Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 06:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 87 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 10.11.2010 22:34 

Liitunud: 13.09.2010 00:41
Postitusi: 3946
OnkelMats kirjutas:
Pealegi, see oranzi omanik tegi selle auto repi nii maha, kui ei osanud temaga mitte midagi teha. Küsiti siis ''Miks just sellise auto omale ostsid?'' tema vastas: ''Ma ei tea... lihtsalt tahtsin sellist''

.

Tundub kadeda inimese suhtumine..minule vähemalt.
Kui mul on raha, miks ma ei või osta autot, mis mingil imelikul põhjusel mulle meeldib?
Mul tuttav (mitte eestis) ostis ka endale vana jaguari, mida võib pidada 100% uunikumiks.
Tegu samas on invaliidiga, kes ei saa ise autorooli kunagi keerata originaal seisus autodega, kuid selle jaguari ümberehitusega ta ka nõus ei ole, mis laseks tal sellega sõita.
Parem istub ta sinna kõrvale ja laseb tuttavatel rooli keerata (valitutel muidugi).
Kogu selle auto ostu jaoks kulutas ta ligi 500 000NOK -i.

Kui meeldib mingil põhjusel ja vahendeid selle jaoks on, siis ma ei näe küll midagi imeliku selles..ma ei oska isegi vastata miks ma mõne oma autodest ostnud olen.. :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 10.11.2010 22:45 

Liitunud: 02.11.2009 19:25
Postitusi: 74
Ma ei leia põhjust miks kade olla kui omal on 2 sama maa autot.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 10.11.2010 22:47 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Hydration kirjutas:
OnkelMats kirjutas:
Pealegi, see oranzi omanik tegi selle auto repi nii maha, kui ei osanud temaga mitte midagi teha. Küsiti siis ''Miks just sellise auto omale ostsid?'' tema vastas: ''Ma ei tea... lihtsalt tahtsin sellist''

.

Tundub kadeda inimese suhtumine..minule vähemalt.
Kui mul on raha, miks ma ei või osta autot, mis mingil imelikul põhjusel mulle meeldib?
Mul tuttav (mitte eestis) ostis ka endale vana jaguari, mida võib pidada 100% uunikumiks.
Tegu samas on invaliidiga, kes ei saa ise autorooli kunagi keerata originaal seisus autodega, kuid selle jaguari ümberehitusega ta ka nõus ei ole, mis laseks tal sellega sõita.
Parem istub ta sinna kõrvale ja laseb tuttavatel rooli keerata (valitutel muidugi).
Kogu selle auto ostu jaoks kulutas ta ligi 500 000NOK -i.

Kui meeldib mingil põhjusel ja vahendeid selle jaoks on, siis ma ei näe küll midagi imeliku selles..ma ei oska isegi vastata miks ma mõne oma autodest ostnud olen.. :kill


Vastus sulle jällegi asjatundjalt. :D

Tsiteeri:
Samas lowrideritega on pisut keerulisem lugu. Ei piisa sellest, et ostad omale auto. Sa pead siiski jagama sellest kultuurist ka üht teist. Kunagi ühes asjakohases foorumis oli teemaks, et mis teeb lowriderist lowrideri. Üks väga tähtis punkt oli omanik ise, st et omanik peab ikka teadma mis on lowrider, kui ta lihtsalt ostab auto ja laseb autot kord madalaks ja siis kõrgeks ja ütleb et nüüd on kõva lowrider p***e all siis ta eksib.
See on selline kultuur millest võhikul on tegelt päris raske aru saada esialgu. Tuleb sügavalt süveneda asja ja erinevate eluaeg lowrideritega tegelenud inimeste arvamusi lugeda/kuulata et lõpuks omale õige pildi ette saada.

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 10.11.2010 22:51 

Liitunud: 13.09.2010 00:41
Postitusi: 3946
OnkelMats kirjutas:
Ma ei leia põhjust miks kade olla kui omal on 2 sama maa autot.

ärme saa valesti aru, mainisin, et selle jutu järgi justkui oleks! :)


Ja järgmisele postitusele vastaks, et vb asi unises minus, aga mingit vastust ma sellele postitusele ei saanud. Õigupoolest ma midagi ei küsinudki :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 00:33 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
See inimeste teadlikkuse tõstmine teemal "mis tegelt on lowrider ja miks" on küll omamoodi huvitav, aga mind isiklikult häirib suhtumine, et "kõik teised on lollid, kuna ei loe internetist sama palju kui mina antud teema kohta". Kamoon, kas kuskil on mingi lowrider vendade käitumiskoodeks või on tegu u. sama ajaloolise liikumisega nagu skaudiliikumine vms.?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 01:01 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Umx kirjutas:
See inimeste teadlikkuse tõstmine teemal "mis tegelt on lowrider ja miks" on küll omamoodi huvitav, aga mind isiklikult häirib suhtumine, et "kõik teised on lollid, kuna ei loe internetist sama palju kui mina antud teema kohta". Kamoon, kas kuskil on mingi lowrider vendade käitumiskoodeks või on tegu u. sama ajaloolise liikumisega nagu skaudiliikumine vms.?


Mingil määral vast on.
Pilt
(tegu sellesama maailmakuulsa Lifestyle CC'ga millest enne juttu oli)

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 01:58 

Liitunud: 16.12.2008 13:10
Postitusi: 143
Asukoht: Lollinn
ei ole tahtmist quote´da kogu juttu aga mulle jättis ka Black66 postitus mulje a´la tean grungest kõikke, olen süvenenult uurinud smells like teen spirit´it

_________________
vene autod, saksa autod,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 02:15 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
raivos kirjutas:
ei ole tahtmist quote´da kogu juttu aga mulle jättis ka Black66 postitus mulje a´la tean grungest kõikke, olen süvenenult uurinud smells like teen spirit´it

Loed kah mis ma kirjutasin või oled täitsa loll?
Selgelt ju öeldud, et tegu ei ole minu sõnavõtuga. :kill

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 02:24 

Liitunud: 16.12.2008 13:10
Postitusi: 143
Asukoht: Lollinn
Loomulikult ma lugesin ja sain aru, kas ma olen poole sõnaga maininud, et tegemist oli sinu sõnavõtuga? Ära raiska padruneid niisama.

_________________
vene autod, saksa autod,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 02:25 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Täpselt selline ju suhtumine oli, et mina oleks selle kokku kirjutanud

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 02:28 

Liitunud: 16.12.2008 13:10
Postitusi: 143
Asukoht: Lollinn
Ei ma mõtlesin ikka sinu poolt tsiteeritud teksti, mille sina postitasid. Postitus- mark my words.

_________________
vene autod, saksa autod,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 11.11.2010 17:47 

Liitunud: 11.11.2010 17:31
Postitusi: 761
Mina olen nüüd see tarkpea.

krss kirjutas:
Ausalt öeldes jättis see praegune sõnavõtt mulje kui ühest verinoorest inimesest, kellel on lihtsalt suured unistused (ambitsioonid peavadki suured olema!). Samas ei eristu see eriti siin foorumis üsnagi levinud läbust, kuidas üks järjekordne "internetispetsialist" tuleb paika panema mitukümmend aastat autosid ehitanud inimesi, et mis on ikka õige või vale.

Jah ma tunnistan, et olen noor ja unistustega alles, ja tõesti pole mul autode ehitamises kogemusi. Ma ehk kõlasin eile tiba pisut järsk, lihtsalt need mõned leheküljed siin ajasid mu pisut energiat täis.
Aga siiski olen ma palju materjale läbi lappanud sellest kultuurist ning sellega ma loon omale vundamendi teadmistest alla enne kui tulevikus päris omad lowriderid mängu tulevad.
Samas see, et mul autode ehitamises tõsised kogemused puuduvad, ei tähenda kohe seda et ma ei tunneks kultuuri. Lowriding on latiinode kultuur/liikumine eelmise sajandi esimesest poolest alates ning seal peab lisaks autode ehitamise oskusele mingid teadmised ka kultuurist olema. Lihtsalt maani madal auto pole lowrider(kuigi otsetõlkest võiks seda järeldada).

Momendil ma katsetan oma omandatud mõtteid mudelautode peal, mis üle-eelmisel leheküljel postitati, eriti huvitavad mind lowridingu erinevad paintjobide stiilid ja neid on eriti hea järgi katsetada mudelitel, kuna mudeleid on sadu kordi odavam ehitada.
Kerge ülevaade neist ka
http://i136.photobucket.com/albums/q169 ... 0131-1.jpg

Ma tõesti ei tahtnud eile siin ülbitseda aga vist kukkus nii välja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 12.11.2010 01:26 

Liitunud: 02.11.2005 18:10
Postitusi: 72
Eelkõnelejaga täiesti päri. Lowrider on inimese ja auto kombinatsioon ja ei saa ehitada lowriderit, omamata arusaama mis see on. Nii nagu iga võimsa mootoriga Ameerika auto pole muskelauto, pole ka iga madalduv auto lowrider. Mahtumaks teatud siili piiridesse, on vaja täita teatud arv traditsiooni poolt kehtestatud nõudeid. Samas traditsioon on ka ise muutuv ja lowrideri kontseptsioon laienenud (alastiilid jm). Oranži auto puhul puudub enamik lowrideri elemente.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 12.11.2010 02:43 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Aga milline sa olema pead siis, et sa sobiksid sinna lowriderisse?

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lowriderid
PostitusPostitatud: 12.11.2010 04:36 

Liitunud: 28.02.2008 15:26
Postitusi: 264
rain0102 kirjutas:
Aga milline sa olema pead siis, et sa sobiksid sinna lowriderisse?


Pigi pead olema! http://www.youtube.com/watch?v=wT276wf7XP8

_________________
Ma arvan, et udutuledega sõitjad ongi need, kes Powerhitradio tutvumisliinile kuulutusi panevad, et siis linnapeal odavate daamidega ringe teha


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 87 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7