Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.05.2024 01:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1177 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.09.2006 11:00
Postitusi: 423
Asukoht: Tartu
Lowliferi kleepsu on igasugu masinatel nähtud. Low ei ole määrav :D :D :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Minu arust enamus kes siin halamas käivad peaks kandma kleepsu NO LIFER :D

Mitte low lifer...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.06.2011 14:41
Postitusi: 49
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.

_________________
Vabalajal niisama frukt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Tomat kirjutas:
Tsiteeri:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.



Mul küll õlivann on veel terve ja sõidan juba 1,5 aastat madala autoga. ja mul on lausa 2 kleepsu :D
Kes oskab sõita see sõidab , kui vaja siis keevitab ja kõigega saab hakkama.

Bemm.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Tomat kirjutas:
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.



rollerid madalaks :rokib

audi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:51 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
emmure kirjutas:
Tomat kirjutas:
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.



rollerid madalaks :rokib

audi.

Pilt
:rokib :rokib

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 16:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2011 17:10
Postitusi: 1591
jep kunagi olen ühel rolleril ka amordid põhja lasknud :)

mina pole ka endal veel suutnud põhjaalt midagi katki sõita.
ja mingise kleepsu või sinna seltskonda kuulumise pärast seda ei teeks ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
fedja. kirjutas:
jep kunagi olen ühel rolleril ka amordid põhja lasknud :)

mina pole ka endal veel suutnud põhjaalt midagi katki sõita.
ja mingise kleepsu või sinna seltskonda kuulumise pärast seda ei teeks ka.


Ega ei peagi tegema . lihtsalt kasutaja Miko on vähe arenenud ja arvab et kui lasi oma mõttetu golfi kunagi madalaks siis ta kuningas ja teab palju . kuid jah kahjuks ta pettub selles :D


Aga rahvas kes käib siin ja muud kui halab ja möliseb et madalad autod on sittad jne ..
Mölisevad siis kui ainult kadedad. Miks? seda vastake teie meile

vb asi selles et te kadedad et meie saame madala autoga teist kaugemale ronida nii et auto terveks jääb? vb sellega et meie autod panevad paljud pead pöörama ( heas mõttes) ja teie omad mitte? vb et meie autod on huvitavamad kui teie liisingud?

See juba teie otsustada vastus. aga kadedus on raske asi.

Kasutage BAloon rehve :rokib
Pilt

Bemm


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:27 

Liitunud: 15.03.2009 23:21
Postitusi: 981
Tomat kirjutas:
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.

oi kus sa tegid nalja, ma küll naersin :D

a tra sul on kade meel, et ma sain kunagi rolleritega ringi sõita ja ei pidanud jala käima ? ja kui hakkad vastu väitma et ei ole siis tra ei usu na... saa oma mingist kibestumisest üle... tundub et oled nii hädas oma kollase jetaga

emuure kust sa võtad et ma tean midagi ? mai tea mitte sittega sinust ega tomatist ega autodest ega rolleritest.

a seda ka et pettusin jah kui golf madal oli sest ta polnud piisavalt madal ja müüsin ära.


Viimati muutis M1k0, 23.11.2011 17:30, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:28 

Liitunud: 29.11.2010 11:28
Postitusi: 128
Midagi kadedakstegevat siin pole. Huvitav miks kriitikanooli kuuldes kohe arvatakse, et see kadedusest tuleneb? Pead pöörama panna kedagi ei taha ja mida vähem auto silma torkab, seda parem. Saan aru, et seda madaldusebossud just taotlevadki- et jala käies kõnnitakse neist mööda, lootes siis vähemasti autogagi pilke püüda. Kes tegija mees on, saab naisi ilma edeva autotagi ja kellegi teisena näida üritamiseta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
tavalinepolt kirjutas:
Midagi kadedakstegevat siin pole. Huvitav miks kriitikanooli kuuldes kohe arvatakse, et see kadedusest tuleneb? Pead pöörama panna kedagi ei taha ja mida vähem auto silma torkab, seda parem. Saan aru, et seda madaldusebossud just taotlevadki- et jala käies kõnnitakse neist mööda, lootes siis vähemasti autogagi pilke püüda. Kes tegija mees on, saab naisi ilma edeva autotagi ja kellegi teisena näida üritamiseta.



Sorry aga naistega probleeme kunagi polnud..

Kuid seletage kõik kes teevad kriitikat teie põhimõtte?
Mida te tahate oma juttuga öelda . et madalad autod on ohtlikud? et madalad autod on aeglased jne. kas te seda ei mõista et teie vingumise nö tarkuse juttu peale ei pane keegi tähele? kas te selle peale ei mõtle et te vqite vinguda siin palju tahate aga selle pärast ei pane keegi baloonbid endale ja ei tee VW golfist JEEP.i?
täitsa perses on ikka küll. te lihtslat proovite suruda kõik rahvas sellise olukorda mis TEILE sobiks.

Selle pärast Eestis ongi väheseid kes oskavad erineda. ja kõik käivad nii nagu teine;) vahest isegi tagant kõndides või sõites mõtled et kas see sinu sõber või minge suvaline vend kes riietub ja kasutab sama autot;)

Minge välismaale ja naudige elu. elage oma elu ja nii nagu teie tahate.
Kui me hakkame teid kõiki samuti suruma et ooo Baloooni vennad ostke rehve laske madalaks autod jne. siis te seda teete? vist mitte aga na...i te halate siis?

Igal inimesel oma huvi . ja sõidab sellega millega ta tahab .
Kui ma tahan linna vahel paadiga rattaste peal sõita ma kah seda teen ja mitte keegi siin foorumis ei rikku mulle seda mõnu..

nii et saage üle. ja teine kord kui lähete Streetrace ja valite teema siis lugege palun kah teema PEALKIRJA , sest see teema kaugelt ei ole mõeldud kõrgema rehviga ja wannabe JEEP meestele.

Bemm..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Tsiteeri:
Tomat kirjutas:
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.

oi kus sa tegid nalja, ma küll naersin :D

a tra sul on kade meel, et ma sain kunagi rolleritega ringi sõita ja ei pidanud jala käima ? ja kui hakkad vastu väitma et ei ole siis tra ei usu na... saa oma mingist kibestumisest üle... tundub et oled nii hädas oma kollase jetaga

emuure kust sa võtad et ma tean midagi ? mai tea mitte sittega sinust ega tomatist ega autodest ega rolleritest.

a seda ka et pettusin jah kui golf madal oli sest ta polnud piisavalt madal ja müüsin ära.


Kui sa ei tea millegist midagi siis mis mõttega siin kogud postitusi igas teemas? mine tagasi Rate kogu seal feimi edasi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.06.2011 14:41
Postitusi: 49
M1k0 kirjutas:
Tomat kirjutas:
M1k0 kirjutas:
tavalinepolt, ega keegi enne lowliferi kleepsu ei saa kui õlivann pole ükskord keevitatud. need "vitsad" on enamus läbi elanud kes vedru on lõiganud ja mõned ikka coilidega ka

Viska rolleriratas viltu , saad ka äkki kleepsu ja märgatakse sind.

oi kus sa tegid nalja, ma küll naersin :D

a tra sul on kade meel, et ma sain kunagi rolleritega ringi sõita ja ei pidanud jala käima ? ja kui hakkad vastu väitma et ei ole siis tra ei usu na... saa oma mingist kibestumisest üle... tundub et oled nii hädas oma kollase jetaga

emuure kust sa võtad et ma tean midagi ? mai tea mitte sittega sinust ega tomatist ega autodest ega rolleritest.

a seda ka et pettusin jah kui golf madal oli sest ta polnud piisavalt madal ja müüsin ära.

Selles asi ongi selles sa ei teagi midagi. Sa oled mingi väike wannabe , kes rolleri tasemelt tõusis trollimise tasemele. Said chatist julgustust , et nii on lahe ja vahva. Tegelikult suured onud kasutavad väikseid poisse ära ,et oma halli päeva päikest tuua. :D Päikest noored.

_________________
Vabalajal niisama frukt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 17:52 

Liitunud: 29.11.2010 11:28
Postitusi: 128
Ei olegi mu jutul muud põhimõtet kui avaldada oma arvamust. Foorum on foorum ja ei saagi loota et kõik teemad ja arutelud ainult takkakiitvat positiivset vastukaja saavad.
Normaalsed inimesed sõidavad normaalsete autodega, mingi väike kontingent ajab oma ronte madalaks, loomulikult tuleb ''rumalatele'' seletada, et see võib ju lahe olla, kuid tehniliselt omab see rohkem miinuseid kui plusse auto kasutusmugavuse ja ohutuse tasemel, ainus mõte sellel tegevusel on, et lahe olla. Mõistlikkuse piires madaldamine parandab teelpüsivust jne, ei väidagi vastu, maitse asi, olen isegi veits madaldanud, kuid....
peace...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 23.11.2011 18:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.05.2010 18:40
Postitusi: 889
Asukoht: Pärnu
Pilt
Mis kuradi mõte on siin omavahel möliseda ? Kellele madalad autod ei meeldi siis see teema pole teie jaoks.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1177 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7