Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.06.2024 02:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
Welllo kirjutas:
Mis muidu bemmifoorumi sama video aruteluteemas toimub? Valitseb ikka kokkuhoidev üksmeel, või leidub mõni rebel ka ikka?
Ise ei viitsi vaatama minna, ma suht homofoob.


Mis seal ikka toimub. Üks materdab bemmivenda, teine volkarivenda. Siis on seal mingi bemmivenna jünger, kes teab kõigest kõike, aga väga palju ei räägi jne,jne...
Suht 50/50 seis seal.

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:26 

Liitunud: 28.10.2004 21:34
Postitusi: 55
ErgoK kirjutas:
Welllo kirjutas:
Mis muidu bemmifoorumi sama video aruteluteemas toimub? Valitseb ikka kokkuhoidev üksmeel, või leidub mõni rebel ka ikka?
Ise ei viitsi vaatama minna, ma suht homofoob.


Mis seal ikka toimub. Üks materdab bemmivenda, teine volkarivenda. Siis on seal mingi bemmivenna jünger, kes teab kõigest kõike, aga väga palju ei räägi jne,jne...
Suht 50/50 seis seal.

Käisin ka huvipärast seal kolamas.
http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php? ... &start=270
Polegi väga midagi.
Vähemalt viimane kasutaja pani mõistliku kommentaari :
Paistab, et kaks lolli leidsid teineteist...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
Frosto kirjutas:
Ja muide,kui sina peaksid ees samamoodi põhjendamatult ettekeerama pidureid pressima nagu see Vw ja mina sellel tagajärjel kraavi peaks sõitma(video salvestus olemas) siis ei pääse sa kohe kuidagi moodi puhtalt.
Saad kõik asjad kinni maksta.Õpi seadusi.


Ja kuda sa t6estad, et ma tahtlikult pidurdasin? Kaamerast ei piisa. Loed kaartidelt, helistad Pauksonile, maksad prefekti kinni?

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:31 

Liitunud: 28.10.2004 21:34
Postitusi: 55
Ei viitci isegi mitte vaielda.
Sulle tuleks lihtsal öleda..Loll on loll olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
Frosto kirjutas:
Ei viitci isegi mitte vaielda.
Sulle tuleks lihtsal öleda..Loll on loll olla.

Arvad jh. Aga proovi järgi siis, Kausta kaamerat ja hakka perses s6itma. Varsti saad selgeks et see ei m6ju su rahakotile hästi.

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Foorumigänksterlus ät its best!

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 21:58 

Liitunud: 28.10.2004 21:34
Postitusi: 55
talon kirjutas:
Frosto kirjutas:
Ei viitci isegi mitte vaielda.
Sulle tuleks lihtsal öleda..Loll on loll olla.

Arvad jh. Aga proovi järgi siis, Kausta kaamerat ja hakka perses s6itma. Varsti saad selgeks et see ei m6ju su rahakotile hästi.

Aga mix sa arvad ,et ma juba seda ei tee?
Ootan juba millal sa mu ees rullnokka mängima hakkad ja peale selle su ego hävitatud saan. :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
See on siililegi selge et see VW juht mängis lihtsalt lolli ja pidurdas ees. See kuidas ta pärast ridade vahel ja vastassuunas edasi töllerdab näitab seda käitumist hästi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 22:22 

Liitunud: 15.03.2009 16:50
Postitusi: 837
BMW juht ka nagu provotseeris, ootas et midagi juhtuks. Muidu oleks Avensise kõrvalt rahulikult tühjaks saanud enne situatsiooni tekkimist lasta või (vähemalt mina oleks nii teinud) Jettast paremalt siva mööda sõita. Veokani oli ruumi minna veel kaua ja pole see 730d mingi eriline uim kaun ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 23:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.01.2009 00:11
Postitusi: 561
Frosto kirjutas:
Pole küll Bmw fänn aga Tsakraga täielikult sama meelt.

Sandorle tuleks kohe sahtlisse kütta sellise lolli tujupeale.
Üksi normaalne inimene ei tambi järsult pidureid,kui keegi taga liiga lähedal on.
Selleks on palju OHUTUMAID võimalusi.

Sa oled ka paras topis. Kas ma ütlesin, et kui keegi perses sõidab, siis tallan pidurit niimodi, et ABS ragiseb?

_________________
E39 TDS
Fotograafia


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 22.01.2014 23:13 

Liitunud: 24.04.2003 13:50
Postitusi: 929
Asukoht: Põhjas
lihtsalt kaks lolli sattusid samasse kanti.
vaadake mõlemat videot ja hinnake silma järgi autode kiirusi. volkari kaamera jätab mulje nagu oleks tegemist hollivuudi filmiga kus ilge kihutamine käib, bemmi kaamera pilt on samas palju sujuvam ja autode kiirused aeglasemad.
samuti petavad kaamerad vahemaa tunnetusega. mul oma kaamera näiteks tekitab tunde nagu oleks kogu aeg meeletult suur pikivahe jne. kuigi reaalsuses on vahe teise autoga tüki maad väiksem olnud.
seega nii raudpolt kindlalt ma ei julgeks öelda, et volkaril oli veokini mitu kiltsa aega ja meelega ette uimerdama keeras. samuti ei saa nii kindlalt väita, et volkar mingit napikat pemmi ette ei teinud.
kui ise kohal polnud siis nende kahe video põhjal ei saa miskit muud kindlat väita kui ,et mõlemad juhid olid idioodid.
kõige paremini teaks sellest situatsioonist rääkida ehk Avensise juht, kes põhimõtteliselt aktsoonis osales ja kogu komejandi algust pealt nägi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 23.01.2014 01:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:00
Postitusi: 676
Asukoht: tln
avensise juht itsitab juutuubis ja naudib anonüümset kuulsust :)

_________________
30/36


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 23.01.2014 07:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
talon kirjutas:
Aroonja lihtsalt nägi bemmimehes end ja talle ei meeldi kui tema pihta nö. tulistatakse.. M6istetav ka ju, mis sest, et debiilik.

kallis doktorihärra. Ma nõuan teist arvamust.

Muidu läheb diagnooside panekuga paremini?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 23.01.2014 09:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
Selle VW venna plokki laskmisega on nii, et kui sa peale piduritulede näitamist pole piisavalt kõva mees, et seda tagant tuleva auto juhile ka näost näkku seletada, siis lase teisel rahus sõita. Ju see VW juht teadis mis ta valesti tegi, ega ta muidu poleks hakanud paaniliselt põgenema.
Olen mitmeid kordi ise perseronijale piduritulesid näidanud ja keegi pole kordagi tahtnud sellel teemal pikemalt vestelda.

Ja kui bemm olekski volkarile kohe tagant sisse kütnud, oleks hea olnud öelda, et takistas möödasõitu. LS järgi pead sa enne möödasõidu/möödumise alustamist veenduma, et manööver on ohutu. Antud juhul lähenes tagant kiiremal rajal liikuv sõiduk, mis kõigi eelduste kohaselt sõidab kiiremini. See oli volkarimehe poolt konkreetne ajunuss bemmivennale, seepärast sitaratas põgenema hakkaski. Samas bemmivend ka terve pole. Piisanuks ühest möödumisest ja äkkpidurdusest volkari ees. Samas ma olin bemmi roolis samasugune idioot :D Jumala õnn, et marki vahetasin :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 23.01.2014 11:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
SpikeBMW kirjutas:
Selle VW venna plokki laskmisega on nii, et kui sa peale piduritulede näitamist pole piisavalt kõva mees, et seda tagant tuleva auto juhile ka näost näkku seletada, siis lase teisel rahus sõita. Ju see VW juht teadis mis ta valesti tegi, ega ta muidu poleks hakanud paaniliselt põgenema.
Olen mitmeid kordi ise perseronijale piduritulesid näidanud ja keegi pole kordagi tahtnud sellel teemal pikemalt vestelda.

Ja kui bemm olekski volkarile kohe tagant sisse kütnud, oleks hea olnud öelda, et takistas möödasõitu. LS järgi pead sa enne möödasõidu/möödumise alustamist veenduma, et manööver on ohutu. Antud juhul lähenes tagant kiiremal rajal liikuv sõiduk, mis kõigi eelduste kohaselt sõidab kiiremini. See oli volkarimehe poolt konkreetne ajunuss bemmivennale, seepärast sitaratas põgenema hakkaski. Samas bemmivend ka terve pole. Piisanuks ühest möödumisest ja äkkpidurdusest volkari ees. Samas ma olin bemmi roolis samasugune idioot :D Jumala õnn, et marki vahetasin :D



Kus sa kiiremat rada näed? Kiiruspiirang on seal ju ühesugune :D Omatahtsi vasakut rida kiiremaks nimetades naeravad liiklusmendid tilga püksi. Ega me saksimaal ei ela..... BTW kiiruste vahe oli väike ja bemmimees kiirendas alles siis persse kinni kui nägi et vw ette tuleb. See on see mina ja maailm suhtumine kus bemmimehel on sama aju mis mõtleb. Ma olen kiiremal real, see rida on minu! Keegi raibe ette ei tohi ronida! Suht haige tegelt.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7