Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 11:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 05.04.2011 20:48 

Liitunud: 23.02.2011 03:00
Postitusi: 455
Odav Hiina plastikrehv, mis muud.
Siinkohal jagunevadki arvamused kaheks, need vennad, kes paremat nagunii endale lubada ei saa, ei kiirenda ja sõidavad kuiva ilmaga, neile see rehv sobib ja siis need kes on ka OLULISELT paremate rehvidega sõitnud nagu näiteks korraliku brändi odavaima seeriaga, nemad ei hakkagi kunagi kiitma vaid avaldavad arvamust ausalt.
Muideks on ju ka rehviteste tehtud, neid tasub lugeda ja Nankang pole ka oma parimate rehvidega just seal esirinnas.
Aga oma raha eest suitsevad küll hästi aga libedal on nagu lehmasõrad libedal jääl ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 05.04.2011 21:29 

Liitunud: 01.05.2006 21:45
Postitusi: 221
Asukoht: Tallinn
Mina olen sõitnud selliste rehvidega:
Michelin Pilot Sport 2
Vredestein Sportrac 3
Dunlop Sport 01
Toyo Roadpro
Falken Ziex912
Falken 452
Pirelli 6000
Pirelli P7
Nankang NS-2/NS-20
jne.
Ükski neist rehvidest pole väärt topelt hinda võrreldes Nankangiga. Eestis paraku üle 110km/h sõita pole lubatud ja sedagi teatud perioodil ning me räägime siin tänava rehvidest, mitte ringraja rehvidest.
Aga eks iga litš kiidab oma tutti, kuigi põhimõte jäi selleks, et inimesed, kes kastuavad Nankangi toodangut, on ka teiste rehvidega sõitnud. ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 10:39 

Liitunud: 02.01.2005 23:16
Postitusi: 16
Panen oma arvamuse ka siis kirja. Ostsin eelmine suvi oma ühele autole NS2-d. Kartsin samuti neid nö "rehvitestide" tulemusi, kuid julge hundi rind on haavleid täis ja nii nad valituks osutusid. Ei olnud mingit kardetud müra ja ujumist teel(ringrajal ei käi ja liiklen enamasti lubatud kiirustega). Ka märjaga ei täheldanud erilist pidamise kadumist. Kõigest sellest kogetud positiivsest olin juba nii julgeks muutunud, et lume saabudes mõtlesin ära proovida ka pilukate naastrehvid, milleks sai valitud sw7-d. Ja jällegi pidin tõdema, et valik oli minu jaoks õige. Peavad üsnagi hästi ja isegi naelad ei lahku rehvidest enneaegselt. Et nüüd keegi ei arvaks, et polegi paremaid jaksanud osta vms, siis teisele autole said vastavalt suveks tutikad Pirellid ja talveks Nokia rehvid valitud. Ehk siis, kuna on kogemus nii kallimate rehvidega kui nö säästurehvidega kaldun ise nüüdsest raudselt säästukate poole. Ei näe mõtet maksta 3 korda rohkem asja eest, mis pole 3 korda parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 10:43 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
ma ise soetasin eelmine suvi oma Chevyle Wanel-i toodangud alla tutt uued ja 500.- vanas rahas oli tk. ülimalt rahul ja kuna pole ka selline auto millega kihutada pole kordagi ka tundnud, et oleks halvad rehvid olnud, ei libeda ega ka kuivaga, salongis on vaikus ja rahakotti jäi veel natuke krõbisevat ülegi :D

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 11:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
BWWRAT kirjutas:
Odav Hiina plastikrehv, mis muud.
Siinkohal jagunevadki arvamused kaheks, need vennad, kes paremat nagunii endale lubada ei saa, ei kiirenda ja sõidavad kuiva ilmaga, neile see rehv sobib ja siis need kes on ka OLULISELT paremate rehvidega sõitnud nagu näiteks korraliku brändi odavaima seeriaga, nemad ei hakkagi kunagi kiitma vaid avaldavad arvamust ausalt.
Muideks on ju ka rehviteste tehtud, neid tasub lugeda ja Nankang pole ka oma parimate rehvidega just seal esirinnas.
Aga oma raha eest suitsevad küll hästi aga libedal on nagu lehmasõrad libedal jääl ...


See on nüüd küll musterlahmiv ja sisuliselt ilma mingisuguse põhjendava osata verbaalne oksejuga.
Odav on siinkohal ka väga tinglik mõiste, kui me vaatame rehvi mõõtu, siis saab minu öeldu mõte selgeks.
Selle nn odava Nankangi pakkumine 156,50 € ja siis vistrikupigistajate unistus OLULISELT paremast rehvist Meil ainult 84,00 EURGoodyear EXCELLENCE 205/55 R16 91V M0. Eks nüüd igaüks võib ise arvutada, kes endale mida lubada saab.
Et kui niikuinii sõidad rolleriratastega autoga, siis ei maksaks veel üldistada. Ei viitsi pikemalt isegi seletada.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 11:45 

Liitunud: 20.03.2006 10:39
Postitusi: 89
Asukoht: Tallinn
BWWRAT kirjutas:
Odav Hiina plastikrehv, mis muud.
Siinkohal jagunevadki arvamused kaheks, need vennad, kes paremat nagunii endale lubada ei saa, ei kiirenda ja sõidavad kuiva ilmaga, neile see rehv sobib ja siis need kes on ka OLULISELT paremate rehvidega sõitnud nagu näiteks korraliku brändi odavaima seeriaga, nemad ei hakkagi kunagi kiitma vaid avaldavad arvamust ausalt.
Muideks on ju ka rehviteste tehtud, neid tasub lugeda ja Nankang pole ka oma parimate rehvidega just seal esirinnas.
Aga oma raha eest suitsevad küll hästi aga libedal on nagu lehmasõrad libedal jääl ...


Uusrikas näitab sõbrale uut lipsu - näe ostsin eile 2000 daalaga. Loll, ütleb sõber, ma oleks võinud sulle näidata koha kus sama lipsu saab 3000 daalaga.

See kui ma panen alla rehvid, millega võib sõita ka 300 km/h ,ei tee mu fordist veel ferrarit. Võtame või näiteks kõige lihtsama tossu (jooksujalats või mis iganes ta on). Kõige odavamat hiina saasta ei lase Euroopa Liidu isakäsi meile siss tuua, seega ütleme, et valikus on 4 jalatsi - hiina tundmatu hui-pui-sui mille saab kätte ütleme 10 ewroga. Järgmisena tuleb JingJeng, mis on meie turul mingi 10 aastat juba olnud, hind 15 ewrot, siis tuleb aga firma, mida kannab ka viimane olümpiavõitja 100 m jooksus, nende odavaim mudel maksab 25 ewrot ja muidugi see sama mudel millega see võitja lippab, see maksab 50 ewrot. Reaalsuses see 10 ewrone tegelinski on küsitav, uus firma, alles hakanud asjaga tegelema, kogemusi kvaliteetse toodangu andmiseks ei ole. 15 ewrone oli 10 aastat tagasi samas seisus mis eelmine, samas 10 aastat ainult odava hinnaga sitta tootes sa turul ei püsi, st tema hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. 25 ewrot tuleb tõenäoliselt 15 ewosega samast tehasest, vahe on peale trükitud firmanimes ja 50 ewrone on muidugi klass omaette. Millist osta? 50 ewrost loomulikult kui oled sportlane, 10 ewrost, kui sul on 10 ewrot ja vaja midagi jalga saada. Kui aga sul on 30 ewrot ja valida kas see 15 või 25, siis reaalsuses ei tee see märk seal tossu peal seda tossu paremaks. meil eestis aga longivad enamus ringi 50 ewrostega ja karjuvad, et kõik muu on saast ja ned kellel ei ole selliseid tosse on lihtsalt liiga vaesed või lollid, et aru saada, et see50 ewrot on üüber. Reaalsuses saab aga see 50 ewro mees 100 m jooksus lutti ka 10 ewro mehelt. Ok viimane oli juba tiba provotseerivalt öeldud. Jutu moraal, mind huvitab, kas see NS-2 ja ns-20hakkavad liikuma sinna 15 ewro tsooni või on nad ikka veel 10 ewro asjad. Vaadates kaua nad on turul olnud, siis ei usu, et nad ainult odava hinnaga siia püsima oleks jäänud. Juju peab rehvil endal ka natuke sisu olema (loomulikult mitte 50 ewro mehe jaoks).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 21:30 

Liitunud: 23.02.2011 03:00
Postitusi: 455
@ kooma

Su jutt on ilus, kuni sinna maani et odav pask ei püsi turul, kahjuks püsin ja just tänu oma hinnale. Vaata mida iganes hiina sitta mis iganes valdkonnas, sel on alati turgu. nankangid kõlbavad ainult driftimieseks ja ka seda ainult siis kui alustad alaga ja sponsoreid pole.
Tegelikult kui aus olles, siis kõlbavad nad ka linnapiires sõites auto alla panna, kus kiirused väiksed, kurvilist teed pole ja bling on tähtis, et ehk siis siin teemas 18" rehvist jutt.
Ekstreemolukordi tuleb ette enamusel siinsetel tänavakunnidel, affid trügivad, vaja kõrvale keerata jne, plastik rehv nankang ei ole hea ekstreem tingimustes ja tõsisele striidi kunnile, see on minu arvamus, mis ei pretendeeri absoluutsele tõele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 22:12 

Liitunud: 20.03.2006 10:39
Postitusi: 89
Asukoht: Tallinn
BWWRAT kirjutas:
@ kooma

Su jutt on ilus, kuni sinna maani et odav pask ei püsi turul, kahjuks püsin ja just tänu oma hinnale. Vaata mida iganes hiina sitta mis iganes valdkonnas, sel on alati turgu. nankangid kõlbavad ainult driftimieseks ja ka seda ainult siis kui alustad alaga ja sponsoreid pole.
Tegelikult kui aus olles, siis kõlbavad nad ka linnapiires sõites auto alla panna, kus kiirused väiksed, kurvilist teed pole ja bling on tähtis, et ehk siis siin teemas 18" rehvist jutt.
Ekstreemolukordi tuleb ette enamusel siinsetel tänavakunnidel, affid trügivad, vaja kõrvale keerata jne, plastik rehv nankang ei ole hea ekstreem tingimustes ja tõsisele striidi kunnile, see on minu arvamus, mis ei pretendeeri absoluutsele tõele.


Odav pask ei kao loomulikult kuhugi, lihtsalt ühe nimeall see reeglina ei püsi, sest tegelikuses neid nn 10 jewro sita pakkujaid on meeletult ja neid kaob ja tuleb üleöö, nimesid mis pidama jääb on vähe ja need mis jäävad kipuvad ka mõne aastapärast 15 jewrot maksma hakkama ;) Miks ma nii arvan? Sellepärast, et ka praegu võid sa osta Linglongi, sunewit, zeetexi ja muud, ja ka 10 jewro mees ei lähe ostma väga kehva rehvi uuesti, ta valib järgmise sama hinnaga saasta. Nende kõige kõrval on nankang juba megavana olija :P. Mõni rehvimüüja võib ka raudselt tuua nimekirja brandidest, mis on läbi käinud aga püsima pole jäänud. Teiseks vaatan ma asju oma mätta otsast. Sai ostetud uus auto, millele eelmine omanik oli alla kruvinud 18" veljed. Isiklik arvamus, et jah, õigem oleks ronida max 17" või siis 16", mis sellel massinal ka miinimum variant. Ma isiklikult olen juba üle 30 suve näinud miis ja aeg, millal paremal pedaalil oli ainult on/off funktsioon hakkab ka nagu möödanikku saama. Seega on minu dilemma rohkem selles, et soetades need samad Nankangid, ei ole mul eriti nagu rahalist pointi hakata lisaks rehvidele ka velgi soetama. Talveks plekid ja tegijad naelad on juba ostetud, sest talverehvide kohalt ma tegelikult täiesti jagan arvamust, et see peaks kuuluma rehvitestide paremasse poolde. See muideks ei takistanud mul eelmist masinat romulasse sõitmast. Olukord oli lihtsalt selline, et polnud vahet mis rehv seal all oli. Ah jah, lapates selle kuu TM siis see samune LINGLONG oli täiesti ilusti keskmike seas, eespool mõnestki mainekast nimest. Jutu point - kõik mis hiinast tuleb, ei pruugi olla alati saast. Lõppkokkuvõttes õpitakse vigadest ja tavaliselt on odavam õppida teiste vigadest - õige eeltööpuhul saab ka odava kraami seast valida mõistliku kvaliteediga tooteid, peaasi, et oma ego on valmis alla neelama ühiskonna põlastavat pilku.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.04.2011 22:23 

Liitunud: 23.02.2011 03:00
Postitusi: 455
@ kooma, ei ma ei vaidlegi vastu, hiinakatest in Nankang ennast tüestanud parimana, kuid siiski oluliselt kehvemana mis tahes Euro tootjaga võrreldes.

Inglise keeles on ütlus:

You get what you pay for.

Ja mis iganes te suvel ka ei tee, jumala eest hoiduge Hiina rehvidest talvel !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 02.05.2011 15:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.11.2007 00:59
Postitusi: 810
Olen ise kasutanud NS-2te ja NS-20et, soovitan ns-20 - väga mõistlik rehv on, pidamine on ikka päris hea. See aasta sai 19 tollistele velgede tõmmatud 275 30 ja 245 35 ns-2ed peale - hind oli ikka väga väga hea :) Tuttavatel NS-20ed see aasta all, nemadki väga rahul. 225/45R17 rehvi saaks kuskil 70eur tk kätte, mis on ikka väga moos hind.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 02.05.2012 18:59 

Liitunud: 20.02.2012 15:49
Postitusi: 2
Võib vaadata ka: http://www.rehvigrupp.ee

_________________
Rehvid : Valuveljed :: Rehvid : talverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 03.05.2012 08:53 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
rehvitest kirjutas:
Võib vaadata ka: http://www.rehvigrupp.ee

http://www.rehvid24.ee Fedralid 5 eurot soodsamad

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 06.05.2012 19:46 

Liitunud: 12.02.2005 16:59
Postitusi: 286
Mis Sonar rehvidest arvata, SX1 näiteks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 07.05.2012 12:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
V6 kirjutas:
Mis Sonar rehvidest arvata, SX1 näiteks?

Ega nad väga head ei ole. Näiteks 225/40 R18 mõõdus kuluvad väga ebaühtlaselt ja ääred sööb täiesti ära aga keskelt on mustrit küllaga. Ajavad asja ära aga eks kindlasti on paremaid.

Nankang NS-2 tundub oma hinna eest täitsa normaalne, panin need enda teisele autole alla ja on kindlasti paremad kui mingid eelmised pastlad mis all olid, mille nime isegi ei mäleta, äkki olid miskid Flamingod vms. Neid julgeks soovitada küll kui mingit hullu performance-it taga ei aja.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nankang ns-2
PostitusPostitatud: 07.05.2012 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 18:58
Postitusi: 1050
Asukoht: Tallinn
Multivanile keerasin 245-45-18 ns-2 alla...mingit myra,ujumist vms ei ole tähele pannud.
Jah,oleks võinud osta michelinid,contid vms...aga miks? 250kmh eimsõida,rinkat ka mitte...tänavale,igapäevaseks kasutuseks,rohkemat pole vaja.Mõtlesin katsetada ja ei kahetse.
Yldjoontes olen rahul. Rehvid sain www.rehvidpluss.com

_________________
Kullerveod,jaheveod,kaubaveod... info@cargobuild.ee http://www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis <-- vajuta "like" ;).


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7