Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 08:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 23:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Olen BMW-d omanud aastast 2001 :oops:
Kuid pean tõesti nõustuma, et enamus lolle omavad BMW. Ma olen muidugi see ka kes BMW-ga isegi üksi linnas liigeldes ja reastudes suunda näitab :D Natuke imelik on, aga selline ma kord olen. See suunatule teema on muidugi selline, et hetkel ei näita enam ühegi margi omanik suunda liikluses... see on suht. jube protsent. Ainult siis näidatakse kui on vaja vahele pressida.
Tanel, minu olukorras oleksingi siis võinud teda natuke nuhelda(kui oleksin jagu saanud muidugi :D ) kui ta oleks hoovi sisenenud. Seadus oleks siis minu kasuks juba olnud. See selleks, aga ikkagi on närvi ja aja kulu tohutu nii selle olukorra ajal kui ka hiljem kohut ja muid asutusi külastades. Elus tuleb teha valikuid ja vanemaks saades valikud muutuvad, enamjaolt saavad inimesed täiskasvanumaks.

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 23:59 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Impsionu kirjutas:
Olen BMW-d omanud aastast 2001 :oops:
Kuid pean tõesti nõustuma, et enamus lolle omavad BMW. Ma olen muidugi see ka kes BMW-ga isegi üksi linnas liigeldes ja reastudes suunda näitab :D Natuke imelik on, aga selline ma kord olen. See suunatule teema on muidugi selline, et hetkel ei näita enam ühegi margi omanik suunda liikluses... see on suht. jube protsent. Ainult siis näidatakse kui on vaja vahele pressida.


Selle viimasega olen nõus. Vahepeal tekib endal tunne, et peaks loobuma sellest vilgutamisest, tekitan veel liikluses segase ja tundmatu olukorra. Mingi päev ma tegin tööautoga sõites statistikat omas peas, et paljud näitavad reastumisel suuna ja paljud mitte.....suurem % ei näita kahjuks. Endal on ka suunatuli käe sees nagu turvavöö ja kuna kangi liigutamisel automaatne 3x olemas on, siis on eriti lihtne see.
Ütlen ausalt, et ma rikun liiklus eeskirju igapäev, nii kiiruse, kui "roosadega", aga need 2 asja on, millega ma olen puhas.
Viimasel ajal olen ennast parandanud ja ei viitsi isegi punast foorituld lõigata, sest tegelikult ei vii see väga kiiremini kuhugi.
Kiirus on +10, pole suur rikkumine ja kinni pole siiani peetud, politseid mõõtmas nähes pole püsikat maha võtnud.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 00:08 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Nii ta on jah. Ma pole seda täheldanud, et bwmmi juhid täiega eiraks suundatuld. Pigem sellised nähtamatute perevagunitega. Vot kohe ei ole mõtlemist või viitsmist selle kohapealt neil. Kui ringile jõudes on otse ees suurem masin siis näitan ka siseringile minnes suunatuld, et ta teaks aegsasti pidurdada. See mõistatamine on nii tobe, oota ja vahi kuhu ta nüüd siis läheb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 00:27 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Ma ei tea, minu jaoks, olenevalt olukorrast muidugi, polegi rea vahetusel see suunatuli tähtis sellepärast, et ma saaks aru, mis ta teha tahab, pigem see, et ta näitab austust sellega teiste liiklejate vastu. Kui sa sügeled kõrvalreas, teise auto perses olematu vahega, et äkki mingi hetk kannatab kõrval olevale autole nina ette tõmmata, siis pane suund sisse, ma lasen su vahele ilma millimeetrise vaheta. Aga kui seda suuna pole, siis minu pärast sügele edasi ja ei teki ka seda mm vahet.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 25.01.2014 01:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Viin kirjutas:
siis tulevad mingid "kogenudautojuhid" et paugutan +20 seal kus ise tahan ja olen kõige targem liikluseadus põhjustab õnnetusi jne. :rokib
Kui juba +20 sõidate, äkki teeks liikluse ka vasakpoolseks, poh need seadused? :D


Luises oli ammuilma 50 kui mulle turja karati..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 12:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.04.2011 10:29
Postitusi: 329
Ma lihtsalt kipun arvama, et bmw roolis on idikas (mitte automargi pärast) ja jetta roolis on ehtne russ sibul. :kill 2 idikat said kokku, oleks võinud kellegi alla ka ajada (mitte paha pärast) aga siis oleks seda hala siin 100+ lehekülge olnud. Meedia oleks aasta aega pasandanud. Tegelikult ei ole mingisugust vahet, mida kusagil tehakse sest Eestlane ei õpi vigadest ja russ ei oska rahvuskeeles piimagi osta.

_________________
Polo Classic 1.6 74kw → 300M 2.7 150kw → Passat b5 1.9TDI 66+++kw → Vw G2 1.6 51+kw-vw G2 1.6 1974. 245kw→G4.1998 75kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 13:23 

Liitunud: 06.07.2005 23:11
Postitusi: 73
Vaheta autod ja autojuhid ära ja siis tuleb õige.

raudbetoon kirjutas:
Ma lihtsalt kipun arvama, et bmw roolis on idikas (mitte automargi pärast) ja jetta roolis on ehtne russ sibul. :kill 2 idikat said kokku, oleks võinud kellegi alla ka ajada (mitte paha pärast) aga siis oleks seda hala siin 100+ lehekülge olnud. Meedia oleks aasta aega pasandanud. Tegelikult ei ole mingisugust vahet, mida kusagil tehakse sest Eestlane ei õpi vigadest ja russ ei oska rahvuskeeles piimagi osta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 13:30 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
Impsionu kirjutas:
Eks vanemaks saades mõtleme kõik vähe teistmoodi. Olles nüüd kahe lapse isa, siis ikka enne mõtlen kas hakkan kellegagi võitlema... ei tasu ära, kohe kindlasti.

eks ta nii ole jah, mõned aastad tagasi sakus ju tapeti 1 ära sest julges teise mehe suurest egost mööda sõita ja mingi näpu viibutamine oli ka väidetavalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 25.01.2014 17:08 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
Heigo_K kirjutas:
Vaata veelkord seda videot siis.
Võrdle ka näiteks teiste autode kiirust bmw-ga enne ja pärast volkari manöövri sooritamist.

Ps.Põdras nt täitsa normaalne sellinen piduritega "märguandmine" juhul kui liiga perses oled.


üle 15 sekundi läheb aega, enne kui veokani jõutakse. üldiselt kui keegi teises reas sõidab, on ta seal sellepräast, et ta kiirus on suurem, ette reastudes on iseenesest mõistetav, et sa lisad kiirust.

sügavalt kahtlen, et soomes sellise järsu pidurdusega pikivahest märku antakse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 25.01.2014 17:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Lxc kirjutas:
Heigo_K kirjutas:
Vaata veelkord seda videot siis.
Võrdle ka näiteks teiste autode kiirust bmw-ga enne ja pärast volkari manöövri sooritamist.

Ps.Põdras nt täitsa normaalne sellinen piduritega "märguandmine" juhul kui liiga perses oled.


üle 15 sekundi läheb aega, enne kui veokani jõutakse. üldiselt kui keegi teises reas sõidab, on ta seal sellepräast, et ta kiirus on suurem, ette reastudes on iseenesest mõistetav, et sa lisad kiirust.
....


15 sekundit sõidab BMW teises reas samuti kõrvuti esimeses reas olevate autodega.. Hetk enne Jetta reastumist nagu hakkab lõpuks kiirendama mööda...

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 18:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Ei no mida teemat :D 10lk jahuda mingist avariist. Lõppuks jõutakse ikka selleni, et mõlemad olid parajad mnnid ja BMW juht sai lihtsalt kasko omavastutuse hinnaga midagi üldsusele tõestada.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 19:23 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Welllo kirjutas:
Ei no mida teemat :D 10lk jahuda mingist avariist. Lõppuks jõutakse ikka selleni, et mõlemad olid parajad mnnid ja BMW juht sai lihtsalt kasko omavastutuse hinnaga midagi üldsusele tõestada.


Peale seda kokkuvõtet tulevad mehed kes leiavad, et ikkagi bemmi vend on m**n või jetta vend hoopis :D
Tegelt peaks teema olema kuhu postitada ei saa ja hääletus.
Kas m**n on
1) Bemmivend
2) Jettavend
3) Mõlemad

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 19:35 

Liitunud: 15.03.2009 16:50
Postitusi: 837
Tanel kirjutas:
Peale seda kokkuvõtet tulevad mehed kes leiavad, et ikkagi bemmi vend on munn või jetta vend hoopis :D
Tegelt peaks teema olema kuhu postitada ei saa ja hääletus.
Kas munn on
1) Bemmivend
2) Jettavend
3) Mõlemad

Siiski-siiski, minu arvates ei saa ka Avensise juhti alahinnata! Miks ta ikkagi niimoodi hiilis seal VW ja BMW vahel?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 19:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Ja tegelikult on üleüldse süüdi see veokas seal jetta ees. Poleks teda olnud, oleks ilmselt bemmivend vaikselt mööda kulgenud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 25.01.2014 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Aga see Transporter, kes "juhuslikult" õnnetuspaigal viibis? No see ei saa olla lihtsalt kokkusattumus, et ta just sel hetkel, just seal oli. Midagi on seal mäda.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7