Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 12:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Esiklaasi kvaliteet?
PostitusPostitatud: 11.04.2014 20:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Täitsa pekkis ma 2a murdsin pead miks Accordil klaasi keskelt pühkimatta jääb :D Kuigi mul oli Honda kirjaga esiklaas veel ees. Ei teagi mis jama selle klaasiga siis on


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiklaasi kvaliteet?
PostitusPostitatud: 11.04.2014 22:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.11.2005 15:12
Postitusi: 1109
lamp kirjutas:
Omas kogemusest vöin öelda, et ntx 03a ja edasi accordide klaasid mis on vahetatud, enamus on nö köverad. Flat-kojamehed ette panna siis körval istuja poolt kuni klaasikeskele kojamees ei pühi, klaasi kumerus nagu poleks öige ja kojamees töuseb keskelt öhku. Üheteatud eesti bändi sönameistri autole sai ise "joonepulk" klaasi peale pandud ja klaas keskel läheb nö sirgeks, kuigi peaks kumer olema.

Klaasi paindeid kontrollitakse tehases nii käsitsi kui robotitega ja kontroll on väga põhjalik. Ei tahaks eriti uskuda, et need kõik praak klaasid on, sest sellised lendavad kohe killukonteinerisse. Pigem on asi selles, et need flat kojamehed ei ole selle auto jaoks mõeldud.
Ma olen näinud kah kuidas autol on paigaldatud raamita kojamehed ja otsad on õhus. See ei tähenda, et klaas oleks vigane vaid lihtsalt sellel ajal kui see auto tehti kasutati tavalisi raamiga kojamehi ja raamita variant lihtsalt ei sobi.

_________________
Street B 148.4dB......Street C 150,9dB......Extreme 162,5dB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Esiklaasi kvaliteet?
PostitusPostitatud: 14.04.2014 09:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.01.2005 21:32
Postitusi: 280
jarxz kirjutas:
lamp kirjutas:
Omas kogemusest vöin öelda, et ntx 03a ja edasi accordide klaasid mis on vahetatud, enamus on nö köverad. Flat-kojamehed ette panna siis körval istuja poolt kuni klaasikeskele kojamees ei pühi, klaasi kumerus nagu poleks öige ja kojamees töuseb keskelt öhku. Üheteatud eesti bändi sönameistri autole sai ise "joonepulk" klaasi peale pandud ja klaas keskel läheb nö sirgeks, kuigi peaks kumer olema.

Klaasi paindeid kontrollitakse tehases nii käsitsi kui robotitega ja kontroll on väga põhjalik. Ei tahaks eriti uskuda, et need kõik praak klaasid on, sest sellised lendavad kohe killukonteinerisse. Pigem on asi selles, et need flat kojamehed ei ole selle auto jaoks mõeldud.
Ma olen näinud kah kuidas autol on paigaldatud raamita kojamehed ja otsad on õhus. See ei tähenda, et klaas oleks vigane vaid lihtsalt sellel ajal kui see auto tehti kasutati tavalisi raamiga kojamehi ja raamita variant lihtsalt ei sobi.


no üldiselt on 03- edasi autodel enamuses flat asjad ees, teha klaasiga pole seda probleemi hondadel näinud ainult nendel millel klaas vahetatud. Ja ega see accordi klaas mingi eriti kumer ei ole.

_________________
Bmw 528i e28, impreza turbo kuut. and many more.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7