Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.05.2024 18:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:32 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
Alles eile oli tuju hea ja sõitsime bussiga tartusse autot ostma! jõudsime kohale ja kell oli juba 00.10 ja teadsime et sõidame autoga öösel tagasi tallinnasse. Jõudsime siis auto juurde ja hakkasime tegema ettevalmistusi autoga ärasõitmiseks( krokodillid akukülge jne jne.). Kuna autol oli vähe jõudu ja oli seismisega päris sügavas lumeaugus , kasutati väljatõmbamiseks teist autot.Pandi siis nöör auto tagaosa külge ja tõmmati.Peale esimest tõmmet auto ei liikunud ja stange tegi imelikku häält, võeti paar meetrit hoogu ja tõmmati uuesti. Käis kõva ragin ja ........OHOOO...... autol ei olnud enam tagaosa auto küljes vaid rippus õnnetult nööri otsas!!!!
Auto omanik tuli välja ja peale mõnigast huvitavat grimassi sõnas , et " eii see auto läheb vist ikka emexsisse" !!! Muigasime ja rääkisime veel veic juttu ja siis hotelli tuttu ja esimese bussiga tagasi koju!!:D:D

Antud loo juures on hea see ,et inimene kelle auto oli ei teadnud tõesti , et auto nii mäda oli.Välisel vaatlusel tundus täitsa kobe olevat!!! Niiet teda ei süüdista millegis . Aga kui kellegil on veel analoogseid jutte kas ostu-müügi nurjumisest või on pärast välja tulnud , et müüdi üldse saasta ja müüja oli "Con artist"., siis kirjutage palun mõni huvitav jutuke ja kas nutame või naerame siis koos:D:D


Viimati muutis daimler000, 21.02.2009 18:45, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:35 

Liitunud: 05.05.2003 19:14
Postitusi: 22
Oot, kas köis pandigi stange külge? :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:38 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
Ei ei ...:D:D ikka õigesse kohta aga see rebiti koos taguotsaga küljest :? :beer 8) 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
http://www.youtube.com/watch?v=-tuKjU0oK98
Umbes nii? :D

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:50 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
nunii....eks ta umbes nii oli jah 8) 8) väga hea oli asja uuesti näha:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Mis auto oli ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!!!
PostitusPostitatud: 21.02.2009 18:53 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
jaapanlane...323 :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 22.02.2009 02:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Kuskil aasta tagasi leidsin paidest ühe kuldse sierra,värv värk paistis ilus omanik mainis et vahest tahab keema minna,mootor oli 2,0 dohc atm kastiga,läksime siis järgi autole,vaatasime auto yle tegin väikse s6idu ja läksime ymber kirjutama aga läänemaa poole s6ites selgus et see auto ei taha kohe üldse vett sees hoida kuskil paides sees bensakas panin vee sisse ja niikui startert andsin olid veed kohe jälle väljas :? aru ei saand mis jama on v6tmed olid kaasas lammutasin siis seal pensakas natuke autot kiskusin termostaadi ära ja panin uued veed sisse,vesi seisis lõpuks kuskil 5km sees aga nii tihti peatuda ei viitsind tegime kuskil 20-25km tagant peatuse :lol mootorist nagu lugu eriti ei olnud selleks oli savi kas läheb laiali :D bensiini rüüpas ikka m6nuga aga veelrohkem tahtis vett saada koduni oli kuskil 180+km enne kodu kuskil 9km l6i aurupilve salongi :D ja kuskil 4km enne kodu tegi mootor pauku :lol edasi läks siis köieotsas,auto ostsin siis kasti ja tervete stangede laiendite pärast ja sai päris palju ka muid varuosasid :)
Kasutaja Thunder oli rool,poolel teel rammisid nad yhte valget teeääres olevat plastik posti :lol sest s6ber keeras syyte välja k6rvalistmelt :D ei kino on saand.

Viimane auto mis ostsin oli päris hull 2.0 tis mille turbo jooksis vahepeal kinni :D koduni oli 25km keskmine kiirus oli kuskil 120vms rohkem lihtsalt ei läind kell oli kuskil 12.00 öösel autol polnud kaasas yhtegi dokki ega numbert :lol fheisis sai k6rvalistmel kaarti lugeda,aga j6udsime kenasti ikka koju :hail

Selliseid jutte päris palju aga ei viitsi niipalju trükkida :D

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 22.02.2009 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Jah olen isegi näinud neid pimedas auto oste, need on alati sellised, et kui pärast valges auto üle vaatad, siis näed et oi issand, mille ma omale nüüd ostsin.

Endal, mul midagi hullu pole nagu ette tuua, ainult sellised juhused, kus lähen kohale, jutu järgi auto kena, aga tegelt on totaalne ront, või isegi piltidel välimus kena, aga nähtamatud kohad on ikka täitsa tuksis omadega ja salong on täisti ära trööbatud.

Tihti just kohtangi autosid, mille salong on täiesti ära trööbatud, maa inimeste autod ja venelaste autod on kõige rohkem olnud kehva salongiga, minu kogemuste järgi.

Kuid üks juhus oli, sai kunagi 2,3D Omegat mindud tallinnasse vaatama, 7000kr maksis.
Läksin siis kohale, auto tuli ka, hakkasin üle vaatama, seest täitsa porine, kõrvalistuja ukse all karbil peal roosteauk sees, auto tossas ka omajagu, ühesõnaga täielik ront, mõttetu kohale sõit, piltidelt nagu seda näha paraku ei olnud, aga ilma piltideta oleks olukord veelgi hullem olnud.
Tundub, et see auto oli mööda maa teid virtsa sees sõitnud, kusjuures seda autot müüs ka venelane ja veel maalt.

Põhimõtteliselt suurimad pettumised, mul ongi autosid vaatama minnes olnud rooste ja salongi koledus.
Kuid jah on ka muidu tehniliselt ronte autosid, olen ka niipalju targemaks saanud, et ronti autot pole mõtet osta taastamis mõttega, sa taastad seda tükk aega ja ikka päris õiget asja ei saa, kui just kõvasti raha sinna alla ei tao.

Sellepärast, mulle ei meeldigi bussiga minna autot ostma, et ei ole üldse kindel, kas ära ostan ehku peale ma enam autosid ei osta, nagu olen paar korda teinud, mitte päris ehku aga natuke siiski.
Samuti ma enam pimedas autosid ei osta, 2-l korral olen ostnud, läks õnneks, aga enam ei riski parem.
Võid küll lambiga valgustada, aga pole ikka see.
Samuti olen loobunud jaapani autode ostuplaanidest, sest need on alati nii jubedalt roostes, kere kohe kohe kokku kukkumas.
Juba 5 aastasel jaapanlasel on rooste väljas.
Toyota kohta päris kindlalt ei tea, aga nissanid, hondad ja mazdad on küll sellised.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 23.02.2009 10:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Sorry OT aga see osa jutust kus part1 räägib jaapanlaste roostetamisest on ikka täitsa mööda. Võibolla sa puutud tõesti kokku 5k-10k rontidega, mis on veerand sajandit eesti soolaseid teid mõõtnud ning hooldamata aga Saksa autodega võrdses hinnaklassis on ka kere seisukorralt head üldjuhul. Kuna ma pole ka ise suur jaapanlaste fänn(OK, sõidan ise jaapanlasega praegu), siis erilisi roostekogemusi nendega pole aga niipalju kui mul neid olnud on(5tk umbes) ning kõik 1989-1994 vahemikus, siis nendest pole küll ühelgi roostega probleemi olnud. Jaapani autodel on väga õhuke plekk ja õhuke värv, st. avariiline või hooldamata auto läheb tõesti kiiresti roostetama ja kui juba läheb, siis roostetab see õhuke plekk läbi ka.

Minu halva lõpuga auto ostud on olnud ainult sellist laadi, et olen ostnud auto mida on raske müüa. Auto eest väljakäidav summa on siiski piisavalt suur, olgu ta 10k või 500k, et auto seisukorraga tuleb väga hoolikalt tutvuda, kasvõi maksta see 1000 krooni ja esinduses kontroll teha, kui kahtlusi peaks tekkima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 23.02.2009 11:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Part1, sina oled vist ka üks selline, kes 7000.- eest eeldab, et auto on sama korras, kui omal ajal tehasest välja tulnuna. Muidugi ei ole see normaalne, kui kuulutuses ja omaniku jutu järgi on auto super korras kuid kohale minnes mootor tossab ja kere on mäda aga noh 7000.- eest võiks ostja seda ka eeldada, et ega sealt midagi head loota pole.

Ise ostnud viimased autod pimedas. Päeva valgel vaatad ja imestad, et mis küll kokku sai ostetud :D Ühega istusin öösel kella 12 ajal Jõgevamaa metsade vahel, sõita olin saanud oma "uue" autoga umbes 70km ja sellega seoses, kodanik soldout, ootan ikka endiselt raha, mis kokku sai lepitud. Ah jaa üks 5 aasta tagune kogemus ka. Jubedalt tahtsin omale kupee Audi 80´t osta. Leidsin Valgast hinna poolest sobiva, läksin kohale, proovisin, majandasin ja auto tundus suhteliselt normaalne, pisivigu oli aga selle raha eest, mis auto maksis, võis neid ka endale lubada. Ühesõnaga maksin autoplatsi omanikule raha, vormistasin auto ümber ja hakkasin Tartu poole uhama. Ise jumala rahul. kuskil 60 km sain sõita ja siis hakkas mootor puterdama, natuke veeresin edasi ja sinna tee äärde ma jäingi. Autoplatsi omanik esialgu saatis mu kuu peale, kuid hiljem saime rahaliselt kokkuleppele ja lõpptulemusena peale auto maha müümist tegelikult jäin omadega nulli. Ainult, et sõber, kes nööri otsas mu koos Audiga koju vedas, nokib siiamaani, kui mingit autot lähen ostma, et noh kas panen nööri valmis :D Seega Audi omanik sain ma olla 60 km ise sõites, 70 km nööri otsas ja kaks nädalat autot maja ees vaadates.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 23.02.2009 22:21 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
siin kõik räägivad,et pimedas ostetud auto käkk saanud. Räägin mitte päris omast kogemusest,aga kasuisaga käisime pärnus vito järel, mis oli teistest tunduvalt odavam. Enne seda käis ta vaatamas tartus 2-te. üks oli nii tehtud,et pahtel peale roostele ja värv selga( tõesõna, pahtel oli vist otse ära värvitud, ei mingit eeltööd) ja hind oli igatpidi liiast. Siis nägigi seda pärnu vitot. 98a, värv oli tuhm,aga muidu omanik lubas ,et hea mõnus vaikne ja korralik. pimedaga jõutsime pärnu siis. Sõitsime ka esimesse valgustusega tanklasse, vana omanik näitas kõik roostekohad ära( vitot ikka roostetavad korralikult) jne. Ja selle raha eest oli kohe kindlasti parim, mis turul saada oli. Sild on tihe, mootor toimetab vaikselt ( aint tagurpidi käik läheb jube nussilt sisse, kes sõitnud varem pole. aga see pidi mingi tüüpiviga olema!? ) ja kõik mis küljes töötab. Ja SITTA KANTI vaiksem on ka, kui tuttava 02a vito, mis koliseb igast otsast. Nüüd juba mitu kuud olnud ja toimib ikka nii nagu peab.

ise ka suvel kindlasti autot ostma, loodan,et mingit pahna selga ei saa ja üritan ikka päevasel ajal jõuda :D .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 25.02.2009 22:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
919 kirjutas:
Part1, sina oled vist ka üks selline, kes 7000.- eest eeldab, et auto on sama korras, kui omal ajal tehasest välja tulnuna. Muidugi ei ole see normaalne, kui kuulutuses ja omaniku jutu järgi on auto super korras kuid kohale minnes mootor tossab ja kere on mäda aga noh 7000.- eest võiks ostja seda ka eeldada, et ega sealt midagi head loota pole.

Ise ostnud viimased autod pimedas. Päeva valgel vaatad ja imestad, et mis küll kokku sai ostetud :D Ühega istusin öösel kella 12 ajal Jõgevamaa metsade vahel, sõita olin saanud oma "uue" autoga umbes 70km ja sellega seoses, kodanik soldout, ootan ikka endiselt raha, mis kokku sai lepitud. Ah jaa üks 5 aasta tagune kogemus ka. Jubedalt tahtsin omale kupee Audi 80´t osta. Leidsin Valgast hinna poolest sobiva, läksin kohale, proovisin, majandasin ja auto tundus suhteliselt normaalne, pisivigu oli aga selle raha eest, mis auto maksis, võis neid ka endale lubada. Ühesõnaga maksin autoplatsi omanikule raha, vormistasin auto ümber ja hakkasin Tartu poole uhama. Ise jumala rahul. kuskil 60 km sain sõita ja siis hakkas mootor puterdama, natuke veeresin edasi ja sinna tee äärde ma jäingi. Autoplatsi omanik esialgu saatis mu kuu peale, kuid hiljem saime rahaliselt kokkuleppele ja lõpptulemusena peale auto maha müümist tegelikult jäin omadega nulli. Ainult, et sõber, kes nööri otsas mu koos Audiga koju vedas, nokib siiamaani, kui mingit autot lähen ostma, et noh kas panen nööri valmis :D Seega Audi omanik sain ma olla 60 km ise sõites, 70 km nööri otsas ja kaks nädalat autot maja ees vaadates.



Ei ma ei eelda seda, kuid ma ei osta ka autot, mis on totaalne raibe, totaalne raibe maksab vanaraua hinna, mitte 7000kr.
Pealegi odavate autodega tasub vahest õnne ikka katsuda, kuna teinekord joppab, eriti kui doonor olemas on, võib mõned odavaks tegevad vead üliodavalt kõrvaldada.

Kui üldse rääkida 7000kr hinnast, siis tegelikult selle eest bensukaid on küllaga võtta norme, diislitega on aga asi väga kurb selle hinna eest.
Pimedas ostmine on jama jah, ma olen ostnud ühe diisel sierra ja bensu bemmi pimedas, ütleme nii, et joppas, aga rohkem ei kavatse pimedas autosid osta.
Kusjuures too sierra maksis 8000kr ja oli kõvasti korralikum, kui too 7000kr Omega, sestap see Sierra sai ostetudki, nüüd muidugi sellega enam ammu ei liikle, selle Sierra asemele ma mersu ostsingi, Sierra sai maha äritud ja siiamaani veereb kenasti uue omaniku käes.
Aga üleüldiselt peab odavate autodega olema väga ettevaatlik, sest selle raha eest on väga raipeid saada, samuti korralikke.
Üldiselt on Sierra üks odavaid autosid, mida kannatab odavana osta.
Tee peale, pole ma veel ühegi ostetud autoga jäänud.
Ma üldiselt ei osta ka autot, kui ta juba väsinud välja näeb, see kipub enda eest rääkima, kui ta on igatepidi väsind ja trööbatud.

Olen niipalju targemaks saanud, et olen oma laiskusest üle ja uurin ikka põhja aluse ka hoolega üle, võtan kasvõi mingi mati kaasa, et autot põhja alt näha ilma kanalita.
Tõsi on muidugi see, et kõige paremini, oskangi ma Sierrasid osta, kuna tunnen seda autot üsna suures ulatuses läbi ja lõhki, samuti tean selle tüüpvigu ja rooste iseloomu, mida otsida.

Tüüpiline on muidugi ka see, et igaljuhul tuleb peale auto ostu üllatusi, nii häid kui halbu mida algul ei märganud. Tavaliselt tuleb halbu üllatusi rohkem:P

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 25.02.2009 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
kaabakaz kirjutas:
Üks müük läks natuke halvaks
Inimene käis vaatas auto üle, ostis ära, sõitis koju ja järgmine päev andis mu menti :think
Ülejärgmine päev võttis avalduse tagasi


asjus?

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Halva lõpuga auto ost või müük!
PostitusPostitatud: 26.02.2009 18:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2008 12:02
Postitusi: 399
Asukoht: Tallinn-Rapla
Paar aastat tagasi müüsin sigulli mis oli ikka väga hull rape ja põllurallikas. Ei olnud tal mingeid dokumnete, auto oli paksu poriga koos, uksed ja tiivad olid mõlkis, tuledest olid küljes ainult esimesed jne :D
Paar inimest käis vaatamas kuid keegi ei tahtnud ja siis tuli laupäeva hommikul rongiga üks suhteliselt noor poiss, kohe muidugi maantepeale proovisõiti tegema, meil jäi suu lahti, et sellise autoga suure maantepeal sõita julges :D
Aga tüübile meeldis ja ostiski ära, me uurisime et kuidas sa auto ära viid. Tüüp vastas, et sõidab ära ( mingi 30km mööda viljandi maanteed). Me ikka ütlesime, et dokusid ju pole ja hakkab kohe kõigiel silma, tüüp vastas, et tal on mendis tutvused sees kõrgete kohtade peal :lol
Meil oli muidugi hea meel, et lõpuks müüdud saime ja tüüp sõitiski minema :D
Mingi poole tunni pärast helises telefon ja tüüp helistas, et ta võeti rajalt maha ja uuris, et kas ikka mittemingeid dokumente ei ole? Me ei saanud teda ka kuidagi aidata ja ilmselt ta autost ilma jäi kui kuidagi päritolu ei osanud tõestada :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7