Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 643 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
ViktorT kirjutas:
Rikaste vanemate võsukesed tahavad ka ju kuidagi silma paista, rahakotiga masu ajal ei löö, siis peab massidesse sulama ja tasuta "saama" :D

Ema on sul yks rikas võsuke.
Tra kui sa sellest It asjandusest mitte munnigi ei jaga on targem oma plärakast kinni hoida, kinnitan,et ei ole lost ega ka mitmed tuttavad sinna mitte sentigi matnud raha,et omale miskeid lolle vidinaid saada, kui tainas sa pead olema,et raha investeeriks kuradima joonistatud pildikesse? Marko, mõtle ennem kui ütled! Miks keegi peakski yldse ytlema välja,et kuidas tasuta sealt staffi saaks? Google on elu, kindlasti on sela juba sitaks õpetusi.

_________________
Saksa autode remont,


Viimati muutis Toivoku, 04.03.2010 21:47, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 21:46 

Liitunud: 16.04.2008 16:42
Postitusi: 119
Kadedus :D :D :D :D :D :D :rokib

_________________
Terve perele tegevust :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 21:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.03.2008 19:51
Postitusi: 50
Asukoht: Tallinn
Küll nüüd tülitsevad mõttetu asja pärast. Naljaks on kogu selle loo juures see et välja ei räägita kuidas saab aga kekkama on vaja siia tulla et ma sain. Ma arvan et selle tasuta teema algusest peale oleks võinud kõik om kastid kinni hoida


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 22:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Toivoku kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Rikaste vanemate võsukesed tahavad ka ju kuidagi silma paista, rahakotiga masu ajal ei löö, siis peab massidesse sulama ja tasuta "saama" :D

Ema on sul yks rikas võsuke.
Tra kui sa sellest It asjandusest mitte munnigi ei jaga on targem oma plärakast kinni hoida, kinnitan,et ei ole lost ega ka mitmed tuttavad sinna mitte sentigi matnud raha,et omale miskeid lolle vidinaid saada, kui tainas sa pead olema,et raha investeeriks kuradima joonistatud pildikesse? Marko, mõtle ennem kui ütled! Miks keegi peakski yldse ytlema välja,et kuidas tasuta sealt staffi saaks? Google on elu, kindlasti on sela juba sitaks õpetusi.

Kuule sina KLOUN, tahad mölise mu pihta palju su arengupeetusega mõistus kannatab, kui tahad mu emast JÄRJEKORDSELT rääkida, tra siis saage kokku ja inisege omavahel, jäta see foorum sellest pasast puhtaks eksole ! ? ? ?
Ja oma postitust postitades mõtlesin ma hästi, MIDA ja miks ma postitasin ja nagu näha kannab see ka vilja, aga sina kärnane orbik ei jaga matsu lahti !

Edasi isiklikku laadi kobin pane mulle PSi krdi aff !

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2006 21:36
Postitusi: 289
Hendri kirjutas:
Krt ma ei saa aru. Selle lingi trikiga saab juppe osta (mingi teatud maani, millalgi tuleb kiri "pole piisavalt raha") aga jupide pauer ei rakendu. Samas ostes kleepsu või põhjavalgustuse jääb see külge. Garages näitab ka, et mul ala turbo lvl misiganes, aga jõudu annab nii palju kui algselt originaalis on. ?



kogu mänguraha juurde siis saad kõik kätte :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 22:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2006 21:36
Postitusi: 289
Hendri kirjutas:
Kätte saan küll, aga miks juba soetatud juppide jõud ei rakendu? Või tundub see ainult mulle, kuna omastarust ostsin palju juppe, aga ainult mingi 1200 jõudu, enne oli 1100 midagi...



terve mängu lahti ostad autoparts alt siis max jõud tuleb 1390. Ju siis kusagil on midagi veel ostmata või auto on sul nii katkine et ei näita kõike. Võimalusi kui palju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 04.03.2010 22:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
ViktorT kirjutas:
Toivoku kirjutas:
ViktorT kirjutas:
Rikaste vanemate võsukesed tahavad ka ju kuidagi silma paista, rahakotiga masu ajal ei löö, siis peab massidesse sulama ja tasuta "saama" :D

Ema on sul yks rikas võsuke.
Tra kui sa sellest It asjandusest mitte munnigi ei jaga on targem oma plärakast kinni hoida, kinnitan,et ei ole lost ega ka mitmed tuttavad sinna mitte sentigi matnud raha,et omale miskeid lolle vidinaid saada, kui tainas sa pead olema,et raha investeeriks kuradima joonistatud pildikesse? Marko, mõtle ennem kui ütled! Miks keegi peakski yldse ytlema välja,et kuidas tasuta sealt staffi saaks? Google on elu, kindlasti on sela juba sitaks õpetusi.

Kuule sina KLOUN, tahad mölise mu pihta palju su arengupeetusega mõistus kannatab, kui tahad mu emast JÄRJEKORDSELT rääkida, tra siis saage kokku ja inisege omavahel, jäta see foorum sellest pasast puhtaks eksole ! ? ? ?
Ja oma postitust postitades mõtlesin ma hästi, MIDA ja miks ma postitasin ja nagu näha kannab see ka vilja, aga sina kärnane orbik ei jaga matsu lahti !

Edasi isiklikku laadi kobin pane mulle PSi krdi aff !

Mine kuula hea pauk muusikat ja ava õlu, rahuned maha, see ju ometigi arvuti mäng. Ja ka seda,et su ema on misiganes mõtelsin ma heaga :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 05.03.2010 01:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 18:07
Postitusi: 388
Asukoht: tallinn
Tsiteeri:
Naljakas kohe vaadata kuidas teie 2 oma marki siin maha teete korduvate katsetega et teada saada seda hacki.
See eelmises postituses antud idee on õige, aga seda tuleb teistmoodi kasutada. Head nuputamist nendele kellel pea lõikab.
Ma juba ei jõua ära oodata teie järgmisi loomingulisi shedöövreid.


naljakas on vaadata kuidas sa lasteaialapse kombel kekutad "mul on tasuta krediiti aga teile ei jaga"
sa oled kindlasti jubedalt pettunud, et see "hack" siia teemasse kirjutati, nüüd ei saagi enam oma salapärase it skilliga silma paista. :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 05.03.2010 02:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.10.2006 21:36
Postitusi: 289
Järelikult sinu intelligentsuse tase jätab soovida.
Paljud foorumlased on siin juba ju lahti nuputanud kuidas asi käib. Vihje oligi selleks jäetud et asjalikumad mänguhuvilised teaksid apsu otsida ja seda ära kasutada :)


whatever kirjutas:
Tsiteeri:
Naljakas kohe vaadata kuidas teie 2 oma marki siin maha teete korduvate katsetega et teada saada seda hacki.
See eelmises postituses antud idee on õige, aga seda tuleb teistmoodi kasutada. Head nuputamist nendele kellel pea lõikab.
Ma juba ei jõua ära oodata teie järgmisi loomingulisi shedöövreid.


naljakas on vaadata kuidas sa lasteaialapse kombel kekutad "mul on tasuta krediiti aga teile ei jaga"
sa oled kindlasti jubedalt pettunud, et see "hack" siia teemasse kirjutati, nüüd ei saagi enam oma salapärase it skilliga silma paista. :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 07.03.2010 15:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.09.2006 11:00
Postitusi: 423
Asukoht: Tartu
Kellelgi veel rahvuslik edetabel #0 on ? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 07.03.2010 15:09 

Liitunud: 16.04.2008 16:42
Postitusi: 119
h4rz kirjutas:
Kellelgi veel rahvuslik edetabel #0 on ? :D



Jep

_________________
Terve perele tegevust :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 07.03.2010 15:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 07.03.2010 21:12 

Liitunud: 29.12.2009 14:32
Postitusi: 3515
on jah.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 09.03.2010 10:10 

Liitunud: 26.01.2010 01:29
Postitusi: 152
hehee mul on ka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Fast And Furious Flash Game
PostitusPostitatud: 09.03.2010 16:48 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2003 16:42
Postitusi: 1080
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Nüüd on tagasi.

_________________
56897383


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 643 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7