Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 17:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Et vältida asjatute postituste mahtu ning, et sinu tehtud teema saaks kõige kiiremini pädevaid vastuseid, peab teema pealkiri sisaldama järnevaid detaile:
1. Auto mark ja mudel.
2. Väljalaskeaasta
3. Mootori tüüp (tähis oleks eriti sobiv)
4. Võimalikult täpne ning lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem kerega jne)

NÄIDE: BMW735 1996, 3.5L, M62B35, tühikäik jamab!

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Streetrace.org Team



Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 22.03.2015 10:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Trk-s saab tõsta...
Ma ei saa aru ainult,miks autotootja sellist teed on läinud,eriti nuss ju tõsta üles,kruttida,,lasta maha,vaadata,korrata seni kuni paigas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 22.03.2015 15:16 

Liitunud: 29.06.2007 22:33
Postitusi: 118
Asukoht: Tallinn
Tänud!

Tegu ei ole originaal õõtshoobadega, tehasest on võimalik ainult rattanurka muuta mida saab ka rattad maas teha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 22.03.2015 15:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2008 23:48
Postitusi: 475
Kadaka teel Hitehis võimalik tõsta .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 11:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2011 10:38
Postitusi: 569
Käisin siis mart pere juures silda reguleerimas. Mis esimese asjana silma hakkas oli see et ta ei kontrollinud rehvi rõhkusid. Ja minuteada tuleb enne tagasild teha ja seejärel esisild, kokkujooks viimasena, tema aga tegi vastupidi. Tulemuseks ongi nuid viltune rool.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 11:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Oled küsinud ta käest? Minul on oma 10x ilmselt vähemalt teinud ja kordagi pole rool viltu jäänud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Minuarust see Mart lihtsalt ülehaibitud tegija.
Keegi küsib kust stendi saab siis mingi lambi setumaa vend kohe kirjutab et pere mart , ise pole põltsamaalt põhjapoole jõudnudki. Need seadmed ju mingi 30 aastat vanad ja oleme ausad - nende aeg on läbi.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 12:30 

Liitunud: 25.03.2008 09:52
Postitusi: 268
Asukoht: Keila, Harjumaa
Pole ise küll Mardi juures käinud, kuid mis siis, et 30a vanad seadmed,,, enamustel siin 20+ vanused rondid koos.. ja kuni 10a vanad seadmed sedapidi vaadates,, pädevad..


Aga olen kuulnud vaid head siiani Mardi kohta, paar tuttavat on sealt minema aetud, et mine tee oma pxxxx veermik enne korda ja siis vaatame uuesti... Paika ka köik saanud alati ilusti kui korras auo olnud.

_________________
"kui ma tahan et mul tagasild järgi lohiseks, rendin ma käru"@Lupo 3L
VAG, margipõhine diagnostika orig Ross-Tech seadmega, Lihtsam liigutus vabal ajal 5.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kui on valida aasta vana apraadi ja kogemusteta reguleerija või 15 aasta vana aparaadi ja julgelt sama mitu aastat kogemusi omava reguleerijaga siis kumma valid?

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 14:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.12.2011 10:38
Postitusi: 569
.Alar. kirjutas:
Kui on valida aasta vana apraadi ja kogemusteta reguleerija või 15 aasta vana aparaadi ja julgelt sama mitu aastat kogemusi omava reguleerijaga siis kumma valid?

Ma uskusin ka algul pigem tegijasse kui seadmetesse aga kui ikka rool viltu jääb siis hakkan kahtlema kas on ikka kõige asjalikum koht kuhu autot viia. Kui oleks ainult rool viltu ja kõik seadenurgad olek paigas oleks poogen. Aga kui sillamees rooli ei suuda otseks panna siis kes kurat teab kas ulejaanud asjad on õigesti reguleeritud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 14:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Ma paljudelt negatiivseid kommentaare kuulnud tema kohta. Samas ise olen vaid korra kunagi käinud kuid siis jäi tegemata tänu vigasele rooliotsale vms.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 15:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.06.2012 15:34
Postitusi: 430
Sten kirjutas:
.Alar. kirjutas:
Kui on valida aasta vana apraadi ja kogemusteta reguleerija või 15 aasta vana aparaadi ja julgelt sama mitu aastat kogemusi omava reguleerijaga siis kumma valid?

Ma uskusin ka algul pigem tegijasse kui seadmetesse aga kui ikka rool viltu jääb siis hakkan kahtlema kas on ikka kõige asjalikum koht kuhu autot viia. Kui oleks ainult rool viltu ja kõik seadenurgad olek paigas oleks poogen. Aga kui sillamees rooli ei suuda otseks panna siis kes kurat teab kas ulejaanud asjad on õigesti reguleeritud.


Mart pere pole kunagi roole otse tõstnud. Ülbe on ta koguae olnud.

Ja see kes kurtis et seadmed vanad.. Käivad seal nii 94 kui ka 2012 aasta autod. Ja seni on kõik paika saadud,ilma et kisuks või sööks rehvi.

_________________
C4 tdi Q


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 15:37 

Liitunud: 15.12.2004 17:12
Postitusi: 348
offline kirjutas:
Ma paljudelt negatiivseid kommentaare kuulnud tema kohta. Samas ise olen vaid korra kunagi käinud kuid siis jäi tegemata tänu vigasele rooliotsale vms.


Mardi tehnika eripära on see, et seda vananemine ei mõjuta... Puhas füüsika, ei mingit digitaalkeemiat.

Suhtumine on tal järsk, aga asja ta tunneb. :evil: Erinevalt paljudest poppides kohtades kähmerdavatest tunkedest. :kill

Viisakas koht ja asised mehed on Muraka juures ProRehvis 8) . Odav see koht ei ole ja kuuldavasti kipuvad kiiresti veermikuremonti müüma hakkama. Aga minu liikuritel on kaks korda saanud nii esi- kui tagasillad jooksma priimalt ja kohe läheb sinna ka kolmas pereuniversaal.


Viimati muutis v6sa, 09.12.2015 17:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 16:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
MirkoK kirjutas:
Mart pere pole kunagi roole otse tõstnud. Ülbe on ta koguae olnud.

Imelik, minul on ta küll alati rooli otseks pannud, fikseerib selle miski seadeldisega istme külge, küsib veel üle kas ikka sai hea ja siis hakkab muud asja sättima.
Võimalik muidugi, et igal autol seda nii ei saa ja kui asi juba valesti enne kokku pandud (mingi rooli mahavõtmise ajal), siis ilmselt ta jah ei hakka rooli maha võtma ja õigesse hambasse tõstma

Ülbe ilmselt on jah vale sõna- pigem sellise konkreetse (järsu) ütlemisega, nagu siin ka juba mainiti. Isegi sealt mitmel korral ära sõitnud kui kästakse üks või teine asi enne korda teha. Suvaline sillavend teeks kindlasti hea meelega ära ja siis nädala pärast uuesti kui järgmises kohas öeldakse, et see või teine silladetail läbi. Niisama muliseda ta ilmselt ka väga ei armasta, pigem teeb rahus tööd. Mina olen temaga siiski ühest ja teisest rääkinud ka töö ajal, kuna on teemasid millest rääkida (tema olnud pikalt kiirenduste tehnilise peakohtunik ja mina sõitja - seega ikka ühe või teise võistluse üle arutad).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 16:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
Olen ka korra tema juures käinud, sai parem küll aga väheke ikka hoidis paremale. Tagasi ei viitsinud vinguma minna. Sõbralikkusega just ei hiilga jah, konkreetne vana ja jutustada ei viitsi - ju siis kliente nii palju ja saab endale seda lubada. Järgmine kord tõenäoliselt läheks vaataks mujale.

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 16:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.06.2012 15:34
Postitusi: 430
Priidik199 kirjutas:
Olen ka korra tema juures käinud, sai parem küll aga väheke ikka hoidis paremale. Tagasi ei viitsinud vinguma minna. Sõbralikkusega just ei hiilga jah, konkreetne vana ja jutustada ei viitsi - ju siis kliente nii palju ja saab endale seda lubada. Järgmine kord tõenäoliselt läheks vaataks mujale.


Samas Mart on ka öelnud,et kiskumine ei tule mitte kokku/lahku jooksust,vaid valesti kulunud rehvidest. Võta nüüd kinni..

_________________
C4 tdi Q


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7