Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 22:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: Golf 1-le 1.8 82kw-ne mootor ?
PostitusPostitatud: 01.05.2009 22:41 

Liitunud: 05.03.2009 16:23
Postitusi: 22
Nii! Küsimus siis selline : Seisavad kõrvuti G1 1.3 D ning G2 1.8 82kw ning oleks soov saada see gti mootor G1 peale.
Siit hakkab pihta : 1) Kas gti sillad istuvad G1-le alla ?
2) Kas mootoriruumis peab midagi ümber ka tegema või kinnitus kohad kattuvad?

Üldse võiks mingi teadjam vend veidi sõna võtta ja umbes see ürituse järjekord ning teguviisid kirja panna. Oleksin väga tänulik!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Golf 1-le 1.8 82kw-ne mootor ?
PostitusPostitatud: 04.05.2009 23:00 

Liitunud: 05.01.2009 23:31
Postitusi: 13
G1 ja G2 esisillad omavahel ei sobi, kuid kui mootori otsas asuva mootoripadjaga midagi leiutada siis ei tohiks suur probleem olla.
G1-l kinnitub mootor käigukasti otsast (nagu G2 ainult et padi ise on hoopis eespool), käigukasti tagant(padja kinnitus sobib ilma ümberehituseta)
ja mootori hammasrihmapoolsest otsast(diislil on padi selle plaadi küljes mille külge kinnitub ka kõrgsurvepump).

Mul omal oli diisel G1 millele oli peale pandud G2 1,6 diisel originaalkastiga. Kast sai hiljem vahetatud 5 käigulise vastu ja selleks et seda peale saada keevitasin G1 kerepoolse osa kronsast G2 käigukastipoolse kronsa külge.

Ainuke asi mille kohta ma ei oska öelda on see mootori otsas olev padi kuna ma ei tea kuidas see bensiinimootoritel seal kinnitatud on.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7