Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 21.03.2012 22:56 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Javest kirjutas:
Teemasse niipalju, et Webasto-murega on enamasti mõistlik otse maaletooja ehk Autoeksperti poole pöörduda


No tegelt läksin ju autoeksperti esimese asjana, seal tehti diagnost ja õeldi, et webastoga kõik korras, et nemad aidata ei saa.. peab esinduses käima, sest auto ajule nemad ligi ei pääse..
Sel hetkel ma veel puldianomaaliast ei teadnud midagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 19.05.2012 22:36 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Täna lõpetas siis tagumine parem liuguks lepingu.. enam ei käigi nupust kinni/lahti.. tross pooleks :(

Keegi oskab soovitada, kust saaks uued trossid?

Teine visuaalne probleem on ka ilmnenud.. mõlema tagumise ukse lingi juures on korralik roosteuss lingi kõrval :err
Seoses sellega tekkis mõte kaotada need lingid üldse ära, et vältida edasist roostetamist.. ilmselt see linginurk kahjustabki värvi ja sealt edasi juba teeb vesi/niiskus oma töö..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 19.05.2012 22:55 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Heigo_K kirjutas:
Muri kirjutas:
Seoses sellega tekkis mõte kaotada need lingid üldse ära, et vältida edasist roostetamist..


Vaevalt, et politsainikud ja ülevaatuse härrad/prouad sinuga ühte meelt on :)


Mis neil selle vastu olla saab? Liigne auto ümber ehitamine?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 19.05.2012 23:10 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Heigo_K kirjutas:
Ise küsin, ise vastan voor :)

Teiseks, peab autouks olema väljalt poolelt käsitsi avatav.


Selged pildid.

tänud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 30.03.2013 20:50 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Pole ammu miskit siin kirjutanud, õigupoolest polegi midagi eriti lisada.. auto tiptop korras, vahepeal sai tehtud hooldus ja uus aku soetatud :)

Aga täna hakkas autos soojendus nalja tegema, ees korraks võtab puhumiseks tuurid üles ja samas jääb kohe seisma, puhub ainult kergelt, kiiruseregulaator liigutab ainult displayl pügalaid.. taga toimib kõik ilusti.. Kui auto natuke seisab ja uuesti süüdet keeran, teeb sama nalja korraks ainult :uhoh

Milles võib probleem olla?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Korralik offtopic
PostitusPostitatud: 30.03.2013 21:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.12.2008 00:14
Postitusi: 89
Hunnikus offtopicut:

Jaanus kirjutas:
/.../ Sina aga proovi palun üle saada sellest, et esimese hooga üritatakse klienti alati ja igalpool petta. :wink:
/.../


Jaanus, sa oled lihtsalt hea müügimehe etalon. ;)
Tegelikult on paraku paljudes kohtades küsimus mitte tahtlikus petmises (ma loodan vähemalt), aga kompententsis.
Kui ma võtan noortelt poistelt teenust, siis üldjuhul olen veendunud, et see on lihtne teema, mida pekki ei saa keerata ja vb mõne asja osas suunan neid. Aga see on minu teadlik otsus hinna ja kvaliteedi suhte osas.
Kui lähen nö. brändi kohta (või ka linna peal tunnustatud tegijaid), siis eeldaks, et ma ei pea pärast avastama, et sain jälle vale, mõttetult kalli (kui võrdväärne alternatiiv on olemas) jupstükki või ebakvaliteetse teenuse...
Aastate jooksul küll ja rohkem näiteid, kus kirun ennast, et ma ju ütlesin väga täpselt vajaduse ja ikka sain vale asja (hiljem avastanud) või tuntud kohad, kes ei tea A ja O teenustest, mida nad ise pakuvad (parim näide vist sillaregull ühes tuntud kohas, kus väideti et C4 Audil ei olegi võimalik külgkallet regullida :uhoh ) jne...

---

Teemasse ka - deem, kus on hea varustus. Mul tööalaselt sarnase sisuga aparaatidega aeg-ajalt istumist ja mõne aparaadi puhul istuks küll silma pilgutamata pigem antud 'bussi'.
Üht asja ma välja ei lugenud ainult, kas külguks on nupust sulguv või tuleb kondiauru kasutada? :)

_________________
Leaf '14, Passat 1.9TDI 4Motion '05, V8 4.2 '92, 100 V6 2.8q '91, Niva '85, Ritmo 85 '83, M400 '49, M401 '51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Korralik offtopic
PostitusPostitatud: 30.03.2013 22:28 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Jürgen kirjutas:
Üht asja ma välja ei lugenud ainult, kas külguks on nupust sulguv või tuleb kondiauru kasutada? :)


Saab nii nupust, kui ka kondiauruga :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Volkswagen Multivan 2.5 TDi Tiptronic 96kw 05a Muri
PostitusPostitatud: 31.03.2013 20:52 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Muri kirjutas:
Aga täna hakkas autos soojendus nalja tegema, ees korraks võtab puhumiseks tuurid üles ja samas jääb kohe seisma, puhub ainult kergelt, kiiruseregulaator liigutab ainult displayl pügalaid.. taga toimib kõik ilusti.. Kui auto natuke seisab ja uuesti süüdet keeran, teeb sama nalja korraks ainult :uhoh

Milles võib probleem olla?


:err


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lukku
PostitusPostitatud: 16.06.2016 09:40 

Liitunud: 08.09.2007 23:29
Postitusi: 1119
Asukoht: Muraste
Auto liigub Lõuna osariigis, uue omaniku tagumiku all.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7