Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 04:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: õnnelikud õnnetused.
PostitusPostitatud: 25.04.2009 00:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.12.2006 15:10
Postitusi: 196
C4V6 kirjutas:
Pilt


Kas ma eksin, kui väidan, et taga seisev beež hainina on RAI numbrimärgiga?
Sellega isegi ringi vuranud ammu-ammu.

_________________
Autos palav? Konditsioneeride täitmine parima hinnaga- Sinu valitud kohas. Tel: 55651753


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 14.10.2009 19:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Siin üks pilt, mis juhtus 100km/h sõites, kui puu ette ilmus: http://freelander.planet.ee/pildid/rall ... C00588.JPG

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 14.10.2009 20:33 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Mingi aasta aega tagasi läks vihmaga mul ema auto käest ära. Masin on siis keskmisest võimsam tagaveduline, millel olid tagumised rehvid üsna siledad. Kevadel sai uued rehvid soetatud. Siis, kui ma libisesin külg ees bussi poole, suutsin ma vaadata spidomeetrit, manada silme ette kurja ema, kes on valmis mind kohe maha lööma ja ma suutsin ka bussijuhi tülpinud näo meelde jätta. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga kuidagi on. Matsu ma õnneks ei pannud, vaid kontraga lendasin teisele poole porilombist läbi ja jäin muru peale seisma.

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 15.10.2009 01:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.09.2009 01:40
Postitusi: 1460
Asukoht: elva
Pilt
Pilt
Pilt

Laupäeval rallil sai audiga üle katuse pandud ja ratastele maandutud.
Viskasin sähmelt pilgu kapoti alla ja jätkasin sõitu.
Tagasilla paraleelvarras murdus kõveraks ja sild oli viltu all, aga sõita sai.
Mõlkidest siis ainult esiporitiib,kapotinurk, ukse-akna vaheline piit ja küljepeeglid kadusid.
Uks käib paremini kinni kui enne.
Katus ja kõik muu täiesti puutumata
Piltidel auto küljele lükatud kuna vahetasin paralleelvarda ära.

_________________
Lasen jalakäijad alati "üle"!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 15.10.2009 18:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 08:26
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu
Umbes 5a tagasi oli endal ka ~100km/h kiiruselt õnnetus, kuigi autot vaadates deformatsioon pole eriti suur. muidugi ma põrkasin kokku ainult külmanud maapinnaga.
Juhtus see nii, et novembri kuus, kui väljas oli juba kerge miinus kuid lund polnud veel eriti sadanud oli tarvis öösel kella 4 paiku tartust tallinna sõita. Teed olid täiesti puhtad ja kuivad ega polnud mingit ohtu ka, et libe oleks või nii. Kümmekond km linnast väljas jõudsin ühele rekkale sappa ja vaja oli muidugi mööda minna. Sain vaevalt suuna sisse panna ja gaasi vajutada kui viskas külje ette. Kohe oli selge ka, et nüüd läheb ja teha pole enam midagi. Nagu mingi blokk tekkis, ei hakanud ei rooli rabama ega pidurit vajutama. Vastasuuna läbisin külg ees ja peale seda läks pilt eest (silmd tegin lahti alles siis kui karusell lõppes)
Õnneks oli hoog nii suur, et auto hakkas oma risti telje ümbe tiire tegema(suunal kapott - pagass). Kui oleks küljepeale teinud oleksin kohe teeäärsesse metsa puuse lennanud.
Seda kinnitas hiljem ka sama rekkajuht kellest ma mööduda üritsain. Ta oli peeglist näinud muu suunda ja siis kadusin tal vaateväljast ja järgmine hetk oli punane-valge-punane-valge. Lõpuks ümber oma pikitelje ja maandusime ratastel.
Õnnelik oli aga see õnnetus sellepärast, et mina pääsesin valutava õlaga (turvavööst) ja kõrvalistuja klaasipuruga vasakus randmes, mis tuli purunenud küljeklaasist. Oleks võinud palju hullemini minna. Peaga ta vist tundis ka korra maapinda peale akna purunemist oleks seal mõni kivi olnud... :err
auto läks emexisse.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 15.10.2009 22:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.09.2007 15:57
Postitusi: 72
Asukoht: raplamaa
Tõsiselt õnnelik õnnetus:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Autosolijad said vaid kergeid vigastusi, õnnelik õnnetus arvestades seda, mis autoga on tegemist ning kuidas üle katuse käidi. Ja kui napilt puust mööda.

Ise osalenud selles õnnetuses:
Pilt
Ühel autosolijal turvavööst rangluumurd, teistel kõik enamvähem korras kui kerged marrasksused ja põrutused välja arvata.

Ning ega see ka mitte vähem õnnelik olnud:
Pilt
Pilt
Pilt
100-120km/h otse salusse, ühekorra ülekatuse ja mõned väiksemad puud maha võtt, kuid naq näha siis ka ühe suurema, autosolijatel turvavööd puudusid aga kõik 100% terved.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 01:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2006 11:12
Postitusi: 1021
Asukoht: Harq vld
C4V6
Tundub et tänu sinule ja su sõpradele liigubki palju bemme romulates. :beer

_________________
oeh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
M:LG KP500 datakaabel 125 eek/M:2kg pulberkustuti 150 eeki.O:KATKISE NOKIA N95


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 10:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Vaadake nüüd neid õnnetusi, kuiväga on teil vedanud, midagi oleks natuke teisiti läinud poleks kiirused raugenud oleks surmamatsud olnud.
Ühesõnaga näete nüüd, mida teie kiiruseületamine ja muidu hooletu liiklemine kaasa toob, õppige sellest.
Ning ma ei räägi teemast välja, mul pole pilte tuua, aga olen heal ajal isegi lolli peaga saanud teelt välja oma auto ning on õnnelikult lõppenud, aga kiirused pole suured olnud ja midagi hullu pole ka autodega juhtunud.
Olen oma vigadest õppinud.
Peamiselt on musta jääga kurvad kogemused, aga nüüd olen sellest õppinud, seepärast musta jääd niiväga kardangi.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 12:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
part1 kirjutas:
Vaadake nüüd neid õnnetusi, kuiväga on teil vedanud, midagi oleks natuke teisiti läinud poleks kiirused raugenud oleks surmamatsud olnud.

kahjuks pole meil sinusugustega vedanud, kes jäävadki sama linti ketrama..igas teemas..
Aja oma mulli kuskil mujal palun, paha uba su liikluskorralikuse postitusi koguaeg näha, muidugi turvaline liiklemine ennekõike, aga arvan, et ei pea seda keskerakonna stiilis peale suruma ja järjepidevalt seletama..Piir!

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 14:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2007 20:59
Postitusi: 1016
Asukoht: Viljandi/Järvamaa
kokkupõrge rekaga
reka sõitis esiotsa küljepeale sisse tee otsast välja keeramisel
Pilt

istusin ise kõrval ja lõin jalad armatuuri ja peaga päiksesirmi :)

_________________
Surnud mehed jooksevad


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 15:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2006 10:50
Postitusi: 788
Asukoht: Rapla
veidi drifti äsja pinnatud teel.Ei saanud hakkama 90kraadise ära keeramisega kiirusel 90km/h kuna lahtist kivi oli liiga palju.Kõik jäid terveks ainult esimene kokkupuude mendiga oli :)
Pilt

_________________
www.jeejee.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 15:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
V2lja kirjutas:
veidi drifti äsja pinnatud teel.Ei saanud hakkama 90kraadise ära keeramisega kiirusel 90km/h kuna lahtist kivi oli liiga palju.Kõik jäid terveks ainult esimene kokkupuude mendiga oli :)


Huvitava kujuga Omega (tagarattakoopad). 3000?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 15:41 

Liitunud: 24.07.2005 14:30
Postitusi: 348
Asukoht: kodu
Pilt

Vend ei pannud suvel rongi tähele. Oleks sekund hiljem näinud, oleks ilmselt surnud olnud. Seekord sai väikse luumurru ja erinevaid lõikehaavu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 16:02 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
minu jaoks on eluaeg olnud mõistatus, kuidas saab rongi MITTE TÄHELE PANNA? Nii suurt rauakolakat teist ei liigu, pealegi on tema liikumistrajektoor väga selgelt ära märgistatud. Erinevalt kyla parmust või suvalisest rekkast ei saa rong suvalisest teeotsast või võsast sulle sisse kimada.....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Õnnelikud õnnetused
PostitusPostitatud: 16.10.2009 17:10 

Liitunud: 24.07.2005 14:30
Postitusi: 348
Asukoht: kodu
Eks inimeste nägemine on erinev :wink:

Samamoodi ma n ei saa aru, mida mõtleb mees, kes loodab oma sigulliga politsei eest ära sõita ja siis selle üle nipli keerab....
Teisiti öeldes-kui loll võib üks inimene olla? :rokib


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7