Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 08:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 31 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 09:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Kahjuks nii see värk on jah, lootkem, et uus aasta normaliseerib olukorda.
Kui sa ostad näiteks uue auto, 200 000kr, siis on normaalne, et maha müüa saad selle kõige rohkem 160 000- 170 000kr, sest miks peaks inimene ostma kasutatud auto, kui saab uue ainult natukene kallimalt, millega ta teab, et pole mingeid jamasid tehtud.
Miljonilised autod on veel hullemad, need tuleb 700 000kr ja nii maha müüa, mõni isegi odavamalt, kuna neile ostjat väga raske leida ja rikkurid ostavad tihti ikka päris uue.
Vaesem inimene, aga neid nagunii ei osta.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 10:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
part1 kirjutas:
...Miljonilised autod on veel hullemad, need tuleb 700 000kr ja nii maha müüa, mõni isegi odavamalt, kuna neile ostjat väga raske leida ja rikkurid ostavad tihti ikka päris uue. Vaesem inimene, aga neid nagunii ei osta.


Ei need ei TULE odavamalt maha müüa, need VÕIKS odavamalt maha müüa. Miks peaks automüüja kahjumit kannatama? Autosid müüakse sellise hinnaga, et saaks ka natuke kasumit kui mingi x aja vältel keegi ostusoovi ei avalda, langetatakse hindu ja oodatakse klienti, vajadusel minnakse ka miinusesse aga see juba sõltub ju konkreetsest autost. Täna on autoturg aga ära solgitud tänu liisinguga hätta jäänud inimestele. Mul on päris mitmed autod sees, mis pool aastat tagasi sai hea hinnaga sisse ostetud, kuid täna ma ei müü seda autot ka enam mitte ostuhinnaga. Paratamatult pean ma mõnede autode puhul hinda langetama ja kahjumisse jääma.

Ma ei saa sellest aru, et miks on vaja asju keeruliseks ajada. Kui keegi soovib autot osta, siis ta seda ka teeb ja selleks valib ta välja autod mis vastavad tema kriteeriumitele ja kui hind ei vasta ootustele, helistatakse automüüjale ja tehakse omapoolne pakkumine või jäetakse see auto hoopis huviringist välja. Part1, sinusuguste mölalõugade pärast ei hakka keegi hindu langetama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 10:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
919 kirjutas:
part1 kirjutas:
...Miljonilised autod on veel hullemad, need tuleb 700 000kr ja nii maha müüa, mõni isegi odavamalt, kuna neile ostjat väga raske leida ja rikkurid ostavad tihti ikka päris uue. Vaesem inimene, aga neid nagunii ei osta.


Ei need ei TULE odavamalt maha müüa, need VÕIKS odavamalt maha müüa. Miks peaks automüüja kahjumit kannatama? Autosid müüakse sellise hinnaga, et saaks ka natuke kasumit kui mingi x aja vältel keegi ostusoovi ei avalda, langetatakse hindu ja oodatakse klienti, vajadusel minnakse ka miinusesse aga see juba sõltub ju konkreetsest autost. Täna on autoturg aga ära solgitud tänu liisinguga hätta jäänud inimestele. Mul on päris mitmed autod sees, mis pool aastat tagasi sai hea hinnaga sisse ostetud, kuid täna ma ei müü seda autot ka enam mitte ostuhinnaga. Paratamatult pean ma mõnede autode puhul hinda langetama ja kahjumisse jääma.

Ma ei saa sellest aru, et miks on vaja asju keeruliseks ajada. Kui keegi soovib autot osta, siis ta seda ka teeb ja selleks valib ta välja autod mis vastavad tema kriteeriumitele ja kui hind ei vasta ootustele, helistatakse automüüjale ja tehakse omapoolne pakkumine või jäetakse see auto hoopis huviringist välja. Part1, sinusuguste mölalõugade pärast ei hakka keegi hindu langetama.


sinusugused rumalad automüüjad kõrbevad. Asi on selles, et miljonilisele autole pole turgu eriti. See on tavaline, et uuel auto kui ta ostad kaob hinda kohe 20-30%.
Praegune autode turg on üleküllastunud ja seetõttu ka hind langeb, ongi hea ei ole enam kirvega niipalju autosid müügis.
Ma tean, et te automüüjad tahade rahvast nöörida, aga mina ei lase ennast nöörida.
Õnneks uue auto hind tuleb vastu ja sinusuguste pärast on tihti kasulikum uus auto osta, ei saa vähemalt petta ja lõppkokkuvõttes võidan rahaliselt.

Kalleid autosid lihtsalt ostavad rikkurid uuena, neid kes kasutatud ostavad neid on vähem ja nemad tahavad odavama hinnaga saada, seetõttu ongi miljoniline auto 700 000kr reaalne maha müüa, kui sedagi, see ongi ju 30% hinnalangust, mis on täiesti tavaline langus uue auto puhul.
ainult idioot ostaks kasutatud auto 900 000kr, kui uue saab miljoniga, või kui tõesti neid autosid pole saada ja ostja väga tahab seda, aga selliseid olukordi on vähe.

Sinusugused automüüjad jah, tuuakse nüüd maapeale, peate lõpetama inimeste petmise.
Kõige hullemad petturid ongi just spetisaalsed autode müügimehed, nad lubavad maad ja ilmad kokku ostetava auto kohta. Hinna hoiavad ka iga hinna eest kõrge, sellepärast jätsin ka ühe auto ostmatta, mis siiamaani seisab nukralt platsil, nende keevitud kirvega, eks müügu edasi, lisaks on oht, et sel on plokikaas minekul.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 11:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
Part1, kas sul mingi isiklik vimm automüüjate peale? Ma võtsin kätte ja lugesin su postitused läbi ja no nii debiilse suhtumisega isikut annab otsida. Esiteks alustame jälle sellest, et igaüks müüb oma kaupa sellise hinnaga, millega ta ise seda soovib (see kas ja kuidas ta selle maha müüb on tema probleem), teiseks ei ole sina kohustatud ju ostma mitte midagi. Kliendil on võimalus valida kaupa ja müüjaid, müüjal seevastu ei ole suurt midagi valida, tema peab ennast painutama vastavalt turuseisule ja klientide tahtmistele. Esimene selline asi on hindade langetamine aga samas miks me peaksime autosid müüma miinustega, kuna räägitakse, et olla majanduslangus? Täna minu kogemused näitavad seda, et väga hästi on võimalik müüa kuni 15000.- , umbes 500 000.- ja umbes 1 000 000.- maksvaid autosid, lisaks pakutakse väga palju vahetusvariante.

Tsiteeri:
Sinusugused automüüjad jah, tuuakse nüüd maapeale, peate lõpetama inimeste petmise.
Kõige hullemad petturid ongi just spetisaalsed autode müügimehed, nad lubavad maad ja ilmad kokku ostetava auto kohta. Hinna hoiavad ka iga hinna eest kõrge, sellepärast jätsin ka ühe auto ostmatta, mis siiamaani seisab nukralt platsil, nende keevitud kirvega, eks müügu edasi, lisaks on oht, et sel on plokikaas minekul.


Mis krdi petmisest sa räägid? Keegi ei käse sul ju konkreetset autot osta. Sinul on ju valikuvõimalus, lähed vaatad auto üle, teed proovisõidu, viid lähimasse ülevaatuspunkti ja lased auto üle kontrollida kui sobib, ostad auto ära, kui ei sobi, ütled nägemist ja jalutad minema.

Ma ei saagi väga aru, et milles sinu probleem on? Kas sa tahad uuest peast 1 000 000.- maksva auto poole odavamalt kätte saada? Aga keegi ei taha sulle müüa?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 11:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 21:39
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
Kallis härra part - sinu kiunu pärast ei hakka ilmselgelt keegi hindu langetama, küll aga on praeguses turusituatsioonis tekkinud iga auto hinna juurde kauplemismaa (buumi ajal anti platsidelt 100000.-'se auto pealt sulle max 5000.- alla).

Teisalt ei ole ka praegu hindade langetamisest oluliselt kasu kuna automüügi piduriks on hetkel ainult pangad, kes praktiliselt positiivseid liisinguvastuseid enam ei annagi. Kui pankade liisingupoliitika millalgi leebuma hakkab, tekib ilmselt hetkeks isegi autoostjate üleküllus ning sinusuguste kiunumine mattub ülejäänud autoostjate kabjaplagina alla.

_________________
W12


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 12:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Ülevaatuspunkt on väga pealiskadune koht, sealt eriti midagi teada ei saa, aint seda et põhja alt näed autot ja suuri lokse pole sillas.( kui iga auto pead nii üle käima, maksab see ka omajagu pappi)
No paljud ostavad ka kohe auto välja ja seda enam, et selline seis on turul ja kui tahad lahti saad autost lase hinda alla, mis muud.
No mis parata, kui automüüja nii kirvelt on omale auto sisse ostnud ja loomulik, et kui auto seisab siis selle hind langeb.
Mõistan automüüjate kibestumist, praegune ja tulev turuseis on ju täielik mürk neile. Enam ei saagi 200% kasumit võtta.
Hetkel ei osta ma ühtegi autot omale, peaksin loll olema seda tehes, kui ostan siis uuel aastal ja järgneval, siis peaks tekkima päris häid pakkumisi.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 14:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2007 10:16
Postitusi: 374
Asukoht: Võru/Põlva/Tartu kiirliin
part1 kirjutas:
....Mõistan automüüjate kibestumist, praegune ja tulev turuseis on ju täielik mürk neile. Enam ei saagi 200% kasumit võtta...


Minu arust oled sina kibestunud, mitte automüüjad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 14:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.09.2008 12:17
Postitusi: 260
Tegelt on mõõi asi ikka väga pull :beer Tuttav ostis pea aasta tagasi tuttikana catweesist honda frv.Nuh niisama huvi pärast mõtles poole aasta pärast et võiks honda accordi vastu välja vahetada ning läk autod hindama ja ostes oli autohinnaks 320k ja peale poolt aastat hinnadi auto 340k peale,kuna masina nõudlus pidi nii hea olema,sellel hetkel.võtta nyyd kinii kuidas need hinnad tulevad :burnout


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 14:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Alfaromeo kirjutas:
Tegelt on mõõi asi ikka väga pull :beer Tuttav ostis pea aasta tagasi tuttikana catweesist honda frv.Nuh niisama huvi pärast mõtles poole aasta pärast et võiks honda accordi vastu välja vahetada ning läk autod hindama ja ostes oli autohinnaks 320k ja peale poolt aastat hinnadi auto 340k peale,kuna masina nõudlus pidi nii hea olema,sellel hetkel.võtta nyyd kinii kuidas need hinnad tulevad :burnout


Seda ma just räägingi, kuid samas jah hinnata on tore, aga kas keegi reaalselt maksab ka? Tea kas kõigil on siis nii kiire ja ei läbe odavama hinnaga uut autot oodata?

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 18:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
tr22nsmees kirjutas:
Kallis härra part - sinu kiunu pärast ei hakka ilmselgelt keegi hindu langetama, küll aga on praeguses turusituatsioonis tekkinud iga auto hinna juurde kauplemismaa (buumi ajal anti platsidelt 100000.-'se auto pealt sulle max 5000.- alla).

Teisalt ei ole ka praegu hindade langetamisest oluliselt kasu kuna automüügi piduriks on hetkel ainult pangad, kes praktiliselt positiivseid liisinguvastuseid enam ei annagi. Kui pankade liisingupoliitika millalgi leebuma hakkab, tekib ilmselt hetkeks isegi autoostjate üleküllus ning sinusuguste kiunumine mattub ülejäänud autoostjate kabjaplagina alla.

kallis tr22nsmees, mitte minu pärast vaid majanduse ja reaalsuse pärast hakkavad autode hinnad kolinal kukkuma, hetkel on veel vähe.
Pluss sellele kukkumisele aitavad kaasa inimesed, kes on ennast lõhki laenanud kinnisvara buumi ajal ja liiga optimistlikult hinnanud oma ja üldse majanduse tulevikku maailmas ja eestis.
Nüüd tulevad nende kallid liisinguautod tagasi ja lähevad müüki, aga kuna niipalju ja neid ei osteta väga lähevad hinnad alla, ahastuses automüüjate omad, ega uusi autosid on ka eestis praegu kõvasti seismas, tehas ka tagasi ei taha.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 20:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
esiteks. Träänsmehe antud lingil on tegu väga heas korras, väga hea bmwga..seepärast ka hind selline..tuttava oma see,kuigi jah. kiire jne. on yleliia seal taga..
teiseks. herr part, milleks sulle sellised vinguvad teemad?milleks vajalik?

http://www.streetrace.org/arhiiv/viewto ... 3&t=103794
http://www.streetrace.org/arhiiv/viewto ... 3&t=104216 - see on muidugi tipp...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 21:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
minumeelest on kibestunud mõni seltsimees, kes ilma rahata loodab auto saada, ootab, et majaehitamine tasuta kätte tuleb... pigem jääb mulje, et oma lollusest on maja ehitamata, raha pole ja sisemine sund piitsutab enese olemasolu õigustamiseks lollusi välja mõtlema. et näe kus lollid - võtsite laenu, tahtsite oma elujärge parandada! aga mina, kuulus väikepalgaline, mulle laenu ei anta ja aru ka peas pole, mina olen ikka üks õige mees!

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
traur kirjutas:
minumeelest on kibestunud mõni seltsimees, kes ilma rahata loodab auto saada, ootab, et majaehitamine tasuta kätte tuleb... pigem jääb mulje, et oma lollusest on maja ehitamata, raha pole ja sisemine sund piitsutab enese olemasolu õigustamiseks lollusi välja mõtlema. et näe kus lollid - võtsite laenu, tahtsite oma elujärge parandada! aga mina, kuulus väikepalgaline, mulle laenu ei anta ja aru ka peas pole, mina olen ikka üks õige mees!

Ega laen elujärge ei paranda, hoopis viib allapoole selle, laen tuleb ju tagasi maksta ja ka intress ning lepingutasu.
lisaks raisatakse laenuraha ära alguses ja pärast on seis kehvem, kuna on lisakulu laenu tagasimakse näol kaelas.
Pigem on kibestunud need, kes seda kogu aeg siin korrutavad.
Kui teemasse ei räägi hoidke oma mokk maas eksole.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 30.12.2008 00:18 

Liitunud: 20.12.2006 20:46
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn
part1 kirjutas:
.



Hr. Part1,
lugesin Sinu arvamusi nii antud teemas kui ka ühte varasemat. Mõlemas teemas tekkis Sul vastuseis foorumi teiste kasutajatega.

Pean tunnistama, et olen osaliselt Sinu mõttekäiguga nõus kuid.... juhul kui Sa näed, et vaidlus hakkab niiöelda "käest ära minema" siis , kas ei ole mõtet pigem loobuda vaidlemisest? Eks igaühel on ju oma arvamus ja hoiak. Samuti on igaüks oma raha peremees ning oma õnne sepp. Isegi kui Sul on õigus, siis Sa ei ole maailmaparandaja ega ema, et hakata teisi õpetama. Igaüks õpib oma vigadest.

Ja see et keegi nimetab foorumis kedagi lolliks vms näitab vaid seda, et inimene ei ole veel lihtsalt intellektuaalselt küps teistega diskuteerima. Selliste elukate peale ei ole mõtet isegi reageerida.

Olge viisakamad üksteise vastu ja ärge tehke igapool läbu. Samuti võiksid moderaatorid vähe aktiivsemad olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 30.12.2008 09:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
art kirjutas:
part1 kirjutas:
.



Hr. Part1,
lugesin Sinu arvamusi nii antud teemas kui ka ühte varasemat. Mõlemas teemas tekkis Sul vastuseis foorumi teiste kasutajatega.

Pean tunnistama, et olen osaliselt Sinu mõttekäiguga nõus kuid.... juhul kui Sa näed, et vaidlus hakkab niiöelda "käest ära minema" siis , kas ei ole mõtet pigem loobuda vaidlemisest? Eks igaühel on ju oma arvamus ja hoiak. Samuti on igaüks oma raha peremees ning oma õnne sepp. Isegi kui Sul on õigus, siis Sa ei ole maailmaparandaja ega ema, et hakata teisi õpetama. Igaüks õpib oma vigadest.

Ja see et keegi nimetab foorumis kedagi lolliks vms näitab vaid seda, et inimene ei ole veel lihtsalt intellektuaalselt küps teistega diskuteerima. Selliste elukate peale ei ole mõtet isegi reageerida.

Olge viisakamad üksteise vastu ja ärge tehke igapool läbu. Samuti võiksid moderaatorid vähe aktiivsemad olla.

Ei õpi igaüks paraku oma vigadest ja mul hetkel igav lihtsalt, ma seetõttu ka siin ikka üritan. Kui mul puhkus läbi saab, siis ma enam niipalju ei viitsi mässata siin, ma tegelikult olengi juba loobumas:) Olen ammu aru saanud, kui madala arengutasemega siin paljud on, neile ei tee midagi selgeks eriti, ei pea sind silmas.
Ma olen ammu märganud, et olen liiga intelligentne selliste inimestega rääkima, nagu mul tavaliselt vastas on, sellepärast ma ka kuskil töötsehhis enam ei tööta.
Sellised inimesed ei jaga sellisest intelligentsest jutust midagi, mulle on ka öeldud et minu mõistusega inimene ei peaks tsehhis töötama, õnneks ma ammu enam ei tööta kah tsehhis, õnneks on see möödanik.
Ma tean, et mind tihti ei mõisteta, inimese loomus juba kord on selline, et teisit mõtlejaid ei sallita, eestis on see erinemine eriti hull probleem veel.
Eks ma salamisi naeran nende rumalate üle, kellega mul tuleb ebameeldivalt kokku puutuda.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 31 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7