Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 13:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Et vältida asjatute postituste mahtu ning, et sinu tehtud teema saaks kõige kiiremini pädevaid vastuseid, peab teema pealkiri sisaldama järnevaid detaile:
1. Auto mark ja mudel.
2. Väljalaskeaasta
3. Mootori tüüp (tähis oleks eriti sobiv)
4. Võimalikult täpne ning lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem kerega jne)

NÄIDE: BMW735 1996, 3.5L, M62B35, tühikäik jamab!

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Streetrace.org Team



Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Škoda Roomster -07 tagastange mõra + värvimine?
PostitusPostitatud: 20.06.2009 17:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.04.2007 13:38
Postitusi: 30
Asukoht: Tartu, liigun ka Tallinnas & Paide kuni Valga!
Tervist,
Probleem siis selline, et tegemist on liisingu autoga ja kaskod ja asjad on küll olemas, kuid oma vastutus oleks 2000.- ja selge see, et ma maksaks asja hoopis omast taskust kinni, kuid probleem ise väga hull ei ole, väike mõra ja värvimise töö ehk?
Ise küll pole oluline meistrimees, kuid informatsioon:
Škoda Roomster
2007
Hõbedane
Tagumine stange sai kere raskusel vastu posti ära tehtud.
Pilt
Pilt
Seega olekski küsimus, et kas seda on mõttet hakkata parandama ja üle värvima või oleks juba mõistlik leida kellegi katkine roomster või practik ja vahetada terve vastu. Kere värv ei ole ka miski ainulaadne.
Muidugi kui midagi muud välja ei venita, siis tuleb esindusse viia ja sealt originaalina võtta..

Asun Tartus, et ehk on kellelgi lisa raha vaja või miskit?
: )

_________________
http://www.upload.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 20.06.2009 19:20 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
vaevalt, et see teema sul remontides või kasutatud stangega odavam tuleb kui 2000 eeku. Värvimine ise on juba alates 1500, kui tahad ikka korralikku.Lisa sinna veel kasutatud stange hind, mis võib samasse aukku olla.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Viimati muutis Harry_R, 20.06.2009 19:21, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 20.06.2009 19:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Mina maksaks omavastutuse ja laseks korda teha, endal hea ja vajadusel kergem müüa.

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 20.06.2009 20:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.04.2007 13:38
Postitusi: 30
Asukoht: Tartu, liigun ka Tallinnas & Paide kuni Valga!
No mina teda ei müü, täpsemalt töö liisingu masin teine. 7000km ja saan uue auto lihtsalt.
Aga hetke seisus olen ma ise ka sellisel mõtlemisel, et ootan, kuni autol see maa sõidetud ja siis edasi tegeleb firma asjaga ise. Eks siis maksab, kui küsitakse midagi.. : )
Miks ma just mõtlesin sellele, et ise putitada, nimelt esi stange on talvel hapras olekus ka natuke mõraline ja siis tuleb lihtsalt kindlustusse kaks seletus kirja kirjutada vist..

_________________
http://www.upload.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 21.06.2009 13:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
mteachx kirjutas:
No mina teda ei müü, täpsemalt töö liisingu masin teine. 7000km ja saan uue auto lihtsalt.
Aga hetke seisus olen ma ise ka sellisel mõtlemisel, et ootan, kuni autol see maa sõidetud ja siis edasi tegeleb firma asjaga ise. Eks siis maksab, kui küsitakse midagi.. : )
Miks ma just mõtlesin sellele, et ise putitada, nimelt esi stange on talvel hapras olekus ka natuke mõraline ja siis tuleb lihtsalt kindlustusse kaks seletus kirja kirjutada vist..

Esitange ja tagastange on kaks eraldi juhtumit, ehk pead kaks korda omavastutuse maksma. Kui tegu on 7000 km pärast liisingule tagastamisega (ehk automüüja peab välja ostma), siis nõutakse absoluutselt iga kriimu ja puuduvad või katkise detaili asendamist. Ehk siis enne tagastamist tuleb auto ette näidata ja tehakse remondikalkulatsioon. Hiljuti oli siin mingi lugu lehes, kus K-Arvutisalongi eelmise omaniku Lexuse tagasi ostmisest keelduti, kuna auto korralised hooldused olid tegemata (kuigi ta veel enne tagastamist käis autot näitamas ja päris suure summa eest igasugused vead likvideeris). Igal juhul on see praegu odavam korda teha kui tagastamisel kirves selga lüüakse.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 21.06.2009 18:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.04.2007 13:38
Postitusi: 30
Asukoht: Tartu, liigun ka Tallinnas & Paide kuni Valga!
aga kas kasko võtab seda kui kasko teemat, kui ma lähen esindusse ja ütlen, et kaks kindlustus lehte mulle ja siis üks, mis esistangega juhtunud + seal räägiti veel esinduses, et turbo jahutid ja asjad vaja vahetada ning siis teine kindlustus asi taga stangele.
Vaatasin taga stange hinda, 3000.-
Seega ehk õnnestub läbi kasko saada asi kokku siis 4000.- ?

Arvestades seda, et mõlemad on justkui kogemata ja märkamatult tekkinud vigastused tegelikult. : /

_________________
http://www.upload.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 22.06.2009 10:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
Minu kaudu saaks selle nurga 1500-ga tehtud. Midagi hullu seal pole ja uut stanget ei pea ilmtingimatta selle kriimu/mõra pärast panema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 25.06.2009 16:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.04.2007 13:38
Postitusi: 30
Asukoht: Tartu, liigun ka Tallinnas & Paide kuni Valga!
roland525, Vaatab, annan teada, kui vaja teha. Hetk sai mõra pealmine osa alla surutud (pusle kokku pandud) ja pole väga hullu. Ehk järgmine kuu miskit vaja korraldada talle. Ehk saab sinuga kokku leppele esi stange paar pisikest "talvise" mõra asja ka korda odavamalt siis juba..

:)

Mazda sai küll kenaks teil seal. (323, mis pea aasta tagasi teile müüdud sai) 8)

_________________
http://www.upload.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 07.07.2009 17:56 

Liitunud: 18.08.2006 20:54
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu
minu mazda ikka kena. Roland tegeleb autovärvitöödega Jõgeval, aga tartus olemas sama firma, Marko otsi siit foorumist keremeister ja saada talle ps :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 07.07.2009 17:58 

Liitunud: 18.08.2006 20:54
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu
sry Roland et Markole lähemat töökoda soovitasin ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Škoda Roomster [2007] - tagumine stange
PostitusPostitatud: 07.07.2009 20:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
Pole viga :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7