Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 02:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Milline autoalarm ? Paigaldus ?
PostitusPostitatud: 25.02.2009 21:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Kes oskaks mulle rohkem autoalarmidest rääkida ?
Esiteks, kas on mõtet ise paigaldada, on see väga raske ? [keskluku mootorid jne on olemas]
Teiseks, mis oleks hea valik nendest(e odavamatest) - Fighter (F-28, F-29) , Eurosec, Eaglemaster, Cenmax, Elita ? ??? ?
[Niipalju kui ma siin uurinud olen jne, olen aru saanud, et oleks kõige mõtekam Fighteri oma võtta? ei ole kallimate ja paremate jaoks hetkel raha ja ei tule ka, kuna vaja ikka kevadel sõitma saada ja et midagigi peal oleks.]
Kolmandaks, mida vaadata alarmi juures - kas mahuanduritega parem kui põrutusanduriga?

Neljandaks, kas kellegi kaudu ei saaks alarmi odavamalt ? (justkui meenuks, et keegi pakkus odavalt fightereid müügiks)

Avaldage oma arvamust siis. :)

_________________
wtf # 21 !


Viimati muutis wtf_, 26.02.2009 16:43, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoalarmidest
PostitusPostitatud: 25.02.2009 22:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Mis on odav sinujaoks ?
Ma võiks cobrat pakkuda äkki näiteks 1,5k...

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoalarmidest
PostitusPostitatud: 26.02.2009 12:45 

Liitunud: 02.10.2006 02:18
Postitusi: 255
Põrutusandur vist seadusega keelatud tegelikult ... näiteks kui kellegi auto peaks mu akna all karjuma ööläbi et väljas puhub tugev tuul vms siis helistan politseisse ja nad veaksid selle vinguva auto ilusti minema.

Seega põrutusandurit ei soovita

Fighteri alarmi olen korra paigaldanud, keerulist midagi väga ei ole ... hea lihtne on, kui tead kus kohas su auto peal asuvad õiged pistikud või juhtmed, kuhu pead alarmi juhtmed ühendama ...

Cobral on see eest automargi kohased juhendid väga täpsete selgitustega - soovitaks seda varianti, kui ise tahad paigaldada ...

Paigaldades kindlasti jootmisega kõik ühendused, korralik isoleerteip või kuumkahanevrüü peale ning juhtmed vastavasse pikkusesse lõigata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoalarmidest
PostitusPostitatud: 26.02.2009 12:57 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Ma võtaks ka hinnapakkumise, kui kellegi on. PS ootaks huviga hinda, kui oleks vaja paigaldada 1 juhiukse nuppu puldist liigutav mootor (aju, pult, mootor).

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoalarmidest
PostitusPostitatud: 26.02.2009 13:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
TC:Elite kirjutas:
Põrutusandur vist seadusega keelatud tegelikult ... näiteks kui kellegi auto peaks mu akna all karjuma ööläbi et väljas puhub tugev tuul vms siis helistan politseisse ja nad veaksid selle vinguva auto ilusti minema.

Seega põrutusandurit ei soovita


Sa eksid, politseil pole õigust midagi teha, sellest on isegi telekas juttu olnud,et sellist autot minema EI veeta.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autoalarmidest
PostitusPostitatud: 26.02.2009 16:51 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Inferno kirjutas:
TC:Elite kirjutas:
Põrutusandur vist seadusega keelatud tegelikult ... näiteks kui kellegi auto peaks mu akna all karjuma ööläbi et väljas puhub tugev tuul vms siis helistan politseisse ja nad veaksid selle vinguva auto ilusti minema.

Seega põrutusandurit ei soovita


Sa eksid, politseil pole õigust midagi teha, sellest on isegi telekas juttu olnud,et sellist autot minema EI veeta.

Otsitakse auto omanik üles ja tehakse kõne nagu ma aru saanud.
Mul korra karjunud niimoodi Poola numbrimärgiga auto ja siis nad ei osanud midagi teha...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Milline autoalarm ? Paigaldus ?
PostitusPostitatud: 27.02.2009 02:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.05.2005 17:46
Postitusi: 868
Asukoht: Kohila
Kas tavaliselt alarmi komplektis on kõik vajalik olemas paigalduseks ? Või on vaja veel juurde osta ise midagi ? (juhtmeid pikemaks? otsi, asju? vms?)

_________________
wtf # 21 !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Milline autoalarm ? Paigaldus ?
PostitusPostitatud: 27.02.2009 10:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
wtf_ kirjutas:
Kas tavaliselt alarmi komplektis on kõik vajalik olemas paigalduseks ? Või on vaja veel juurde osta ise midagi ? (juhtmeid pikemaks? otsi, asju? vms?)

Oleneb, mis on sinu jaoks vajalik. Odavama otsa Gnome ja sellistel ei ole näiteks pasunat. Samuti keskluku juhtimiseks vaja 2 releed (eeldusel et autol juba keskluku aju pole, kuhu signaalid sisse lasta). Releed on soovitav koos pesadega võtta, siis lihtsam paigaldada. Juhtmed üldiselt on sobiva pikkusega, kuna paigaldad ju niikuinii kuskile armatuuri alla (kaitseploki lähedusse, kus osas juhtmeid juba olemas). Ainukesed mis jäävad lühikeseks on kapoti ja tagaluugi andur (kui neid ei ole juba autol peal) ja pasun ka (kuna see ju ka enamasti vaja kapoti alla vedada). Muidugi ei ole odavamates komplektides ei põrutusandurit ega ka mahu/ultraheli andurit (salongi liikumise tuvastamiseks). Viimast nõuab aga kasko igal juhul.
Ukseanduritega muidugi sama teema, aga need on vast ikka enamusel tänapäevasel autol olemas :)

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Milline autoalarm ? Paigaldus ?
PostitusPostitatud: 30.08.2009 18:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2006 19:39
Postitusi: 233
Asukoht: Loo/Valkla
Kaevan vana teema üles ja uurin kas keegi siit foorumlane pakub veel alarme ja siis ootaks pakkumist PS-ga.
Võiks olla koos distants käivitusega


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7