Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 09.05.2024 08:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Keevitust vajavad valuveljed.
PostitusPostitatud: 18.06.2010 22:57 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Nii, selline lugu.
Käisin täna Rakvere kandis velgi vaatamas, mis esmapilgul paistsid korralikud ja kenad ning sobisid ka auto alla, kuid hiljem selgus üks tõsiasi, et nii korras nad siiski ei ole.
Nimelt mõned poldiaugud olid mõraga. Osad praod olid päris läbivad, osad jälle väljast poolt ainult ehk siis pindmine pragu. Üks ratas vist oli ainult selline, mis oli täiesti korras. Sõber arvas, et liiga tugevalt kinni keeratud ja sellest see asi tekkinud.
Minu küsimus oleks selline, et kui hulluks seda olukorda võib hinnata? On mõtet soetada (muidugi teise hinnaga) ja lasta need praod keevitada? Kui tugevaks võib sellist velge üldse pidada, millel sellised asjad tekivad?

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Keevitust vajavad valuveljed.
PostitusPostitatud: 19.06.2010 00:12 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
ma ei usu , et liiga kõvasti kinni keeramisest nii juhtuda saab.Ennem murdub polt ära, või annab keere järgi.Pigem on nendega kuhugi valli või äärekivisse lennatud külge ees ja velg on saanud külgsuunas koormust tunda.Või on mõned poldid plehku pand sõidu ajal. :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7