Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 01:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Et vältida asjatute postituste mahtu ning, et sinu tehtud teema saaks kõige kiiremini pädevaid vastuseid, peab teema pealkiri sisaldama järnevaid detaile:
1. Auto mark ja mudel.
2. Väljalaskeaasta
3. Mootori tüüp (tähis oleks eriti sobiv)
4. Võimalikult täpne ning lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem kerega jne)

NÄIDE: BMW735 1996, 3.5L, M62B35, tühikäik jamab!

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Streetrace.org Team



Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 16:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
MirkoK kirjutas:
Priidik199 kirjutas:
Olen ka korra tema juures käinud, sai parem küll aga väheke ikka hoidis paremale. Tagasi ei viitsinud vinguma minna. Sõbralikkusega just ei hiilga jah, konkreetne vana ja jutustada ei viitsi - ju siis kliente nii palju ja saab endale seda lubada. Järgmine kord tõenäoliselt läheks vaataks mujale.


Samas Mart on ka öelnud,et kiskumine ei tule mitte kokku/lahku jooksust,vaid valesti kulunud rehvidest. Võta nüüd kinni..


Võimalik tõesti. Rehvid polnud päris tutikad kuid sellegi poolest korralikud.

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 17:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Kusjuures ei välista. Sõbrale tõime kunagi saksast 17" valud koos rehvidega (kasutatud) ja pani siin alla siis oma autole (ujus ja kiskus üksjagu). Ta oli juba valmis minu 16" valude vastu vahetama, aga viimases hädas ostis ikka prooviks täitsa uued rehvid ja nüüd naudib sõitu samade velgedega.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 17:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
dellu kirjutas:
Kusjuures ei välista. Sõbrale tõime kunagi saksast 17" valud koos rehvidega (kasutatud) ja pani siin alla siis oma autole (ujus ja kiskus üksjagu). Ta oli juba valmis minu 16" valude vastu vahetama, aga viimases hädas ostis ikka prooviks täitsa uued rehvid ja nüüd naudib sõitu samade velgedega.


Ujumise puhul muidugi, ise olen ka sama teema üle elanud, et 18'' velg ja kui järvevana oli veel putsis ja haigelt rööpas pidi kahe käega roolist kinni hoidma ja jumalat paluma, et crashi maha ei tõmbaks - ostsin uued rehvid ja korras. Sõbra e39'l sama teema.

Aga see juhtum pole ujumisega seotud vaid, et peale sillaregulli Mardi juures konkreetselt auto hoidis ikka õrnalt paremale, mitte ei läinud otse. Vahet pole kas hea tee või mitte. Ei eitagi seda, võib-olla autol midagi viga ja sillaregull perfektselt tehtud aga no mul selline asi oli.

Muidu oli kõik normaalne, helistasin ette, sai järgmiseks päevaks aja ja 15-30 min asi tehtud. Ise vahtisin tänaval kuni ta toimetas seal. Autot ümber ajama (et teist silda regullida) pidin ise tagurdama ja ukerdama seal.

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 09.12.2015 19:11 

Liitunud: 28.04.2009 18:43
Postitusi: 259
Asukoht: Tln
Rool jääb mõnikord viltu ka uue tehnikaga. Olen teinud neid päris palju ja aeg-ajalt viskab mingi vimka sisse. Selle jaoks proovisõit ju tehaksegi, saab vajadusel asja parandada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 10.12.2015 01:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
offline kirjutas:
Ma paljudelt negatiivseid kommentaare kuulnud tema kohta. Samas ise olen vaid korra kunagi käinud kuid siis jäi tegemata tänu vigasele rooliotsale vms.

kõigi kohta räägitakse kes midagi teevad ju. Siiani Mardi tööga rahul olnud ja niisama aega pole viidetud, vaid on kiirelt selgeks tehtud kas saab reguleerida või tuleb silda remontima hakata, ise sain vist kunagi kella 1ks aja ja õõts oli läbi, kella poole 3 olin tagasi vahetatud õõtsaga ja kõik sujus kenasti.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 11.12.2015 13:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.08.2006 14:01
Postitusi: 363
Olen käinud ka Mardi juures päris mitu korda ja alati jäänud rool natuke viltu (mõelnud, et okei rehvid ennem olnud ära kulunud).
Nüüd sild oli täiesti tihe, tutikad rehvid all ja ikka rool viltu veidi peal. Kuna temaga suhelda ei ole eriti võimalik siis ei viitsinud tagasi ka minna. Edaspidi läheks vist mujale..

Samas ma usun, et ta jagab matsu.. Mul kuidagi pole jopanud lihtsalt, võib-olla oleks mujal käies ka viltu jäänud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 11.12.2015 13:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Mul trk-s on rool alati otseks pandud...
Sillaregull ei ole ju lihtsalt rataste sirgeks kruttimine,kas seal pannakse auto tehaseseadesse või krutitakse lihtsalt rattad enam-vähem otseks?
Igal autol on ju tehase poolt ettenähtud seadistus,et auto käituks nagu peab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 11.12.2015 15:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Ikka tehaseseadesse peaks panema, ühel "kiirenduspillil" küsis küll minu mäletamist mööda üle, et kas panen nii nagu vaja või sätin vähe rajale mõeldes ka.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 26.12.2015 19:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2007 21:58
Postitusi: 1413
Asukoht: Grammilinn
Ma näiteks keeran bemmidel tagaratta kalde alati tehasenäitudest erinevalt,sest tehase näitajatega hakkab rehvi sööma.

_________________
Audi A8 Q. Audi Cabrio, BMW E38


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Hea sillastend Tallinnas
PostitusPostitatud: 02.01.2018 14:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.01.2014 10:27
Postitusi: 208
Keegi töötab kuskil saue/tln kandis sillastendis ja saaks teha soodsa hinnaga sillastendi?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 70 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7