Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 08:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 480 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 19.01.2015 04:21 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
highrankin kirjutas:
shift kirjutas:
Apelsini-sidruni kirjutas:
shift kirjutas:
viimane video siit saadaval:
[youtube]htp://www.youtube.com/watch?v=65f92FPPPMc[/youtube]

See ei ole ju siks ega Lada. Mingi vana jaapanlane?

samasugune jaapanlane nagu sul avataril.. või sul tundub seal olevat vana ascona..?

aga antud videos on siks mis siks.


Ise sa oled siks.

See on Fiat 131 Supermirafiori 2000TC

Lada tegemisel oli see eeskujuks ilmselt jah.

Oli tõesti eeskujuks, arvestades, et disain osteti Fiatilt..

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 19.01.2015 07:57 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Andresjanumbritele ma vöin öelda niipalju, et ma olen üks nendest veokameestest kes sealt täie pasaga üle lendab sest seal on roheline ja siis hops järsku punane. Roheline tuli ei anna sulle eesöigust vaid lubab minna ristmikule. Need "mul on roheline, ma vöin" vennad löpetavad enne väljasöidul oleva alarmsöiduki küljes kui mingi sögeda rekkamehe käru all. Punase tulega parempöörde sooritamine on ka täiesti okei nähtus, lihtsalt Eestis on see keelatud, samas kui manöövri ohutuses veendud siis hui snim ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 19.01.2015 16:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.10.2014 13:43
Postitusi: 117
Asukoht: Saku
Iff kirjutas:
Lihtsalt Eestis on see keelatud.


Vastavasisulisi kohtulahendeid on eestis küll.
Võitjaks muidugi trahvitav.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 19.01.2015 17:48 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Tallinn: Sõpruse puiestee ja Kotka tänava rist ( see kust Staabi juurde saad ) . Sealt kannatab väga edukalt punase tulega vasakpööret teha kui Kristiine keskuse poolt tuled. Muidu seisad seal niisama ja ootad kuni vastassuund ka liikuma hakkab ja alles siis saad jaole. Samas siis on juba reisserid valmis ja süstivad nii mis kole, ei saa kuidagi jaole. Kui aga punane otse keelab sõita, siis hea rahulik vasakpööret teha, igaks juhuks tasub veenduda ega inimesed teed ei ületa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 19.01.2015 22:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Tallinnas on päris mitmed parempööret lubavad foorid ära kaotatud ja lihtsalt anna teed märgid pandud, seega mõeldakse õiges suunas vähemalt

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 00:10 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
.Alar. kirjutas:
Tallinnas on päris mitmed parempööret lubavad foorid ära kaotatud ja lihtsalt anna teed märgid pandud, seega mõeldakse õiges suunas vähemalt


Neid on palju, kes pööret lubavat foori võtavad kui eesõigust :D
Anna teed märk veidi loogilisem nende jaoks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 00:41 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Muri kirjutas:
Neid on palju, kes pööret lubavat foori võtavad kui eesõigust

Ok ma olen nüüd vähe segaduses, kas lubav suunav foor ei annagi õigust? Esimese hooga ei tule küll ühtegi kohta pähe, kus peaks suunava noolega kedagi läbi laskma, ikka erinevatel aegadel põlevad tuled.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 00:44 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Noolega foor on lubav aga vajadusel teeandmist nõudev

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 00:53 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Tõnis_S kirjutas:
Esimese hooga ei tule küll ühtegi kohta pähe, kus peaks suunava noolega kedagi läbi laskma..


Kui oled pealinnas, proovi näiteks Keskturu juurest, liikudes mööda Keldrimäe tänavat, keerata paremale Juhkentali.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 08:16 

Liitunud: 31.10.2003 21:30
Postitusi: 163
Asukoht: TARTU
Ehk aitab ja läheks edasi videotega, moded võiks siin tühjendadddda

_________________
OPEL MONZA 1980 , AUDI A4 2.8 QUATTRO 1995A, CITROEN BERLINGO 1,6 D 2014.
KÜLMUTUSSEADMED JA SOOJUSPUMBAD 53306496


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 20.01.2015 12:44 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.12.2008 22:10
Postitusi: 117
Mitte midagi traagilist, lihtsalt mõned olukorrad Tallinna liiklusest 2014. sügis-talvel:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 21.01.2015 09:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Tõnis_S kirjutas:
Muri kirjutas:
Neid on palju, kes pööret lubavat foori võtavad kui eesõigust

Ok ma olen nüüd vähe segaduses, kas lubav suunav foor ei annagi õigust? Esimese hooga ei tule küll ühtegi kohta pähe, kus peaks suunava noolega kedagi läbi laskma, ikka erinevatel aegadel põlevad tuled.

Kui põhifooris on punane, siis ei anna jah. Tule näiteks mööda Toompuiesteed Balti Jaama poolt ja proovi paremale Tehnikasse pöörata. Seal mingi hetk on põhituli punane ja parempööre roheline. Samal ajal on Kaarli kiriku poolt tulijatel nii otse kui pööre roheline ja seega Balti Jaama poolt tulija peab teed andma. Enamus seda muidugi ei tee, kui veel Tehnika kaherealine oli, siis ühe taksojuhiga seal pikemalt vaielnud. Mul oli vaja Kaarli poolt tules peale pööret kohe hoovi keerata, aga kuhu sa keerad kui ükski mühkam läbi ei lase.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 21.01.2015 14:16 

Liitunud: 28.04.2006 13:44
Postitusi: 65
Iff kirjutas:
Andresjanumbritele ma vöin öelda niipalju, et ma olen üks nendest veokameestest kes sealt täie pasaga üle lendab sest seal on roheline ja siis hops järsku punane. Roheline tuli ei anna sulle eesöigust vaid lubab minna ristmikule. Need "mul on roheline, ma vöin" vennad löpetavad enne väljasöidul oleva alarmsöiduki küljes kui mingi sögeda rekkamehe käru all. Punase tulega parempöörde sooritamine on ka täiesti okei nähtus, lihtsalt Eestis on see keelatud, samas kui manöövri ohutuses veendud siis hui snim ju.


Miks roheline eesõigust ei anna? Roheline tuli peaks kehtetuks muutma "anna teed" märgi ja andma eesõiguse.

EDIT: Ma mõtlen siis selles mõttes eesõigust, et kui auto A sõidab rohelise tulega üle ristmiku ning auto B sõidab punase tule alt läbi, autole A küljepealt sisse, siis auto B on ju süüdi isegi juhul kui tema liikleb mööda peateed.

§14 lg6
Foori lubav tuli või reguleerija lubav märguanne ei peata liiklusmärgi, välja arvatud kõrvalteega lõikumise hoiatusmärk, samaliigiliste teede ristmiku hoiatusmärk ja eesõigusmärgid, ja teemärgisega ettenähtud korda.


Keegi targem võiks mind parandada kui eksin. Tahaks teada, kui asjad teistmoodi on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 22.01.2015 11:21 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.12.2008 22:10
Postitusi: 117
dellu kirjutas:
Tule näiteks mööda Toompuiesteed Balti Jaama poolt ja proovi paremale Tehnikasse pöörata. Seal mingi hetk on põhituli punane ja parempööre roheline. Samal ajal on Kaarli kiriku poolt tulijatel nii otse kui pööre roheline ja seega Balti Jaama poolt tulija peab teed andma.

WTF? Mis tähtsust sel on, et lisaks saab samal ajal otse sõita? Mu arust seal lihtne parema käe reegel, kui mõlematel pöörajal roheline? Teed peaks parema käe kohaselt andma hoopis Kaarli poolt tulija...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autokaamerate videod
PostitusPostitatud: 22.01.2015 11:25 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Ei, Dellul on õigus.

Lisasektsiooniga foor on lubav aga sa pead teed andma nagu ma ka eespool kirjutasin. Kui teisel pool on kundedel lihtsalt tavaline roheline foor, siis tema võib kivinäoga vasakpöörde sooritada ja teine peab sulle teed andma. Minuarust on nende lisasektsioonidega ristmikute peal ka anna teed märk alati, seega sa pead eelisjärjekorras nagui nii seda märki jälgima

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 480 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7