vastuseid ei tule. Olen aastate jooksul päris palju selliseid pakkumisi saanud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 30.11.2016 16:03 

Liitunud: 21.03.2014 01:41
Postitusi: 334
Asukoht: Tallinn
On igasuguseid.

_________________
Range Rover Sport 3.0 180KW 2011a, Volvo 745 GL Estate 2.3 85KW 1990a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 21:55 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
Siin on kogenud autovahetajad koos, palun abi. :uhoh

Sattusin täna inimest solvama tahtmatult. Ehk aitate leida, kus ma küsisin uue auto kohta käivaid, kuulutuses selgelt keelatukskuulutatud küsimusi:

Tere.

Kas kesklukk on puldist? Mitu toimivat pulti, mitu võtit autol on?
Kas kõrgsurvepump on remonditud? Lekkevaba?
Millal on vahetatud hammasrihm ja pihustiotsad?
Kas lisatuled kinnituvad otse stangele või on kooriku all tugiraam ka?
Kas küljekarbid kannatavad originaaltungrauaga ettenähtud kohtadest tõsta?

Tervitades, ...


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2413848

Kas tõesti tegin liiga müüjale? :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:07 

Liitunud: 21.03.2014 01:41
Postitusi: 334
Asukoht: Tallinn
Oota ära, kas ja mis ta sulle vastab. Vastusest saad järeldada, et kas tegid liiga või mitte.

_________________
Range Rover Sport 3.0 180KW 2011a, Volvo 745 GL Estate 2.3 85KW 1990a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:15 

Liitunud: 20.12.2007 01:20
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
Estruss müüb ju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Kes see siin sellise agregaadi puhul midagi pihustiotsest, pumbast ja rihmast teadma peaks ? :D
Huvitav, et üldse midagi vastata viitsis siis, ise poleks midagi kirjutanud.
Rondiärikas ka ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:20 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
RWD_Racer kirjutas:
Oota ära, kas ja mis ta sulle vastab. Vastusest saad järeldada, et kas tegid liiga või mitte.


Selle peale ma küsimuse püstitasingi:
uue auto otsijatel palusin mitte tülitada. Edu otsimiseks.

Siin kogemustega müüjad koos: kas säärased ongi tilganäppija küsimused?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:22 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
kj kirjutas:
...
Huvitav, et üldse midagi vastata viitsis siis, ise poleks midagi kirjutanud.
...


Azoo, et sihukesi asju peaks ostma pelga ilukõne alusel, soovitavalt ööhämaras ja taskulambita? :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:24 

Liitunud: 21.03.2014 01:41
Postitusi: 334
Asukoht: Tallinn
Uuri ka lisaks, et kas tehtud töödest on arved olemas jne :D

_________________
Range Rover Sport 3.0 180KW 2011a, Volvo 745 GL Estate 2.3 85KW 1990a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 09.12.2016 22:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Mis ilukõne? Küsid roimaärikalt, et millal rihm vahetatud, ütleb sulle, et 21000km tagasi, ja ok?.
Aga need jah tilganäppija küsimused ausaltõeldes sellise auto puhul. Väga vähe kirjasõpru jõuab üldse kuskile kohale, ning ei raisatagi aega, nagunii ostetakse ära.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.12.2016 00:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Ma ei vasta üldse mitte ühelegi kirjale, elu on näidanud ,et mitte ükski kirjutaja kunagi reaalselt kohale ei jõua. No ja kui selliseid küsimusi nagu v6sa siin esitab siis panen kõne ka kinni...

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.12.2016 10:44 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
offline kirjutas:
Ma ei vasta üldse mitte ühelegi kirjale, elu on näidanud ,et mitte ükski kirjutaja kunagi reaalselt kohale ei jõua. No ja kui selliseid küsimusi nagu v6sa siin esitab siis panen kõne ka kinni...


Et kui ostja ei küsi, kuhu papp tuua, siis sõitku sitale? :kill Erikuradikõvad ärimehed ikka. :hail Aga noh, ega ajumaht polegi omateha ja puue pole ilkumiseks. Kaastunne. :uhoh

Mida ma peaks siis veel küsima nii vana auto kohta? Et kas käima läheb ja kas taga sõita näeb? Mul on alati sita keema ajanud need jutupaunikud, kellele meeldib igale huvilisele eraldi oma sitta kiita telefonis, selmet tungrauda mittekannatav küljekarp või rämedalt suitsu tootev mootor ausalt kirja panna. Miks kuradi pärast raiskate teiste ja ka iseenda aega minutite kaupa pasa ajamisele, selmet asi üks kord kirja panna. Ma ju näen selle kohe ära auto kõrval seistes ja asjast ausalt rääkimine säästaks nii minu kui t***pea enda aega. Mitte, et mul tema ajast kahju oleks, aga mulle ei meeldi üldse kakelda. Aga säärase sitapeaga kohtumisel tõmbab rusika rulli küll. :waah

Pooleks aastaks ülevaatusega autot paari soti eest ostes mind üldse ei huvita, mitu võtit autol on või kas seda panni üldse kunagi hooldatud on. Nähtud-tehtud ja mitte üks kord. Kui käima läheb, pöörab ja pidurdab, on hea küll. :evil: Tonnise autoga on natuke teine lugu. Eriti kellelegi teisele autot ostes.

Üldiselt võiks eraisikuna esinevad rondiärikad ennast oksa tõmmata ja inimeste petmise ära lõpetada. Kurat, ütle kohe ja ausalt, et oled vahendaja ja müüd teadmata ajalooga "autot", ma siis tean neist kuulutustest eemale hoida. Ma ei ole veel ühtegi "eraisiku" müüdavat autot näinud, mis ei oleks olnud 30% üle hinnatud. Loodetavasti teeb looduslik valik oma töö ja iga säärane türnüffel saab kord oma palga, kui müüb "heas korras auto" mõnele varase süüte ja äkilise minekuga tüübile, kes väljateenitud autasu koheselt üle annab. Loodetavasti on siis ka kiirabi kusagil kaugel...

Siit palun mitte välja lugeda viha ausate vahendajate vastu: äri seegi ja kuidagi peab ju ära elama. Aga platsilt ostes ma rehkendan, et vahendaja ei tea autost sittagi ning ma ostangi tiksuva paki. Mis võib olla lihtne äratuskell aga võib olla ka sitane pomm. Fifti-siksti olen seni olnud rahul pigem platsidega, kui end eraisikuks nimetatavate t***üraskitega. Paar autot on saanud platsidelt soetada aidatud ja seni on õnneks läinud. Paar hoiatusest hoolimata "hea pakkumise" peale autot soetanud tuttavat on pidanud mu hoiatusi tõeks tunnistama.

Oma pere autod olen alati ostnud peale esimest kohtumist selle käest, kes oma kaupa tegelikult müüa tahab ja minu küsimustele mõistlikud vastused annab. Kõik "kirjavahetuseallergilised" tegelased on kohtumisel osutunud lihtsateks sulideks, kes müüvad võõrast autot rämeda ülehinnaga.

Siia lõppu sobib kuldreegel:
kaubaks läheb see, mille eest ostja on nõus välja käima sedapalju raha, mille eest müüja on nõus oma kaubast loobuma.

Aga kuniks ostjad on meil ainult kalendri ja atlase peal väljas (väljalaskeaasta ja odomeetri näit) ning lasevad end pimestada käsipesulate heast tööst, igasugused offlined märatseda saavadki :waah

Sain kirja panna. Parem hakkas. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.12.2016 11:05 

Liitunud: 03.10.2011 21:47
Postitusi: 83
Nagu reaalselt auto24 kõige odavam universaal diisel Audi ju, mida sa tahad saada, esinduse ajalugu? Alla tonnise autoga ongi juba hästi, kui seest käima läheb ja ÜV olemas, kõik ülejäänu on juba boonuseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.12.2016 11:31 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
GZM kirjutas:
...
Alla tonnise autoga ongi juba hästi, kui seest käima läheb ja ÜV olemas, kõik ülejäänu on juba boonuseks.


Esimese Eesti jaoks ilmselt jah. Aga meil on terve hulk palgast elavaid inimesi ka.

Nii vana auto puhul ei ole üldse vahet, on seal hästipestud katlaruumi bens või diisel. Loeb vaid ja ainult seisukord... Ja müüja suhtumine. :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tõelised ostjad vs. tilganäppijad
PostitusPostitatud: 10.12.2016 11:46 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
Kui nii rott oled sõida bussiga, pole sul vaja autot. ,

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3089 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 206  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7