Oleks pakkuda üks väga korralik Fi BTL 15" subwoofer koos äsja valminud kastiga. Väga heas korras ja pole veel päris sissegi mängitud. USAs käsitööna valmistatud ja kindlasti üks parimaid woofreid mida ma aastate jooksul omanud olen. Sobib nii igapäevaseks muusika kuulamiseks kui ka võistlemiseks. Antud element kannatab korralikult võimsust aga samas on ka musikaalne. Isiklikult olen BTL seeriaga kasutanud isegi 5kW rms võimendit ilma ühegi probleemita aga saab hakkama ka palju vähemaga. 18" Fi BTL elemendiga sai lastud kunagi aastaid tagasi 150,9dB 2300W rms võimsuse juures ehk siis potensiaali võistlemiseks neis on.
Tehasest tellides sai elemendile lisasi kaasa osta, et suurendada elemendi võimsustaluvust, jahutust, pikem mähis jne. Antud elemendi puhul on tegemist kõikide lisadega elemendiga mida tehas pakkus ning reconemise käigus paigaldati uuemad ja veel paremad jupid koos carbonist tolmukupliga.
Antud subwoofer on D2(1.4) ehk kahe 2 oomise mähisega ning saab ühendada kas 1 või 4 oomi peale. Kirjade järgi 2000W rms võimsustaluvusega aga reaalselt kannatab palju rohkem.
Coils Dual 2 Ω
Re 2.8 Ω
Fs 34.6 Hz
Qms 5.90
Qes 0.22
Qts 0.22
Mms 272 g
Sd 810 cm2
Vas 71.6 l
SPL 93.1 1W/1m
Bl 27.2 Tm
Xmax 28mm (Daily)
2000W RMS
Kast on äsja valminud, L pordiga ja ilusasti viimistletud riidega. Valmistatud 25mm MDF-ist, korralikult kruvitud, liimitud ja kõlarikaablina kasutatud korralike Supra vaskkaableid. Häälestus on selline, et mängiks igasugust muusikat hästi.
Mõõdud: Kõrgus 430mm, laius 900mm, sügavus 420mm






Hind: 450 EUR
Telefon 53450423
Asub Elvas, Tartus.