Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 15:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 27.01.2014 15:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2009 00:54
Postitusi: 1518
Asukoht: Tallinn
Kui on ikka näha et seisma ei saa ja mööda ka mitte siis tasub igaljuhul otsa sõita.
Juhtumeid küll ju olnud siis Eestiski, kus mõni pehme hingega pidurdad kassi pärast ja sõidab inimese surnuks.
Kui on ikka selline suurem loom a'la põder, kits, millepuhul on oht et tuleb salongi, siis tasub imevigureid üritada kui aga pisemad elukad, siis roolist kõvemini kinni hoida...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 27.01.2014 15:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2007 09:50
Postitusi: 697
Asukoht: Rakvere/Tallinn
ht99 kirjutas:
Kui on ikka näha et seisma ei saa ja mööda ka mitte siis tasub igaljuhul otsa sõita.
Juhtumeid küll ju olnud siis Eestiski, kus mõni pehme hingega pidurdad kassi pärast ja sõidab inimese surnuks.
Kui on ikka selline suurem loom a'la põder, kits, millepuhul on oht et tuleb salongi, siis tasub imevigureid üritada kui aga pisemad elukad, siis roolist kõvemini kinni hoida...

Kui loom on madalam, kui auto kapott - sõida üle. Kui on kõrgem, kui auto kapott - tuleks proovida otsasõitu vältida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 28.01.2014 00:56 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
tegija99 kirjutas:
Mismoodi bemmi vend tegi ohtliku manöövri kui avarii tekkis. Ja tema hakkas taga ajama nagu mingi psühh või ongi seda. Mis teda siis süüst päästab???



ei ei, VW ainuisikuliselt süüdi igaljuhul, bmw juht üritas lihtsalt ohtlikku juhti liiklusest kõrvaldada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 28.01.2014 10:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2004 21:22
Postitusi: 841
Asukoht: Tallinn
Aga kõigealguses on muidugi bemmitüüp tõsiidikas. Mis mõttes sa sõidad kuradi "megaökovanaemaõpetas" stiilis teises reas nii et mignid "5 inimest avensises ja kõik pakivad võileibu lahti" on sinust kiiremad.
Ma tavaliselt lasen seal ikka teise ja kolmanda lõpuni vasakus reas. Ega väga ei meeldi need "ma ikka rivistun vasakule, vaatan kas mu ees liikunud autol on ilusad ilukilbid" aga tõmblema ei hakkaks.

Samas normaalne mees oleks alguses möödunud bemmist paremalt, avensisest vasakult ning enne kui jetta teise ritta jõuab oleks juba jüris olnud. Kusjuures sel juhul oleks ka bemm istunud pampris kogu selle aja, sest temast sõideti mööda.

Tanelile aitäh kirjelduse eest, tundub loogiline. Kui see jetta-vend lubaks, et enam nii väärakas pole siis ma kingiks talle armin van bureni originaalcd koopia. Kõiges on süüdi fm-transmitterid!

_________________
Lameda maa klubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 28.01.2014 19:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2003 12:38
Postitusi: 262
Asukoht: Tallinn
Lihtsalt mina ei saa aru, kui oled nii mees pidurdama, siis jää seisma, kui sulle tuledega märku antakse ja sinuga juttu tahetakse rääkida . Jettavennal lõi põhja alt ära lihtsalt .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 28.01.2014 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
Saiko kirjutas:
Lihtsalt mina ei saa aru, kui oled nii mees pidurdama, siis jää seisma, kui sulle tuledega märku antakse ja sinuga juttu tahetakse rääkida . Jettavennal lõi põhja alt ära lihtsalt .


No paljudel sellistel näpuga vehkijatel ja pidurdajatel lööb ootamatult põhja alt, kui selgub, et vastaspool tema tegevuse kohta aru tahab pärida. Poleks bmw jettale järele sõitma hakanud, oleks jetta vend ilmselt siin foorumis kilkamas, et äärepealt oleks mingile bemmirondiga dildole lõuga sõitnud, kui ainult kätte oleks saanud :D

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 28.01.2014 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.10.2003 12:38
Postitusi: 262
Asukoht: Tallinn
Täpselt nii ongi.
M.O.T.T


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 12:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Te pojakesed tahate keset liiklust igale kukele aru andma hakata oma tegevuse kohta? :D

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 12:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
Welllo kirjutas:
Te pojakesed tahate keset liiklust igale kukele aru andma hakata oma tegevuse kohta? :D


Selektiivne lugemine?
Mina kirjutasin, et kui oled valmis rusikaga vehkima, siis peaks olema ka valmis põhjendama teisele osapoolele oma teguviisi. Ei saa päris nii ka ju, et kui keegi närvi ajab, näitan näppu ja jooksen memme põlle alla.

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 13:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Alternatiiv sellele "mitte seisma jäämisel" on see, et üks osa pool saab 80% tõenäosusega nuga. Või mida te plaanite seal tee ääres siis rääkida?

Stiilis...?
BMW`ga mnn: Miks sa mu ees pidurdasid?
VW`ga mnn: Tahtsin!
BMW`ga mnn: Aaa.. no OK, siis on selge. Head teed!

Samas kui lihtsalt ajaviiteks ringi sõitsite ja kuhugi jõuda pole vaja, siis võib ju oma elu põnevamaks teha küll.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 13:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
Aga sellisele asjale pole mõelnud, et kui ikka mune ei oma, siis ära nussi ajusid oma pidurdamisega, vaid suru veits pedaali ja lõpeta rahulikult pooleliolev möödasõit eesolevast veokist?

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 14:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Üldiselt maitse asi jah. Paistab et sinu puhul on tegemist kellegagi, kes muretseb liigeldes ka selle üle, et kas ta ikka käitub teistele liiklejatele meelepäraselt? Kas teostab möödasõidud nii kiiresti kui tagant tulev härra soovib, või kas mõni teine BMW`ga autoriteet jääb ikka rahule, kui ta peab sulle paremakäe reegli alusel teed andma (ei pruugi kusjuures :S ).

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 29.01.2014 14:25 

Liitunud: 22.02.2011 15:38
Postitusi: 36
Asukoht: Pärnu
Mulle jäi mulje, et Jettavend tahtis kindlustuslaksu teha, liising üle võimete vms. Pikivahe jaoks vajutatakse õrnalt pidurit mitte plokki. Elus ise ka sellise hullu otsa sattunud, arvasime et ju umbjoobes, sai jälitatud ja politseile teada antud ning võeti maha - täitsa kaine ja kõik korras. Eriti muud seletust olla ei saanud tookord. Muidugi antud videos järgnev teepealt väljarammimine idiootsus kuubis, ei teagi kumb suurem * on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 31.01.2014 04:33 

Liitunud: 09.06.2009 22:43
Postitusi: 126
Asukoht: suurel saarel
Welllo kirjutas:
Üldiselt maitse asi jah. Paistab et sinu puhul on tegemist kellegagi, kes muretseb liigeldes ka selle üle, et kas ta ikka käitub teistele liiklejatele meelepäraselt? Kas teostab möödasõidud nii kiiresti kui tagant tulev härra soovib, või kas mõni teine BMW`ga autoriteet jääb ikka rahule, kui ta peab sulle paremakäe reegli alusel teed andma (ei pruugi kusjuures :S ).

Ma küll katsun autoga liigeldes võimalikult palju teistega arvestada ja loodan et teised teevad sama minuga- tundub et sulle on selline konseptsioon võõras? Ja loomulik ju et sooritan möödasõidu võimalikult kiiresti et teisi liiklejaid /tagant tulijaid minimaalselt häirida ja loodan et teised teevad sama kui mina see tagant tulija olen ning vahet ju ei ole siis mis masinaga keegi sõidab. Sul tundub mingi probleem just selle automargiga olema, kadedus või mis viga ? Räägi südame pealt ära , ehk hakkab kergem.
Kena päeva/öö jätku


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 31.01.2014 08:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
Selle liikluses teistega arvestamis juttuga tuleb ühe sõbra lause meelde,
kes esimest korda suurega Inglismaal käis.
Küsimusele: "Noh, said hakkama või ?" vastas ta, et: "Mina sain küll seal hakkama,
aga ma ei te kuidas nemad minuga hakkama said."

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7