Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.04.2024 12:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 63 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 02:11 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Karr000 kirjutas:
Me hakkasime suht ühel ajal mumeelest :D Aga ma vast päris 9 siis ei olnud, nii et ma panustaks 2001 aastale :D


2000-01 vast jah, sina tulid hiljem :D 10a Sr kasutajana juba hehehaha


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 17:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2005 22:27
Postitusi: 31
Asukoht: Tallinn
Liitun siis ka nostalgitsemisega

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Pilt
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 20:13 

Liitunud: 30.01.2005 12:09
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
AntiL kirjutas:
krt tahaks ka pilte uurida. Makske keegi serverimaks ära nüüd, palju see ikka olla saab... :)


Serverimaks ei tohiks minu teada küll praegu probleemiks olla - ei ole ka kunagi varem olnud. Lihtsalt kuna serverit igapäevaselt hoopis teisteks asjadeks kasutatakse, siis ümberkorralduste käigus on mingid asjad paigast liikunud ning keegi ei ole neid tagasi liigutama kippunud. Vähemalt nii olen mina asjast aru saanud. Kui keegi suudab CF'i piisavalt motiveerida, siis peaks lehele ligipääsu taastamine võimalik küll olema.

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 20:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2004 00:48
Postitusi: 732
Oh mis teema :D Isegi sai figureeritud seal chop.ee-s samadel aegadel. Siiani joonistan autosid aga nüüd nats teistmoodi. Viimane vt siin teemas on küll klass omaette minu jaoks. Ma ikka lõikasin läti spoileri pildi pealt välja ja kruvisin golf2-ele ette ja siis olid näpud püsti :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 20:48 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 12:58
Postitusi: 451
Asukoht: Kärdla
Minagi tegutsesin seeaeg, kui pen tool`i veel ei kasutatud ehk siis pea 10 aastat tagasi. Ei teagi kas tolleaegsetel photoshopidel see üldse olemas oli. Vanakooli mehene ei meeldi mulle ka praegu need täiesti ise juurde ehitatud tükid autodel. Väga vähestel tuleb see väga reaalselt välja.

_________________
Minu valmistatud mudelid
http://www.almaracing.org/mudel/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 22:04 

Liitunud: 30.01.2005 12:09
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
GSI88 kirjutas:
Minagi tegutsesin seeaeg, kui pen tool`i veel ei kasutatud ehk siis pea 10 aastat tagasi. Ei teagi kas tolleaegsetel photoshopidel see üldse olemas oli. Vanakooli mehene ei meeldi mulle ka praegu need täiesti ise juurde ehitatud tükid autodel. Väga vähestel tuleb see väga reaalselt välja.


Eks virtuaalse tuuningu olemus on ka ajapikku veidi muutunud. Ilmselt alustasid sina, mina ja enamik teisigi sellest, et saaks photoshopis ägedaid masinaid valmis vorpida. Mingist hetkest hakkas aga nii meil kui mujal maailmas asi muutuma ning lõppeesmärgiks sai hoopis ägeda pildi kui terviku valmistamine. Eks ta ole ka loogiline, sest reaalsuse piire ju nihutada ei anna ning kui esimene mees sai oma ülirealistliku tööga ühelepoole, pidid järgnevad tema trumpamiseks midagi muud välja mõtlema. Niisiis sai lisatud juppidest hoopis tähtsamaks ägedad taustad, peegeldused, disainiveidrused jms.

(Seda ei tasu nüüd võtta kaitsekõnena minu tööde ebareaalsusele. Ma ise tahtsin tollal ikka rohkem reaalsusele panustada, paraku oskused vedasid alt.)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 23:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.09.2010 16:12
Postitusi: 68
Vtp kirjutas:
GSI88 kirjutas:
Minagi tegutsesin seeaeg, kui pen tool`i veel ei kasutatud ehk siis pea 10 aastat tagasi. Ei teagi kas tolleaegsetel photoshopidel see üldse olemas oli. Vanakooli mehene ei meeldi mulle ka praegu need täiesti ise juurde ehitatud tükid autodel. Väga vähestel tuleb see väga reaalselt välja.


Eks virtuaalse tuuningu olemus on ka ajapikku veidi muutunud. Ilmselt alustasid sina, mina ja enamik teisigi sellest, et saaks photoshopis ägedaid masinaid valmis vorpida. Mingist hetkest hakkas aga nii meil kui mujal maailmas asi muutuma ning lõppeesmärgiks sai hoopis ägeda pildi kui terviku valmistamine. Eks ta ole ka loogiline, sest reaalsuse piire ju nihutada ei anna ning kui esimene mees sai oma ülirealistliku tööga ühelepoole, pidid järgnevad tema trumpamiseks midagi muud välja mõtlema. Niisiis sai lisatud juppidest hoopis tähtsamaks ägedad taustad, peegeldused, disainiveidrused jms.

(Seda ei tasu nüüd võtta kaitsekõnena minu tööde ebareaalsusele. Ma ise tahtsin tollal ikka rohkem reaalsusele panustada, paraku oskused vedasid alt.)


Ega jah, see reaalsuse asi on mindki segadusse ajanud. Minu stiil on alati olnud veidi tagasihoidlik ning ma olen üritanud just reaalsuse ning maitsekuse poole pürgida.
Aga vahepeal oli suht selline tunne, et kui tahad, et inimestele töö meeldiks siis pead autole ilgelt peegeldusi ja spoilereid ja kleepse ja jura panema, mis pole
üldse minu arust maitsekas. Muidu tuli kogu aeg kommentaare, et a la "nii vähe tehtud" Õnneks ma siiski sellise stiili poole ei läinud ja jäin oma juurte juurde...

ja et ot poleks, panen ühe viimase aja parimaid vt-sid, mis on nii realistlik kui maitsekas:
Pilt

_________________
Graafiline disain ja eesti-inglise/inglise eesti suunal tõlketööd:
http://www.disander.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 21.11.2010 23:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2004 23:20
Postitusi: 424
Asukoht: Peidus ksenooni eest
Tundub, et tuning.cl.ee kasvandikest on tulised striitreisserid saanud vahepeal :)

_________________
jannu33 kirjutas:
"80% siinsetest kasutajatest on täiesti värdjad..palun toppige endal suu s*tta täis ja lahkuge siit foorumist. aitäh teile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 00:35 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Margus_ kirjutas:
Tundub, et tuning.cl.ee kasvandikest on tulised striitreisserid saanud vahepeal :)


Nagu sinustki 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 00:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Mul on sama probleem, just viimasel ajal, kui seda probleemiks saab nimetada - ma üritan tööd jätta võimalikult maitsekaks (facelift, originaal bodykit jne), et esimesed kommentaarid on a'la "oled midagi teinud ka üldse v" :lol
Vanasti oli hea, maitsemeel praktiliselt puudus ja mida rohkem spoilereid ja kleepse autol oli, seda kõvem töö ja respekti kukkus :D

S2000 on väga ilus :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 01:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2005 23:15
Postitusi: 173
Margus_ kirjutas:
Tundub, et tuning.cl.ee kasvandikest on tulised striitreisserid saanud vahepeal :)


Tuning.cl.ee kasvandikud olid suures osas just siit saidilt pärit, nii et vastupidi.
Ma käisin sellel lehel paar kuud tagasi, mõtlesin samamoodi, et otsin enda töid, kuid juba siis olid moderaatorid vist nii piprad olnud, et paljud tööd ära kustutanud. Tagantjärele on kahju, oleks pidanud ikka alles hoidma kõik oma tööd, vähemalt paremadki.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 01:29 

Liitunud: 13.07.2009 00:12
Postitusi: 54
ma lykkan kyll enda t66del kontrasti p6hja ja peegeldused peale, disainiveidrustest parem ei hakka r22kimagi. mida ventileeritub bodykit ja peegelduvam v2rv, seda parem.

facelifte ja originaalbodykite v6ib t2navalgi vaadata. kui joonistada, siis v6iks ikka wow olla.
samas gtsudio *sanders* on suutnud enda realistlikele t66dele ka wow efekti juurde panna, ent see n6uab vilumust ning motivatsiooni mida mul ei ole

_________________
Bomsch:
"No ma räägingi ju, et üldise nimetusega võsaralli e. kuusiku kiirendus, tammiku drift, kaasiku kannakad, skogen reissing jne."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 01:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2010 19:40
Postitusi: 314
Proovisin ka veidi photoshoppi. Ise üksi vaid õppinud, keegi pole õpetanud. Ärge näkku lööge. :D
Aa kudas te muidu velgi laiemaks teete ja korralike toonklaase teete?
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 01:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
eks me kõik ole ise õppinud, ma usun. Mina küll olen :D
Kõige lihtsamalt saad toonklaasi brightness/contrast muutes.. Mida tumedamat klaasi tahad teha, seda vähemaks võta kontrasti ka, jääb realistlikum.
Velgedega saad free transform abil mässata :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Virtual Tuningu Autod
PostitusPostitatud: 22.11.2010 13:54 

Liitunud: 05.03.2006 00:19
Postitusi: 733
Kõik see kaader siin koos jah. Isiklikult pole kah ühtegi tööd vist tuning.cl.ee ajast ja chop.ee ajast alles, aga ega põe kah, midagi erilist seal niivnaa polnud :D

CreaTive

_________________
Suurim valik lisatulesid - www.lisatuled.ee


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 63 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7