Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 17.04.2024 02:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 83 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 17:15 

Liitunud: 11.01.2011 17:20
Postitusi: 1267
kõige hullem kogemus siiani 3 nädalat vana vene gazellega :D
Pilt
ukse vahel mingi 3 cm vahe, asfalt paistab, roolivõimu pole, tagant tuleb bena hais salongi, vedrustus nagu oleks puudunud. polnud ront, vaid ongi selline läbisõit mingi 290km :D ma sõitsin 310ni :kill

_________________
õllejoomine on tarkade meeste jook...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 17:22 

Liitunud: 26.01.2011 19:47
Postitusi: 62
Et sellel teemal üldse mõte oleks, tuleks siia panna sündinud värdjad mitte läbi aetud autod.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 20:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
Pilte küll ei ole aga esimesena nimetaks ära Moskvits 412. Sai paari tuttavaga pullipärast "napsuautoks" ostetud. Niikaua, kui on kaine juht ja endal väike vint sees, võib sellega tagaitmel ringi tiirutada. Ükskord sõitsin aga ise roolis olles sellega ühe päeva ringi ja pärast seda kogemust/elamust tundus mu E34 nagu oleks just salongist tutikana välja veerenud :)
Ok, tegelikult sõbra ZAZ oli veel hullem aga see oli ka poolenisti põllurallikas.
Kolmandaks nimetaks siis Lada.
Et minu seniste kogemauste põhjal on mistahes "Lääne" auto parem/vaiksem/mugavam, kui Vene toodang.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 20:35 

Liitunud: 15.08.2008 23:37
Postitusi: 246
ksenoon kirjutas:
SporteditionE kirjutas:
ksenoon kirjutas:
AntiL kirjutas:
SporteditionE kirjutas:
E36-ga on siis sedasi lood jah..

Panen ka siis ühe p*sajoru siia ülesse

http://www.dragtimes.com/images/5333-1996-Audi-A8.jpg
Kohutav saast, alumiiniumist kerega ja kui midagi sellega juhtub siis oiaaaa.. lisaks see, et korrosioonist pole vaba ka alumiinium kerega auto

see, et sinul puuduvad vahendid, ei tee see veel autot kehvaks.

Tundis ennast puudutatuna vist E36 kohalt..no sorry E36 on pasakäkk. Minu A8l pole ainsatki roostetäppi, samas E36 roostetab jälle mõnusalt. Kui arvad et A8 ja E36 on võrreldavad sama klassi autod siis GTFO ja vaevalt sul S6 PLUS oli nagu sa pildid näitad. 5ne ja 7mene samas täiesti head sõidukid.

/A8 pole jah selline auto mille peale surmamatsu küla Serka juures üles toad haamri ja 30kg pahtliga nagu enamus e36tesid.

Peugeot 405 ei olnud meeldiv auto


See, et Teie ei suuda ennast ühes nõutuimas autos inimesena tunda ei tee veel autot kehvaks.
Aga nüüd tundsite ennast Teie puudutatult, miks nii.. E36`te võib ilaga pritsida, aga A8 ja A6 on pühad ?
No sorry, aga sama moodi ütlen mina et A8 ja A6 on p*sakäkid ;) Ja vaadake huumorit, ka minu omatavatel E36`tel pole ainsatki roostetäppi, samas A8 põeb eriti jubedat alumiiniumi korrosiooni.
Seda peaks ikka mõistusega inimene aru saama, et 2 klassi suuremat autot ei saa 2 klassi väiksemaga nagu võrrelda või mis? Lühendite poolest olete muidugi siin asjade käigust üle, GTFO :)
Issand jumal, mina ei tea mis Audi närakas see oli.. kas A6 * + R või mida iganes, sellise kerekujuga nässakas oli ja kõik .
Samas A4 on täiesti hea sõiduk :o :D

See pole nüüd küll ühegi auto probleem, et nii nõutud on ja isegi vrakke päästetakse ;) Audi sõidab ikka pidulikult pressialla

Teemasse ka, päris halb elamus
Peugeot 106

[img]http://www.niot.net/niot_570/peugeot_106_niot.net%20(13).jpg[/img

Tra see e36 on köögerdis, selles autos ei saa ennast mugavalt tunda! Seleta mida tahad...See peugeot 106 on ka üle köögerdise kerega E36 bemmist. Muidugi peab mainima E36 ÜLISITTA rullnoka mainet :D beat that !

E36 pole kuskilt otsast nõutud auto, lihtsalt neid köögerdisi on niipalju ja juppe leiab isegi maast või vanaema kartulipõllalt.


Oi ma ei viitsi, aga samas endast nõrgemaid peab ikka õigele teele aitama :)
Nii, alustame siis.. normaalsete mõõtmetega inimene tunneb ennast selles autos väga hästi( olen 190cm pikk, normaalses kaalus )
Teie siis annate teada, et ükskõik kui selget ja arusaadavat juttu võib rääkida, Teil on siiski õigus? Ma arvan et tasub ennast ravida

Minu enesehinnang on piisavalt kõrge, et ma võin sõita millega tahes, ilma et peaksin otsuseid tegema lähtuvalt sellest, mida keegi millegiks peab

ksenoon kirjutas:
E36 pole kuskilt otsast nõutud auto
ok
ksenoon kirjutas:
lihtsalt neid köögerdisi on niipalju
ee.. oot mida siis, pole nõutud, aga on siiski palju liikvel? See sarnaneb kangesti mõtlemisvõimeta inimese jutule.
Vanaema kartulipõllule on keegi niisama e36 juppe jaganud eksole? Kuidas need autod siis igale poole varuosadena jõudnud on, annetuste teel? Ei, need on ostetud ja pärast seda, kui pole enam mõistlik parandada on need varuosadena saadaval;) Mida rohkem varuosi autole saadaval on seda halvem eks ?

Aga minupoolest kõik, võite omaette jätkata;)

Et teemast mööda poleks, siis üks pilt veel, millega rohkem sõita ei prooviks

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 20:50 

Liitunud: 11.12.2010 13:27
Postitusi: 876
Asukoht: Pääkaupunkiseutu
Ma arvan, et iga inimese jaoks, kes on korraliku autoga harjunud, on piin sõita logiseva ja laguneva 20 aastat vana suusaga. Ja ma ei ütleks, et sigulliga paha sõita oleks. Talvel ideaalne pill ju :D sõidad tuima näoga, kui ka kraavi keerad, ostad 200 euriga uue ja läheb edasi :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 21:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
eeldusel et see rõve konserv sul kõri läbi ei lõika või käigukang silma välja ei torka 8)

vaz 2101-2107 on ju sisuliselt 1960 aastate tehnoloogia ja arusaamade kohaselt tehtud.
jah, mida lõpupoole seda rohkem kaunist plastikut ja huvitavaid lisanimesid nad kerele said, aga idee jäi samaks. ehk, et vaz/lada võrdlus lääne, eriti vähemalt 20 aastat nooremate autodega, ei ole päris aus. isiklikus mõttes võis jah, vilets sõit sellega olla.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 21:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.02.2007 23:23
Postitusi: 296
Asukoht: neeger
ksenoon kirjutas:
Tra see e36 on köögerdis, selles autos ei saa ennast mugavalt tunda! Seleta mida tahad...See peugeot 106 on ka üle köögerdise kerega E36 bemmist. Muidugi peab mainima E36 ÜLISITTA rullnoka mainet :D beat that !

E36 pole kuskilt otsast nõutud auto, lihtsalt neid köögerdisi on niipalju ja juppe leiab isegi maast või vanaema kartulipõllalt.

Ma saan aru, et sulle E36 ei meeldi ja sul on täielik õigus selleks, aga ära nüüd sellist idiootsust ka suust välja aja. Istu oma Audis rahulikult edasi ja kõik on hästi.

_________________
325i


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 08.08.2011 21:42 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Teeks sellise võistluse, et kes järgmisena ei suuda isiklikuks minemata jätta üldsõnalise sõnavõtu peale, küsib endale kohe viisakalt bänni. Küll keegi ikka jagab, kui ilusasti paluda.

Umx

P.S. Pilte sisaldav ja muidu pikk mõttetu tsiteerimine on boonuseks. :)

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 09.08.2011 19:29 

Liitunud: 20.08.2008 20:07
Postitusi: 70
Asukoht: Neverland
Minu kõige jubedam kogemus oli sigulliga. 15 aastaselt õppisin sõitma sellega, tagantjärgi mõeldes siis sai ikka kõvasti nalja sellega :D
Tol ajal ma muidugi nii ei arvanud... Juhiiste liikus oma suva järgi, kord oli kinni ja siis teinekord poole sõidu pealt sõitis iste oma koha pealt minema jälle, käikudega oli ka pidev jama, küll ei läind sisse ja siis hüppas välja jne, täitsa normaalne oli et keset sõitu mootor lihtsalt välja suri. Talvel oli ka sõit kift, kuna rehvidel puudus igasugune muster siis jääraja võistlustel sõitmine oli omaette nali :o (täpsutuseks siis, et tegemist oli Kullo huvikeskuse autosprodi vms huviringiga, praegu sõidavad nad seal minu teada Daciatega).
Samas näen ma selles kogemuses hetkel ainult positiivset, on mida meenutada ja naerdes tagasi mõelda. Kui paljud naisterahvad ikka sellistes oludes sõitma õpivad ja veel veneaegse autoga :) Loodan, et õnnestub kunagi mõne sõidukorras vene autoga ka sõita :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 09.08.2011 21:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.02.2009 13:04
Postitusi: 136
Asukoht: Tartu
Audi a4 kindlasti on üks sitemaid mis olla saab.. teised enamus siin nimetatud ja ei viitsi niisama toppida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 09.08.2011 22:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2005 18:34
Postitusi: 612
Asukoht: Tallinn/Keila
B_L kirjutas:
Minu kõige jubedam kogemus oli sigulliga. 15 aastaselt õppisin sõitma sellega, tagantjärgi mõeldes siis sai ikka kõvasti nalja sellega :D
Tol ajal ma muidugi nii ei arvanud... Juhiiste liikus oma suva järgi, kord oli kinni ja siis teinekord poole sõidu pealt sõitis iste oma koha pealt minema jälle, käikudega oli ka pidev jama, küll ei läind sisse ja siis hüppas välja jne, täitsa normaalne oli et keset sõitu mootor lihtsalt välja suri. Talvel oli ka sõit kift, kuna rehvidel puudus igasugune muster siis jääraja võistlustel sõitmine oli omaette nali :o (täpsutuseks siis, et tegemist oli Kullo huvikeskuse autosprodi vms huviringiga, praegu sõidavad nad seal minu teada Daciatega).
Samas näen ma selles kogemuses hetkel ainult positiivset, on mida meenutada ja naerdes tagasi mõelda. Kui paljud naisterahvad ikka sellistes oludes sõitma õpivad ja veel veneaegse autoga :) Loodan, et õnnestub kunagi mõne sõidukorras vene autoga ka sõita :)

ma olin 12 aastane siis kui kullos käisin,paps veel tõi normaalsemad rehvid et saaks veits inimlikumalt talvel sõita :D kaks aastat sai odavalt nalja seal :D

_________________
Vaz 2106(Hobi),Ford Mondeo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 09.08.2011 22:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.12.2004 12:52
Postitusi: 115
Asukoht: Kuressaare
Stock e30 tuli meelde. Vene autodega linna ei roniks aga põllu peal on need väga head.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 09.08.2011 23:35 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Aga mina ei olegi "hullu" autoga sõitnud. Kui nüüd üks W123, millel pidurdas hädiselt juhipoolne pidur, kiirendus oli 50 sekundit sajani, kõrvalistuja istme jalg oli läbi põhja ja lohises vastu maad, spidokas ei töödanud, välja arvata.

See VAZ21063, millega ma sõitsin, oli täitsa tip-top korras. Mini oli selline, et lased rooli lahti ja said läbida Haabersti ringi käed-vabalt.

Ühtegi meeletult vastikut kogemust ei tulegi ette. VB ainult sierra, mis on lihtsalt ebainimlik masin.

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 10.08.2011 10:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2010 08:49
Postitusi: 2272
Kui ma nüüd hästi järele mõtlen, siis neist autodest, millega ma sõitnud olen, on ebameeldivaim olnud 9. põlvkonna õppesõiduCorolla. Uimane, ebamugava istumisasendiga, kehva nähtavusega. Eks ilmselt õppesõiduautostaatus andis sellele oma osa juurde.
225 laiade lamellidega tuli talvel lume sees mikromootorit piinata, et ikka liikuma saada :D

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hullemad autod millega sõitnud? Loe 1. posti. MAX 3 pilt
PostitusPostitatud: 10.08.2011 12:55 

Liitunud: 13.09.2010 00:41
Postitusi: 3946
Hetkel sõiduomadusi silmas pidades ning kõikke muud, siis ilmselt peab ühe oma praeguse auto ka siia lisama.
Suzuki Baleno
14" Prott rehv, ei ole maanteel just kindlaim.
Istumis asend pole autos just .. meeldivaim, üsna kõhe ja kerge on kõik (pole erilist turvatunnet) ning heli isolatsiooniga pole ka just kuigi palju vaeva auto juures nähtud.

Küll aga vastupidiselt sõita mõne uue kallima masinaga, on seal istudes rahu majas, kui keegi peaks kuskil parklas oma uksega äsama või linnavahel vaikselt otsa tagurdama või mida iganes, selles suhtes igasugune hirm ja paanika puuduvad :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 83 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7