Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 03:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1177 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 75, 76, 77, 78, 79
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:18 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
emmure kirjutas:
ma näen küll unenäod kuidas 1 päev Jackassi vennad kõikidele maasturitele lasevad vedrude vahele kettast et hommikul oleks teil kõikidel suu sama madal kui meie autod :D

Bemm...


Kaine olid ikka, kui seda kirjutasid?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 11:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2009 04:31
Postitusi: 1075
Asukoht: Pärnu /// 55199viis6
emmure kirjutas:
ma näen küll unenäod kuidas 1 päev Jackassi vennad kõikidele maasturitele lasevad vedrude vahele kettast et hommikul oleks teil kõikidel suu sama madal kui meie autod :D

Bemm...

Teet ja Tiit teie või?
Emmure ma ütlesin sulle juba varem, et rängalt äge on kõvatada oma ülimadala pilliga. Tahtsid näidet. Palun.
Tõesti ei saa aru miks on nii madalat autot vaja? Ma saan aru, et oleks sul asi nupust, et lased maadligi ja siis tõstad jälle kõrgemaks tagasi aga nagu sa ise ütlesid, "air ride on naistele". Päris jube oleks vaadata, kui selline audi Pärnus ringi tšilliks, päris korralikult käiks närvidele mingi 20'ga veniv auto kuna omanik oli rämedalt cool ja stiilne ning lasi auto vastu maad ja enam ülesse ei saa.

See mis sul on ei ole enam rämedalt madal vaid rämedalt madalalaubaline.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 12:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.12.2008 14:56
Postitusi: 405
3lvis kirjutas:
emmure kirjutas:
ma näen küll unenäod kuidas 1 päev Jackassi vennad kõikidele maasturitele lasevad vedrude vahele kettast et hommikul oleks teil kõikidel suu sama madal kui meie autod :D

Bemm...

Teet ja Tiit teie või?
Emmure ma ütlesin sulle juba varem, et rängalt äge on kõvatada oma ülimadala pilliga. Tahtsid näidet. Palun.
Tõesti ei saa aru miks on nii madalat autot vaja? Ma saan aru, et oleks sul asi nupust, et lased maadligi ja siis tõstad jälle kõrgemaks tagasi aga nagu sa ise ütlesid, "air ride on naistele". Päris jube oleks vaadata, kui selline audi Pärnus ringi tšilliks, päris korralikult käiks närvidele mingi 20'ga veniv auto kuna omanik oli rämedalt cool ja stiilne ning lasi auto vastu maad ja enam ülesse ei saa.

See mis sul on ei ole enam rämedalt madal vaid rämedalt madalalaubaline.


Pilt

(Tegelt mul pole midaig madalate autode vastu)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 12:42 

Liitunud: 24.06.2007 13:05
Postitusi: 164
3lvis kirjutas:
Päris jube oleks vaadata, kui selline audi Pärnus ringi tšilliks, päris korralikult käiks närvidele mingi 20'ga veniv auto kuna omanik oli rämedalt cool ja stiilne ning lasi auto vastu maad ja enam ülesse ei saa.

Mu auto on tavaseadest madalam ja paljudel Pärnu teedel liiklen lubatust aeglasemini (seda ka teiste autodega). Kas ma peaksin nüüd ära kolima või uue auto ostma? Ps, ma pole ei "cool" ega "stiilne".


Emmure'd, äkki on aeg eraldi kasutajad teha? Veits segaseks kisub juba.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 12:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Rauno. kirjutas:
3lvis kirjutas:
Päris jube oleks vaadata, kui selline audi Pärnus ringi tšilliks, päris korralikult käiks närvidele mingi 20'ga veniv auto kuna omanik oli rämedalt cool ja stiilne ning lasi auto vastu maad ja enam ülesse ei saa.

Mu auto on tavaseadest madalam ja paljudel Pärnu teedel liiklen lubatust aeglasemini (seda ka teiste autodega). Kas ma peaksin nüüd ära kolima või uue auto ostma? Ps, ma pole ei "cool" ega "stiilne".


Emmure'd, äkki on aeg eraldi kasutajad teha? Veits segaseks kisub juba.



Me lisame postitusele juurede alla kas Audi...või Bemm....siis teate kumb postitas ...lihtne :think

Audi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 12:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
3lvis kirjutas:
emmure kirjutas:
ma näen küll unenäod kuidas 1 päev Jackassi vennad kõikidele maasturitele lasevad vedrude vahele kettast et hommikul oleks teil kõikidel suu sama madal kui meie autod :D

Bemm...

Teet ja Tiit teie või?
Emmure ma ütlesin sulle juba varem, et rängalt äge on kõvatada oma ülimadala pilliga. Tahtsid näidet. Palun.
Tõesti ei saa aru miks on nii madalat autot vaja? Ma saan aru, et oleks sul asi nupust, et lased maadligi ja siis tõstad jälle kõrgemaks tagasi aga nagu sa ise ütlesid, "air ride on naistele". Päris jube oleks vaadata, kui selline audi Pärnus ringi tšilliks, päris korralikult käiks närvidele mingi 20'ga veniv auto kuna omanik oli rämedalt cool ja stiilne ning lasi auto vastu maad ja enam ülesse ei saa.

See mis sul on ei ole enam rämedalt madal vaid rämedalt madalalaubaline.




Kuule sa oma teemas ei peaks targutama v? viewtopic.php?f=7&t=78913

Sorry ja see audi on pärnus sõitnud küll ja nagu näha isegi sina elad veel....


Audi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How low can you go ?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 13:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2009 04:31
Postitusi: 1075
Asukoht: Pärnu /// 55199viis6
Rauno. kirjutas:
Mu auto on tavaseadest madalam ja paljudel Pärnu teedel liiklen lubatust aeglasemini (seda ka teiste autodega). Kas ma peaksin nüüd ära kolima või uue auto ostma? Ps, ma pole ei "cool" ega "stiilne".

Rauno mul ei ole madalate autode vastu midagi, endalegi meeldib. Mõistuse piires on asi väga ilus ja polnud mul emmure audi vastu ka midagi senikaua kuni ka igalpool kiitma hakkas, et tal on üüber low masin ja teistel kõigil on maasturid ja teised on kõik mõttetud tegelased.
emmure kirjutas:
Kuule sa oma teemas ei peaks targutama v? http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... =7&t=78913

Saad isegi aru, et coilid all ja ego boost on suurem kui Top fuel dragsteri turbo boost.

Jaaa emmure ma lähen nüüd teemasse how high can you go kuna sul on siiski nii madal pill, et ülejäänud foorum sõidab sinu kõrval maasturiga aga erinevalt sinu audist, saab ülejäänud foorum oma madaldusega ringi ka sõita.

Edit: Kes iganes peale mind postitas ja postituse ära kustutasid siis sulle: Lambo omanik ei käi linnapeal kiitmas ka, et tal on nii madal auto, et sinu madaldatud auto on tema oma kõrval maastur, see mind emmurede juures häiribki, coilid all ja saab öelda, et tal on ikka iiiiiiiilgelt madal pill.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 1177 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 75, 76, 77, 78, 79

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7