Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 10:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 03:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
No nii. Teeks siis otsa lahti. Vaatame siis kui kõrgeks keegi auto saab. Siis vast jääb madalduse teemas halamine ära ja meie Low-d tuleme siia halama. Loodan et saab nüüd asi võrdne :D

Loodan et see teema hommikuks kustutatud pole :rokib

Andge aga tulla Jeebi vennad...kergitage nüüd oma balloone velgedel. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 03:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.02.2007 22:46
Postitusi: 658
Kerge kere ja kiige lift.

Pilt

_________________
Roller


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 03:43 

Liitunud: 10.10.2007 11:23
Postitusi: 320
Noh, mis seal ikka, lowlifer ja highlifer kõrvuti :D

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Reizor kirjutas:
Kerge kere ja kiige lift.

[img]http://static2.album.ee/files/1006/5/large_25151317_SnBD.jpg[/img


Te ikka sildade alt mahute nende autodega läbi ve?

minuarust jeep on loks :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Mr47 kirjutas:
Noh, mis seal ikka, lowlifer ja highlifer kõrvuti :D

[img].JPG[/img]


No millegipärasdt tundub , et see siin on täiesti tänavaseades golf.


Omal oli no nii umbes 10a tagasi selline bmw
Pilt

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
killer666 kirjutas:
Mr47 kirjutas:
Noh, mis seal ikka, lowlifer ja highlifer kõrvuti :D

[img].JPG[/im]


No millegipärasdt tundub , et see siin on täiesti tänavaseades golf.


Omal oli no nii umbes 10a tagasi selline bmw
[ig]http://www.hot.ee/ioo/must.JPG[/img]



Rõvedalt kõrge :kill


Viimati muutis Umx, 24.11.2011 10:24, muudetud 1 kord kokku.
Pildiga ei kvõudita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
AntiL kirjutas:
Sul ikka kriibib tõsiselt hinge see teema. Mõtle natuke, ehk on asi sinus ja sinu provokatiivses käitumises, mitte madaldamises? Ühegi teise madaldusguru kallal ju ei ilguta.



Sorry ma ei ilgu kellegi kallal...ma avaldan oma arvamust :D

Läks midagi hinge w? :waah sorry ei mõelnud isiklikult midagi...lihtsalt tahtsin et teil ka oma teema oleks....siis ju kõigil tore :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Teema oleks algataja soovile vastavalt 180 kraadi madalduse teemale vastupidine vaid juhul, kui kõrged autod kah teisi liiklejaid segaksid :)

Praegu ainult kibestumuse välja elamine, et keegi julgeb paljukiidetud liigmadalate autode kasutajatele ette heita nende auto kasutuskõlbmatust nende vastavas teemas. Või noh, küll neid ka kasutada saab, aga liikluse üldise takistamise hinnaga. Põlvas või Elvas pole muidugi vahet, kui kolmel tänaval kogu linnast keegi venib, veidi suurema liiklustihedusega asulates see aga takistab.

Minu postituse mõte on, et pange aga muidugi siia oma kõrgemaid autosid (ja sel juhul ka ainult tehasekonditsioonist märgatavalt kõrgemaid), aga ärgu nüüd madaldusbossid iga auto kohta ilkugu ajuvabadel teemadel a la "kas silla alt läbi mahute".

F650 puhul on selline ilkumine muidugi õigustatud. :)

Umx

P.S. Madalate autode teemas poleks tõenäoliselt ka mingit erilist virisemist, kui puuduksid praalivad kommentaarid sellest, kui mitmest kohast ikka üle või läbi ei mahu.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 10:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2006 12:03
Postitusi: 358
Ma juba ammu mõtlesin selle teema peale,et lahe oleks vaadata vahelduseks nö talveseades autosid, huvitav oleks teada ka, et kuidas üks või teine auto kõrgeks on saadud. Tsill.
killer666 kirjutas:
Mr47 kirjutas:
Noh, mis seal ikka, lowlifer ja highlifer kõrvuti :D

[img].JPG[/img]


No millegipärasdt tundub , et see siin on täiesti tänavaseades golf.


Omal oli no nii umbes 10a tagasi selline bmw
http://www.hot.ee/ioo/must.JPG

_________________
Mercedes-Benz - The best or nothing.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.06.2011 14:41
Postitusi: 49
Umx kirjutas:
Teema oleks algataja soovile vastavalt 180 kraadi madalduse teemale vastupidine vaid juhul, kui kõrged autod kah teisi liiklejaid segaksid :)

Praegu ainult kibestumuse välja elamine, et keegi julgeb paljukiidetud liigmadalate autode kasutajatele ette heita nende auto kasutuskõlbmatust nende vastavas teemas. Või noh, küll neid ka kasutada saab, aga liikluse üldise takistamise hinnaga. Põlvas või Elvas pole muidugi vahet, kui kolmel tänaval kogu linnast keegi venib, veidi suurema liiklustihedusega asulates see aga takistab.

Minu postituse mõte on, et pange aga muidugi siia oma kõrgemaid autosid (ja sel juhul ka ainult tehasekonditsioonist märgatavalt kõrgemaid), aga ärgu nüüd madaldusbossid iga auto kohta ilkugu ajuvabadel teemadel a la "kas silla alt läbi mahute".

F650 puhul on selline ilkumine muidugi õigustatud. :)

Umx

P.S. Madalate autode teemas poleks tõenäoliselt ka mingit erilist virisemist, kui puuduksid praalivad kommentaarid sellest, kui mitmest kohast ikka üle või läbi ei mahu.

Ot mujal maailma linnad kõik 3 tänavalised? UMX sa oled lihtsalt liiga vana. Liiga vana juba et siin tänavate kihutajate foorumis korrapidaja olla. Sinu noorus ja hiigelaeg on läbi. Oleme ausad. Worthersee Tour on siis ilmselt saatanast. Oi kui palju mõtetuid risusid mis vaatavad igat auku.
Tanel kirjutas:
emmure kirjutas:
AntiL kirjutas:
Sul ikka kriibib tõsiselt hinge see teema. Mõtle natuke, ehk on asi sinus ja sinu provokatiivses käitumises, mitte madaldamises? Ühegi teise madaldusguru kallal ju ei ilguta.



Sorry ma ei ilgu kellegi kallal...ma avaldan oma arvamust :D

Läks midagi hinge w? :waah sorry ei mõelnud isiklikult midagi...lihtsalt tahtsin et teil ka oma teema oleks....siis ju kõigil tore :D




KAS SA SAAD ARU ÜKSKORD, ET SIIN EI OLE VAJA KELLEGILE OMA TEEMAT KÕRGETEST AUTODEST JA MAASTURITEST JA LENNUKITEST EGA TANKIDEST. SEE ON STREETRACE (TÄNAVAKIIRENDUS !!!!!!!) FOORUM, MIS ON TEHTUD STREETRACE'L OSALEJATELE. Miljon korda on juba räägitud, et ÄRGE RAISK HALAGE SIIN (Nii madaldajad kui krõgendajad). Kes tahab mingit uut suudna teha siis tehke oma foorum. 20 euri 3 kuud või palju need serverid maskavad, elate üle küll. Mida te kurat saete siin kõik nutulaulu. Ühed, et miks teile madalad autod ei meeldi ja teised, et miks te ilgute nende kallal, kolmandad veel omakorda mingil muul teemal.

Kui te siin streetrace pärast ei ole, siis miks te siin olete ? Hakake sealtmaalt mõtlema siis üldse. See pole üldse vabandus, et see on käest ära läinud. Kelle pärast ta käest ära läinud koht on siis üldse ? Vot just nende pärast, kellel pole tegelt asjast sooja ega külma, vaja toota lihtsalt midagi.

Sorry Emmure, kogu see tekst ei läindu nüüd sinu pihta - mingi osa küll

Bemm, Bemm, Sierra... (Minevikust veel mitu audit, mazda, opel, mitu fordi, honda, ja veel mitu bemmi)

On rohkem sõnu vaja? Kõik kes hakkavad peale ,et vihmavee toru on kole , peaks koheselt bännima. Kes hakkab seadusi taga ajama IP-bänn.
Iga roju oma koju. Kes buduaari , kes auto24 tänavakihutajaid kirema , jeebid 4x4 , rekka ahtid oma foorumisse ning madaladajad lowlifferisse jms. Ning kõik rahulik.

_________________
Vabalajal niisama frukt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 11:30 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Tomat, mõte oli, et nii Elvas kui Põlvas on umbes kolm tänavat, kus kellegi aeglasemalt liikumine sealse liiklustiheduse juures teisi inimesi tegelikult segab. Ja see sinu viidatud W.Tour ei ole saatanast. Seal on ikka mõni ilusa teostusega asi kah, niipalju kui piltidelt näha.

Vanuse kohta: mulle on kuidagi mulje jäänud, et suur osa siinsetest punase või rohelise kasutajanimega inimestest on minuga enam-vähem ühevanused (mõni aasta siia-sinna).

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 11:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.06.2011 14:41
Postitusi: 49
Umx kirjutas:
Tomat, mõte oli, et nii Elvas kui Põlvas on umbes kolm tänavat, kus kellegi aeglasemalt liikumine sealse liiklustiheduse juures teisi inimesi tegelikult segab. Ja see sinu viidatud W.Tour ei ole saatanast. Seal on ikka mõni ilusa teostusega asi kah, niipalju kui piltidelt näha.

Vanuse kohta: mulle on kuidagi mulje jäänud, et suur osa siinsetest punase või rohelise kasutajanimega inimestest on minuga enam-vähem ühevanused (mõni aasta siia-sinna).

Ma just tahtsin väita ,et mujal maailmas saadakse hakkama. Suurtes linnades kus on palju liiklejaid. Ning pole probleemi. Ma pole skandinaavia riikides töötades , kordki probleem olnud ,et madal auto "seisab" keset tänavat. See lihtsalt see asi , nii kui julged erineda . Siis on probleem.

_________________
Vabalajal niisama frukt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 12:01 

Liitunud: 16.09.2005 13:22
Postitusi: 276
Tomat kirjutas:
Ma just tahtsin väita ,et mujal maailmas saadakse hakkama. Suurtes linnades kus on palju liiklejaid. Ning pole probleemi. Ma pole skandinaavia riikides töötades , kordki probleem olnud ,et madal auto "seisab" keset tänavat. See lihtsalt see asi , nii kui julged erineda . Siis on probleem.


Mujal maades teed ka sama kehvas korras kui siin?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 13:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
ou kas keegi kustutas mu viimase postituse ära või ma ei postitanudki seda:D


Aga mainiti ära ka et te nagu ei sega liiklemist....segate küll....te mõtlete et teil on jeebid ja ronite ristipeale nii välja et ma ei näe sealt vasakpööret teha kuna sina mu kõrval(pigem oma lahmakaga )oled ees ja ma ei näegi kes paremalt tuleb :D Vahepeal sõidate ennast nii ülbeks ära :D


Audi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: How high can you Go?
PostitusPostitatud: 24.11.2011 13:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2009 04:31
Postitusi: 1075
Asukoht: Pärnu /// 55199viis6
emmure kirjutas:
ou kas keegi kustutas mu viimase postituse ära või ma ei postitanudki seda:D


Aga mainiti ära ka et te nagu ei sega liiklemist....segate küll....te mõtlete et teil on jeebid ja ronite ristipeale nii välja et ma ei näe sealt vasakpööret teha kuna sina mu kõrval(pigem oma lahmakaga )oled ees ja ma ei näegi kes paremalt tuleb :D Vahepeal sõidate ennast nii ülbeks ära :D


Audi.

Näpi audi vedrustus natukene pehmemaks, ajud päris sassi ära tagunud need Eesti teed sul.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7