Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 16:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5580 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 372  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 08:20 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
Tanel kirjutas:
...
Asjad lihtsalt juhtuvad kuigi antud juhul ei ole jah õigustust ilmselt, sest eks ta ise korraldas selle olukorra.


Säärane asi ei "juhtu", säärane sitt tehakse valmis ülbuse ja ignorantsuse koosmõjul. Kaks laipa ühe hooletu liigutusega. Jobu... :ouh

Aga mõni muudmoodi alandlikkust ei õpigi, kui pideva näopeksu abiga. Loodetavasti piisab temale vaid kahest laibast ja edaspidi oskab oma tegude tagajärgi hinnata enne, kui asi pöördumatult käest läheb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 08:26 

Liitunud: 15.08.2007 21:25
Postitusi: 792
Kolm laipa paraku isegi ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 08:54 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
bte kirjutas:
Oli mis oli, aga siin on lisaks kolmele hukkunule veel üks suur kannataja - Juht.
Olgu siis õnnetuses kas süüdi või mitte. Olukord on igaljuhul äärmiselt täbar, tulla juhikohalt ainsana autost välja elusana.
Ma ütlen ausalt, et ma vist ei kujuta ettegi, ega tahagi kunagi ette kujutada, mida ta praegu üldse peas läbi elab.. :uhoh
Samas kas on tarvis ikka rahvast täis autoga kuskil avalikel teedel eputada?


jumal hoiab lolle ja joodikuid. Sedapuhku oli tegu vist lolliga? Juhile kaasa ei tunne, kadunukeste omaksetele tunnen.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 08:55 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
v6sa kirjutas:

Säärane asi ei "juhtu", säärane sitt tehakse valmis ülbuse ja ignorantsuse koosmõjul. Kaks laipa ühe hooletu liigutusega. Jobu... :ouh


Ma pidasin antud hetkel seda silmas, et tavaline pereisa võib ka rahulikult enda auto mingi teise masina ette keerata ja ongi olemas.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 09:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Pereisal pole enamast veri nii m_nnis, et näkkide ees esinema vaja hakata :D

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 09:46 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
.Alar. kirjutas:
Pereisal pole enamast veri nii m_nnis, et näkkide ees esinema vaja hakata :D


Tra, Sellepärast ma ju kirjutasingi, et selliseid asju võib ka muudes olukordades juhtuda.

Surm on sitt asi olgu ta siis ise esilekutsutud või kogemata. Ma lihtsalt ei leia, et kooris "värdjas" heietamine midagi paremaks muudaks üldse -nendel samadel heietajatel võibki juhtuda. Näiteks minu emal on load olnud 20 aastat ja ta ei julge tallinna linnas sõita ning on üsna ebakindel. See on vaid tühine näide, neid inimesi on veel ja nemad on samuti kohati üsna ohtlikud liikluses olgugi, et nad ise ei lollita ja eludega ei mängi.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 10:32 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
Tanel kirjutas:
Ma pidasin antud hetkel seda silmas, et tavaline pereisa võib ka rahulikult enda auto mingi teise masina ette keerata ja ongi olemas.


Võib. Aga on üsna suur moraalne vahe, kas keeratakse ette lihtsalt väsimusest või hooletusest, kuid siiski mõistuse piires sõites või läheb näpust teadlik reeglitele sülitav rebelaktsioon. Surnu omastele ilmselt sisulist vahet ei ole...

Aga praegusel juhul ei keeratud ette tagant lähenenud bussile, vaid mulje avaldamiseks külitsisõitmisel ei suutnud ülijuht enam vastutulnud bussist mööda loovida. Nii laial teel :kill ... Ei ole ju külavaherada, kus tee kogulaiust vaid bussi jagu. https://goo.gl/maps/m7AoKb5Qb7U2 Elu ei ole GTA ja seda manöövrit ei saa bensujaama salvestuspunktist uuesti alustada endiste eludega.

Peale pauku saabunud vaikuses kõrvulukustavalt kukkuvaid tilku ja jahtuva mootori tiksumist kuulevad vaid ellujäänud... Lahkunuile on finito! Aga ellujäänud ja kõrvaltvaatajad saavad edaspidiseks õppetunni.

Au bussijuhile, et ei hakanud ühe jobu pärast bussisolijate eludega riskima ega põrkepiiret lõhkuma. Sõiduautost ülesõitmist eriti liinibussi tagaistmel ei tunne... :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 11:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Ma ise ei drifti kunagi,kui mingi suurem asi peaks läheduses olema, huvitav miks tema seda tegi?

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 11:20 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Inferno kirjutas:
Ma ise ei drifti kunagi,kui mingi suurem asi peaks läheduses olema, huvitav miks tema seda tegi?


Mulle üldiselt ei meeldi anaalseks ükskõik millisel juhul, huvitav miks mõnele meeldib ?

Kuna väideti, et vihma sadas jne, siis ta ei pannud seda bussi tähele ja nii ta läks.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 11:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.11.2014 15:08
Postitusi: 873
Tanel kirjutas:
Mulle üldiselt ei meeldi anaalseks ükskõik millisel juhul, huvitav miks mõnele meeldib ?



Teadmine, et ei meeldi eeldab proovimist :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 11:24 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
TDS kirjutas:
Tanel kirjutas:
Mulle üldiselt ei meeldi anaalseks ükskõik millisel juhul, huvitav miks mõnele meeldib ?



Teadmine, et ei meeldi eeldab proovimist :D


Minujaoks on sitaauk jäle pederastia ja mõte sellest, et ma enda noku kellelegi kaka auku lükkan ei ole kunagi tundunud eriti positiivseid emotsioone pakkuv. Ega ei saa välistada, et kunagi ei proovi kuid pigem ei.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 11:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
v6sa kirjutas:
keeratakse ette lihtsalt väsimusest või hooletusest, kuid siiski mõistuse piires sõites või läheb näpust teadlik reeglitele sülitav rebelaktsioon.


Kuidas hooletu juht erineb "rebel" aktsiooni korraldavast juhist?
Väsinud juht pigem ohtlikumgi kui "rebel" aktsiooni korraldav juht kuna ühel juhul on inimese meeled erksad...Samas pole sellest kasu kui lihtsalt kuskile ette libised.

Kusjuures,Tammsaare-Sõpaka ristil reede öösel tegin tagasipööret,suunasooviks kesklinn.
Tondi poolt tuli uuem lexus is kes ilmselt oli nii kindel,et tal on peatee,et andis rämedalt lappi,et saaks mulle küljepealt sisse sõita..Paraku ma oma rahuliku kulgemisega jõudsin eest ära veereda ja ta pidi äärekivi haukama mu vana saani asemel..
Uhkusest ilmselt ei jäänud seismagi,et vaadata kas raatas jäi külge ja möödasõites vehkis midagi aga ei lasknud segada ennast.
Keegi tunneb ennast ära?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 12:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Oed kindel et sul yldse peatee oli? Pmslt sooritasid sa tammsaarest vasakpööret manöövri lõpus
?
Või sain su kirjeldusest midagi valesti aru?

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 13:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Mina saan aru, et liikus mööda Sõpakat TTÜ poole, aga Tammsaare ristis soovis tagasipöörde kesklinna poole teha. Tagasipööre aga teatavasti on ju siiski peatee eesõigus. Kuhu poole Lexus sõitis või keeras jääb jah arusaamatuks. Kui samuti kesklinna poole (mööda sõites vehkis), siis anna teed tal ikka ees igal juhul jah.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.08.2016 13:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Lexus tuli jah tondi poolt sooviga kesklinna poole kulgeda...
Silmates mind tagasipööret sooritamas otsustas parempoolse pedaaliga oma elu vürtsitada...See lõppes aga minu selja taga äärekivi rammimisega.
Minule jäi mulje,et tegu oli katsega küljelt siseneda ja hilisem kätega vehkimine viitas kuidagipidi sellele,et ta oli pettunud,et eest ära lipsasin.
Mul oli 3 inimest autos,2 neist sellel küljel kuspoolt ta tuli.Ei oska arvata millega ta mõtles aga seda nägin täpselt,et veeres rahulikult kuni nägi,et tagasipööret teen kuna oli ainus auto mis sealtpoolt tuli.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5580 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 372  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7