Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 05:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.07.2009 22:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Police are investigating a motorway pile-up involving 259 cars in Germany. Skip related content


Ambulances and a helicopter were called to the A2 at Peine near Hanover, where injured drivers and passengers were treated in a makeshift roadside tent.

Emergency services said it was lucky nobody died. Firefighter Klaus Wulfes said: "I have not seen anything like this before. I have seen many accidents but never a pile-up this size."

A young father described how cars started crashing into each other in front of him when he saw another car in his back mirror approach at high speed.

"All I did was turn around to check on my little son, our son. That was my only thought," the man said.


Pilt

Pilt

Pilt

Loodetavasti pole see kiirusepiirangute sätestamise alus nüüd :S

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.07.2009 22:38 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
seal on juba minuteada 160km/h mingid piirangud osades kohtades vms :P

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.07.2009 22:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
FreeFaller kirjutas:
seal on juba minuteada 160km/h mingid piirangud osades kohtades vms :P

Noh külateedel ka 100km/h piirang ...
Suuremad ja kolmerealised, siiani siiski piiranguvabad veel ....
Samas on hämmastav siiski Saksa politsei ja päästeameti operatiivsus ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 22.07.2009 01:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
FreeFaller kirjutas:
seal on juba minuteada 160km/h mingid piirangud osades kohtades vms :P

160 piirangut pole mina veel küll näinud. On kas 80, 100 või 120, aga üle selle küll pole. siis on juba anna palju tuleb. 80 ja 100 märkidel on ka tihti all märge, et kehtib ainult vihma korral. Me lollid esimene kord pidasime seda mingiks kehva tee (rööbaste) märgiks ja sõitsime ilusa ilmaga ka :) - kuigi teel ju viga polnud. Lõpuks sai uuritud sõnaraamatuga mida see "bei nässe (oli vist nii)" tähendab.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 22.07.2009 05:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Jep, mina nimetasin huumoriga pooleks, et "nässu" korral 120km/h. Olen seda bahni ja seda lõikku sõitnud ca 20 korda ning üldiselt miskit nii suurt silma jäänud pole. Piiranguid on seal ka suht vähe. Antud koht paistab olevat oru moodi, mäe otsast hakkab kurv, mis kaardub alla orgu, niiet nähtavus ka seal tiba piiratud. Peasüüdlaseks võib vihma pidada, kuna enamasti lajatatakse ka vihma korral nii 140-160km/h, kuid arvestades, et enamus autodel on vägagi korralikud rehvid siis on see täitsa OK kiirus.
Tõsiasi on see, et kiirteel olevaid piiranguid loevad enamus juhte soovituslikuks, kuid soovituslik kiirus on vaid kõigil bahnidel 130km/h

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 22.07.2009 16:24 

Liitunud: 22.05.2007 10:10
Postitusi: 29
Asukoht: TLN
Piirkiirus on 250. Samas, kui sa teed avarii kohas, kus on märk 120 ja tõestatakse et sa sõitsid 200, siis saad vastavalt karistada. Asulates ja mittekiirteedel jälgitakse sõidustiili ja harva ka kiiruse valimist vastavalt märgile. 70-90 alad, kus on kaamerad, tehakse pilt ja saadetakse koju kui on rohkem kui 10 üle.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 22.07.2009 17:33 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Suht "Kutsuge Cobra11't" meenutab :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 20.12.2009 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
JDM kirjutas:
kui saksas käia sai siis nägin üht sini-valget vitot millel olid kirjad peal ja mundris vennad sees

Krt, pühapäeva õhtuks peaks inimesed juba kained olema. Meil on tegelikult hea meel, et sa Saksas said käia ja nägid ka politseiautot, mitte lihtsalt politseiautot vaid sellist, kus mundris politseinikud sees olid, kuid mille pärast sa arvad, et meil seda vaja teada on? Kuidas see üldse ülejäänud teemaga haakub?

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 20.12.2009 23:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
Ma küsiks siin seoses saksa politseiga sellise küsimus.
Mis on poliseil seal tõesti nende autode erinevus?
Mõned on sinise triibuga, osad jälle rohelise triibuga ja kolmandad üleni rohelised. Mis nende eriala on seal?
Olen peamiselt sinitriibulisi kiirteedel näinud.

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.12.2009 00:23 

Liitunud: 24.01.2009 17:06
Postitusi: 69
mr.dynabass kirjutas:
Ma küsiks siin seoses saksa politseiga sellise küsimus.
Mis on poliseil seal tõesti nende autode erinevus?
Mõned on sinise triibuga, osad jälle rohelise triibuga ja kolmandad üleni rohelised. Mis nende eriala on seal?
Olen peamiselt sinitriibulisi kiirteedel näinud.


Sinitriibuliseks muutuvad kõik Saksa politseiautod ajapikku, see on nüüd neil paika pandud mingi viimase aasta jooksul(mingi rahvusvahelise politseivärvi teema oli). Minumeelest kuskil oli isegi uudis sellekohta, et saklased muudavad politsei värvikombinatsiooni rahvusvaheliseks, kuid seda tehakse kulude kokkuhoiu mõttes sujuvalt. Isegi Eestis oli minuteada vahepeal kõneaineks teema, et kui nüüd 01.jaan.2010 tuleb see Ühendamet, siis mis värvi ja mis kirjadega hakkavad olema sõidukid- ja kuskilt on meelde jäänud, et roheliste kasuks siiski ei jääda ja jäävad sinitriibulised. Isegi piirivalvurid saavad siniseks ja minuteada kuskil Raportis või Krimis keegi ülemus rääkis, et tulevad kõigile Politsei embleemid/kirjad, kuid vapimärk jääb vana. Ehk siis piirivalve märk, kuid kiri tuleb politsei. Vbla ma sellekoha pealt ajan täielikku kelbast praegu ja mõni teadjam streetracerist piirivalvur tahab ise sellekohapealt sõna võtta :D

Sakslastele tuleb lihtsalt natuke aega anda- küll Semir ja Gerkhan aitavad saksa politsei autoparki välja vahetada. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.12.2009 01:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
No jah eks sakslasel ole ikka kena tehnika käes...passat variandid, vitod, 5 seeria bmwd jne jne...meie omad võivad ainult unistada sellest :P

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.12.2009 03:25 

Liitunud: 25.12.2008 00:50
Postitusi: 51
Sinna juurde lisame veel vähemalt üks teadaolev Mazda 6 MPS, Vitod on meie pollaritel ka olemas, aga näevad lihtsalt vanad välja, VW Transporterid on suhteliselt asjalikud bussid tegelikult. Ja mis tegelikult veel kiiduväärt on, siis nendeks on minu arvates Škodad- mõnede arvates liiga suured ja luksuslikud, kuid mina ütlen ikka, et uus Škoda on vaese mehe Audi A8, niiet palju targem riigihange kui võrrelda neid Nissani käkkidega.

Superautosid meil küll veel ei ole nagu Saklastel (Porschede ja Brabus Rocket näitel), aga kes teab- vbla aastal ~2020, kui Eestis on ehk täielikult valminud 4 realised Tallinn-Tartu maantee ja korraliku teekattega Tallinn-Narva mnt(Iru-Maardu ringteed jms), siis äkki ostab ka meie riik mõne Aston Martin DB9 ja tuunib sellele triibud ja diskod peale :auto ulme loomulikult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suurim õnnetus Saksamaal ?
PostitusPostitatud: 21.12.2009 06:19 

Liitunud: 19.02.2006 23:58
Postitusi: 24
andres86 kirjutas:
Sinna juurde lisame veel vähemalt üks teadaolev Mazda 6 MPS......[/color]


Selle kohta sooviks küll rohkem infot? Ma tean, et üks tavaline 2.0 vms mazda 6 on. Ei mina usu, et neil MPS on.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7